Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / krizový 37 rok
Autor Zpráva
Dana A
člen

# Zasláno: 11.7.2010 20:39 
Odpovědět 

nevíte někdo hodinu Rolincové? Typuji, že se jí aktivoval aspekt Pluta s Lunou z radixu a spolu se zatměním na radixovém dračím ocasu ji zařadil mezi osoby prožívající v 37 roce krizi

Dagmar
člen

# Zasláno: 12.7.2010 23:47 
Odpovědět 

Dano hodinu nevím, jen nechápu, jak to že bylo tohle téma uzavřeno - to jsi nějak dokázala ty?

Dagmar
člen

# Zasláno: 12.7.2010 23:48  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Tak hodinu vím, našla jsem ji u Karla na Pacifiku 07-12-1972, Bratislava?, 13:00 UT - údajně podle Blesku a jedné astroložky se narodila o den dříve 6.prosince a Ascendent je ve Střelci.

Zlata
člen

# Zasláno: 13.7.2010 08:30 
Odpovědět 

Chtěla jsem to napsat už včera večer, ale bylo právě zablokováno. Mám doma horoskop ještě z Astra. Sice tam nejsou uvedena konkrétní data, ale dle popisu a obrázku tam uvádějí ASC cca 7-8 Býka. Je to docela krátké, mohla bych to sem večer přepsat, pokud by byl zájem.

Dagmar
člen

# Zasláno: 13.7.2010 23:40 
Odpovědět 

Zlata
napiš

Dana A
člen

# Zasláno: 14.7.2010 20:53 
Odpovědět 

ahoj, dík, ano, téma jsem uzamčela, protože se mi rozleželo v hlavě, že by se mohlo rozebírat něco jiného, než byl můj původní záměr (upozornit znovu na zvláštnost let 37-38)

Zlata
člen

# Zasláno: 14.7.2010 21:19 
Odpovědět 

Tak v Astru před lety vyšel i stručný horoskop D.R. Je u něj malinký obrázek kolečka, kde je ASC asi na 6-8 Býka. Je to tak mrňavé, že líp to neodhadnu. Autorka Lenka Mochnáčová.

V horoskopu Darinky stojí Slunce ve znamení Střelce ( v osmém domě), v opozici na Saturn ( v druhém domě), kde symbolizuje oslabení životní síly, možnost soudního procesu, ale také i dědictví. Navíc je zde možný rozpor mezi vůlí, touhou a realizací. Při volbě svého životního partnera by měla být Darina velmi opatrná, aby si nezvolila muže sobeckého a panovačného.

Luna - životodárce každé ženy, stojí v Kozorohu ( v 9. domě). Vypovídá o velké snaze po vzestupu, touze po cestování, ale také o fantazii, intuici, vnímavosti, proměnlivém ideálu a duševní pružnosti. Okolí Darinu chápe jako vytrvalou, silně smyslnou a přitažlivou osobu. Její pocity mohou být kolísavé, trpělivost a soustředění se mnohdy mohou změnit v roztěkanost a nervozitu. Stykem s lidmi si doplňuje nevyváženou energii.

Ascendent ( hodina narození) stojí na rozhraní Býka a Blíženců. Směšují se zde dvě rozdílné povahy. Pomalejší "býčí" energie s rychlejší "blíženeckou".

Planeta lásky Venuše stojí přesně v konjunkci s Marsem ve Štíru ) v 7. domě), v domě manželství. Přestože kvalita tohoto seskupení planet je velmi komplikovaná, přesto předurčuje prudká zamilování se silnou smyslností a v tomto směru i bohatý manželský život. Jupiter - blahodárná planeta ( z 9. domu) - tvoří příznivý úhel na tuto konjunkci, spojuje tím lásku s legitimitou, dává čestnost i věrnost a ochranu manželství. Venuše ( v 7. domě) je nositelkou umělecké popularity i přesto, že zde je ve Štíru postavena o něco slaběji. Samotný Mars předpokládá společnou činnost s partnerem, z níž také vzroste popularita, ale možná i soupeření, impulsivita a boje. Severní vzestupný uzel je v Kozorohu ( v 10. domě), což ukazuje, že Darinka prožila své minulé životy pod ochranou rodiny, nyní by se měla naučit umění vlastního uvolnění a být odvážnější. Neměla by se bát své dospělosti.

Kapku mě tam irituje ten ASC na rozhraní, kdyby napsala, že první dům, bylo by to asi přijatelnější.

Zlata
člen

# Zasláno: 14.7.2010 21:33 
Odpovědět 

Dana

Nevím jak kdo, ale já měla 37 -38 rok také velmi krizový a náročný, a to v oblasti pracovní. Podržela mě rodina a přátelé. Saturn přes IC tranzitoval 4. domem, Pluto prvním. Když stál tr. Jupiter na ASC tak jsem po 15 letech změnila práci a když se po 3 měsících dostal do konjukce s Plutem, tak došlo k události, která mi otočila život vzhůru nohama. Sáhla jsem si tenkrát až na to pověstné dno. A protože jsem chtěla vědět, proč se mi stávají věci jak v blbé telenovele, tak jsem do té doby pouze platonický zájem o astrologii proměnila v intenzivní studium.

Kveta
člen

# Zasláno: 15.7.2010 21:41  - Změnil/a: Kveta
Odpovědět 

Přidám osobní zkušenost z tohoto období, ale rozhodně nechci zdejší mládež nijak strašit. Každý to máme jinak

V tu dobu bylo odstartováno náročné čtyřleté období, kdy jsem si vždy myslela, že už hůř být nemůže a ono jo. Bylo. Bylo to jak hodně špatný film, který měl další a další pokračování.
V létě se dcera zabejčila a odmítla dál studovat. Kdybych ji "zabila", do čtvrťáku nenastoupila. Po prázdninách jsem se zabejčila já a iniciovala přestěhování do baráku, který jsme 7 let stavěli a kam se najednou manželovi z pohodlí paneláku nechtělo. Tak jsem to odstěhovala sama. Po Silvestru jsem z domu odešla zpět do bytu, odmítla jsem dělat služku. V únoru jsem definitivně skončila se zaměstnaneckým stavem a stala se spolupracující osobou v manželově firmě. V březnu dcera těhotná, v dubnu den po jejích osmnáctinách svatba, můj návrat zpět do baráku, protože byt jsem přenechala jí. V květnu mi bylo 38, koncem srpna manžel zemřel, začátkem září jsem se stala babičkou. Během října likvidovala manželovu firmu, v listopadu založila svou vlastní ekonomickou.
(Pak byl půl rok klid a od jara se jelo další kolečko a tak to pokračovalo až do mých 42 let, kdy jsem objevila astrologii, začala mnohé chápat a odstartovala svůj "nový" život.)

Astrologicky to sedí jak prdel na hrnec, ale nebudu to vypisovat, abych nevyprovokovala svou maloměšťáckou astrologií velkoměštáckého chlapce k sáhodlouhým promluvám, jak to dělat jinak a lépe
Snad jen to, že "ve hře" byly hlavně SA kvadrátem na sebe a konjunkcí na LU, PL kvadrátem na sebe a opozicí na SL, Uzly začínaly nový cyklus.
SA jako vládce 4. šel 4.domem, kde stojí MA (vládce 7. a 8) a LU (vládce 10., v němž stojí UR). PL jako spoluvládce 2.domu šel druhým domem. Čtvrtým domem ještě tranzitoval Uran (vládce 5. konjunkcí přes MA) a NE (vládce 6.).
Pokud kvadráty dynamizují, ale ve výsledku přinesou jakési zhodnocení, pak nic proti tomu, ale hodně to tenkrát bolelo...
Solární ascendent pro 38.rok byl ve Štíru v con se solárním PL, v druhém domě radixu.

Vanda

# Zasláno: 16.7.2010 08:27 
Odpovědět 

Je zajímavé,
že u mě období cca 37 -38 let věku aktivovalo taky zájem o astrologii, ale nějak bez těch nepříjemných průvodních jevů. Respektive není zajímavá tak aktivace astrologie, protože Pluto došel na Slunce a kvadraturou na radixové postavení, a mám -li ho na 13. stupni Panny, je to stupeň tradičně považovaný za stupeň obsazený u lidí, zajímajících se o astrologii. Ale zajímavé bylo, že to motivem byla pouze zvědavost, proč to funguje.

Dana A
člen

# Zasláno: 16.7.2010 10:21 
Odpovědět 

nemám čas, ozvu se později - jen krátce - k astrologii - zpočátku jako samouk jsem konečně v těchto letech navštívila kurz a začala se tomu intenzivněji věnovat - též po krizích.. už jsme se tomu tématu zde věnovali, ještě jsem to nenašla..
Vztahovala jsem to období ke kvadratuře Pluta na nat.pozici, či návratu uzlů, ale když koukám do podobných horoskopů, tak nebývají tyhle tranzity s konkrétní událostí synchronizované, jsou tam individuální tranzity, ale přece jde jaksi o obecný jev v těhle letech, tak mi to hlava nebere, oč tam jde., ani třetí návrat Jupitera to není..

virgo63
člen

# Zasláno: 16.7.2010 19:14 
Odpovědět 

Co se děje s Rolincovou? Nějak jsem to ještě nepochytila...

A mých krásných 37? Rok 2000?
Bylo dobře, žádné vzrůšo, žádné krize.
Zájem o numerologii byl až tak kolem roku 2004, ale taky tak nějak spíš ze zvědavosti, než následek něčeho závažnějšího.

Mně se prostě v životě nic neděje....

Zlata
člen

# Zasláno: 16.7.2010 20:17 
Odpovědět 

[b]Virgo[/b]

Darinka měla dopravní nehodu, při které zahynul 63 letý motocyklista. Jeho manželka ji dost nechutně vláčí bulvárem. To je něco, co se může stát kdykoli komukoli, jenže ona má smůlu, že je známá a má peníze. Vyšetřování teprve probíhá a zatím nebylo zveřejněno kdo měl vinu. V každém případě D. čeká velmi těžké období.

A že se ti nic neděje? Buď za to ráda, třeba máš tenhle život za odměnu. To já ryla hubou v hlíně už vícekrát, nejhorší byly roky 31-32, pak 37-38 a naposledy 49-50. Drobnější jednorázovky mezitím nepočítám. Sebekriticky ale přiznávám , že kdyby se nic nedělo, zbláznila bych se nudou a nějaký ten problém bych si musela zaopatřit. Holt se nezapře konkunkce Slunce -Uran a asc ve Štíru.

virgo63
člen

# Zasláno: 16.7.2010 21:54 
Odpovědět 

Zlata
Aha, děkuji za uvedení do obrazu. (Z bulváru sleduji akorát počasí.... )
Taková věc je opravdu nezáviděníhodná, i kdyby za tu nehodu nemohla.

Za svůj život jsem ráda, cítím ho jako takovou spokojenou cestu. Výkyvy nepříjemným směrem moc neprožívám a rychle zapomínám a ty příjemné se snažím uchovat si v paměti.
O problémy vůbec nestojím, nudu snáším docela dobře a to mám taky konj. Slunce-Uran.

Dana A
člen

# Zasláno: 20.7.2010 08:40 
Odpovědět 

Marilyn Monroe 36let, Princezna Diana 36let

Dana A
člen

# Zasláno: 20.7.2010 08:47  - Změnil/a: Dana A
Odpovědět 

http://www.ibesip.cz/Temata/Alkohol-a-drogy/Statis tiky-analyzy/area304 = nejčastějšími viníky dopravních nehod náklaďáků jsou muži ve věku 36-37 let..

náhlé úmrtí maratonských běžců sledovaných v letech 1976–1994 v USA, = průměrný věk byl 37 let a většinu tvořili muži

fakt zajímavý

Věra
člen

# Zasláno: 23.7.2010 13:05 
Odpovědět 

U mne šlo o přelomové a silné období - dlouholetý partner v tom čase končil svou životní pouť, odcházel v domácím prostředí a v mé péči. V plném nasazení ve starosti o něj se našlo ale i mnoho darů vzájemně posíleného a obrovsky krásného pouta v čase celého toho dění mezi životem a jeho koncem. Láska, důvěra, spolehnutí a síla naděje, vzájemnost; boj o kvalitu v každé chvíli, práce se stavem těla i duše a to především; i přijetí nevyhnutného směřování, smíření,
tišení a respekt k celému dění. Podpora ve všem. Obdiv k neskutečně ukázněnému ale ne sešněrovanému člověku v tom nejtěžším a nezvratném období... , nemoc postupně od r. 1989 - přesně se Sametovou revolucí - vše zatím skryté a lékaři neviděno.
V r. 1992 tristní zjištění a vrcholilo vše v čase mezi mými 37. a 38.ma narozeninama. Za dva dny to bude 15. let co skončila cesta báječného člověka což tolik ovlivnilo a prosytilo onen inkriminovaný věk u mně.
Asi 14 dní po pohřbu jsem reagovala na inzerát astrologa a nechala se uvést do osudového dění, které začalo dávno dávno před naším setkáním.

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / krizový 37 rok