Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Babinec / Země
Autor Zpráva
virgo63
člen

# Zasláno: 1.11.2010 21:56 
Odpovědět 

Nějak se propadáme...
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/215574-v-n emeckem-meste-se-propadla-zem-a-pohltila-auto.html

Nezdá se vám, že těch zpráv o různých kráterech je poslední dobou nějak moc?
Je to tím, že je Země děravá, jak ementál těmi všemi možnými těžbami a teď se hroutí do sebe, nebo co je podle vás příčinou?

Možná bych se měla začít bát - u nás ve městě se kdysi těžilo stříbro a je to tu prý dost poddolované.

Turnovský

# Zasláno: 1.11.2010 21:59 
Odpovědět 

to nic neni proti Brnu
tam se pred lety propadla zastavka tramvaje tusim a jednu ani nenasli dodnes

Turnovský

# Zasláno: 1.11.2010 21:59 
Odpovědět 

jednu pani (blbne mi klavesa P

neo
člen

# Zasláno: 1.11.2010 22:05 
Odpovědět 

virgo63

je to pořád stejné jako před xx lety akorát nebyl internet a noviny vlastně přinášely včerejší události.

Zkrátka jsme konfrontování z vědeckotechnickou globalizací světa a blízkého vesmíru, což vše zhušťuje.

Horší by bylo kdyby to bylo děláno s nějakým záměrem ... .

Země je velmi dynamický organizmus byť tepe na jiných frekvencích, než náš život ... .

virgo63
člen

# Zasláno: 1.11.2010 22:36 
Odpovědět 

Zajímavé, že nad takovou dírou mi není zatěžko přemýšlet, kde se vzala, jak se vzala... to se hned myšlenky hrnou, ale jen co Neo chce, abych přemýšlela o budoucím směřování lidstva, tak se hlava nějak zasekne...
Jdu spát. (Doufám, že se neprobudím o 20 m hlouběji.)

Možná, že tu nenadálé propadání bylo vždycky - třeba rčení "Jako by se o země propadl" mělo možná reálný základ.

neo
člen

# Zasláno: 2.11.2010 06:52 
Odpovědět 

virgo63

třeba budeš mít létací sny :-).

Dana A
člen

# Zasláno: 3.11.2010 22:01 
Odpovědět 

virgo63
ahoj, není to tak zlé, to naše dolování je jen povrchové lehtání země.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cac he:Pa-WiKPLiFEJ:www.hantec.cz/hantec/podzemi/podze mi.htm+Marie+Barto%C5%A1ov%C3%A9+pod+Peka%C5%99sko u+ulic%C3%AD&cd=3&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&client=firef ox-a

jak píše p.Turnovský, Brno je prošpikované skrz naskrz, je tu hafo štol, o kterých velmi málo lidí ví, nejvíc ve staré části města, potkani, může být otázkou času, kdy se bude opakovat situace jako tehdy na Pekařské

virgo63
člen

# Zasláno: 4.11.2010 08:46 
Odpovědět 

Dana A
Díky, na tu událost si matně pamatuji, i bez internetu se o tom mluvilo i u nás. Ale jak se v článku píše, tehdy to bylo docela dobře vysvětlitelné, jestliže to tam podemlela prasklá voda. Ale ty současné krátery jsou tak trochu z ničeho nic, se mi zdá.
A třeba těžba ropy z velkých hloubek a velkého množství mi zas takové lechtání Země nepřipadne.
Země je živá, nesmíme ji moc škádlit, zatím se občas jen vrtí a někdy třeba prdí.

hanka
člen

# Zasláno: 4.11.2010 10:47 
Odpovědět 

Jen aby si neprdla Katla.

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Babinec / Země