Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Různé / Sraz 10.10.2009
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
virgo63
člen

# Zasláno: 25.9.2009 09:25 
Odpovědět 

Hezký den přeji všem,
navrhuji uskutečnit další malé setkání v Praze.
Myslím, že se restaurace U Knihovny vloni osvědčila a tak bychom se mohli vidět opět tam, co říkáte? Snad to nemusí být tentokrát ani rezervované, bylo tam přeci místa dost.
Kdo máte v sobotu kolem po poledni čas? Ráda se sejdu i třeba jen s jedním z vás.

Jak víte, svolávám srazy naší VŠ a tak jsem si vzpomněla (uznávám, že trochu později), že bych to mohla opět spojit i se setkáním s vámi. Bylo by mi potěšením.

Zlata
člen

# Zasláno: 25.9.2009 22:27 
Odpovědět 

Virgo

Se mnou můžeš počítat. Minulý týden se mě dokonce i muž ptal, zda letos pojedu do Prahy na setkání, tak je to jak na zavolanou. V matičce Praze jsem byla zrovna včera ( na otočku) v Rokoku na Květě Fialové. Bylo to úžasné, to je tak nádherná osobnost a famózní herečka.

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.9.2009 15:37 
Odpovědět 

Virgo - bohužel nemohu - a za druhé potřebuji vědět termín trochu dýl dopředu

Irena
člen

# Zasláno: 27.9.2009 10:52 
Odpovědět 

virgo63
Bohužel,toho času jsem na cestách ale po 18tém říjnu jedu přes Strakonice.Možnost setkání i s Květou by bylo príííííma.

virgo63
člen

# Zasláno: 29.9.2009 08:26 
Odpovědět 

Ono to opravdu bude setkání mezi čtyřma očima!?

Ráda si s Tebou, Zlato, popovídám, jen jestli to pro Tebe nebude "zbytečná" cesta do Prahy, jen kvůli mně.

Dagmar chápu to, vzpomněla jsem si pozdě. Zase na druhou stranu já na příliš dlouhé termíny plánovat nemohu, vše se u mě mění za pochodu.

Irenko, ještě nevím, co bude po 18.10. Taky bych vás s Květou ráda viděla, ale záleží samozřejmě především na Květě, zda-li nám poskytne azyl.

Kveta
člen

# Zasláno: 30.9.2009 06:31 
Odpovědět 

Do Prahy taky nemohu.
Azyl poskytnu ráda (a budu se na vás těšit), ale záleží na tom, kdy "po 18." to bude. To je neděle, takže jedeš Irčo někdy v týdnu? Nebo už tu neděli?

Irena
člen

# Zasláno: 30.9.2009 09:49 
Odpovědět 

Kveta
virgo63
Raději písnu mejlík.

Zlata
člen

# Zasláno: 30.9.2009 09:50 
Odpovědět 

Virgo

jestli ti bude stačit moje společnost, tak mi nevadí přijet. Taky si ráda popovídám, jsem vděčná za každou příležitost vypadnout, posledních několik měsíců je pro mě hodně náročných, v rodině i pracovně, aspoň přijdu na jiné myšlenky.

virgo63
člen

# Zasláno: 30.9.2009 11:48 
Odpovědět 

Zlata
Stačit? Ale samozřejmě, vždyť minule to byl takový fofr, že jsem s každým prohodila jen pár vět a na větší seznámení ani nebyl čas.
Pro mne to bude určitě příjemné!!
Nemám na Tebe mobil, pošlu Ti svůj mailem, abychom se v Praze mohly kontaktovat, ju? Je pro Tebe vhodná doba kolem toho poledne? Přizpůsobím se.

A teď mě ještě napadlo - když je tak malý zájem o Prahu - což udělat sraz ve čtyřech ve Strakonicích? Jaké tam máš spojení?
Tedy, to bychom se už ke Květě asi nevešly , ale hospůdky tam mají určitě taky příjemné. Nu, je to jen nápad...

Do Prahy jedu každopádně 10.10., takže záleží na Tobě.

Kveta
člen

# Zasláno: 30.9.2009 15:29  - Změnil/a: Kveta
Odpovědět 

virgo63, Zlata
Holky, mě už to taky napadlo, že by to mohla Zlatka vzít do Strakonic. Jezdí sem přímé autobusy z Brna, jak je to s vlakem, nevím.
A hele, byt se zdá maličký, ale měla jsem tu už i 8 kurzistů najednou a vešli jsme se v pohodě To víš, na přespání to není (na balkonech už je zima) a vařit vám taky nebudu, ale na pokec je tu místa dost
Jenže jak psala Irča, bude se vracet asi ve všední den a to je pro vás pracující problém

Jo a kdyby chtěl přijet ještě někdo další, tak z Prahy sem jezdí busy snad každou hodinu. Milan by mohl provětrat motorku, Neo Dandy, Věrka nám přijet ukázat nové tělo, Iva - co je vůbec s Ivou? Víte někdo? Už tak dlouho tu nebyla...

Dagmar
člen

# Zasláno: 30.9.2009 18:49 
Odpovědět 

Kveta
Iva bydlí někde v jižních Čechách - v nějaké zakopané dědince, kam vymoženosti techniky ještě nedorazily a obávám se, že signál na internet tam nejde.

Zlata
člen

# Zasláno: 30.9.2009 21:34 
Odpovědět 

Pro mě je to do Strakonic už moc daleko na to, abych jela na jeden den. Navíc ve všední den nemůžu, nedostanu dovolenou. Těch pár dní co se mi snad povede urvat si šetřím na návštěvu tatínka. Bohužel mám tak pitomou profesi, že najít nějaký termín na dovču je velký problém. Pro mě je tak nejschůdnější ta Praha, tam to mám 2 hodinky vlakem.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 30.9.2009 22:14 
Odpovědět 

virgo63
Jejda, před 3 týdny jsem se ptala zrovna Dagmar, jestli se nebudeme opakovat po roce. Tak to já, jestli se něco nezmění, bych taky ráda přišla, neva? Budu se těšit na tebe i na Zlatu a na další co by přišli juknout.
Teda letos mně asi "nepoznáte", mám teď o 30 kg míň! Ale prozradím se asi jinak chi chi .
Strakonice bych ráda poznala ale je to pro mně jaksi časově i jinak nedosažitelné, sorry. Věra

virgo63
člen

# Zasláno: 1.10.2009 07:52 
Odpovědět 

Věro ahoj,
chystala jsem se napsat Ti o srazu mailově, když se zde na fóru nějak dlouho neobjevuješ. Moc jsem s tím nechvátala, protože jsem spoléhala na to, že jako Pražačka si pro nás čas vždycky uděláš. A vida, Tys mě předběhla! To jsem ráda, že můžeš přijít.
Tak se nám ta Knihovna začíná plnit!

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 3.10.2009 12:59 
Odpovědět 

virgo63

Díky, že na mně myslíš, čas na vás a na tebe jiste a vždy ráda, ale znáš to, člověk míní a .... to teď opravdu poznávám tak hustě a do sytosti až mi úzko...
Nevíte někdo, zda ví o tom Iva - po tom přestěhování neměla signál a ani netík, škoda, těšim se na ni! A Neo taky nechodí, koukám. Hm hm - tentokrát to bude v jiné formaci ? Věra

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 3.10.2009 13:10 
Odpovědět 

Kveta
Dagmar

Aha, teď tu dočítám přeskočené přízpěvky a vidím, že taky nevíte co s ivou, měla bych mít snad někde kontakt na její dceru, musím to najít, snad ji stihneme pobláznit myšlenkou na návštěvy matičky Prahy a kamarádek.
Slibuju, že ji nebudu nutit nealkoholické pivo ] chi chi.

Květo, ještě nové tělo není, to až časem, kázní, synchronní činností za značné vytrvalosti nadšení a spontáního snažení. Zatím je snad jen vidět úbytek. Synovec mně v metru přešel a smál se, že mně teda kus fakt chybí, jestli si to nenesu v tašce?
Zatím jsem se rozhodla chodit na to lehátko CERAGEM - je to tedy záhul,
chodit dřív, nemusela jsem si v červenci trhnout sval a být doma 2 měsíce.
29. července po 10. hodině za barákem jsem si 4x hmitla nahoru a dolů se zapřenou nohou na soklu a ruk a 15 cm prasklina pod horním úponem
stehenního svalu a bylo to. To byla šleha, brnělo mi všechno na té straně a v šoku jsem si ani nebyla schopna zavolat sanitku. Fuj!
No na vinně je 30 let stará a opakovaná zlomenina kostrče a plus to háhlé zhubnutí a nepřipravené křehké "svaly" či co to tam mám
A ke všmu jsem ještě zapoměla heslo k přihlášení, jak sem teď chodím málo. Furt je ještě nepříjemné zatížení oblasti při delším sezení.
Tak pa a mějte krásný den,
jako je tu u nás!!! Věra

Dana A
člen

# Zasláno: 4.10.2009 19:09 
Odpovědět 

bych taky ráda přijela, ale zase nemůžu ani loni, ani letos se musím někam odstěhovat, kam to bude, ještě vůbec nevím..takže balím, vyhazuji spoustu od narození nahromaděných věcí..přijali mě na školu, ale v blbou dobu..nejspíš vypadnu hned v prvním semestru
tak snad už příště..za rok

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 5.10.2009 11:47 
Odpovědět 

Dana A

No Dano, co ta s k e p s e ?? Před tím vážně varuju.
Je dobré na počátku pochybovat o vybrané cestě. Šups s tím pryč!!!
Neanalyzovat, věřit, doufat a nepochybovat - to radím.

Takový úklid z gruntu - to zavání novými začátky a na ty nemá být člověk sám a už vůbec ne teď. Co co co?
Taky to mám skoro za sebou, úklid bytu, garáže, sklepa, duše, těla a kila šla snad dolú proto, že jsem se odhodlala uklidit i ve vztazích a návycích.
Něco starého za něco nového!!!! Prostě nová sezona!!!

Tak přeruš na chvilinku úklid a přijď se s náma seznámit - třeba se najdou nápady a podněty a nebo jen holt energie, které budou posouvat.
Mně to lini rozhodně ke Startu přispělo. Hospůdka je na 2°Býka ve dekanu sebevymezení - tak to zvaž. Praha 1 a pěkné prostředí, vařili dobře a za slušné ceny.
Pro mně to byl prima začátek v čase kdy nastoupil Pluto do kvadrátu
nze 6. do 10. domu na Slunce a Merkura. Raději jsem si ani nechtěla lámat hlavičku se vším, co to tam evokovalo. Přestála jsem krádež a pro mně řádně frustrující, opakovanou mamo - OK, rupturu stehenního svalu při snaze o zpracování mého unaveného a křehkého tělesného obalu po 30tikg. redukci a to právě od toho dne, kdy jsme se loni tak viděly. Vskutku pestré ale ve svém důsledku velice dobré. Našlo se tam spousta stresu, bolest, radost, hladovka na týden a novinek až raději pomlčím.
Jak praví na počátku citace v záhlaví - transformace si buď vědom, dříve nebo později, každý, kdo vstoupíš!!!

Pa a těším se na všechy, i na to, že se rozhodneš přijít mezi nás Ty - co stojíš na začátku čehosi nového a jistě pozitivního.

Ps: Ivu jsem zkusila volat, mobil zvonil, vzkaz do schránky, nakonec jsem ještě kontaktovala mejlem dceru - zatím bez odezvy oboje. No snad se
stane zázrak a Iva ožije ve svém vysněném sídle a přijde nás doplnit!
Pa Věra

Dagmar
člen

# Zasláno: 5.10.2009 14:24 
Odpovědět 

Věro když tak se zaregistruj znovu, pokud si nemůžeš vzpomenout na heslo. Díky

neo
člen

# Zasláno: 7.10.2009 08:36 
Odpovědět 

Ahojky

mě se to taky bohužel nehodí, v sobotu jsme s Dendy na Bonitaci a mám z toho pomalu děs
neo

Věrko, vše nejsvěžejší k tvému zítřejšímu svátku

Dana A
člen

# Zasláno: 7.10.2009 21:02 
Odpovědět 

Věra hezký svátek!

Dagmar
člen

# Zasláno: 7.10.2009 21:57 
Odpovědět 

Věru i já přeji vše nejlepší!

virgo63
člen

# Zasláno: 8.10.2009 07:24 
Odpovědět 

Věro!
Všechno nej k svátku, ať se Ti daří ve změnách, do kterých jsi se vrhla!
A v sobotu si na to ťukneme!

Milan Zahradník

# Zasláno: 8.10.2009 10:12 
Odpovědět 

Zdravím všechny!

No moc rád bych vás poznal a potkal. Nebo naopak. Nebo i - rád bych aby ste mě taky někdy potkaly a poznaly nebo naopak. ;)
Snad tedy příště. Mám toho teď tak nějak víc. Ty moje holky jsou docela vytěžující ( v neděli Nela slaví /včerejší/ 2. narozky ) a taky zima na krku a tak je spousta práce kolem baráku.
Ale fakt rád se s vámi jednou ( nebo vickrát ) setkám. Věřím, že to bude obohacující pro všechny strany. Já mám totiž ženy ráááád!

Tak si to užijte a "vzpomínejte" na ty ostatní v tom nejlepším!

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 8.10.2009 12:35 
Odpovědět 

" Já mám totiž ženy ráááád! "

Milane,

a proto snad máš těch žen doma habaděj Škoda, že tu není nějaký muchlovací smajlík. Tak si ho domysli, Ty Holomocké sluníčko

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 8.10.2009 12:38 
Odpovědět 

To jsem byla já.

Jen se stále peru s tím přihlašováním. Proč mě to automaticky odhlásí, i když se odhlásit nechci ?

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 8.10.2009 12:43 
Odpovědět 

Všem moc a moc děkuju za gratulaci, pouštím si tu cimbálku a nádherné písničky z Moravy, ty mně dostanou vždycky.
Tentokrát si to s l a v í m vnitřně a ráda !!! Za chvíli si zajdu na Vyšehrad, abych okoukla ten přicházející, barvy měnící podzim a smířila se se změnama na všech úrovních. Snad tam se mnou bude i ta radostivost, uvolněnost a zdrojíček hojnosti veškeré. Oslavím si tak svůj 30. svátek v pořadí - v matičce vytoužené - v Praze!!! A ťuknu si na to v sobotu fakt tentokráte ráda!!!! Pa zatím Věra

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 8.10.2009 13:02 
Odpovědět 

virgo63
Hele Virgulko, ještě upřesni čas, Zlatka nás poctví v poledne a ty - jak ty jsi v Praze volná a k dispozici holkám U knihovny?

No neo

tak to s Dandy zmákněte a ať se vede, snad se uvidíme jindy a nemusíme třeba čekat celý rok!!!

Milan Zahradník
Milánek má ty svý radostivosti holt doma a musí je zatím opatřit a slavit, chápeme

Dana A
A Dana nás třeba ještě překvapí a ukáže se, ne?

Dagmar
A pro naši šéfinku fora popřeju pěkný víkend - ale nicméně - nechce mně to přihlásit stejným jménem, prej už tam jsem i s mejlem - tak ať si trhnu - hlásí mi to. Ještě se budu muset koncentrovat abych našla v závitech zapomenuté heslo. Jinak ke změnám budu muset přičíst i změnu nicku a avatara - to jsou věcí, novoty sakum prsk
Zatím nashle Věra

Dagmar
člen

# Zasláno: 8.10.2009 19:56 
Odpovědět 

Věru tak si vzpomeň nebo se znovu zaregistruj - mailů máš přece víc.
Já jinak anonymy mažu, a tohle mě prostě vadí, tak to naprav - to jsou věci, které jako panna nesnesu - tak to pro mně sakra udělej.

Milan Zahradník

# Zasláno: 8.10.2009 21:16 
Odpovědět 

Dagmar

Zaječice i ostatní

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Různé / Sraz 10.10.2009