Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Karmická numerologie
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 265 . 266 . >>
Autor Zpráva
neo
člen

# Zasláno: 9.1.2011 22:24 
Odpovědět 

Ostatně na to též poukazuji :-)

Zde ale opět podotknu, v jakých rozměrech porozumět či pochopit, jestli to není jen si něco potvrdit a v něčem se utvrzovat ... .

Pakliže potřebujete něco pochopit a uchopit, tak adresnější je zde astrologie a to spíše škola a přístup pana Turnovského ... .

Výklad karet je spíše pro krizové aktuální děje, vesměs nenesou moc náš duševní (duchovní) potenciál a řešení , neboť jsou zaměřeny spíše na náš denní světský prospěch a jeho formy ...

Zde potřeba uchopit to, že v rámci krizí jde proti sobě naše denní bytí jeho prospěch proti duševnímu ( duchovnímu), které potřebuje spíše krizovou potravu

Co se týče numerologie, zde je možné zjistit náš základní potenciál a cykly či fáze a jde spíše k našemu jádru než karty ... .

Nejsilnější potenciál má humánní psychologická astrologie, neboť vnímá daleko více a podstatnější než to co chceme a to nám může dát numerologie, je to něco o cestovní mapě ke své duševní nezávislosti a zralosti a objektivitě ... .

Jardine
člen

# Zasláno: 9.1.2011 22:31  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Věra

Mám pocit, že myslíte pětset let dopředu, já zůstanu raději v současnosti.Nemám potřebu někam dojít, pro mě je důležité porozumět a pochopit

Myslím, že proti setrvání v současnosti a porozumění/pochopení nelze nic namítat Lze-li toho dosíci předpovídáním toho, co se stane, toť pro mě zůstává otázkou.

Jistě záleží na kvalitách toho či onoho karmaloga. Určité obecné úskalí v onom pídění se za karmou ale vidím - konkrétně je to odvádění od skutečné podstaty potíží dotyčného a hledání jí někde, kde není. Mám na to příklad z vlastní rodiny ... moje maminka už léta trpí psychickými obtížemi, které mají velmi pravděpodobně původ v dlouhodobě neřešených osobních vztazích (hlavně s její vlastní matkou). Raději než cestou terapie se to maminka rozhodla řešit "alternativně", návštěvou jakési vědmy- přebornice na karmu. Z návštěvy se vrátila s očima navrch hlavy, protože jí bylo řečeno, že celá naše rodina byla kdysi prokleta někým z našich praprapředků, visí nad námi nějaký neblahý osud a na mamince je, aby nás všechny svým "duchovním směřováním" zachránila. Takže místo člověka, který by měl pracovat na svém sebepojetí, tu najednou byl karmický zachránce všech nás prokletých. Mamince se tahle role samozřejmě velmi líbila a na chvíli jí dodala sebevědomí, jenže sešel se týden s týdnem, a psychika se nepohla ani o píď. Ta informace (i kdyby snad byla pravdivá; co já vím, co mí předkové po divokých nocích prováděli) byla pro řešenou situaci naprosto irelevantní.

Takže asi takhle ... pokud se dotyčnému karmalogovi (nebo jinému -logovi) podaří ještě něco jiného, než se trefovat do minulého nebo nebo budoucího života ... pokud opravdu pomůže rozkrýt jádro pudla, kořeny fixací a opakujících se problémů, a poodhalí některé z možností, jak s nimi pracovat a dopracovat se ke zdravějšímu postoji k sobě a k životu, pak klobouk dolů a už tu nekrafnu.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 9.1.2011 22:34 
Odpovědět 

Momentálně jsem ve fázi, kdy si mě nejvíc přitáhla čísla a numerologie.
Co bude dál ukáže čas. Děkuji Věra

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 9.1.2011 23:08 
Odpovědět 

Paní Jardine, tak to se nedivím, že jste rozhořčená, asi bych byla také.
Karmická numerologie dokáže určit rodinnou karmu, pokud je ve vaší rodině. Ale rozhodně by dobrá numeroložka poznala psychické zatížení u vaší maminky a měla by ji upozornit na její odbornou léčbu.
Karmická numerologie dokáže určit i zdravotní zatížení a dispozice.
Může vám ukázat životní cestu člověka a určit s čím může mít v životě problémy. Někdy se opravdu osudy v rodinách opakují a je třeba neopakovat stejné chyby. Určitě bych nedoporučovala člověku s psychickými problémy, aby na sebe bral čištění rodinné karmy.
Je toho hodně o čem by se dalo psát. Věra.

Jardine
člen

# Zasláno: 9.1.2011 23:11  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Věra

děkuji za informace.

Turnovský

# Zasláno: 9.1.2011 23:16 
Odpovědět 

neo

neo díky za reklamu na naši školu, ale obávám se, že v tomto případě se nasměrování mine cílem, neboť jak jste správně dole uvedl je naše škola zaměřením humanistická, (i když nestavíme člověka do centra vesmíru), je tedy exoterní a spojená se současnou filosofií a psychologií

Zdravím PT

ashtangi
člen

# Zasláno: 10.1.2011 13:13 
Odpovědět 

Jasne, za vsecko muze karma a rodové prokletí; jenom aby nekoho proboha nenapadlo nám ríkat, ze jsme si zodpovední za svoje problémy

neo
člen

# Zasláno: 10.1.2011 13:22 
Odpovědět 

Zde je karma jako hrom
URL

Turnovský

# Zasláno: 10.1.2011 14:42 
Odpovědět 

jj hlavně na tý 35. a 36. vteřině

Dagmar
člen

# Zasláno: 10.1.2011 15:06 
Odpovědět 

VěraMomentálně jsem ve fázi, kdy si mě nejvíc přitáhla čísla a numerologie.

Věro, také miluji čísla a numerologii, také v mřížce dokážu vidět problémy táhnoucí se třeba přes dvě generace, vidím tam i úkoly, které by měl dotyčný člověk zvládnout, protože bude v té oblasti prověřován více než jiní.

Nicméně každý z nás má svůj úkol, úkoly/někdo tomu říká karma/, někdo je zvládá lépe, někdo hůře - ale to vše je vidět i v základním datu, protože stejně tak zvládá třeba i běžné situace.

Ale předem někomu říkat něco o těžké a nejtěžší karmě, na spoustu lidí to může působit velmi depresivně, takže si mohou říci, s tím já stejně nic nenadělám...to se se mnou potáhne..

Já jenom vím, kolik mi píše a volá vyděšených maminek, které si přečetli knihu o jménech, kde se to karmami hemží na každém řádku, žádné jméno z toho nevyjde čisté...

Slovo je silný nástroj o to víc bychom jej měli používat obezřetně.

ashtangi
člen

# Zasláno: 10.1.2011 16:26  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Já mám jednoho kamaráda (Sl kon. Pluto ve Stíru), který do civilizovaného sveta pricestoval na pramici. Sám, bez rodicu, jako trináctileté decko, které utíkalo z nelehké situace. Podle jeho vlastních slov, cesta byla dobrá, nikdo neumrel Ten clovek si prosel samozrejme kde cím; porád je to jeste díte, ale bez ohledu na svuj rod, bez jakékoliv podpory, ten clovek uz dneska dosáhl neuveritelných vecí. Je to velký bojovník; priznám se, ze kdyz vidím, co vsechno musel zvládnout, sám a sám, bez jakéhokoliv náznaku stezování, jako decko, tak je mne nekdy az stydno kdyz vidím, pred cím vsím ostatní lidé, mnohem vybavenejsí po vsech stránkách, dokázou kapitulovat a z ceho dokázou udelat neprekonatelný problém

Tím chci ríct, ze kdo chce upadnou do trpného determinacního postoje malých a velkých karem samozrejme muze; mne osobne pripadnou mnohem zajímavejsí lidé, kterí ze svých nekdy nemalých omezení dokázou vytlouct obrovský kapitál moudrosti. Myslím si, ze rozdíl mezi prvním a druhým postojem není mozno vycíst z horoskopu a ani z mrízky; kazdopádne tem co zastávají ten druhý postoj patrí muj obdiv a

Jardine
člen

# Zasláno: 10.1.2011 22:06  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

ashtangi

mne osobne pripadnou mnohem zajímavejsí lidé, kterí ze svých nekdy nemalých omezení dokázou vytlouct obrovský kapitál moudrosti

To jo, ale ne fšici jsme tací bojovníci. Každý se se životem pereme jak při svém ustrojení umíme, i když to zvenčí mnohdy vypadá, že řešíme prkotiny (teda teď mluvím za sebe). Indiáni říkaj: nesuď druhého, dokud ses neprošel v jeho mokasínech.

Zlata
člen

# Zasláno: 11.1.2011 18:52 
Odpovědět 

Dneska slovo karma, karmický skloňuje ve všech pádech kde kdo. Já když tohle slovo slyším, tak dostávám osypky.

ashtangi
člen

# Zasláno: 12.1.2011 15:32 
Odpovědět 

Jardine

Já nikoho konkrétního nesoudím a uz vubec ne tebe; jenom chci naznacit, ze astrologie a numerologie by mely fungovat vzdycky jako pomocná ruka, nikdy ne jako obetní beránek, na kterého neco svést; a taky to, ze urcité veci v radixu a v mrízce proste nejsou. Jinak já pri svém superomezujícím radixu se musím ucit být pokorná a zvykat si na to, ze co si sama neudelám, to proste nemám, vís? Nevím, doufám, ze casem se mi snad taky podarí vytezit z tech svých omezení i nejakou tu hrivnu moudrosti...

Vanda

# Zasláno: 12.1.2011 15:38 
Odpovědět 

ad Zlata:
No hlavně mi vadí, že se redukuje karma pouze na negativní vlivy. Ale Indové tak obecně označovali řetěz následků a příčin, který může člověku genorovat jak věci problémové, tak pozitivní. Když uvážím stránku oněch karmalogů, tak se člověk dozví jenom o potížích a trestech. A to je velmi špatná a nevhodná redukce.

Jardine
člen

# Zasláno: 12.1.2011 21:01  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

ashtangi

Já jsem to nepojímala nějak osobně .... jenom jsem chtěla neuměle vyjádřit, že ne každý má povahu nezmara, který se ze všeho vyhrabe vlastní silou. S tím beránkem máš samozřejmě pravdu ....

Jinak já pri svém superomezujícím radixu se musím ucit být pokorná a zvykat si na to, ze co si sama neudelám, to proste nemám, vís?

Tomu rozumím; mám to podobně. Ale jde to pomalu a ztuha ...

neo
člen

# Zasláno: 12.1.2011 21:38 
Odpovědět 

Ale děti, nějak si to pletete

místo superomezující, jde o superprorůstový

jinak to též máme hodně společné, jedinou konstantou na kterou se můžeme v životě spolehnout jsme my sami ... .

Zlata
člen

# Zasláno: 13.1.2011 11:03 
Odpovědět 

Vanda

To je přesně ono. Všeobecně v Evropě málokdo ví co to je karma a dharma, hlavně že se karmou pořád ohánějí. Taky jsem zažila jak mi při konzultaci paní brečela, že nemůže mít děti proto, že v minulém životě své dítě zabila a že je to její karma. Toho chytráka co jí to řekl bych tenkrát nejradši vzala pod krkem. Proto jsem na to tak alergická.

ashtangi
člen

# Zasláno: 13.1.2011 16:42 
Odpovědět 

Jardine

No, bud se vyhrabes sama nebo se utopís, a pak uz si muzes vybrat v cem, treba zrovna taková rodinná karma je na to dost dobrá

neo

Ano, presne tak

neo
člen

# Zasláno: 13.1.2011 17:14  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

Mně málem karma přizabila

je to už dávněji co jsem u rodičů vařil oběd, odskočil jsem si o sporáku něco nakrájet, když se ozvalo pořádné blafnutí a rána.
V místě kde jsem před tím stál prolétla karma, respektive její část a to vrchní dekl.
Matka v koupelně zrovna se pustila do mytí psa který se vrátil z prochajdy.
Tak jsem kastroly sesbíral ze země, Tomáš to pak dopucoval a udělal jsem jen polévku ... .

Karmu jsem opatrně spřátelil s její součástí a po domluvě a utáhnutí se rozhodla dekl opět příjmout a snad už nepsutit

Dagmar
člen

# Zasláno: 13.1.2011 23:36 
Odpovědět 

neo
už dlouho jsem se tak nezasmála

Iva
člen

# Zasláno: 14.1.2011 12:33 
Odpovědět 

neo

Neo, taky jsme měli koupelnu u kuchyně a v koupelně též karmu:-).Ta se vyznačovala tím, že z ní šly, ba co dím, šlehaly plameny nebo naopak téměř zkomírající takřka neviditelné modré plaménky. Divím se, že jsme se za ta léta nikdo neotrávili.A její blafání slyším ještě dneska..

A to mně přihrálo další vzpomínku a to na moji horkokrevnou maminku, která mě pod tou karmou kdovíproč koupala vždycky takřka v ledové vodě a tedy docela a dočista promodralou.

Měla velký ohnivý trigon Slunce(Lev) Luna(Beran) Mars (Střelec) a můžu posloužit i takovou názornou ukázkou jeho projevů:
dodnes vidím svou maminku jak v poklidu žehlí žehličkou tenkrát ještě s takovou "hadrovou" textilní šňůrou, z které ovšem zbývalo už jen torzo a od té šňůry a mé matky šlehají metrové plameny
upozorňuji, že to byl běžný jev...:-)

nebo naše vypínače, které byly tenkrát docela honosné, porcelánové ale měly též tu vadu, že z nich už zbylo jen torzo bez "objímky" a tedy s obnaženými "vnitřnostmi" a s torzem toho čím se otáčelo.
Též od toho šlehaly tu větší tu menší plaménky, když jím naše dětské prstíky otáčely

Dagmar
člen

# Zasláno: 14.1.2011 22:49 
Odpovědět 

Iva
jo tak takovou karmu mít, kam se na ni hrabe ta moje osmičková
tvé dětské prstíky mě dostaly

neo
člen

# Zasláno: 15.1.2011 19:28  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

Ivo tak to máš mamču drsňačku

To mně připomnělo zážitek z dětství. Matka se rozhodla vymalovat pokoj a dlouho přemlouvala strejdu malíře k vymalování.
Nakonec povolil, zavřel se do místnosti a bylo slyšet kráčení štaflí, mlaskání štětky o stěnu a veselé pohvizdování, ale zde to bylo občas doprovázeno zaklením.Pohvizdování postupně řídlo, až se nakonec ozvala rána zaklení a strejda vyletěl zrudlý vzteky z pokoje, něco zavrčel na matku a letěl to zapít do hospody ... .
Matka celá nešťastná se rozhodla to "domalovat", ale hned jak šlehla štětkou o zeď, tak dostala ránu až seděla celá tumpachová ... .

Od té doby už u nás nechtěl nikdo malovat , netoužil po malířských elektrošokách

To jsme bydleli v domě společně s příbuznými, kdy druhý strejda byl elektrikář stejně jako otec, a zde důsledně platilo pořekadlo o kovářovi kobyle ... .
Navíc táta byl všeuměl a rád vytvářel zlepšováky, na jeden málem doplatila matka, kdy svařil stojan s formou na biskupské chlebíčky a do toho vložil infraspirálu a vyrobil infrazařiče, pomalu v seriové výrobě
Jelikož se v kuchyni a ani koupelně nedalo zatopit, tak matka strategicky při kopání rozmístila infrazářiče a u posledního jej vzala nějak špatně a rovnou si sáhla na nekrytý přívod ... .

mistr

# Zasláno: 28.1.2011 11:55 
Odpovědět 

vz rikate ze Pani Hannah chce pomahat? ostatnim lidem asi ano, ale co se tyce jeji rodiny tak je odmlcena.. Ma tri deti a jak dopadly.. nejstarsiho syna nechala napospas, druheho syna si drzi u sebe pomoci penez, a nezletilo dceru nechala jen tak bez pomoci odejit pryc a ani se nezajima kde prave je.. k tomuto bych jen dodala ze by si pani Hannah mela zamest pred svym prahem, jinak dle meho nazoru neni hodna..

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 28.1.2011 14:37 
Odpovědět 

Kdo jsi bez viny hoď kamenem. Tak se to vyvíjí ve vyřizování osobních účtů ?? Čí je koho pravda a kdo má právo hodnotit?
Jediný kdo má právo pani Hannah hodnotit jsou snad její děti, nemyslíte??
Více lásky v roce 2011 přeje Věra

mistr

# Zasláno: 28.1.2011 15:20 
Odpovědět 

vsak ale ja jsem jeji dite..

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 28.1.2011 16:16 
Odpovědět 

mistr
Myslíš to šťastné dítě co nikoho neposlouchá,dělá si co chce a když není po jejím linčuje všechny kolem sebe?Já myslela,že jsi přešťastná a máš všechno po čem si kdy toužila,dle příspěvků na facebooku!!
Nezájem bolí,že?Tak proč druhé straně nezpůsobit stejnou bolest,viď?Jsi vážně ještě dítě,....jen vztekej se,dupej a nadávej.Možná ti jednou dojde,že za vše si člověk může jen sám.
Jana

mistr

# Zasláno: 28.1.2011 16:33 
Odpovědět 

me nevadi ten nezajem, me vadi to jak je mame vsechno jedno.. je ji jedno ze jeji nejstarsi syn se utapi ve srackach a je ji to pritom uplne jedno. a ze jeji druhy syn je nasilnik a dobry akorat tak pro penize, a ze jeji dcera sice neni svatousek, ale nedela ji naschvaly jako ona ji.. Neshazovala ji pred lidma, nebranila jsem ji ve studiu, nechala jsem ji na vsechno uplne samotnou v 17-ti letech, a nenechala ji jit.. Proc mi teda nerekla, ze me nechtela? ze jsem nechtena a ze me nechce? proc mi to nerekla narovinu? Proc se vse musim dozvidat od druhych lidi? proc se nezajima o nejstarsiho bratra, kdyz je to jeji prvorozeny? Sama rika, ze osudy v rodinach se opakuji, tak proc nechava dopustit ten stejny osud co potkal ji, ktery ted potkava me? Za sve rodice nemuzeme.. ale tak proc dela takovou cinnost, kdyz nedokaze si zamest pred svym prahem?? vymenit chlapa za deti.. to je jeji zametani?? a ty jano, ty si az prilis zaslepena tim co delas, mela by jsi myslet hlavou..

tohle byl akorat muj nazor, myslim si ze od toho jsou diskuzni fora..

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 28.1.2011 21:36 
Odpovědět 

mistr
Proč ti druzí říkají takové věci. Že jsi nechtěná, to snad musí vědět nejlíp tvoje matka. Druzí lidé ti můžou napovídat co chtějí a co se jim právě hodí.
Přemýšlej sama svojí hlavou a nenech se příliš ovlivňovat. Vstupuješ do světa dospělých a ten není příliš milosrdný. Jak jsem již napsala,právo máte hodnotit vy děti a je velká škoda, že to co tě trápí řešíš přes toto fórum a neřešíš to se svojí matkou přímo.Možná se ti to zdá takto o něco snadnější, ale věř mi před určitými tématy neutečeš, ani kdyby jsi jela na druhý konec světa.Nesuď svoji matku hlava nehlava, Nikdo nemá patent na výchovu dětí, to možná poznáš jednou sama.Musíš nejdřív sama něco v životě dokázat, aby jsi mohla soudit a kritizovat druhé.To je totiž velmi jednoduché obviňovat někoho za svůj neúspěch.
Měj se hezky Věra

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 265 . 266 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Karmická numerologie