Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Karmická numerologie
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 265 . 266 . >>
Autor Zpráva
Iva
člen

# Zasláno: 15.11.2010 20:11  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Turnovský

Tak jsou rostliny, které třeba patří rovnou pod Saturn - například kostival.A Kefer jich tam uvádí hodně. Tak přeci jen bude nějaký rozdíl mezi tím, zda je ta rostlina přímo saturnovská nebo jen sušená.
To byste pane Turnovský popřel totiž celé bylinářství!!!

Když si uděláte čaj třeba z plicníku(sušeného pochopitelně) rozhodně to bude něco zcela jiného než třeba z maliníku nebo třeba rulíku zlomocného a podobně.

Takže to tak vypadá, že tím usušením těžko popřeme třeba tu jupiterskou signaturu žita a uděláme z něj jen cosi čistě saturnského.Jen proto že je to usušené.

A dokonce ani u kůry, sušené kůry tomu tak není. Viz třeba kůra z dubu a kůra z vrby. Asi to nebude to samé, že?

neo
člen

# Zasláno: 15.11.2010 20:13 
Odpovědět 

Zde je něco Neptunického

Sagrada Familia

http://cs.wikipedia.org/wiki/Sagrada_Fam%C3%ADlia

Kdyby byla střecha Neptunická, neměla by jasné obrysy a byla by technicky až nezvládnutelná a asi by těžko chránila dům před nečasem ... .

Prostě by se obětoval technický princip a smysl vůči nějaké formě ... .

Turnovský

# Zasláno: 15.11.2010 20:14 
Odpovědět 

Iva

když už to chcete natvrdo: podívejte se do encyklopedie kdo to byl Saturn

neo
samozřejmě, střecha může být z jakéhokoli nosného materiálu, tady jde ale o její funkci a pevnou strukturu, což je saturnská signatura. osttaní záležitosti ke střeše přidané mohou samozřejmě mít jiné signatury, ale ta základní je Vodnář a Saturn

Iva
člen

# Zasláno: 15.11.2010 20:21 
Odpovědět 

neo

Neo, já jsem nikdy netvrdila, že je střecha jen neptunická.Když se podíváš na začátek všude jen říkám že se k tomu Saturnu musí vzít i Neptun.

No a že zrovna Gaudího mého mazlíčka, který už jen tím přírodním a vůbec celým vyzněním tam má toho neptunického snad ze všech nejvíc.
A obzvláště ze všech nejvíce pochopil, že Bůh a to božské je spjaté s tím přírodním, že v tom se to božské prostě projevuje.

A podívej se - celý kosmos je neptunický a dle tebe nemá jasné obrysy nebo snad mu chybí zákonitosti, řád?

Jardine
člen

# Zasláno: 15.11.2010 20:23  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

No, mně taky přišlo, že střechu dělá střechou její funkce a ne z jakého materiálu je vyrobena. Pokud má poskytovat ochranu a ohraničovat nějaký obytný prostor, tak by mi přišlo logické přiřadit ji Saturnovi.

... s těmi materiály si jeden fakt nabíhá, protože lidi v průběhu dějin bydleli v ledacčems ... hliněných chýších, iglú, doškových chaloupkách, mrakodrapech ... tudy cesta podle mě nevede.

neo
člen

# Zasláno: 15.11.2010 20:25 
Odpovědět 

Zde mě

trklo že princip Saturna umožnil vstupu života na souš, neboť dal tělům oporu, zde páteř a kostru.
Vnesl do životů vertikalitu , moc vzdorovat gravitaci.
Předtím šlo v mořích vystopovat určité pevné struktury, zde schránky, ale ty byly většinou na ochranu ... .

Šlo o Saturnskou revoluci, dnes zažíváme Uranskou revoluci, auta, letadla, eskalátory, kosmické lodě, další vypořádání se s gravitací .

Jupiterská revoluce, byl vznik života v mořích ?

To jsem ale hodně odběhl od tématu

Iva
člen

# Zasláno: 15.11.2010 20:34 
Odpovědět 

Turnovský

vím, že Saturn byl bůh zemědělství nebo že za jeho vlády byl Zlatý věk pokud míníte tohle. Ale nechápu souvislost. S tímhle vláknem.

neo
člen

# Zasláno: 15.11.2010 20:35 
Odpovědět 

Ivo

to je mýlka že kosmos je Neptunický, to by byl mrtvý on je osvíceně Neptunický, což je Pluto, jež vytváří vesmíry ... .
Je to vlastně o naší hranici jak daleko jsme jej schopní aktuálně myšlenkově i vjemově pojmnout.

Kosmos je potřeba vnímat v jeho nespočetných tvůrčích rozměrech a projevech a ty lze vnímat jen v krátké chvilce osvícení.

Je zajímavý sledovat vývoj pohledu na kosmos a Jsoucno, když postupně mizí personalita a vnímá se všeobsažnost, zde nespočet forem projevů ve vesmíru a všech vesmírech jež spolu vytváří jeden velký organizmus a při tom vlastně není jim ... .

Neptun obsahuje naše představy a vystihuje náš svět, ale na Jsoucno je přeci jenom krátký.
On patří do našeho řádu, tak jako do naší sluneční soustavy, doplňuje náš svět a jeho syntézu.

Iva
člen

# Zasláno: 15.11.2010 20:43  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Jardine

Jardine, dobře. Tak máme základy (nebo taky nemáme a jsme jen na holé zemi), máme zdi. To je Saturn. Pak tam máme okna nebo nějaké otvory - to by měl být Jupiter-výhled. Nebo jestli máte lepší signaturu sem s ní. A pak je střecha, která bývala dle mého prostě "lehčí" než ty zdi.Už jen proto aby jí ty zdi unesly.Protože byly také ( u nás) chaloupky hliněné a to ještě klidně na začátku dvacátýho století. A jsou dodnes.Z nepálený hlíny. A v Africe nebo Indiáni jestli to nepletu mají prostě ve střeše díru.Jurta myslím taky.

Neo

Neo a moře je také mrtvé?

Turnovský

# Zasláno: 15.11.2010 20:47 
Odpovědět 

Iva

kmůže být z různých materiálů, různě signovaných: měděná venušina, zinkova by byla ve stredoveku saturnska, nebot zinek byl povazovan za druh olova, hliníková krytina by byla uranská atd

neo
člen

# Zasláno: 15.11.2010 20:53 
Odpovědět 

Ivo

čistě Neptunské ano, tj. bez kyslíku a rozpuštěných hornin a principu Luny.Zde je princip Neptuna v tom že rozpouští ... .

Co domy na vodě, jachty, lodě

Jardine
člen

# Zasláno: 15.11.2010 21:35  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Iva

Rozumím argumentu, že ta střecha byla lehčí než obvodové zdivo a že vigvamy, jurty (a koneckonců evropská obydlí chudších, kteří si ještě v 16. století nemohli dovolit komín) měly nahoře otvor. Přesto mi z toho nepřestává vycházet, že účelem střechy i přes různé architektonické odchylky byla ochrana před tím, co je venku, tj. stále ten Saturn. Čím majetnější rodina, tím ta ochrana byla dokonalejší. Chudým tam holt neptunsky teklo ....

Ale toho Neptuna jsem klidně ochotná vidět v klenbě nějaké katedrály nebo barokního kostela, konstruované a vizuálně koncipované tak, aby to věřícího táhlo "nahoru" ...

Třeba tady http://www.santini.cz/marianska-tynice.html

Kveta
člen

# Zasláno: 15.11.2010 22:59 
Odpovědět 

Iva
Někde dříve v textu zmiňuješ špičaté do výše čnějící věže kostelů a vážeš je k Neptunu (potažmo božství?). A nenapadla tě náhodou podobnost s vysokými, holými, strmými skalisky? Vždyť to je Saturn (Kozoroh) jak vyšitý.
Kostival, plicník a další a další byliny mají signaturu podle toho, ke kterému orgánu se vzahují. A ne snad proboha podle toho, jestli se užívají suché nebo čerstvé.
A vůbec, podle tvých zdůvodnění viz např. - střecha je neptunská, protože je ze šindelů, které jsou z orobince, by pak hovězí stejk mohl být klidně pro vegetariány, protože je z krávy, která žere trávu

Iva
člen

# Zasláno: 16.11.2010 00:04  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Kveta

Tak že jsou skály a hory vysoké, strmé a holé eventuelně i špičaté a do výše čnějící, to je fakt a jistě to vím. Ale nezlob se, pokud vím tak Bůh dlí v oblacích a pokud tam něco vede tak to bude Jakobův žebřík a ten je spíše jupiterský.

Určitě se shodneme, že takový kámen nebo například kamenný dům je Saturn jak vyšitý.A ještě jsem ale neviděla, že by ty kamenné domy a to včetně hradů měly střechu z téhož materiálu tedy kamene.Vždycky byla ta střecha jaksi nadlehčená nebo teda minimálně o mnoho lehčí než ty zdi.

Podobně jakákoliv klenba bude mít podle mě v sobě něco jupiterského a střecha je podle mě taky jakýsi druh klenby.Cokoliv se klene do oblouku má podle mě už v sobě rysy Jupitera. A taky když vidíš někde rozestavěnou střechu připomene ti to stavbu lodi.

Prostě jsem přesvědčená, že téměř každý pokrývač bude mít zvýrazněný Neptun (podobně jako mořeplavci) a ty když budeš muset vylézt na střechu budeš mít pocit suchozemce na moři.
Takže vám prostě nemůžu odsouhlasit jen toho holého Saturna u té střechy ačkoliv bych to věř mě udělala v týhle chvíli už nejradši.

Tak kostival a plicník nebo jakékoliv byliny budou mít signaturu ne podle orgánu ale podle toho, že jejich signatura bude například jupiterská či neptunská či jiná a budou k použití na ten orgán jehož signatura bude stejná nebo aspoň obdobná.Takže se bylina vztahuje k planetě, orgán k planetě.Rozhodně nemají byliny signaturu podle orgánu ke kterému se vztahují To že mohou orgán připomínat je podobné k podobnému nikoliv vztahování. Také se mnohdy jedna bylina vztahuje k více orgánům a to by v tom byl pak pěkný a zcela neptunský binec.

A to, že "ne snad proboha podle toho zda suché či čerstvé" - tak to sis asi špatně přečetla kdo co říká:-).

A co se týče stejku, tak maso není neptunské ačkoliv kráva jakožto velké zvíře skutečně spadá do 12.domu.
Zatímco ten rákos a orobinec jsou neptunské signatury(aspoň podle Kefera) a pak je tedy s podivem co dělaly celý ty staletí ba tisíciletí na střeše, která je jen striktně saturnská.
Když jen Saturn tak kde se tam vzali.

Angela
člen

# Zasláno: 16.11.2010 04:22 
Odpovědět 

Dum je typ pribytku, ktery poskytuje ochranu pred vsim moznym. Nekde maji iglu, jinde jsou to cele skalni komplexy ci hrady nebo jine typy pribytku dle ruznych podminek. Prirodnich, klimatickych, ekonomickych. No a lide je staveli a stavi tak, jake maji dostupne znalosti konstrukcnich materialu, statiky , stavebnich materialu a pod. Dosek, sindel, hlina ci cokoliv jineho byl proste jen dostupny stavebni material. Fce zustala stejna - ochrana. Ochrana cloveka, zvirat, materialu. Strecha do tvaru A - ma proste ruzne vyhodne vlastnosti .Ze statickych duvodu ( veky odzkousenych), se pouzivaji lehci materialy nez je zdivo. A materialy se postupem veku meni. Takze pokud chci prirazovat, tak stejne jako u jinych konstrukcnich casti domu je strecha jiste Saturn.
Pokud budu chtit porovnavat pouze strechy - materialem, typem, tvarem - muzu si to priradit i jinak ( ja v tom sice velky smysl nevidim, ale proc ne). Takze doskova strecha , sindelova, plechova, keramicka, betonova, zelezobetonova nebo plocha, ve tvaru A, sikma, strecha jako kupole a jine strechy. 2eda pokud objekt vubec strechu potrebuje . Dosek - treba i Neptun. V porovnani s jinymi stresnimi krytinami - toho mene vydrzi, neni tak odolny vuci desti, je to vice prostupny material nez treba beton.
Pak se ovsem muzeme podivat na ruzne typy domecku a pribytku a porovnat , kdo v nich bydli - saturnici, neptunici, jupiterovci.Musime ovsem brat v potaz ekonomicky aspekt. Panelak, cinzak, venkovska vilka,, drevostavba, srub...
Ja jsem napriklad nikdy nechtela do panelaku. V podnajmech jsem bydlela po starsi vice ci mene opravenych cinzovnich domech s vysokymi stropy a pro mne s pocitem vetsi ochrany, nez dava panelovy dum. Muj prvni vlastni byt byl hodne proskleny apartman v 3patrovem domu. Muj muz vlastnil byt v panelaku a ja jsem se k nemu pristehovala kvuli praktickym duvodum. Syn ma blizko skolu a skolku a ja chtela byt s nimi. Brzy jsem zacala stradat - skutecne mi bylo hur a hur. Vubec jsem se tam necitila. Muj muz byl vcelku spokojeny - teda mel plany, ze az nastradame, tak.... Pak jsem zacala hledat jiny typ bydleni v lokalite, kde ma syn zazemi. Muz pro spokojenost souhlasil - ale dlouho jsme se nemohli na nicem shodnout. Az pak jsme uvideli nas soucasny a stale jeste nezrekonstruovany domecek a preskocila okamzite jiskra. Prodali jsme oba byty, zbavili se obou hypotek, abychom si mohli vzit hypoteku dalsi na rekonstrukci naseho " vysneneho" hnizda - mimochodem par set metru od mista, kde jsme se poprve potkali na kolech. Ted bydlime v pronajatem mensim byte v cinzaku - nedaleko domecku i skoly maleho. A dum typove - bude to v porovnani s okolnimi domy mensi, dobre chraneny domecek - mam na mysli pred povetrnostnimi a klimatickymi vykyvy. Asi skromny a trochu schovany - ale uvnitr nabizejici i dost mista i pohodli pro blizke. Ponechany vizuelne tak, aby zapadl do puvodni zastavby z 30 let. Jen z jedne strany proskleny smerem do zahrady . Ovsem uvnitr s misty, kde se clovek muze schovat. Muz si napriklad zvolil trucovnu v suterenu - tmavsi mistnost, rekla bych jako bunkr a ja si chci pod strechou u terasy zaridit "meditacni pokojik" v orientalnim stylu se svymi kameny , solnymi lampickami a ruznymi nasbiranymi artefakty. Oba jsme berani - ja ac v blizencich a saturn, venuse a mars v opo na Neptun. On ac ve strelci s neptunem a lunou v opo na saturn venuse a marse u dc .

Iva
člen

# Zasláno: 16.11.2010 06:39 
Odpovědět 

Já bych za čistě saturnskou střechu uznala tu jeskyni a pak bunkr.Tam je stejná jako stěny.Ale jinak - už tou šikmostí se prostě přizpůsobuje tomu Neptunu, proti kterému teda tvoří ochranu.Navíc - tašky podobně jako u ryb šupiny jsou tak položené aby co nejvýhodněji odolávaly neptunským deštům a pod.
A rovné střechy se dříve než byly izolace myslím moc nedělaly.
Taky když přijde vítr, uragán či snad tajfun určitě odnese spíše střechu než co jiného a střechy pěkně plují povětřím jako loďky na moři
První co odejde u starých budov nebo i zřícenin je střecha. Tedy je jisté, že není nebo prostě ani nemůže být tak saturnovská jako můžou být stěny.
Musí se prostě trochu přizpůsobit tomu Neptunu v ovzduší. Proto podle mě ta šikmost, ta skládanost(šupin), menší zatížení atd.

virgo63
člen

# Zasláno: 16.11.2010 09:32 
Odpovědět 

I kamenné střechy jsou.
http://italie.svetadily.cz/clanky/Trulli-tajemne-c ukrove-homole
http://www.pan-vigo.estranky.cz/stranka/oxia

Je to pěkný počteníčko, tahle diskuze. Nic není jednoznačný (jako celý život) a to mi krásně objasňuje, proč se nemohu ponořit do tajů astrologie, protože to k ničemu nevede... (dodávám, že jen podle mého vnímání).

Vlákno "karmická numerologie" docela nabralo nečekaný směr, viď Dáši.

Jardine
člen

# Zasláno: 16.11.2010 10:09  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

virgo

Ono je něco jiného kratochvilně rozebírat astrologii střechy, a něco jiného je, mít před sebou radix konkrétního člověka.

Angláni říkají "the proof of pudding is in the eating" (doslova důkaz pudinku je v tom, že ho sníme, čili platnost věci prokáže praxe). Mě z toho, co jsem z astrologie dosud ochutnala, přesvědčilo o tom, že funguje a pomáhá, ale ne každý musí dojít k témuž. To ani ostatně není účelem; myslím, že zdravě skeptický hlas prospívá každé disciplíně.

virgo63
člen

# Zasláno: 16.11.2010 10:20 
Odpovědět 

Jardine
Ba-ba, není pro každého.
O užitečnosti a fungování něčeho mám jisté představy (každý máme nějaké, že ano). Astro se sice snaží mě přesvědčit, leč něco ve mně stále říká ne-ne.
Tak pa-pa.

Angela
člen

# Zasláno: 16.11.2010 10:32 
Odpovědět 

virgo63

mám to trochu podobně, i když u mě se to vyvinulo nějak v průběhu života. Od doby kdy jsem bezmezně hltala vše o numerologii, pak astrologii a jiných vědách, teď jsem tady ve stavu nevím. Nebo spíš ve stavu SPÍŠ NE .U mě to bylo hodně spojeno s osobou AB. CCa před měsícem jsem narazila na jeho poslední povídání se mnou z počatku roku 2007. Pustila jsem to a nevěřila svým uším.
Ale také to asi bylo hodně o tom, jak kdo s kým rezonuje a on se asi tak nějak uměl na mě napojit.
Tenkrát jsem se přesto vnitřně rozhodla, že už astrologii nepotřebuji. Ale přesto pořád tak kolem obejduju - tedy nejvíc tady.

Kveta
člen

# Zasláno: 16.11.2010 12:15 
Odpovědět 

Iva
A co se týče stejku, tak maso není neptunské ačkoliv kráva jakožto velké zvíře skutečně spadá do 12.domu.
Zatímco ten rákos a orobinec jsou neptunské signatury

Maso bylo myšleno jako výsledný produkt určitého procesu, podobně jako střecha je výsledný produkt předcházejících procesů.

Měj se fajn. Ráda tě čtu, ale v dobách posedlosti neptunským kouřením jsi pro mě byla čitelnější

virgo63
člen

# Zasláno: 16.11.2010 12:53 
Odpovědět 

Angela
Ale přesto pořád tak kolem obejduju - tedy nejvíc tady.

Jojo, nápodobně, i když já tu spíš západočesky "vobejduju".

hanka
člen

# Zasláno: 16.11.2010 15:10 
Odpovědět 

Ahoj, napřed jsem váhala, zda vstupovat, protože doopravdy netuším, k čemu je dobré zkoumat, zda je střecha saturnská či neptunská, ale pak mě napadly na základě zdejších úvah tyto otázky:

- proč Číňani řadí štíty hor k živlu oheň, ačkoli tedy jde o Kozoroha, a navíc postaru Saturn vládl i Vodnáři (tedy astrologicky živly země-vzduch), stejně tak i pyramidy patří ohni, a taktéž označením alchymickým pro oheň je trojúhelník špicí nahoru, a kam by tedy patřilo třeba indiánské teepee z kmenů a sešitých kůží (pyramidy nelze hodit na koňa a nomádovat, zatímco teepee ano)

- kam by pak patřilo ono zakulacené iglú z ledu, to už máme vodu a tím kompletujem živlově všechny čtyři dokupy

A co rozfoukal vlk třem prasátkům?
Chaloupku ze slámy, ze dřeva; ale poslednímu, chytrému prasátku stavení z šutrů rozfoukat nedokázal !!!
A včil mudrujte.

ashtangi
člen

# Zasláno: 17.11.2010 18:05  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

virgo63

Nevím, co se ti milá panenko (zase ) nezdá, vzdyt jsme se vsichni astrologové krásne shodli, byt v opozici na jednoho cloveka!

Jeste mne zarazilo, ze Neptun je pro vás pro nekteré (hádám, ze pro tu jednu mensinu ) symbolem lehkosti? Tady mozná dochází ke zmatení zivlu, nebot to byl jiný holenek, co se vznásel vybaven kridélky na hlave a na nozkách Ale nechme to být. Jeste jsem nasla od Deborah Houlding clánek Kde to je? z oblasti horární astrologie, ve kterém prirazuje stresní krytiny Beranovi (roof coverings, kdyz tak Jardine at mne opraví) a strechu jako takovou Vodnári:

http://www.skyscript.co.uk/wit.html

Slibuji, ze az budu mít trochu casu, tak speciálne pro vás co neumíte anglicky postavím podle Deborah domecek a dám jej do príslusného tématu

Iva
člen

# Zasláno: 17.11.2010 20:56  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

ashtangi

Ashtangi mně nedělá potíž, že se všichni zdejší astrologové až na jednu menšinu shodli
Měřítkem pravdy není většina i kdyby se tak zdálo
A taky jsem to rozebírání střechy nebrala kratochvílně nýbrž dosti vážně.
A stále jsem přesvědčená, že až jednou budete dělat novou střechu nebo důkladně opravovat starou, tak vám nepůjdou tranzity jen na Saturn(a možná dokonce vůbec ne na něj) nýbrž zcela jistě vám tam někde vykoukne Neptun.Ať už jen proto, že obydlí bude jaksi vystaveno vlhkosti, oblačnosti a vůbec počasí a nebo proto, že k vám nakluše řemeslník, který s největší pravděpodobností bude mít zvýrazněný Neptun případně aspekt Slunce Neptun.Že nejsem schopna dopodrobna vysvětlit proč je tomu tak, to bych si sama sobě klidně odpustila neb plus si píšu za to, že jsem si na rozdíl od jiných všimla

Jedním z pokrývačů je například Zakk Wylde, vlastním jménem Jeffrey Phillip Wiedlandt, (* 14. ledna 1967, Bayonne, New Jersey, USA) americký kytarista a zpěvák.
A až Ozzy tehdy po shlédnutí energického projevu mladého kytaristy dotvořil jméno, jež nechybí na žádném CD, co za posledních patnáct let natočil - Zakk Wylde.
Výrazný talent Zakka Wyldea se zrodil v New Jersey, kde začíná neuvěřitelná cesta mladého pokrývače, který neuměl ve čtrnácti letech údajně na kytaru ani brnknout, aby o pouhých pět let později stál na nejslavnějších světových pódiích po boku Ozzyho a Geezera Butlera. Ozzy záhy poznal, že se bez Zakkovy interpretační a autorské invence jen tak lehce neobejde, a dnes je jejich spolupráce takřka osudová

Takže hezký trojúhelník do Ryb včetně Nep sex Sol sex Sat a tedy i Nep tri Sat nadto v Rybách.

A abych ubezpečila, že jsem to nemínila kratochvílně, tak jsem si vyhledala Googlem pár pokrývačů a v Živnostenském rejstříku si našla jejich data:

11.02.1957 volnější Nep tri Sol
11.03.1969 Sol tri Nep
31.03.1971 Nep Jup tri Sol
10.06.1974 Nep opo Sol
03.07.1964 Nep tri Sol
24.03.1973 Nep tri Sol
02.10.1975 Nep sex Sol
04.01.1986 Nep Ve Sol con
25.02.1974 Ryby Nep kva Sol
10.04.1972 Nep opo Mars SatVe sex Mer
21.11.1974 Nep Ve Sol DH con
20.04.1983 Nep tri Sol opo SatPl

13.08.1973 Nep jen aspekty
07.07.1979 Nep con Luna tri JupMer
22.04.1944 nic jen Nep tri DH
25.03.1964 nic jen tri Chi

Nevybírala jsem, jak mně šly pod ruku tak jsem brala(na konci hlavně severomoravské). Můžete si zkusit sami.Živnostenský rejstřík najdete například zde
http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB.sh?VSS_SERV =ZVWSBJFND

Irena
člen

# Zasláno: 18.11.2010 12:55 
Odpovědět 

ashtangi
ale to jsou šikovné stránky, osobně díky za link.

hannah

# Zasláno: 7.1.2011 08:25 
Odpovědět 

Vážení diskutéři,reaguji na vaši výměnu zkušeností s mými predikcemi....
Numerologie - kdy určím Karmu z data narození funguje.Již mnoho let.O číslech pravděpodobně velké Karmy a Karmy nejtěžší jsem se náznakově a velmi skrytě dočetla ve Hvězdných znameních a začala jsem si to poctivě ověřovat na různých situacích, Kajínků, Titaniků , spartakiádních vrahů a jiných...jsem empírik a sbírám data.A funguje to.Data zajímavých událostí a lidí sbírám již 17 let - chtěla jsem si to ověřit.Funguje to a stojím si za tím.Proto jsm napsala své knihy.Cech Karmalogů jsem založila proto, aby se měli Karmalogové - mí žáci - kde scházet a předávat si OVĚŘENÉ informace.Název se mi líbí, nemám proč jej měnit.Údajně jsem měla nějaké Simoně říci, že ji umře dítě a další dámě, že má rakovinu dělohy....Blbost, nepravda.Takové věci neříkám, na nehody jemně upozorňuji a rakoviny nepojmenovávám.Trvám na tom,že z data rozpoznáme s mužem mnohé choroby ,na něž lidičky upozorníme.Tím pádem s tím mohou něco dělat.Děkuji komusi, kterému se líbila naše fotka s balonky.Ano, máte pravdu, je krásná a zrovinka jsme měli přednášku o Indigových dětech a oni pak balonky s přáním použtěli do nebe!!
Z vaší diskuze vyplývá, že perfektní predikce může vytvořit pouze astrolog.Nejsem toho názoru - co ezoterický obor, to jiná predice.....
Mé knihy nepovažuji za snůšku vrahů a úchylů, ale za příběhy, v nichž se odráží skutečnost, že ta která Karma nám v životě může natropit to a to.
Chce to skutečně pouze přečíst celé a dokonc.Nevytahovat z kontextu.
A co se patentu týče - skutečně jsem si tento systém patentovat dala, protože je na světě spousta kecalistů, kteří nechtějí makat, přečtou si 2, 3 knihy , a pak se tím živí, vydávaje to za objev svůj...Vím,za ty roky, co jsou lidé zač, tak se před takovými zkrátka a dobře bráním.
Internet je zajímavý a mě nic neříkající právě těmito anomymními diskuzemi, do nichž se ponoříme, ukryjeme a můžeme tím pádem sepsut to, čemu NEROZMÍME!!!!!Rok 2o11 je rokem dvojnásobné nejtěžší Karmy a Karmy velké....čtyřkové a osmičkové.Takže všem,kteří toto v datu mají(a dokáží to fundovaně z data vyčíst) se může změnit docela solidně život...!Doufám jen, že se půlka diskutujících po přečtení této věty nezhroutí a neobviní mě z toho, že jsem jim zkazila život!Přeji vám všem, aby se vám život změnil jen tak a do té míry - jak sami chcete.Tedy,na všem, co jsem doposud napsala , co učím a přednáším si trvám a budu trvat do té doby, než mě kdokoli z Vás o mé potencionální "pomýlenosti" racionálně přesvědčí.Diskuzi jsem přístupna jako nikdo, věřte mi!
S úctou Hannah J.Nesvadba

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 7.1.2011 08:59 
Odpovědět 

Nechápu kde se bere v lidech tolik zala a kritiky.
Já tady můžu něco vypustit, co není vůbec pravda jenom jsem to nějak pochpila při výkladu u kartářky. Jste ochotny dámy zatratit člověka, kterého vůbec neznáte a to si myslím je špatně.
Zdravím Věra

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 7.1.2011 12:40 
Odpovědět 

Vážení přátelé,
se zájmem jsem si přečetl tutu diskusi a při té příležitosti jsem si vzpomněl na slova jednoho pána který mi v životě hodně a hodně naučil a který už bohužel nežije. Tento můj přítel mi říkal: "Nekritizuj něco, čemu nerozumíš". A o tuto jeho moudrou radu jsem se s Vámi chtěl podělit. Já sám s karmickou numerologií mám pouze nepřímé zkušenosti, mám velmi blízko k ženě, která se jí věnuje aktivně. A ačkoliv jsem v tomto ohledu byl nevěřícím Tomášem, vím jedno. Funguje to. Sám jsem profesí chemik a vím co to znamená empirie a kolik je třeba nasbírat dat než se dají odvodit souvislosti. A protože znám i zprostředkovaně paní Hannah, vím, že ona než učiní závěr, opírá se o velké množství nashromážděných dat a také vím s jakými etickými pravidly pracuje. Myslím si, že mnoho úvah v této diskuzi uváděných, plyne z neznalosti věci.
Všem karmickým numerologům vč. paní Hannah přeji mnoho úspěchů v naplňování jejich profese a držím jim všem palce.
Všem diskutujícím přeji vše krásné v tomto roce.
Zdraví Vás P.Huspeka

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 7.1.2011 12:58 
Odpovědět 

Hezký den všem diskutujícím na téma karmická numerologie,
jsem překvapená, jak dokážete rozvinout diskuzi na téma, s kterým jste se ani nehodlaly podrobněji obeznámit, jak díky příspěvku jedné paní, která zřejmě nepochopila správně to, co jí bylo řečeno, tady očerňuje někoho, kdo se již dlouhá léta velmi pečlivě a zodpovědně tomuto oboru věnuje a má ohledně čísel obrovský přehled. Samy z horoskopu jistě víte a vyčtete, jak je výše psáno, že např. pokrývači v něm mají povětšinou nějaký shodný znak...Stejně tak tyto znaky lze nalézt pouze z klasického data narození (bez zadání času a místa narození) a lze z něj odvodit spoustu dalších zajímavých věcí, které člověka potkají a stejně tak i období, kdy se mohou určité záležitosti či zátěžové období projevit...Dokonce se tyto možnosti dají vysledovat napříč rodokmenem. Nebudu zde ale zabíhat do podrobností. Zkrátka nejprve si samy zjistěte o tomto oboru co nejvíce informací a zřejmě budete velmi překvapené, co všechno Vám o Vás může vypovědět...
Přeji Vám jen to nejlepší, dobrý a úspěšný rok 2011!
Monika

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 265 . 266 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Karmická numerologie