Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Karmická numerologie
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 265 . 266 . >>
Autor Zpráva
Iva
člen

# Zasláno: 13.11.2010 07:35  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Virgo63

Tak já jsem doufala, že jsem všechny tenkrát přesvědčila, že střecha(půda) je Neptun

To Květa se snažila protlačit na signaturu střechy(půdy) Urana.

Ale vem si to - třeba náměsíčník chodící po střeše- to je jasně Neptun.
Taky jsem argumentovala tím, že na půdě je tajemno, seno, dobře se tam sní, jsou tam tajemné věci, předměty, zhusta bordel, prostě souvisí to se starodávnem, lunačníma, vodníma věcma Pokrývač, kominík - to je přeci jasně Neptun.

Zhusta jste dávali coby střechu Saturna ale Saturn by přeci měly být základy, zdi.Nanejvýše ještě tašky.Jo a napadá mě teď, že trámy, vaznice, krovy teda to dřevěné je asi Jupiter, neé?

A vůbec - Ježíš byl tesař, tedy dělal střechy, lodě - zvýrazněný Neptun. Takže střecha je neptunská a basta

Nanejvýše bych uznala saturnskoneptunská.
A k tomu Uranu - ti co chodí po těch střechách jsou jasně neptuničtí ne uraničtí Nanejvýše jen ti, kdo tam tam dávají anténu nebo hromosvod.

Přece 12.dům(Neptun) je takové zastřešení všeho.Dům je náš zhmotnělý(Saturn) ideál, sen (Neptun) o bezpečí. A střecha, půda je ta část, která se stýká nejvíce s těmi vnějšími povětrnostními vlivy tedy vlhkem, deštěm a dalšíma neptunickýma věcma.

A božínku, božínku ono už uplynulo čtvero let co jsme stavěli ty domečky.Mě to přijde chvilka

Jinak Věra mě úplně dostala s tím, jak se Neo zase povyšuje:-)). Není líný vlézt až na střechu jen aby se nad nás povýšil

Iva
člen

# Zasláno: 13.11.2010 07:39 
Odpovědět 

Teda měli bysme tu střechu jednou provždy vyřešit:-). Nedělám si patent a pokud někdo dobře zdůvodní jiný návrh budu ráda a nechám se i přesvědčit.

neo
člen

# Zasláno: 13.11.2010 07:59 
Odpovědět 

Ivo

komíny a antény ... tak to je zase Pluto

Iva
člen

# Zasláno: 13.11.2010 09:15  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

neo

Komín asi ano - teda Pluto. Ale anténa? Neměla by mít kousek uranického když je to anténa k TV či rozhlasu a podobně(?). Nebo neměla by být uranická celá? Nebo že by Pluto Uran? Moc se mně to nezdá..
Jinak ten kominík by měl mít asi taky něco z Pluta, to asi bude taky pravdou

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 13.11.2010 09:59 
Odpovědět 

Dobré ráno všem.
Intenzívně jsem se zamyslela, co znázorňuje astrologicko-symbolicky střechu. Tipovala jsem na Jupitera a netuším proč.
Vzala jsem si k ruce skripta hospodářské astrologie (Siegfried Schmid, www.astrosesam.ch), ať nevymýšlím bludy a zde je prosím výsledek:
Fasády, střechy, základy, beton, cihly, zahradní zdi...SATURN.

Iva
člen

# Zasláno: 13.11.2010 10:29  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Pavla Aligova

Pavlo a dřevo nebo dřevěné části (krovy) je co? To by měl být snad spíše Jupiter, ne?
A ať se na mě pan Schmid nezlobí ale nejméně vnější část střechy musí být prostě neptunická neb tam už se pohybuju prostě v kosmu:-)).
Takže jak říkám- betonové tašky na střeše- pro mě za mě jsou saturnovský ale střecha jako taková??

Přece Saturn sám o sobě není zastřešení? Opora, opevnění to ano ale jako zastřešující nebo celek zahrnující mě přijde přeci jen ten Neptun nemůžu si pomoct

Já bych řekla, že ten Jupiter co má k Neptunu tak blízko(Ryby) tě napadl proto, že třeba kostely a chrámy mají prostě zvýrazněné střechy(případně kopule)
takže ta souvislost pro mě Jupitera jako starého vládce Ryb a tedy spojitost s Neptunem je tady zřejmá.

Iva
člen

# Zasláno: 13.11.2010 10:33 
Odpovědět 

Prostě maximálně ucouvnu k SaturnNeptun dál ne..

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 13.11.2010 10:49 
Odpovědět 

Ivo, člověku se žije mnohem lépe a jednodušeji, když přijme zkušenou autoritu. To platí nejen v astrologii. Polemizovat o tom kdyby, co by kdyby...škoda času, který je možné využít třeba efektivněji. Pochyby a zpochybňování je neptunské a realita je o zodpovědnosti a práci...Saturnu.

neo
člen

# Zasláno: 13.11.2010 10:49 
Odpovědět 

Tak jsem se nad tím zamyslel a vytanulo mě toto, Uran,Neptun,Pluto jsou vlastně představitelé dalších navazujících světů, které vesměs k našemu základnímu světu hmoty a energie "nepřísluší", nemají hlavní prioritu.

V podstatě jsou zde pro ty jež otvírají dimenzi vědomí, a to je především v primátech.Je to derivát hmoty a energie na úrovni inteligentního tvůrčího stavu, tudíž má nesmírné možnosti ... .
Mají za úkol nás naučit nové dimenzi novému stavu, zde duševní konstituci - sfér vědomí i práci s ní

Proto vlastně moc nepřísluší do domečku je moc zahrnovat, a když tak spíše jako nositele dalších stavů bytí a jejich projevů.

Pavla to zde napsala dobře, Saturn je vlastně obvodové zdivo, střešní konstrukce a zdivo všeobecně, včetně základů.

Uran zde je jak chytře napsala Iva, antény, wifi spoty, elektronika atd.

Jupiter je půda a komunikační prostory domu, schodiště, chodby, vestibuly, haly ... .

Slunce, Venuše,Merkur, Luna, Mars, jsou pak jednotlivé místnosti svého určení, kuchyň, jídelna (Luna), obývák Venuše, pracovna, balkony, lodžie Merkur, tělocvična a suterén,Mars, ložnice (Luna)

Topeniště a vytápění Mars, komíny Pluto , elektrické rozvody Uran či Merkur.

verus
člen

# Zasláno: 13.11.2010 10:58  - Změnil/a: verus
Odpovědět 

Iva
Jen takový postřeh. Po ztrátě partnera jsem byla u astrologa, karmickýho...
Vše od začátku u nás bylo jako z pohádky, vlastně ze sna. Zdálo se mi o něm a po 10 letech opravdové setkání; životní šok a následně 11 let společného života; po boji s Ca, který dokázal zvrátit chorobu na 3 roky, jen a pouze alternativní cestou... i jeho rodina mně pobízela k takové návštěvě.... a tam zaznělo to, co mi utkvělo....astrolog mluvil o muži a jeho kolečku a ptal se na rodinu; mluvil o tom, že jeho otec a někdo další musel mít velký vztah k Bohu, tradicím, vedl kroniky, staral se o něco Bohu blízko... a já spontánně reagovala: "jo, byl tesař, vyráběl a usazoval krovy střech, kromě jiného. Muž sám převzal původně řemeslo po otci, až později pokračoval ve vzdělání a návazných postech" Astrolog uzavřel, že to je velmi výstižné.
Beru to tak, že konstrukce je sama saturnská, opírá se o stavbu zase saturnskou, ale zastřešuje, jakoby završuje celé dílo. Její plocha je velká, rozlehlá a chrání před nepohodou z nebe; Ryby - vládce Neptun, spoluvládce Jupiter.

Anténa a hromosvod vidím jako technickou věc - s tématem blesk, el. náboj; vlnění a usměrnění, potom Uran křičí o svém poli působnosti

neo
člen

# Zasláno: 13.11.2010 11:12  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

Voda

voda se připisuje Neptunu, ale z čeho je vlastně složena ? Z velmi reaktivního kyslíku ( Mars ) a vodíku (Slunce) ,neboť jež používá ke svému životu a fúzím.

Voda má přes 40 anomálií, tedy je vlastně něco jako tekutý oheň, univerzální látka jež dovede být nosičem a reakčním činitelem a životem ... .

Tedy v žádném případě není voda nečinná, ale vysoce medium-činná látka, bez toho by se nic ve vodě nerozpustilo, ona díky kyslíku narušuje vazby doslova je rozhazuje a tím vzniká dojem že se rozpouští, bez toho by jsme nepili ani kávu a ani čaj a co teprve životně důležitá krev ... .

To že je nositelem mediálních schopností tedy určitým způsobem modelovat či přizpůsobovat se stavu a projevu, je dáno Sluncem jež je přítomno ve vodíku.

Slunce není jen světlo a energie, ale především onen představ hmoty a energie, jež má nesmírnou tvůrčí inteligenci, už proto že dovede reagovat na stavy a potřeby napříč dimenzemi až do té své, to je až neuvěřitelné ... .

Právě ona schopnost media ji klamně přiřazuje k Neptunu. Neptun je vlastně "mrtvý" stav Slunce, to když ukončilo svoji misi a uhasla v něm fúze, tím pádem se ukončila transformace energie, hmoty a vědomí .

Je to docela odvážné tvrzení, ale Uran to vlastně potvrzuje, Neptun není v "mrtvém" stavu, ale v osvíceném, tedy bez reakcí neboť obsáhnul Jsoucí stav a již ví že ví, tedy nemá potřebu projevů.
Je vlastně i druhým proti polem Slunce, Slunce transformuje a Neptun vše pojímá do osvíceného stavu, tedy "pohlcuje".

Zde je možná proto Merkur v našem domečku nositelem technických rozvodů, tedy i vody

Irena
člen

# Zasláno: 13.11.2010 11:28 
Odpovědět 

Ahoj všem.Nemohu odolat a honem využiji mezírku volného času.

Ivo pamatuji se když jsme téma ,,střecha" diskutovali.Já jsem přesvědšena, že střecha je Saturn. Je dobré odlišit střechu od půdních prostor a potom se dostáváme k Neptunu. Co ty na to?

Neo,mohu-li tě potěšit a hlavně podpořit. Vím,že opravovat střechu a to hlavně před zimou přináší spoustu starostí a fyzické námahy. Ono připravit materiál nanosit ho na střechu a po té vyhledávat a flikovat je vyčerpávající, ale když je hotovo tak za ten pocit to stojí. Na mém domečku je střecha rovná pokrytá lepenkou. Dvacet let ji udržuji a opravuji choulostivá místa. Natahat materiál a propanbutanouvou lahev a svářet plochy taky není moje hoby ale trénink v praktičnosti, jó to je dobrý.
Mrzí mě, ale už zas musím mazat jsem odvolaná. Jediné na co se sotva zmůžu že si vás a na ČASe počtu.

neo
člen

# Zasláno: 13.11.2010 20:13  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

Ireno

ty jsi fakt dobrá

My jako děti jsme objevili kouzlo střech a pak bylo doma veselo

Střecha to je základ

Turnovský

# Zasláno: 13.11.2010 20:48 
Odpovědět 

střecha je saturnská, poskytuje ochranu před nepohodou deště, sněhu, krup atd, naopak i slunečního žáru - všeho co přichází shora

básník Petr Odillo Stradický-Stanczyk ze Strdic, který místo narozenin slavil smrtiny, píše: Střechu vymyslel chrapoun, aby mu do světnice nezářila hvězda (nebo tak nějak).

Jardine
člen

# Zasláno: 13.11.2010 21:28  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Taky mi přijde, že střecha jako ochrana domu před vnějšími vlivy má charakter Saturna. Naopak se mi zas líbí představa Urana jako antény na střeše. Jako neptunský by mi přišel třeba balkón nebo terasa ... už jsem tam vlastně napůl "ven z domu" , nechráněná, a živly mohou působit ...

neo
člen

# Zasláno: 13.11.2010 21:46 
Odpovědět 

Jardine

Neptun zde reprezentuje možná informační éter jež využívá Urana, aby zhmotnil vize, televizní vysílání, rozhlas, internet, GSM ... .
Bez přítomnosti Urana a jeho technických schopnostech na hranicích hmoty a déteru, což je informační stav celistvého Jsoucna, ekvivalent 12 domu, by to nešlo převést na naší úroveň vědomí .... .

Zde je potřeba uvažovat v rozměrech, že do stavby nelze zahrnout to co je zde jen okrajové a pro jeden živočišný druh jež disponuje lidským vědomím ... .

Prostě zde již dosahujeme za náš svět a jeho pravidla, obdobně je to u domu. To by ostatně bylo již zahrnuto, tedy přítomnost Urana a Neptuna, při vzniku Země ... .

Země a život vlastně Urana a Neptuna nepotřebuje ... .

Kveta
člen

# Zasláno: 13.11.2010 22:30  - Změnil/a: Kveta
Odpovědět 

Iva
Já si trvám na svým. A pokud rozčleňuji dům na jednotlivé sektory, pak pro mě je střecha stále vodnářská, tak jako před čtyřmi lety.
Souhlasím, že náměsíčnej chodící po střeše je neptunik, ale ne střecha sama.
.........................
Pokud beru dům jako celek, jako stavení, stavbu, pak je to záležitost saturnská. Má to tvar, je to pevné. Ohraničuje to prostor. Tak jako kůže na hlavě i nohách je saturnská záležitost, tak rovněž tak i střecha a základy.

Neptun a Ryby nezastřešují ani náhodou, ony rozpouštějí, připravují přechod k novému (Beran). Tudíž Neptun nemůže být střecha, ale už je to prostor nad ní, potažmo volný prostor kolem celého domu, kde pomyslně rozpouští vlastnictví jednoho a v němž se přechází k vlastnictví druhého. K druhému domu, jeho fasádě, vstupním dveřím (Beran).

Pokud budeme rozebírat střechu (případně cokoli jiného) na části, z kterých je to vyrobeno, zda je to ze dřeva, betonu, břidlice, pálené hlíny atd., tak to už jsou kombinace prvků.

virgo63
člen

# Zasláno: 14.11.2010 19:14 
Odpovědět 

Tady je to přímo ukázkové
Čtu si Ivy dedukce, zdá se mi to logické a souhlasím. Pak čtu Květu - a naprosto souhlasím. (Přiznávám, že Neovy teorie jsem tentokrát nečetla)
Dá se zkrátka napasovat cokoliv na cokoliv, nemůžu si pomoct.

Nejneptunovatější je podle mne celá astrologie.

neo
člen

# Zasláno: 14.11.2010 19:47  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

Virgo63

astrologie není tak neptunská, v celku je jednoduchá, neboť pracuje s určitou škálou stavů, zde reprezentované planetami.
V podtstatě se dotýkají základních stavebních kamenů Univerza či vesmíru.
Tyto základní kameny či stavy se pak obsahují až se dovrší cyklus, tedy obsáhne se celá škála stavebních kamenů.
Ze semene se stane květina a nakonec plod se semeny ... .

Ostaně to dobře vystihuje desítková soustava, kdy do devítky jsou vlastně stavební kameny a principy vesmíru, v čísle 10 se završuje cyklus, obsáhnutí pojmu co spolu nese celá tato sestava, cyklus je vlastně i dimenze a 10 reprezentuje 1 dimenzi zde asi vznik atomů - hmoty.

Dál již nic nevzniká unikátního jen se opakuje totéž jen na hladině vyšší energie, 11 až 19, atd. to je vlastně stavba celého vesmíru kde jednotková čísla dávají vývoj a účel dimenze, desítková pak určují dimenzi vůči které se odvívjí stav ... .
Tento princip se promítá do všeho i do mínusových či mikro stavů.

Proto v každém stavu můžeme vidět více hodnot, neboť v podstatě obsahují vždy celou sestavu, byť třeba zatím v neprojeveném stavu, obdobně když to budeme členit, tak dostaneme jednotlivé kvality, střechu na tašky, krokve, okapy atd.

To může i budit zdání že to funguje, kdy souzní nad normu dva principy, jeden ze sestavy v nás a druhý v protějšku, nebo se chtějí doplnit ... .

Vanda

# Zasláno: 14.11.2010 19:48 
Odpovědět 

neptunovatá astrologie je v případě takto spřádaných teorií, nekonfrontovaných praxí. Ověření praxí uspořádá teorie do potvrzených nebo nepotvrzených.

Vanda

# Zasláno: 14.11.2010 19:56 
Odpovědět 

Například ta střecha, stejně jako kterýkoli jiný nosný konstrukční prvek stavby, je záležitost saturnská. Vymezuje, ohraničuje, ochraňuje, je nosná.
Když ověříte praxí, zjistíte, že potíže se střechou má neo, který má venkoncem potíže se satrusnkými funkcemi, a vybrat nosné, uspořádat, ověřit. Být střecha neptunská, tak by mu hrála duhovými barvami a neteklo by do ní.
Nepříliš dobře fungující Saturn často má za následek potíže s nosnými konstrukcemi staveb, nedobrý odhad pro fungování konstrukcí, pro výběr materiálu na ně a podobně.
U nás na dědině je takovým pěkným příkladem spoused, kterému se odklápí čelní štít domu a hrozí zhroucením, díra se rok od roku zvětšuje, a on s tou statikou nic nerobí. Saturn v Raku ve vrcholu velkého T.
Sama mám Saturna excelentního a mimo jiné jeho vlivu přičítám i dobré konstrukce, vnitřní uspořádání a podobně u všeho, co jsme kdy budovali.

Turnovský

# Zasláno: 14.11.2010 22:31 
Odpovědět 

navíc, když vidíme střechu odkrytou, bez tašek např. spatříme složitou strukturu střešní konstrukce, nezapochybujeme ani na chvíli o saturnské signatuře

Irena
člen

# Zasláno: 14.11.2010 22:35 
Odpovědět 

Vanda
Sama jako Kozoroh si též považuji svého Saturna/ v Panně trin ke Slunci do prvního domu,trin na sev.uzel,sextil na j.uzel.
Asc -sabiány,,Sochař při práci"
Jen ve svém věku si musím bdělou pozorností hlídat širokou rozpracovanost. V praktických a organizačních věcech je k nezaplacení ale taky létama vydřený.
Však Sa kvadr. na Chiron si v životě užívám též.

Iva
člen

# Zasláno: 15.11.2010 10:35  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

virgo63

Virgo, to zas není tak složitý. Jsou v astrologii věci, který jsou jednoznačný a pak věci, který už tak jednoznačný nejsou a třeba čekají až se najde nějaká ta Popelka, která roztřídí zrno od plev
Takže třeba, že jsou základy a zdi saturnovský o to se asi nikdo přít nebude:-).

Ta střecha není tedy z těch co by se muselo opravovat ale tak úplně jednoznačná zase taky není. Možná něco jako počítač- z jedné strany je to jasně věc, hmotná věc a dokonce i pořádně těžká tedy a na druhou stranu je to prostě i ten přístroj, software, uranická věc atd.

Podobně celý dům je jasně nemovitost, slovensky hezky nehnutelnost což pěkně vystihuje saturnovský charakter.Zároveň je to ale jasně věc Luny, Raka - tedy ono bezpečí, klid duše, rodina atd.
Správněji je prostě obydlí, dům 4.d., - tedy ta Luna, která je ale vodní, pohyblivá, citová a zdánlivě bez tvaru.
Tedy něco co vlastně naprosto odporuje tomu Saturnovi, nehnutelnosti, nemovitosti.

A například v Egyptě tuším nemají žádné střechy ani stropy:-) prostě koukají do oblohy.

Tak možná, že to neptunské je jen ten poslední úsek domu, to místečko pod střechou tedy půda. Tam přeci bývá binec, všelijaké harampádí ze všech předchozích cyklů, pavučiny, bordel, věci k nepotřebě. Ale taky tam můžeme najít vzácnosti, věci starodávné, takřka mýtické a taky z předešlých cyklů. Na půdě se lze i schovat, tedy jasně i jakýsi azyl 12.domu atd.

Ale i vnější strana střechy má zcela určitě neptunské rysy. Neb pokrývači podobně jako provazochodci musí umět balanc, musí umět chodit po těch neptunských plochách a územích jako by chodili po pevné zemi, nezakolísat, netrpět závratí z výšek atd. Jasně neptunická věc. Prostě musí zvládat ty neptunické věci stejně dobře jako se zvládá saturnsky pevná zem. Takže se tam jasně prolíná Saturn, Neptun.

Podobně když dáme pryč tašky, vidíme proplétat se konstrukci, která tvoří jakousi síť, (podobně jako třeba internet je sítí:-)) , na kterou tedy pak přijdou položit ty saturnské betonové tašky Bramac
Většina střech je do výšky a tak nám ty krovy můžou i připomínat schody, které jsou jasně jupiterské, střelecké.

K tomu, že Neptun jen rozemílá a nezastřešuje mám veliké ba velikánské výhrady
Není tomu tak podle mě.Pokud tedy rozemílá a tak úplně odstraní -pak jen proto, že náš dosavadní rámec ustoupí jinému rámci.Přičemž právě Neptun je tím rámcem, tedy tím, kam až jsme například schopni chápat, jak široko jak vysoko.A tenhle rámec pak ovlivňuje v podstatě všechny naše domy.Podobně jako náš světonázor, naše vidění světa, náš úhel pohledu zase v 9.domě.
A tak jak jdeme životem tak celkem nepozorovaně se nám ten náš životní rámec mění, podobně jako se mění všechno vodní, co nemá striktně a jednou provždy uzavřené hranice

Příklad zastřešení - například nějaká mezinárodní organizace, která tak zastřešuje všechny ty drobnější "provozovny" v jednotlivých státech.
Nebo - například obal Země.Ty páry a oblaka a to všechno je hodně neptunický(zřejmě je tam i Uran ale na rozbor už nemám čas:-) a to všechno jakoby zastřešuje tu Zemi, ten život, to všechno
A citlivě reaguje na každou změnu, kterou hned vyrovnává podobně jako hormonální systém v těle.Hned reaguje na to, když se někde vypaří víc vody z moře, jsou srážky, tu zase na sucho, tu na pralesy, na vítr atd. atd. atd.a vlastně celé to počasí udržuje tu rovnováhu, zastřešuje ten celý systém toho života na Zemi

Iva
člen

# Zasláno: 15.11.2010 10:43 
Odpovědět 

Pavla Aligova

Pavlo, nemohla by ses ještě podívat na signaturu dřevostavby, dřeva?
Nebo prostě nějak se tomu přiblížit? Jsem si jista, že například dřevostavba bude mít ještě jinou než saturnskou signaturu. Řekla bych že jupiterskou nebo prostě nějaký mix nebo co

Podobně jako loď je jednak taky věc ( tedy něco saturnskýho) ale za druhý je to jasně neptunská záležitost nehledě na to, že je v podstatě i domovem (Luna) pro ty námořníky:-)).

Turnovský

# Zasláno: 15.11.2010 10:53 
Odpovědět 

peň stromu dokud není poražen je odjakživa martický (ční jako falus k nebesům), v okažiku, kdy je marticky (sekerou) opracován a pak pouřit např. k tvorbě krovu je to pevně svázaná struktura často pez použití hřebíků s pevným tvarem, kde každá NEPLÁNOVANÁ mezera (škvíra, díra) stává se vážnou poruchou ohrožující funkčnost a stabilitu nejen střechy, ale nakonec i celé stavby. Uransko-saturnský může být na střeše hromosvod - (musím mrknout kdy ho Prokop Diviš vynalezl)

Co je na střeše neptunského? Metaforické použití slova střecha.

Iva
člen

# Zasláno: 15.11.2010 11:01 
Odpovědět 

Turnovský

Pane Turnovský, až někdy polezete po střeše, třeba jako já co jsem musela pro něco dolézt ke komínu, tak vám zaručeně dojde co je na střeše neptunskýho!!!:-))

Iva
člen

# Zasláno: 15.11.2010 11:08  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Ne ne ne ... omlouvám se, že zase jakoby oponuju ale já jsem kdysi někde četla právě o spojení Jupitera se dřevem. Jen to teď prostě nemůžu najít.Ale hledám. Pokud se nepletu tak les je taky neptunický a tudy tedy jednotlivý strom Jupiter.Bylo by to logický....

Naopak nelogický mě přijde, že by se strom, dřevo tedy upravoval právě bez hřebíků, (což je naprosto správné), když hřebík jak známo je zaručeně martický

Ale na tu mojí síť, kterou tvoří ta konstrukce střechy by mohl někdo namítnout, že je to naopak mřížka což by byla už saturnovská záležitost.
Ale to bych zase upozornila, že těch tašek je vždycky neptunický množství a navíc jsou jako šupiny:-)). A teď si s tím vy saturnovci jedni poraďte

Irena
člen

# Zasláno: 15.11.2010 12:22 
Odpovědět 

I v přirozeném horoskopu je na hrotu MC Kozoroh, tudíž vláda Saturna, je střechou pro celý horoskop.
Pro dům jako zastřešení stavby, jak už je mnohokrát napsáno slouží jako bezpečí, má svoji praktičnost, funkčnost, snad je i přirozenou autoritou. Ona nám říká nakolik se budeme cítit v domě bezpečně.
Střecha není stavěna pro neptunovské snění,iluze,psaní básní nebo románů,rozhled do kraje.Střecha není stavěna proto abychom měli kam umístit antény a nebo se na čerstvém vzduchu rozhlíželi do kraje. A tak se Ivo tentokrát s tebou nemohu ztotožnit.

Iva
člen

# Zasláno: 15.11.2010 12:35 
Odpovědět 

Irena

No mě to nevadí, ať si každý dá argumenty pro to svoje. Jen tě chci Irenko vidět jak chodíš stejně pevně jako po stabilní zemi i po té šikmé střeše:-).
Tedy bez sebemenšího zachvění, pomůcek a podpěr, nutnosti držet rovnováhu, bez zatočení hlavy z výšek a s jistotou chodce po pevné a stabilní zemi či jakýmikoli základy.Příkladně i drobnými laškovnými poskoky jako děláme zhusta na pevné zemi.Když teda jen Saturn, tak jen Saturn!! Jen bych chtěla vidět zda se ti tam přeci jen nevloudí trochu toho neptunickýho znejistění či třasu
Ale nejspíš jste tady samí kamzíci, koukám

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 265 . 266 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Karmická numerologie