Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Saturn v 9.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
Autor Zpráva
ashtangi
člen

# Zasláno: 29.6.2012 17:15 
Odpovědět 

Iva

Já jsem to vymazala.

Angela
člen

# Zasláno: 29.6.2012 18:57 
Odpovědět 

ashtangi
díky za sluníčko :-)

nevím, co si vymazala...ale asi to tak mělo být

Iva

jj, moji rodiče mají také obavy. Vůbec to nemůžou pochopit... To je asi normální.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 19.7.2012 18:39 
Odpovědět 

Ale tak kdo nám tam zůstane za ženu?????

Kozoroh to nebude,
Panna se svým Merkurem(poněkud obojetný) také ne,
Blíženec nemlich to samý,
Vodnář ne,
Beran ne,
Lev ne,
Střelec ne,

Takže nám zbývají pouze poněkud povolné Ryby - byť jejich vládce Neptun je také přinejmenším nevyhraněný a starý Jupiter ženský není:-)

myslím, že takto se to uchopovat nemůže, základní polarita je nad tím vším, takže od berana ob jedno. Kdysi jsem dělala horoskop "mužatce" a neměla (nebo jen minimálně - už si nevzpomínám) obsazená kladná znamení.
Ale nestačím to tady číst, tak snad nejsem mimo mísu

Dana A
člen

# Zasláno: 19.7.2012 18:40 
Odpovědět 

pardon, to výše je ode mne

Dagmar
člen

# Zasláno: 19.7.2012 23:11  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Danuš dlouho jsem tě neviděla

Milan Zahradník

# Zasláno: 20.7.2012 07:50 
Odpovědět 

Tak si to tu pročítám a tedy dámy, vy jste skvělé. Milé, moudré, otevřené a vtipné, fakt super!
ashtangi
Chytnu se toho Tvého. To je fajn, jak to máš, víš, myslím s tou bezpohlavností. Předpokládám, že Ti to dává méně zaujatý názor na dění kolem. Mělo by to vést k vhodnějším rozhodnutím, reakcím. Osobně, jaxte si jistě všimly, mám ženy z mnoha důvodů raději než muže. Ale co jsem si už vytrpěl, nabrečel a napřemýšlel kvůli ženám! Kolik energie mě stály!!
Ale chtěl jsem dodat, že srdce + rozum = moudrost.
Pak, když někdo napíše, že má v obci skvělé lidi, neznamená to ještě, že to tak je, spíš to poukazuje na onu skvělost uvnitř toho, kdo ji vnímá.

Milan Zahradník

# Zasláno: 20.7.2012 07:54 
Odpovědět 

ashtangi

A ještě - netuším Tvůj věk a není podstatný, ale není vyloučeno, že pokáš chlapa, kterej s Tebou zacloumá tak, že si budeš připadat jako 100% ženská.
Jo a děti nás také nutí k rozlišování na muže a ženy a vůbec k sebepoznání...

Přeji příjemný den, už se nám to sobotí...

ashtangi
člen

# Zasláno: 20.7.2012 10:41 
Odpovědět 

Milan Zahradník

Díky za reakci

Předpokládám, že Ti to dává méně zaujatý názor na dění kolem. Mělo by to vést k vhodnějším rozhodnutím, reakcím

Já si to myslím, ze to tak je a myslím si, ze je to takovej muj úkol na tenhleten zivot. Nepokazím si to tím, ze se narvu nekam kam nepatrím a bude ze mne jedna z davu, kdyz muzu být jiná a z toho davu cnící

Bude mi ctyricet a myslela jsem si, ze uz mi v tomhle veku chlapi konecne zacnou dávat pokoj, ale kdepak, motají se jich kolem mne zástupy, myslí si (soudíc zrejme ciste jenom podle vzhledu), ze ve mne potkali Zenu s velkým Z... Hahá, tak to je opravdu dobrá sranda

S tím cloumáním, já se nicemu nebráním. Normálne je to ovsem tak, ze víc cloumám já s chlapama, nez oni se mnou

Milan Zahradník

# Zasláno: 20.7.2012 12:48 
Odpovědět 

My chlapi to máme skvělé. S přibývajícím věkem se nám rozšiřuje pole působnosti. Mladé se nám líbí furt a starší už nejsou zas až tak staré. Navíc ty starší jsou v mnoha ohledech lepší a někdy i pěknější. Dá se s nimi kvalitněji komunikovat a bývate také takové oduševnělejší. Sám mám nejraději, když je žena "nedostupná". Jo a zpravidla jdeme ciste jenom podle vzhledu. Ono to tak v té přírodě je. Ale vyjímky jsou, někdy kašleme na vzhled, stačí, když na nás ženské vystrčí zadek. To funguje perfektně s většinou mužské civilizace.
A to že cloumáš Ty s chlapama, to je také tak jak příroda chce, tj v pohodě.

ashtangi
člen

# Zasláno: 20.7.2012 13:11 
Odpovědět 

Milan Zahradník

Mne se, clovece, zdá, ze ty nové generace na vek jaksi vubec nehledí. Já mám nápadníky vsech vekových kategorií a urcite nebudu jediná A znacná cást z nich to dokonce se mnou myslí i vázne a láme mne na spolecnou budoucnost

Jdu po ulici, proti mne decko tak sestnáct sedmnáct let, vidím jak si zálibne hledí ret jak v reklame na Martini a vzápetí slysím, jak mne zdraví hlubokým hlasem svudníka: hola, nena (to je neco jako cau, bejby). Tak je pravda, ze, ac staresina, vypadám o kus mladsí, no ale stejne No je to sranda s váma chlapama

Milan Zahradník

# Zasláno: 20.7.2012 17:54 
Odpovědět 

:-), tak to každopádně. ;) Chlap (klučina) slíbí cokoliv, jen aby "ulovil". Sám jsem takhle od 19ti do 23 žil s jednou půvabnou čtyřicítkou. Její 17ti letá dcerka se nad tím tehdy nedokázala povznést.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Saturn v 9.