Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Dynamické aspekty
Autor Zpráva
Vanda

# Zasláno: 19.10.2011 13:42 
Odpovědět 

Tradiční astrologie spíše doporučuje využívat k jednání harmonické aspekty.
Jenomže v praxi se ukazuje , že jsou lidé schopni si načasovat jednání do harmonických aspektů spíše v situacích, kdy jsou dost nad věcí a nejsou vlečeni událostmi. Ukazuje se, že v situacích opravdu zásadních a dramatických jsou lidé napojeni do dramatických a dynamických aspektů, a chtě nechtě musí přijmout jejich výzvu. Mám za to, děje se tak nejen pro to, že krizové aspekty aktivují krizi, ale také lidé potřebují pro silnou akci silný impulz dramatických aspektů.
Něco ve smyslu I - tingu, kde je u některých hexagramů uvedeno ,, je čas překročit velkou řeku".
Naposled to pozoruju u protestu opery Janáčkova divalda v Brně, kdy muzikanti k prvnímu velkému protestu proti zavření opery zvolili čas 11.10.2011 ráno ( Luna v Beranu zapojená do kardinálních aspektů ) a další dělají dnes od 13:00 ( Luna v Raku opět v aspektech do Vah a Kozoroha.

Jardine
člen

# Zasláno: 19.10.2011 14:06  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

lidé potřebují pro silnou akci silný impulz dramatických aspektů

Mám též odpozorováno, že při dynamických aspektech je jakoby "silnější přísun energie" ... stačí méně spánku; je spousta energie na vše, co má být uděláno. Někdy mě to až překvapuje, jak při takovém vypětí můžu fungovat. Ale síly jsou. Jakmile ten tranzit pomine, dostaví se i odliv energie. Naposledy se tak stalo, když mi Pluto slezl z AC. Najednou potřebuji tak o hodinu i víc spánku denně a ona "nadupanost" je tatam.

Dagmar
člen

# Zasláno: 19.10.2011 23:32 
Odpovědět 

Vanda
a nemáš vypozorováno, že by se tak dělo spíše u lidí, kteří mají spíše harmonický horoskop a ty napěťové aspekty je vybudí a jsou konečně schopni nějaké akce?

Já vzhledem k tomu, že jsem akční - a to velmi po celý život - při neharmonických aspektech až takový rozdíl nepozoruji.

Vanda

# Zasláno: 20.10.2011 07:52 
Odpovědět 

Nejvíc to mám vypozorováno u lidí, kteří jsou hodně blokovaní strachem z neúspěchu. Jako kdyby tlak aspektu a okolností musel být ještě větší, než případný strach, že když něco udělají, nedopadne to. Na individuální úrovni. Tj. více se to týká lidí, kteří mají v radixu nějaké bloky a spíše jinový přístup k řešení problémů.
U hromadných akcí podobného typu, jako je Janáčkovo divadlo, možná spíše jedou lidé v maximální energetické vlně, i když i tam protestují až zahnaní do kouta.

Dagmar
člen

# Zasláno: 20.10.2011 17:35 
Odpovědět 

Nejvíc to mám vypozorováno u lidí, kteří jsou hodně blokovaní strachem z neúspěchu.

ano, to skutečně může být

Vanda

# Zasláno: 21.10.2011 16:15 
Odpovědět 

Zajímavé,
pokračování protestu ( zatím bez uvedení, oč se jedná, ale zřejmě předání archů s podpisy petice proti zrušení), mají hudebníci naplánováno na 25.10.2011, pro změnu do kardinální Luny ve Vahách zapojené do velkého T. Jim to snad někdo počítá :).

Dana A
člen

# Zasláno: 24.10.2011 20:10 
Odpovědět 

tak příště to bude s Lunou v kozorohu, aby to bylo kompletní

Vanda

# Zasláno: 24.10.2011 22:06 
Odpovědět 

tak ne, petice predavaji az 26.10. s Lunou kon. Saturn trigon Neptun, tesne pred novem. Coz vypada, ze kruh se uzavira.

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Dynamické aspekty