Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Tranzity u "náctileté"
Autor Zpráva
Bára

# Zasláno: 10.10.2011 09:41 
Odpovědět 

Hezký den, dotaz pro zkušené, jakým způsobem se může projevit tranzit - Pluto přes Slunce, tranz. Uran kvadratura Slunce a půjde i poškození opozicí od Jupitera u pubertální dívenky?

Vanda

# Zasláno: 13.10.2011 22:46 
Odpovědět 

Báro,
nikdo se nemá k odpovědi na vaši otázku, tedy aby to nebylo nezdvořilé, jen bych doplnila, že na takto neúplné zadání se nic moc kloudného odpovědět nedá.

Bára

# Zasláno: 19.10.2011 09:46 
Odpovědět 

Děkuji Vando, astrologii zas tolik nerozumím a data jsem zveřejňovat nechtěla, protože se jedná o moji nevl. dceru.

Dana A
člen

# Zasláno: 24.10.2011 20:13 
Odpovědět 

tak si především Báro uvědomte, co vše Slunce obecně symbolizuje, a pak se podívejte, čemu všemu v konkrétním horoskopu vládne

Bára

# Zasláno: 25.10.2011 21:52 
Odpovědět 

Dobře, děkuji, kouknu na to

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.10.2011 22:30  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Bára
asi to bude souviset i s nějakou vzpourou proti autoritám /Uran/Slunce/ jak to u puberty bývá.

Bára

# Zasláno: 30.10.2011 13:41 
Odpovědět 

Také jsem o tom přemýšlela, přece jenom ten věk mě směruje k podobnému závěru. Ale lze to brát spíš jako vzpouru proti otci, nebo mužským autoritám, když jde o Slunce? Ona má Lva v prvním domě - takže půjde o tu osobnost,ale i druhém domě - hodnoty?, ale Asc. má ještě v Raku.

Dagmar
člen

# Zasláno: 31.10.2011 20:15 
Odpovědět 

Báro, záleží také na tom, jak má to Slunce aspektované v nativu, jak všeobecně vnímá autority - fakt z těch údajů co jsi dala se nedá konkrétně nic napsat, to budou pořád jen spekulace.

Bára

# Zasláno: 31.10.2011 21:07 
Odpovědět 

Jaj, jasně! Slunce má v kvadratuře na Saturn jinak mi na StarFisheru nevyjížní k Slunci nic. Takže autority vnímá jako jakési omezení?

Dagmar
člen

# Zasláno: 1.11.2011 18:47 
Odpovědět 

Buď tedy jako omezení, nebo si to může kompenzovat a dokazovat, že omezení neexistuje.

Vanda

# Zasláno: 1.11.2011 19:11 
Odpovědět 

Báro,
nicméně mám trošku pocit, že vy už na to beztak nějaký názor máte vytvořený, a spíše hledáte jeho potvrzení.
Je to na pubertální slečnu silný tranzit, a projevit se může ledasjak. Například co znám případ slečny s AS ve Lvu, tak opozice Pluta na Slunce v pubertě se projevila silným otevřením paranormálních schopností, které nebylo jednoduché ustát. Vzpoura proti autoritám žádná.
Když už myslíte vzpouru proti autoritám, je vždycky potřeba se ptát, proč se má dotyčný potřebu bouřit. Člověk se neboučí jen tak, z plezíru, bouří se, když je proti čemu.

Bára

# Zasláno: 1.11.2011 20:33 
Odpovědět 

No přece jenom je to dítě z rozvedené rodiny. Roky všechno v pohodě, komunikace skvělá, nic nevázlo. A poslední půl rok je něco jinak, možná jen začínající puberta a začíná o tom více přemýšlet (o vztahu k matce a otci), začíná měnit názory a už se to tím dotýká i mě, protože jsem zjistila, že si najednou musím dávat pozor na to, co před ní říkám, aby to nebylo otočeno proti mě - dost věcí, které ona např. nechce, hází u matky na nás a myslím, že i naopak Vlastně se zatím nic zásadního neděje, snad je to jen "čert na zdi", ale často cítím to napětí. Ale co pak při těch tranzitech. To bude zajímavé....

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Tranzity u "náctileté"