Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Relokace
Autor Zpráva
Vanda

# Zasláno: 13.9.2010 08:11 
Odpovědět 

Vrátila jsem se z dovolené, byly jsme s nejmladší dcerou v Provance s Kudrnama, brněnskou cestovkou ( které tímto dělám nezištnou reklamu, fakt jsou dobří ). Byla jsem na to zvědavá i z hlediska astrologického, neboť je to oblast, kde se mi v relokaci posadí Saturn normálně zašitý v radixu ve dvanáctém domě přímo na AS.
A poslušně hlásím, byla to paráda. Saturn si uvědomuju jak zafungoval a jsem z toho celá spokojená.

Dana A
člen

# Zasláno: 13.9.2010 09:03 
Odpovědět 

tak ještě prosím, jak konkrétně zafungoval? Děkuji

Vanda

# Zasláno: 13.9.2010 12:23 
Odpovědět 

zřejmě dobrou fyzickou kondicí a výdrží, a taky jsem si užila samostatnosti a samoty, ze které jsem se těšila.

neo
člen

# Zasláno: 13.9.2010 12:29 
Odpovědět 

Vando

mě to nějak nedalo a taky jsem relokoval proč se cítím v cizině zvláště na jihu dobře, je to tím že Slunce přejde z 12 domu do 1 domu na Asc.

Dana A
člen

# Zasláno: 13.9.2010 14:10 
Odpovědět 

Vanda
dík. S Kudrnou jezdí moje kamarádka, také je moc chválí. Letos s nimi byla v Albánii. Někdy se cítí jako Robinson

Vanda

# Zasláno: 13.9.2010 19:43 
Odpovědět 

Tak to tam byla snad i se stejným průvodcem, ten náš jezdí i Albánii.

Mě potěšilo, že to bylo tak fajn, přeci jenom Saturn je Saturn a jeden nikdy neví. I když při současné nebeské situaci to k očekávání bylo.

Dagmar
člen

# Zasláno: 13.9.2010 23:48 
Odpovědět 

Vanda
to je fajn, že se dovolená povedla

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Relokace