Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Stehovani
Autor Zpráva
Hana
člen

# Zasláno: 11.12.2009 17:29 
Odpovědět 

Jak je to s horoskopem stehovani do domu?

Pocita se jako rozhodujici, kdyz majiteli byly predany klice od domu (pokud si postavil dum na klic) nebo chvile, kdyz prijel se stehovakem a vsunul do domu prvni skrin?

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 11.12.2009 17:41 
Odpovědět 

ahoj Hanko

Příští tyden se ti konečně ozvu, u nás padají trakaře.
Já beru stěhovací termín, to znamená den, kdy se do bytu, domu nastěhuji. Barák už je hotový?

Hana
člen

# Zasláno: 11.12.2009 18:39 
Odpovědět 

No jeste ho kousek chybi, stehujeme se 26.1.10

zrovna jsem si myslela, jestli jeste zijes.

Dana A
člen

# Zasláno: 11.12.2009 23:01 
Odpovědět 

ahoj, taky mám všude po známých krabice - už nevím u koho co, klíče od domu jsem dostala minulý týden, ale protože není nový, tak musím nejdřív provést aspon nějaké úpravy, než vše přestěhuji. S tím prvním okamžikem taky nevím, nějak mám v hlavě poznámku, kterou kdysi někdo na astostránkách utrousil, že tím prvním okamžikem by mohlo být první použití WC, ve smyslu položení kořenů..no sice mi to hlava nebere, když si uvědomím, že "to" vlastně odplave do veřejné kanalizace, nicméně když jsme kupovali chalupu, tak jsem si dala záležet, abych to WC použila ve správnou dobu

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 11.12.2009 23:08 
Odpovědět 

No tak to můžeme zjednodušit a vzít v úvahu pouze číslo domu.

Milan Zahradník

# Zasláno: 12.12.2009 20:24 
Odpovědět 

Hana

26.1. je skvělé datum kterýkoliv rok!

Hana
člen

# Zasláno: 15.12.2009 16:04 
Odpovědět 

Jak to myslis Milane?

Milan Zahradník

# Zasláno: 15.12.2009 22:13 
Odpovědět 

...Jsou to mé narozeniny.

Hana
člen

# Zasláno: 15.12.2009 22:18 
Odpovědět 

Aha, tak doufam, ze mas tak krasny horoskop, jak vyse popisujes......

Gratuluju predem, protoze 26.1. to nebudu stihat.... budu tahat skrine a bedny...

Dagmar
člen

# Zasláno: 15.12.2009 22:45 
Odpovědět 

no Hani držím palce, já si tohle prožila letos v červenci - ještě teď nevím, kde některé věci mám uklizeny

Milan Zahradník

# Zasláno: 17.12.2009 01:32 
Odpovědět 

Hana

Díky. A já ti předem přeji, aby ti vše dobře dopadlo, v klidu jsi vše stíhala a aby se vám v novém hnízdečku dobře hnízdilo!

Sám jsem se stěhoval více než 20x. Stěhování mám rád.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 17.12.2009 16:31 
Odpovědět 

No to bude v hroznem klidu. Abychom se nenudili, dostaneme zrovna i ten samy den stene a kote. ,abych si dala radsi neco na posilneni nervu?

Hana
člen

# Zasláno: 17.12.2009 16:31 
Odpovědět 

No to jsem byla ja - >>>> Hana

kristin
člen

# Zasláno: 17.12.2009 21:46 
Odpovědět 

Ahoj vidím téma stěhování a chci se zeptat, také se zrovna stěhujeme do svého...a musíme už do 31.12.09 být vystěhovaní v novém, v úvahu přicházejí dny 26 - 31, pořád dumám, který den by byl nejlepší, aby se nám pěkně žilo...Díky za názory a dojmy

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Stehovani