Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Genetika
Autor Zpráva
Iva
člen

# Zasláno: 8.12.2009 18:07  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Náhodou jsem narazila na stránky o testech DNA a docela mě překvapily.
Věděli jste, že jednovaječná dvojčata mají stejnou DNA ale odlišné otisky prstů? To je docela zajímavý například pro odlišnosti, které je pak v průběhu života potkávají - tedy z hlediska astrologie. Tam musí být tedy ještě něco jiného než DNA, něco co ještě nevíme
K dvojčatům je ještě zajímavé, že 2/3 jsou dvojvaječných 1/3 pak jednovaječná.A ty jednovaječné ještě mohou mít každé svůj obal nebo jsou oba (obě) v jednom.

A dále jsem pak netušila, že když dostanete transfúzy už vaši původní DNA nezjistí, tedy nejméně do té doby, než se krvotvorbou zase obnoví ta vaše. Ale moc bych tomu nevěřila, myslím si, že ta transfuze opravdu zasáhne do vaší DNA a něco tam změní, byť jen málo.
Proto si prý zločinci nechávají před testem provést transfúzy

A také se vědcům párkrát stalo, že jim vyšlo, že matka není matkou svých dětí
Ale nakonec zjistili čím to je :

"I člověk může být chimérou

Vědci nakonec našli vysvětlení. Někdy se ještě v děloze matky stává, že dva plody srostou, nebo jeden pohltí druhý. Ve vyhrocených případech se pak narodí siamská, tedy srostlá dvojčata. Může se však narodit i zcela normální dítě, v jehož těle jsou některé orgány od "pohlceného" sourozence.

A to byl případ obou zmíněných žen: jejich pohlavní orgány pocházely od "sestry", která splynula s jejich tělem ještě v matčině lůně. Ženské vajíčko a následně i dítě, které z něj vzniklo, pak mělo jinou DNA, než odpovídalo ostatním částem těla matky.

Organismu, který obsahuje buňky či tkáně ještě z jiného organismu, se odborně říká chiméra. "Chimérismus může být častější, než si třeba zatím představujeme," řekla k tomu Halina Šimková při své přednášce.

Policejní vyšetřovatel či jeho pomocník v kriminalistické laboratoři, tedy musí být ostražití. Mnohem víc než diváci kriminálních seriálů."

No není to zajímavý??

Milan Zahradník

# Zasláno: 9.12.2009 07:29 
Odpovědět 

No jo, je to zajímavý. Rád bych k tomu něco dodal, protože tvé příspěvky mám rád a často mne "učí", jen nevím co!

Akáša
stavební látka stvoření, která souvisí s prostorem. Proto pokud musíme chápat vesmír jako absolutno, musíme stavební látku těl, akášu, považovat za neexistující resp. za latentní a nekonečně řídký pra-element. Jakmile chápeme vesmír jako prostor, tu již můžeme akášu považovat za smyslově působivý nebo vnímatelný jev. Jinými slovy: konečný prostor nelze oddělovat od stavebního materiálu, který je po dobu existence v prostoru vždy v činnosti. Na úrovni elektromagnetických oscilací je tento materiál tak hustý, že se z něho mohou vytvářet formace, které se sami sebou stávají jevy, vybavenými gravitační silou, která porušuje rovnovážný stav kosmického stavebního materiálu. Tímto způsobem se vytváří empirický vesmír s rotačními momenty formujících se podprostoru, čili kosmických těl. Tím je konečně akáše přiřčen charakter prapodstaty kosmických těl a tím všech těl vůbec. Tato prapodstata je v prvopočátku pouze prostorem, v další etapě kosmickými tělesy, nezapomíname-li ovšem na relativní povahu existujícího bytí. Za těchto okolností si nemůžeme pojem existence něčeho odmyslit od pojmu pole, na němž se promítá jakákoli existence, která je v prapůvodním stavu akáši. Z jiného hlediska je akáša synonymum světového éteru.

-Květoslav Minařík-

Iva
člen

# Zasláno: 9.12.2009 11:14 
Odpovědět 

Milan Zahradník

No já taky nevím co, jen mě překvapilo proč nemají i ty papilární linie stejný, když jsou jinak vlastně totožný. A vzhledem k tomu, že se osud čte i z ruky, tak se v tom osudu zřejmě najdou i odchylky. Tedy pokud to nejsou jen otisky prstů a linie v dlani jsou pak totožné. To už tam nepíší. Nemá někdo poblíž jednovaječná dvojčata, že by jim ty linie v dlani prohlídl?

Protože z astrologického hlediska tam nebudou žádné větší rozdíly(většinou) , pak by bylo zajímavý se kouknout na ty linie v dlaních. A pokud by tam rozdíly (podstatnější) byly pak proč?

Proč "hvězdy" na to neukazují a linie ano. Tedy pokud ano:-). Pak by muselo být ve hře ještě něco.

Věra
člen

# Zasláno: 9.12.2009 15:28 
Odpovědět 

Iva
Ivu mám známou, která s tím roky pracovala i jako genetik a dokonce s novorozeňaty a čte i ty linie. Od ní vím, že taky může mít žena dítě, "které není její". Umí rozlišit přicházející IM i diabetes z papil a ještě důvod proč... až se mi podaří ji kontaktovat, optám se jí, pokud bude chtít být sdílnější. Kdysi jsme si o tom povídaly ale je to už dlouho.
Hraje rozdíl i to málo času, co se po sobě narodí a nadechnou obě děti. To přece Hvězdy ukazují, jen snad neumíme tak detailně rozlišovat stupně a jejich významy. Někdy se přece stane, že se děti narodí s AC i v jiném znamení, jedno třeba konec Ryb a druhé už v Beranu nebo jakkoliv jinak. To už jsou velké rozdíly. A taky stupně - třeba jak je má Keffer, tam se to dokáže hodně lišit. To už bude "vyšší třída"

Dagmar
člen

# Zasláno: 9.12.2009 18:54 
Odpovědět 

jééé Ivo to mám radost že jsi tu, doufám, že už budeš denně!

neo
člen

# Zasláno: 9.12.2009 20:44 
Odpovědět 

Ivo

dvojčata sice mají na počátku stejnou DNA, ale vlastní proces diferencializace buněk v různé části orgánů plodu už může přejít a přechází na určitou vzájemnou komunikaci a koordinaci buněk, a zde to už není tak na DNA, ale na úspěšnosti buněk kdy a jak zvládnou svoji stavbu orgánu a jak je tato stavba zapojena do dalších a které může i blokovat... .
Mohou mezi sebou třeba chemicky komunikovat a tím vytvářet určitou celkovou koordinaci a spouštět tak i procesy v DNA a vlastně ji i dál modulovat.

A pak zde platí ono okřídlené, když dva dělají totéž není to totéž

Iva
člen

# Zasláno: 9.12.2009 21:30  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Věra

Věruš, tak to máš určitě pravdu s tou "vyšší třídou" a co udělá třeba i rozdíl jednoho stupně. Možná tam platí i to rozdělení těch jednotlivých stupňů ve znamení, jak spadají každý jeden pod jiného vládce a pak tedy platí v podstatě i jiný vládce AS (byť jen podle stupně ne znamení) jak vlastně vyplývá i z Kefera atd.

A to bys byla moc hodná kdybys to z té známé vymámila Moc by mě zajímalo, jestli mají ty linie v dlani jen nepatrné rozdíly či jestli tam můžou být i větší rozdíly případně hodně velké rozdíly.

neo

Neo ty máš taky pravdu, protože i na té stránce genetiků píší, že věkem se objevují i u těch jednovaječných dvojčat rozdíly v té DNA. Sice asi ne moc velké ale s postupem času se prostě zvětšují.
Což je i dost logický, protože se ta dvojčata přeci jen dostávají ne do úplně identických situací a tak si každé přeci jen prochází rozdílnou zkušeností a vytváří si na ní své už úplně specifické reakce.

Takže:

"Mohou mezi sebou třeba chemicky komunikovat a tím vytvářet určitou celkovou koordinaci a spouštět tak i procesy v DNA a vlastně ji i dál modulovat.

A pak zde platí ono okřídlené, když dva dělají totéž není to totéž"

Dagmar

Dagmar, já mám taky radost že jsem tady a že jste tady vy
No jestli to zvládnu denně nevím (i když bych ráda) já nějak nezvládám to co bych denně zvládnout měla a tak pořád doháním co už mělo být dávno uděláno a tak pořád dokola.
A když už někdy čas mám, tak mně vypadne z neznámých a i technikem nezjistitelných příčin wi-fi aby se pak ze stejně nezjistitelných důvodů zase zaplo. Případně odchází i počítač

Věra
člen

# Zasláno: 9.12.2009 22:30 
Odpovědět 

Iva
Ty jedna Ivo, ty si tak vymějšlíš viď?
Jsi utééééklaaa na konec světa a tejkonc komunikacióó nějak nemaká?
Tak mně napadá, kde nekomunikujeme se sebou samým - nově a nověji?
pročpak se to vybíjí na wi-fi a PC. Jaká jednotka to tam volá po čem, co? Já vím, nemám bejt osobní ale to je pouze úvaha jedné celostně poznamenané ošky.., dyť mně znáš, ne?
Mně už se po tobě tak stejskalo !

Víš ta paní si teď taky prochází uličkou ouzkou, tak s ní mluvím jen málokdy, má svá leta a hodně hodně starostí za dva. Tak až se mi to povede...pamatuju se ale, že jistě mluvila o tom, že žena dostala před
početím transfuzi a pak se ukázalo to ovlivnění - a DNA plodu. pro mně to bylo jako bum do palice!
Tak zatím a ne abys zase zmizela. Raději vyřeš to moje žvatlání, třeba na tom něco je?!

Věra
člen

# Zasláno: 10.12.2009 12:11 
Odpovědět 

Iva

Tak Ivu, byla jsem tak zvědavá jestli si to pamatuju dobře a z té radosti, že jsi zase na scéně jsem se opovážila vyrušit paní abych se pro tebe optala. Jejda, snad to budu říkat dobře a nebudu za blba.
Takže k takovému "nikoliv tvému dítěti" lze přijít tak, že před oplodněním žena podstoupí krev.transfuzi. Krev se dostává do oběhu a prokrvováním se mimo jiné nezralá krevní buňka dostane do prostor vaječníku, kde uzrává a může vytvořit vajíčko s cizím potenciálem, A stane-li se ten zázrak početí, z této buňky se narodí zcela ale zcela nesourodý potomek. Je to obdoba, jako by bylo implantováno vajíčko. To je co, příroda kouzelnice zlomyslná, kam se třesou vyměněná děcka v Třebíči. Třeba to celý život ani netuší. No holt život je svatý a nedotknutelný a láska srovná všechno.
DVOJČATA
Paní má tento názor. astrologicky se na dvojčata dívá jako na partnery. Má s tím za celý život neskutečných zkušeností a příhod.
U dvouvaječných dvojčat dokonce tak, že děti mohou mít dva "otce", každé vajíčko oplodněno jiným. O tom jsem slyšela i já ve škole.Paní má zkušenosti z praxe astrologa. A u tohoto případu řešit papily není třeba.
U dvojčat jedněch rodičů - jedno z dvojčat je většinou "pravoruké" a druhé "levoruké".
DNA je sice stejné ale obě děti se liší tím, že většinou je jedno silnější a druhé drobnější. Potvrdila mi tu rozdílnost stupňů při času narození - a to v tom hraje fakt dost roli v těch papilách.Paní říká, že vlastně jedno dvojče může být geneticky více vystaveno riziku - to slabší a už v tom se papily liší, a další změna nastane životem tak jak jdou společně zkušenostma a podle reakci (viz už ten Ac a stupeň) a návyků se vytváří odklon u každého - začínají se lišit. A v dospělosti či čase kdy dochází víc a více k nezávislejším životním zkušenostem se to pořád dotváří.
Uváděla mi dokonce docela nedávnou zkušenost s jednovaj. dvojčátky, a řešila věc ihned po narození. Dívala se na to skrze Kabalu a i jména se volila s ohledem na čas narození a AC, resp. Mars skoro 2°před Ac ještě ve 12.d. Ukazovalo se jí ohrožení ve věku skoro 2 let vodním živlem. Děti dostala jména mužská z Bible. Silnější se zdál v poho a jméno odpovídalo, slabší hoch dostal jm. ochranné z důvodu uvedeného.
Ve věku už uvedeném děti neuhlídali jen na mžik. Bazén sehrál roli živlu a děti byly v ohrožení. Jaký paradox. Silnější chlapec si vedl lépe a přesto nakonec přešel jinam... Hoch se jménem pro ochranu - přežil, i když na tom byl prokazatelně hůře. Je to až neuvěřitelné....snad jsou věci osudu, kteréí jsou jaksi součástí zkušenosti jedince, rodiny a ...

Tak spokojena, nebo je tu ...ale...

Věra
člen

# Zasláno: 10.12.2009 12:31 
Odpovědět 

jo a k těm neodloučeným dvojičkám je to podobně jak píšeš, sama jsem v praxi viděla operaci, kdy na šíji byl"vak" se zoubky a elementy slabšího ze dvou a vrostlo to silnějšímu. Paní mluví o potenciálním "kanibalismu" ve vývoji.
Vzdálená příbuzná kdysi opravdu dávno podstoupila v holčičím věku taky operaci ženských orgánů - tenkráte holt radikální, bylo tam "zkameněné nedovivinuté tílko".
Znám případ, kdy po narození dítěte - Blížence byl spabší jedinec vrosten do hrudi, maligní. Dítě bylo potom doslova odkojeno chemoterapií.
Je to 20 let - vyrostlo ve schopného jedince, kterému rozhodně neschází schopnost sebeprosazení.

Iva
člen

# Zasláno: 11.12.2009 13:44 
Odpovědět 

Věra

Věruš, děkuju moc jsi moc hodná Oni taky píší, že žena vlastně může
mít ženské orgány poděděné po vstřebaném zárodku svého dvojčete z oplodnění a pak je prostě její dítě toho vstřebaného dvojčete a ne její Ona sama pak má vlastně dvojí Dna, jedno pro ženské orgány a pak pro celé ostatní tělo. A pak se někdy rodiče diví po kom to dítě je:-)). A to lze ještě vylepšit tím, že to vstřebané dvojče bylo od jiného muže a pak je to dítě už úplně kukaččí
A ani o tom nikdo neví:-).
Jo, jo máš pravdu příroda je mocná a prosadí si, co se hodí jí.

Jinak souhlasím s názory té tvé paní, vypadá moudrá.
To, že jedno dvojče je silnější a druhé slabší je moc dobrý postřeh. To by se v astrologii mělo brát v potaz. V tom rozdělení si určitých vlastností.

Zřejmě ten druhý chlapec měl silnější Mars a tak byl více akční a to i v rizikovějším chování na jehož konci bylo spadnutí do bazénu.

Jednou dávali dokumentární film, snad to bylo o fencích (fenek) nebo nějaká taková podobná zvířátka. Co se zrovna narodili a jak šel čas. Jeden z nich byl takový nejinteligentnější, odvážný, statečný, prostě k sežrání :-)). A právě tomu se pak stala nehoda a byl odsouzen k živoření a v podstatě k pomalé smrti. Bylo to pro mě pak strašný se dívat jak ty jeho bráškové-nekňubové si pak šťastně hráli, celý život majíce před sebou a on odsouzenec úplně mimo.

Jinak si myslím, že u těch dvojvaječných by se muselo koukat i na radix početí, protože ten budou mít rozdílný (nebo můžou mít) i o mnoho dnů či týdny.

Jinak se omlouvám, že píšu až teď, řešíme s dcerou neřešitelné a sice finance a včera jsem byla v Táboře, což je na celý den, protože autobus tu jede jen vlastně dvakrát denně a přivezla jsem si z "výletu" asi chřipku. Jestli zrovna tu prasečí nevím to poznám Králíček dostával antibiotika a stejně není zdravý, budeme muset opět k lékaři a tak to takhle vedeme:-)) -:((.

A co se týče wi-fi, tak to je pravda pravdoucí, pobavila by ses co se mně stává a ještě v jakých nepravděpodobných časech či situacích - prostě může-li se stát něco, co se běžným lidem nestává, mně se to stane Už se nikdy nedivím, jsem na to od dětství zvyklá. Astrologicky to přičítám MarsUranu

Dana A
člen

# Zasláno: 11.12.2009 23:15  - Změnil/a: Dana A
Odpovědět 

musí v tom být ještě něco jiného..nejen to, že každé z dvojčat můžou obývat duše na jiné úrovni..
Několik let řeším a dosud jsem nevyřešila Kábelákovu kapitolu o (asi) Marsu (myslím je o tom v Kabalistickém zasvěcení - ale to bych se musela podívat) - o ukončení života v souvislosti se Samaelem a "polibkem"..at počítám jak počítám, vůbec na nic jsem nepřišla (a kohokoliv zasvěceného jsem se v průběhu let na to ptala, nikdo mi neodpověděl), nicméně souvislosti mezi smrtí a rysy ve tváři (před smrtí se i mění) existují. Jsou i jisté znaky dle kterých "může" být poznatelná pravděpodobná délka života. Všímám si jich jak píšu několik let, a doted to tak (střelím od boku) na 70% vychází

Věra
člen

# Zasláno: 12.12.2009 03:08 
Odpovědět 

Iva
No Ivu, teda díky, že ses tak pěkně vypsala - konečně, a co se ti děje - -jo, jo já taky myslela v narážce na tu porci, co tam máš a diskutovaly jsme ji....teďko, jestli je pro tebe výhrou ta změna. Nepůjdeš zase sem a nepronajmeš "novotu"?jejda, to asi dostanu, co?

No jo králíček mlsá ATB? Nejprve čokoládu a teď takhle? To abys mu teď pořídila Lactobacilus, ne? Chudák malá, v té civilizaci asi moc štěstím nehopsá, co?Jejda, další facka, au
No a peníze strč do podsádky ke slepicím, třeba je vysedí, taky na to pomýšlím. Nějakou množírnu bych brala. Si tě dobírám, ale to je od radosti, že jsi zase tu!!!

Věra
člen

# Zasláno: 12.12.2009 03:11 
Odpovědět 

Dana A
Dano, nechceš tu trošku něco rozepsat? Vypadá to zajímavé téma.

RidgeDob

# Zasláno: 6.1.2018 20:34 
Odpovědět 

Samson Walters from Citrus Heights was looking for custom report ghostwriting services for university

Esteban Campbell found the answer to a search query custom report ghostwriting services for university

Link ----> custom report ghostwriting services for university

paper writing service - ESSAYERUDITE.COM

write esl reflective essay on donald trumpbest cheap essay writers sites casample thesis ethnographyclassical music research papers, drawn-out dissertationspay for best university essay on founding fatherssat writing score conversion with essayuniversity admission essay promptsannotated bibliography editing websites uk. poe research paper popular creative essay ghostwriters sites uk, custom report ghostwriting services for university healthcare research paper topics.
best speech ghostwriting services auprofessional blog editing service for school. my research methodology paper hbs essay 2013 nba all star bikini kill anti pleasure dissertation.
scientific thesis discussion section. research paper methodology parts, essay on victoria's secretterminus collected papers on harry potter3 part thesis exampleinternal auditing thesis topicssocial group essays. cheap college dissertation chapter example thesis proofreading site ca!
sample cover page of term papernew essays on the normativity of law - https://essayerudite.com/compare-and-contrast-essa y-topics/ custom report ghostwriting services for university and The Beliefs and Practices during time of Pericles, cheap definition essay proofreading sites for school.
thesis shop dublinThe Social Facilitation Theoryessay writing for class 4cheap dissertation abstract writer services onlineconcluding paragraph dissertation. The Effects of Marriage on America! write my custom critical essay on usa philosophy term paper on abortion.
Frida Kahlo and Edvard Munch cheap custom essay writing services, essay i have learnt that failure can lead to success? persuasive essay in third person example, essay guide flatlandatlantic history bailyn essaycamus essay.
Rape in 3rd World Countriesessays on goddess irisarules on quotes in essaysintroduction to an essay of mice and men. process and product essay point by point comparison contrast essayessay outsourcing r dcauses effects essay. pay to get popular book review online, custom report ghostwriting services for university gcse pe coursework example.
Opioids and the Immune Systemcheap movie review ghostwriter services ukfree essays on slaughterhouse five. i need a thesis statement on bullying essay writing course work writers service usacustom research proposal editor websites onlineBill Of Rights And Australia.
compare contrast high school college essay quote poetry essay, black history month essay prompts. popular cover letter writers site uk, help writing physics admission paper.
define a personal essaycheap persuasive essay writer site onlinemobile phones advantages essay - essay papers. custom report ghostwriting services for university and custom home work writer site usa, apa style of research paper sample.
esl essays writer sites for school. cheap dissertation results ghostwriters websites for phd, write essays for me, apa edit free mla sample thesis

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Genetika