Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Poradíte? Najdete problém?
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 10.10.2009 14:45  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Data sem dávám se souhlasem tazatele i s dotazem....sama jsem mu navrhla jestli by neměl nic proti tomu, kdybych zde uvedla jeho dotaz, víc hlav víc ví..
tazatel..
......poslední dobou si se sebou nevím rady. Nevím k čemu bych měl směřovat, anebo na co se nejvíc zaměřit, mám například docela potíž ve vyjadřování, ostýchavostí a s takovým tím rebelantstvím (že všechno já vím nejlíp apod.. ) ).

Chtěl bych se zeptat kam bych měl směřovat?? A jaké zaměstnání by bylo pro mě nejvýhodnější..

25.5.1984, 6:05, Olomouc

Dana A
člen

# Zasláno: 12.10.2009 20:05 
Odpovědět 

po rychlém kouknutí..
zaujalo mě to slovo "nejvýhodnější", takže se dívám hlavně na druhý dům.., tedy jestli jsem to správně pochopila... Ono to ted není jednoduché něco plánovat, když háže tranzitní Pluto kadraturu jak na Lunu (vládce druhého), tak sedí na Neptunu (vl.jedenáctého - plánování), takže snad cestou nejmenšího odporu? Nat.Luna trigon Slunce = tedy blíženecká řemesla podbarvená dvanáctým domem? Jestli to bude ten pravý cíl, to se uvidí (Slunce opozice Uran /vl.MC)?

Dagmar
člen

# Zasláno: 13.10.2009 00:24 
Odpovědět 

tak opravuji, tazatel se omlouvá, měl na myslí nejvhodnější práce, nikoliv nejvýhodnější.

Kveta
člen

# Zasláno: 14.10.2009 10:19 
Odpovědět 

Jako první mě napadla otázka, s čím si nejraději hrál jako dítě? Vláčky, lodičky, letadýlka? Stavebnice? Skládal a rozebíral, zkoumal?
Viděla bych tam i řízení a kontrola provozu, ať už na železnici, letišti, v energetice. Prostě mě to vede k cestám, dopravě, dálkám.
Touha po stálosti, pracovní jistotě, ale nechuť ke stereotypu. Těch změn zaměstnání bude v průběhu života asi dost, ale nějak tam vidím to původní, dětský sen. Co vůbec vystudoval? Dopravku, stavárnu? Nebo nic?
Za krátký čas mu direkční Slunce vleze do Raka, což jsou opět cesty, i vodní, ať se třeba nechá najmout na nějakou loď.

Dagmar
člen

# Zasláno: 14.10.2009 22:29  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Klient se vyučil kuchařem, ale vlastně nikdy tuto práci nedělal, nyní si chodí přivydělávat na brigády, protože započal večerní studium, aby si dodělal maturitu.

Květu to, co jsi napsala, je nádherně vidět v mřížce - ten rozpor mezi potřebou jistoty, nutnosti pravidel a stereotypu, která si může sám nabourávat potřebou změn.
Rovina dovednosti, dvě čtyřky a dvě pětky.
Ty změny a pozitivní se opravdu rýsují i v numerologii, vstoupil do pětky, energie ke změnám zde budeš dost a měly by se podařit.

energetika, železnice td - usuzuješ z Urana v 6. domě a jeho aspektů?
Já vím, že většina z vás pracuje v Placidu, ale když já mám 2. dům v Campanu ve Lvu a jeho vládce ve 12. domě...
V každém případě s tebou souhlasím s neustálým přehodnocováním oblasti práce a také si myslím, že v tomto případě to bude chtít spoustu času, aby se majitel horoskopu "našel", přece jen tolik retrográdních planet
potřebuje delší dobu k "uzrání".

úvaha o 2. domě neplatí, neodklikla jsem si letní čas

Kveta
člen

# Zasláno: 15.10.2009 06:59 
Odpovědět 

Dagmar
Tady něco nehraje. I v Camp. mám 2.dům v Raku... Je tebou uvedený čas UT nebo SELC? Není to nahoře uvedeno. Já ho brala jako SELČ, protože dotazující se lidi málokdy znají tento astrologický převod časů narození.
Podle odpovědi Dany soudím, že čas brala taky jako SELČ.
Prosím ujasni to, do té doby nemá cenu cokoli psát. Pokud by byl čas 6.05 UT, pak mnou výše psané je mimo mísu.

Dagmar
člen

# Zasláno: 15.10.2009 09:53  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Květu omlouvám se, špatně jsem si zadala čas - máš to dobře, je to SELČ - já si zadávám čas ručně a zřejmě jsem nedomáčkla yes na letní čas a nevšimla jsem si toho.

Dana A
člen

# Zasláno: 15.10.2009 10:02 
Odpovědět 

ahoj holky, brala jsem taky SELČ.
Kveta
to je dobrý ta myšlenka s tou lodí hele jako kuchaře by ho vzali, navíc by to pasovalo na to Slunce v blížencích (cesty) v 12.domě (mořské, "uzavřený na lodi") a určo by si dost vydělal s ohledem na trigon na Lunu (vl.2.) no jo, ale co to večerní studium?

Kveta
člen

# Zasláno: 15.10.2009 11:44 
Odpovědět 

Fajn, že se to vysvětlilo.

Když jsem psala, aby se nechal najmout na loď, přímo mě napadlo vaření (Rak)
Dášo, k těm cestám a dálkám mě nevede Uran, ten není zrovna moc dobrý, ale Pluto jako vládce 6 (v Placidu) a Štír jako takový ve spojení s JU (spoluvládce 6 na hrotu štírovské 8 a bez omezujících vlivů), JU kvintil PL z 5.domu. Mně se ten Pluto líbí, navíc mu teď bude bořit plány (tr.PL con NE), možná by mohl školu odsunout a vydat se na cesty.

UR (vládce 10) opo SL (vládce 4) na ose 6/12 ukazuje, že asi celoživotně bude volit mezi kariérou a rodinným zázemím, co obětovat, co upřednostnit, také mezi chtěním rodičů a vlastními sny z dětství (vládce 4 ve 12).

Nechci tu mladého muže rozebírat, beru v úvahu jen tu práci. Zkrátka, poslala bych ho do světa na zkušenou, trochu se otrkat

Dagmar
člen

# Zasláno: 15.10.2009 16:12 
Odpovědět 

Kveta
Zkrátka, poslala bych ho do světa na zkušenou, trochu se otrkat

tak v tom s tebou souhlasím,
navíc Ju v 10. domě, od příštího měsíce v trigonu...sice by měl přinášet zhodnocení dosavadní práce, ale v mnoha případěch jsem si všimla, že souvisí i se změnou zaměření, opuštění dosavadní práce, hledání práce nové a pod.
jj a v těch progresích trigon od Slunce na Pluta do 6. myslím, že k tomu dospěje sám, sice mu to dá asi citově zabrat...

Zlata
člen

# Zasláno: 15.10.2009 17:13 
Odpovědět 

Mě napadá ještě další varianta. Vždycky nejprve koukám na pátý dům kreativity. Je v Panně, což je zase Merkur. Přiznám, že ta kuchařina mi k němu až tak nesedí, ale co toto vzdělání doplnit a věnovat se poradenství ve výživě. Mohl by takto kompenzovat tu opozici na Saturn. Věřím, že ženské klientely ( Luna) by mohl mít dost. V dnešní době by to mohlo být i docela žádané.
S jeho 6. domem je stejně jasné, že v životě zaměstnání bude měnit častěji, což už zde bylo napsáno. Zas bude lepší, když si ten šestý dům " vybere" v práci, než aby mu začalo haprovat zdraví.

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Poradíte? Najdete problém?