Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Velká kvadratura
Autor Zpráva
Jardine
člen

# Zasláno: 7.6.2011 10:43  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Ahojte, přemýšlím tady nad tématem velké kvadratury. Jedna známá chtěla vědět, v čem má její roční synek Lunu a ascendent, tak jsme vygenerovaly kolečko a vyběhla na mě kardinální velká kvadratura mezi Sluncem (Beran), Lunou (Rak), Saturnem (Váhy) a Plutem (Kozoroh). Musím říci, že je to jeden z nejnáročnějších radixů, co jsem zatím viděla (Slunce je v konj. s Uranem, takže ten ty aspekty ještě kopíruje). Dotyčné jsem samozřejmě nic v tomto smyslu nesdělovala (jen jsem se obecně zmínila, že klučík bude výrazná osobnost se spoustou dynamické energie, ale potřebuje hodně citové podpory), ale pro sebe si říkám, že takových dětiček, narozených hlavně v loňském roce, teď bude dost. Tak přemýšlím, co to pro ně může znamenat ... jak se jim s tím bude žít. A jak to pak v případě konzultace interpretovat s nějakým pokud možno nadějným vyzněním. Jen si tak přemítám; zatím druhým moc nevykládám ... to se ještě budu muset hoooodně učit)

Irena
člen

# Zasláno: 7.6.2011 22:32 
Odpovědět 

Jardine
Třeba jsi se vyděsila zbytečně. Třeba osy a obsazení rohových, ty pomůžou stabilizovat nebo psychických domů 4,8,12 naznačí jak bude podléhat tlakům a stresům. Vždyť ty víš kam se podívat a co pomůže.

V letošním roce 19.3. jsem taky dostala data chlapce, složitější nativ jsem do té doby neviděla.

Jardine
člen

# Zasláno: 7.6.2011 22:56  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Irena

No, já jsem se vyděsila jen tak soukromě, pro sebe Kromě té červené změti má kluk jako jedinou pěkně aspektovanou planetu Mars (trigony na Slunce a Uran a sextil na Saturn), takže si myslím, že bude překážky překonávat akcí ... a každopádně s tím Sluncem v Beranu to bude bojovník ... Odmalinka hodně marodí, ale pořád se směje jako sluníčko a neustále má chuť někam lézt a překonávat své limity... tak mu držím palce, ať to vše ustojí a je z něj silnej chlap

To Tvoje datum je fakt síla ...

Irena
člen

# Zasláno: 8.6.2011 10:39 
Odpovědět 

Dívala jsi se, tak přidej a dej si ASC na 2°´43´44" Vah.

Jardine
člen

# Zasláno: 9.6.2011 00:22  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Uf ...

Občas se přistihnu, že na svůj radix brblám, ale v podstatě nemám na co

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Velká kvadratura