Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Různé / Pro Věru
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 25.10.2010 20:15 
Odpovědět 

Věro asi pětkrát jsem ti psala, jestli jsi zapomněla heslo, že se stále nepřihlašuješ - mně to prostě vadí, když vidím anonym a nakonec dole tvůj podpis.
Nikde jsem nenašla žádnou tvoji odpověď - tak jako co?

Pokud si vzpomínáš to heslo by někde mělo být vidět u jednoho příspěvku který nešel vymazat - tak si ho prosím najdi.
Děkuji

Potom to vymažu ať to zde neruší.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 26.10.2010 09:46 
Odpovědět 

Dagmar
Dagmar, přijmi omluvu ale chodím sem teď zřídka a tak nečtu všechny přízpěvky, znáš to, málo času. Došlo asi k přehlédnutí a mému nereagování. Jistě, že nedráždím schválně, není to můj styl. Heslo jsem před časem změnila ale zapoměla jsem ho, jak ho nepoužívám. A teď zase nemám dost času a možností si s tím hrát, to asi sama znáš, někdy má člověk jiné starosti a schází soustředěnost. Číst návody teď není má specialita. Možná jsem i zapoměla jak to udělat. Stejně jsem se sekla i na mejlu. Se vší úctou, pokud by tě to tak moc zlobí, potom to smaž, nelze-li jinak. Nechci tě přece ignorovat, proto jsem se podepsala . Věra

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.10.2010 14:05 
Odpovědět 

Věro já heslo neseženu, nevidím na něj, tak se zaregistruj znovu, třeba pod Věrkou - mazat nic nebudu, buď tak hodná a přizpůsob se ty.
Možná je to blbost, ale tohle mi vadí - netoleruji to nikomu, tak musí být spravedlnost.

Dagmar
člen

# Zasláno: 27.10.2010 10:44 
Odpovědět 

Zaregistrovala jsem tě znovu, napiš mi sdělím přihlašovací údaje

verus
člen

# Zasláno: 29.10.2010 10:28 
Odpovědět 

Dagmar

Děkuji za akci znovupřihlášení a jsem tu tedy jako verus
(potažmo Věra)

ashtangi
člen

# Zasláno: 29.10.2010 14:07 
Odpovědět 

verus

Jsem ráda, ze si tu stále s námi

verus
člen

# Zasláno: 29.10.2010 14:29 
Odpovědět 

ashtangi
Jejda, děkuju, jsi milá.
Neumím toho tolik jako vy a tak se moc nemohu míchat do hovoru povolaným . A teď mi nějak schází čas, se kterým se potýkám. Musím dávat bacha abych nesedala k PC, protože pejsek nesouhlasí a to výrazně - vyštěkává mně a hází po mně hračkama . Asi si umí spočítat, že místo sezení na zadku a k němu zády, byla by lepší dlooouuuuhháááá procházka a ta tetka dřepí a ani se ho nezeptá .
Tak hezký den všem- takhle to u nás svítí a jásá podzimem, který si po mnoha letech užívám právě díky pejskovi.

Jardine
člen

# Zasláno: 29.10.2010 14:55 
Odpovědět 

Věra

Musím dávat bacha abych nesedala k PC, protože pejsek nesouhlasí a to výrazně - vyštěkává mně a hází po mně hračkama .

Koukám, že děti a pejsci mají hodně společného. A stojí hodně úsilí, nenechat se od nich ochočit.

ashtangi
člen

# Zasláno: 29.10.2010 16:09 
Odpovědět 

verus

Já taky jen tak pípám, momentálne nemám doma internet, tak písu z knihovny. Uzívej podzimu, prepadá mne mírná nostalgie kdyz to slovo slysím, tady co jsem já je 27º C (ale po plískanicích se mi veru nestýská)

verus
člen

# Zasláno: 29.10.2010 21:54 
Odpovědět 

Jardine

No jo, Jardine, když já jsem v rozkolu, na jedné straně bych měla být paničkou a postavit se takovému rozmazlenému chování půlročního psího batolete. Ale na druhé straně to spíš vypadá, že on má více rozumu než já a dobře ví, že okřiknout potřebuju. A mazej paničko ven, a honem, pořídila jsi si mně, tak dokaž svou lásku i odpovědnost, jsem tu a chi své... a ty to taky potřebuješ... Všechno, co jsem loni tak zázrakem zhubla je už zase nabaleno a o to hůře, že se to nabalilo rychle a tak tady pejskovi dávám za pravdu i když ho jakože ukazňuju. On ale není hloupý a dobře čte z mého projevu spíše láskyplný obdiv než co jiného. Ale jinak se fakt chová jako dítě a je to tak osvěžující, jiskřivě mazlivé a kouzelné, že má vyprahlá duše jásá. Tak tak, víš?

ashtangi
Já plýskanice taky nemusím ale co naplat, podzim je i takový. Mně spíše mučí ta horká léta. Tak at si brzy dáš PCčko do cajku. Děsnej zlozvyk, co?
Ale trend je trend a diktuje masám.

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Různé / Pro Věru