Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Komplikace - těhotenství
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 11.4.2010 13:08  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

prosím opište si někam údaje pokud se chcete zapojit, tenhle můj příspěvek zítra smažu, nechám jen reakce.

Další otěhotnení 19.8.2009, nebo 21.8.2009

plodné dny dělám podle Jonáše - samozřejmě podle dalších tranzitů - za ty roky se mi to osvěčilo.Tady jsem ale v koncích - za celý rok se mi podařilo najít z plodných dnů 2 termíny, ale to mám zamhouřené obě oči - a nevím, jestli si to mohu risknout doporučit.

23.7.2010 - Merkur sice v 5. domě v opozici stelium, ale ten by tam snad nemusel vadit
20.9.010 -

komu by se chtělo podívat a něco napsat, budu moc ráda.

Věra
člen

# Zasláno: 11.4.2010 14:47 
Odpovědět 

Zdravím Dagmar Tebe i ženu, která má před sebou úkol.
Dříve než jsem dočetla celý tvůj vložený text, šla jsem se podívat detekčně na kolečko zadaného zrození a okamžitě mně upoutalo několik věcí.
Poté jsem teprve dočítala stesky na nastalé situace v grav. a silně to souhlasí s mým vnímání radixu paní.

Sama bych jí doporučila aby dříve, než bude opět pokoušet "štěstí", pro to udělala něco se sebou a to pro její patrně skrývanou neskutečnou otevřenost a vnímavost, aby zametla s opakováním situací tak jak je vnímám. Žena je vláčena svým nevědomím a tím, jak se nedokáže jistým energiím postavit, ochránit se. Přecitlivělost ve vyšším řádu. Napadá mně že tyto bolestné ztráty ji mají opravdu silně nasměrovat k úkolu - zpracovat to, co ji přichází shora. Svým IC je pro mně jakoby na pomezí dvou dimenzí a s Lunou ve 4. d. plus JU.
Numera narození, tak jak jsem si je vepsala do mřížky mně o tom přesvědčují. Tři devítky a sedmička na mně ječí doslova, "holka usměrni energie" které natahuješ a přijímáš do sebe a zpracuj je, zpracuj a přiveď se k vítězství nad tím, co tě dosud vláčí. Nezhmotňuj to, co není zralé, nejprve zpracuj (viz. ty velké trigony i opak. Jody).
Chiron na AC v Býku - zase slyším nápovědu, usměrni tu smršť - uzemni se, nebuď tak stranou, nelpi na tom v osamění a neprožívej sama a bolestně vše co přichází k tobě- vstup do hry a spolupráce " na tom co vidím ve Vodnáři v 11.d. - obrovské stelium, tedy včetně transneptunů" a sab. sy. si samy vysvětlují, o co tu jde. Mars jí nabádá k přeorganizování té nálože ze 4.d. Lu/JU a Ju vládne Neptunu a Junoně v Rybách. Hledá a hledá, tápe, bloudí a musí zapojit toho Pluta a Saturna- být sama sobě a svým energiím silným vůdcem, pevnou osou, aby ustála situaci a svou službu - vládce Merkur zase ve Vodnáři. Saturn vládne MC i Venuši v Koz; a ta říká v Sab.sy. - prosadit se i s trochou tlaku na pilu - tedy prosadit sebe jako toho, kdo sám sobě poručí, uvede se do zpevňující , silné, odolné formy a zvládne to ve vyváženosti, co ukazuje Pluto. Zpracovat rovnou váhu a harmonii ve "svaté" povinnosti k sobě. Použít nadhled a zvládat vše v regeneraci a obnově, nastolení nových poměrů.
S lilitou v 5.d. a její schopností odtahovat a vtahovat ji do věcí "od zeme" nevím, zda jejím dítětem není spíše projekt přeorganizování tohoto zaměření a nebo nejprve zpracovat aby nemusela ve stínu takové smršti, na níž je ostatně vysoce vnímavá, strádat pochybama a zbytečnýma ztrátama. Potom bych si troufla na to, že by přišel chlapec, který jakožto mužské pokolení bude mít integrovánu energii Lilit a bude umět pracovat s tím, co mamku kdysi tolik tlačilo. Vždyť jí nyní právě po 9 měsíců procházela tranzitní Lilita a Neptun s Chironem přes to Vodnářské stelium. A zase Jupiter ve Lvu ve 4.d. a jeho sab. sy a v souvislosti s Neptunem ve Střelci zase taková věc. Nota bene Neptun v 8.d. - posílit a vyčistit sebe a to jak na tělesné úrovni, tak na jemnohmotné, aby dokázala sdílet jinak, vědoměji to jemné a vtírající se. Najít si Kinezioložku, jemnou a vnímavou, která má děti, plodnou, pevnou matku. Imunita a konstituce a teprve potom pokus o další těhotenství a jistě ne těď v krátké době; v době přechodu Lilit Rybama. I Chiron vstupuje do Ryb a to vidím jako další tápající pokus ve stejném duchu.

Nezaměřovat se teď jen a jen na mateřství, jinak bude deptat sebe samu a bude "posedle" zaměřená jenom na jednu věc.
Budovat sebe samu jako pevnou základnu, oprostit se od lpění ale dlouhodobě a vytrvale pracovat na své konstituci.Stát se takovou erudovanou léčitelkou nejprve sobě samé a potom snad bude i umět pomáhat jiným takto disponovaným maminám. Ještě je čas v příštích letech otěhotnět a šla bych na jistější půdu.
Omlouvám se za svou výřečnost ale v jinotajích tady nechci nic "lovit pod ledem".
Velmi citlivá a osobní je ta ztráta - ale ta už proběhla a žena je nucena se vyrovnat, s láskou a moudrým nadhledem rozloučit se a poděkovat těm Duším, jež tak očekávala.
Poděkovat za nápovědu, uctít snahu Duše, která splnila svůj úkol vůči ní jako matce a vůči sobě jako té, která měla projít přípravou na Stvoření a příchod ale musela projít sama zkušeností jinou....poplatnou někdejší volbě, jíž nyní splácí.
Tuším, že se do mně někdo obuje, ale já to jinak nevidím. Klidně to smaž, pokud bych jitřila něco zase já.
A paní přeju sílu, odvahu a odhodlání zacvičit se svou vysokou vnímavostí v duchu tří devítek, objevit svou tvůrčí jedničku, kterou vidím ve spojení stelia ve Vodnáři a naplnění poslání onoho sab.sy. na němž je tak silná pozice! Fakt zvládnout zhmotňování nevědomých podnětů; strhnout kolo osudu na druhou stranu a uzemnit sebe samu a začít vytvářet hodnoty v kruhu společnosti a ve vědomé spolupráci, s vyššími podněty, které přichází a s nimiž si zřejmě zatím ještě netyká.
Kromě toho mám z ordinace to povědomí, že adeptky na mateřství po uvolnění otěhotněly lehce a hladce. Ty, které se cítily postiženy bolestnou ztrátou se vystavovaly samy nervovému přetížení, větší přecitlivělosti i vnímavosti ke komplikacím, podtrhly si imunitu a věci návazné.
Protože hormony v těhotenství paní ještě více otevírají vnímavosti, musí být připravena a odpočata po minulých zkušenostech. Zdar a sílu, odvahu
a s radostí pohleed do příštího !!!!

Věra
člen

# Zasláno: 11.4.2010 15:46 
Odpovědět 

ještě mi přichází opakovaně, že je třeba pracovat nově s mezí, hranicí, neuzavírat se do nich ale uprostřed velikého světa(ů) je mít a užívat jiným způsobem než dosud a s nadhledem, odstupem a s jinými životními názory a postoji. Zpružnět a volně nechat přicházet a odcházet věci všeho druhu. Nazabudovávat bolest a zklamání. Naučit se očišťovat se pravidelně ode všho balastu sebraného svými senzory(viz sab.sy.na stupni Urana ve Štíru).
Najít opravdového odborníka v práci s vibroniky a energoinform. léky, žádného laika rychle zaškoleného poradce ap. to ne.
Nechat to očistit v této oblasti a najít nový a jiný způsob jak se zhostit
práce s energií a nechat tomu optravdu čas. Vždyť je to nyní momentálně sotva po bolestné zkušenosti. Tělo se musí po porodu a šoku usadit, vyrovnat a znova posílat a připravit. Je dobré že paní hledá pomoc a směrování jako cestu k vyrovnání se se situací ale trpělivost a osvětou a nadhledem protknutá snaha bez přímého tlaku na věc celou cítím jako nutný přístup. Zaujal mně její bod štěstí na stupni sab. sy - repolarizace vnitřních zkušeností vedoucí k tvořivé centralizaci vědomí. Tam to vlastně
rezonuje naprosto s mým předešlým přízpěvkem. a Vertex, tam kde je, opět potvrzuje mnou poukazované.

Nedá mi ale taky jedna věc - jaká je pracovní anamnéza maminky. V jakém prostředí se vyskytuje díky třeba i svým zájmům. A kdo se ocitá v její intimí blízkosti. Mám na mysli příp. inf. prostředí a rovněž "inf" vibrace jedinců, intolerance neuvědomovaná na jedné či druhé straně a přesto tělo reaguje po svém a odmítavě. Zda je maminka dostatečně připravena např. v rámci vztahu i prostředí a pohody k nastupujícímu rodičovství a příp. rušivé vlivy, zatím nedetekované a taky zóny v bytě, lůžku, na pracovišti. To všechno bych se snažila časem volně zmapovat, na nic se tvrdě a jednoznačně neupínat, nicméně čistit zvolna a sjednocovat, co se dá. s láskou a pochopení a plným přijetím a příp. rozpouštěním všeho event. zjištěného. Nic a nikdo není apriori "vinen" ale hledat soulad a podmínky zharmonizování bez tlaku. Přetvářet dosavadní.

Věra
člen

# Zasláno: 11.4.2010 16:03 
Odpovědět 

Nechat si udělat prohlídku všeho skrytého -"bacilonosičství", mandle, váčky, krčky zubů, paradent. problémy své i partnera. Pozor na zvířátka v okolí, mazlení a péči o ně. Hlodavci, pejsek, kotě a pod. Ani andulky a opeřence bych nevynechala. Holuby, papoušek. Nutné je teď zastavit se a uspořádat a přeorganizovat si cosi co souvisí sUransko/vodnářskými podněty, myslí a harmonizací - viz pluto a Uran tam kde jsou v radixu a návazně tam kde jsou tranzitní a o čem napovídají. Ani dnešní konj. Luna /Jupiter v současné chvíli, kdy odepisuju, nevidím jako náhodnou.
Práci s myslí a s emocí - další položka do sborníku úkolů.

Iva
člen

# Zasláno: 11.4.2010 17:50 
Odpovědět 

Dagmar

Dagmar ale v Campanovi je hrot 5.domu v Raku, tudíž je vládcem ta Luna.Já bych tady vsadila spíš na Campana.Lev sice taky nedává moc dětí ale tady bude asi příčina v té kvadratuře Luny na Pluta. Jak je na tom manžel(Pluto vládce 7.domu)? Jak to měli v rodině? On je sice od Pluta krásný trigon na SlunceMerkur Mars ale to celé je v opozici na Lilith.Nehledě na to, že v Campanu jsou ve 12.domě.A nadto je ta Lilith v 5.domě.A Pluto v 6.domě.
Neptun v 8.domě dává mnohdy chybnou diagnózu či něco skrytého(viz též ten 12.dům).
I když stejně tak to může platit i o té mega Luně v Raku a 4.domě.

A ještě - ví jakého byly ty děti pohlaví? A z jakého důvodu bylo podle lékařů to druhé miminko narozené mrtvé? Jupiter ve Lvu a ještě v pětce to by taky mohlo být srdce, cévy.

Dagmar
člen

# Zasláno: 11.4.2010 18:56  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Iva
já vím, že je v Raku, jenže tady téměř nikdo v Campanu nepracuje, píšu že jsem to dala do Placida - nevím jak jinak
Druhé miminko byla holčička

Ivo nemůžeš se podívat na ty termíny?
Já se obávám, že když žádný nenapíšu, že se budou pokoušet kdykoliv a mohlo by to být zrovna jako posledně v takovýnepřijatelný termín

Iva
člen

# Zasláno: 11.4.2010 18:59 
Odpovědět 

Abych to dopověděla Vládce 7.domu v domě šestém dává totiž někdy churavého partnera.Teda krom toho, že se mohli seznámit na pracovišti.
Vládce(nebo spoluvládce) 5.domu ve 12.domě může někdy značit i smrt dítěte(je to 8.dům od 5.domu).Krom toho i sám ten Jupiter(v 5.d.) je z 8.domu.
Asi má pravdu Věra, jak to tam někde píše, že by měla nechat věci dozrát (Jupiter).Vládce 5.domu(tady Luna) v domě čtvrtém značí dítě v pozdějším věku.Jupiter je podvojný a dvakrát si to už vyzkoušela.Asi by měla ještě chvíli počkat, byť se už v tom pozdějším věku skoro nachází
Spíš hledat příčinu proč se to už dvakrát stalo.Nejspíš to bude nějaká zvláštnost.Vládce 6.domu=Merkur( a v Campanu i Slunce) ve Vodnáři(a 11.d. a 12.d.) a kvadrát Uran.

Věra
člen

# Zasláno: 11.4.2010 19:58 
Odpovědět 

Iva
Ivu díky, já myslím právě taky na skrytou "zradu" v nějaké věcí buď energetického rázu - třeba i oslabené ledviny a nedostatek čchi viz ten Saturn a Pluto v radixu. Třeba chron. vyčerpáním třeba skryté její infekce nebo od toho partnera, či někoho v blízkosti, byť by šlo i o zvířátko.
Může jít třeba i o člověka, který pracuje v nějakém pro těhotenství závadovém, nevhodníém prostředí. Když jsem si hodila progresní zavadila jsem o hrot 5. v konj. se saturnem. Nevhodné pokusy se mi zdály i v době
vůči trnzit. Uranu tam kde byl.
A znova se pokoušet sotva po 4-6 měsících po tom všem - tak to vidím jako za ten skok na gumě. Rozum do hrsti a pracovat na tom. A snad se i smířit s tím, jak se to vše stalo. Potom většinou nastupují nové aktivity, zaměření, plány a tím i vymanění se od napínání, lpění a vnucování se do
nějaké pozice. Snaha to tam za každou cenu instalovat. Asi bych tu "nevzývala" síly a nepadala pod jejich přesilou ale je třeba se zmoznit vlastního "volantu" a uřídit to. Uklidnit, regenerovat....

Iva
člen

# Zasláno: 11.4.2010 20:02 
Odpovědět 

Dagmar

To si taky myslím, že to budou zkoušet do aleluja. Už jen pro jistou bezhlavost Mars Urana

A řekly jí příčinu proč se ta holčička narodila mrtvá? To se ani nepídí po tom proč se to už dvakrát stalo?

Na ty termíny se podívám ale je to teda rizikový, napíšeš jí termín, který bude vypadat dobře nebo jakžtakž a dopadne to zase špatně. A přijde ti vynadat. Nebo bude to dítě nemocný.Ta "chyba" je už v radixu a Slunce v konjunkci s vládcem 6.d.-Merkur a 12.d.(Mars) ve Vodnáři, ve vodnářském nebo rybím domě a kvadrátu na Uran by nevyloučilo ani nějaké nemocné nebo "zvláštní" dítě. Určitě by měla nejdřív vyloučit jakoukoliv příčinu, nemoc v tom 6.domě.

Ještě jednou
Proč se to miminko - podle lékařů- narodilo mrtvé?

Tím vším nechci strašit, může být, že to nakonec ta Luna trigon Uran a ten trojúhelník srovná, to jen abych si pro sebe vyloučila nemoc. A taky neznám jí, ani žádný reálie a na radix koukám jen chvíli a to ještě spíš jen na to "špatný". Takže nejsem moc "směrodatná", jen tak co mě padne do oka

A koukám, že má tranzit Pluta na vládce radixu(Venuši) a v trigonu na AS.

A už jsem přestala filosofovat a koukla se na ty termíny.Podle mě vypadají moc dobře. Oba dva. A ten první se mě líbí asi nejvícAsi že má i Lunu na Venuši tri AS.
I když je teda zrovna na nebi mundánní téčko Pluto Saturn Uran ale možná právě pro to.

Vanda

# Zasláno: 11.4.2010 20:27 
Odpovědět 

Dášo,
u paní bych začala rektifikací, protože bez přesného času může být AS o znamení vedle, a on je dost rozdíl, zda vládce AS je Mars nebo Venus.

Miminko komplikují planety ve Vodnáři a Uran ve Štíru. Uran po vstupu do Berana odleví a vytvoří příznivé aspekty na oblast V. domu. Jupiter trigonem na radixovou pozici, Saturn se obrátí a taktéž sextil. Pluto na Venuši trigonem, to je dobré. V rámci možností je pro ni období od konce května 2010 příznivé. Vybrala bych termín, kdy na první týdny těhotenství půjdou příznivé aspekty na stelium ve Vodnáři a pokud možno Urana ve Štíru. Tj. Když jde Slunko Blížencema, případně Váhama, nebo Střelcem a následují ho Merkur a Venuše. Pokud by byl Mars vládcem AS, tak Mars v pátem domě by mohl napomoct.
Blíženci se mi jeví nejlépe, tam to háže i trigon na regeneračního Pluta v VI. domě, sextil do V. a neškodí AS.

Iva
člen

# Zasláno: 11.4.2010 20:28 
Odpovědět 

I když.Ten Merkur by mě taky nevadil v opozici na to stelium.Jenže je ze 6.domu, safra...

Zlata
člen

# Zasláno: 11.4.2010 21:25 
Odpovědět 

Dagmar,
nebyla by i data partnera? Osvědčilo se mi kouknout se i na kompozit, jak to vypadá s 5. domem v něm.
Vycházím z toho, že hodinu máte zrektifikovanou. Pro mě je hodně problematická v 5.d. černá luna - mockrát jsem se setkala s tím, že přinesla s dětmi velké problémy. Ať už s početím, nebo byly nemocné, postižené, apod. Ne každý s ní pracuje, ale mně tedy funguje.
Pro kontrolu jsem mrkla na solár 2009 a byl tak hrozný, že to snad ani jinak dopadnout nemohlo. Bohužel v tomto případě nejsem takový optimista, rok 2010 bych vynechala celý. Zkus se podívat na datum 16.2.2011, ale solár pro tento rok taky není příznivý.
Osobně se také přikláním k Věrčinu návrhu vše odložit, zapracovat hlavně na sobě. Jenomže je otázka, zda na to budou vůbec slyšet. První příznivější solár má paní až v r. 2016, což pro ně je určitě zcela v nedohlednu. Na progrese už čas nemám.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 11.4.2010 21:26 
Odpovědět 

No já osobně moc štastně ten horoskop nevidím. Jen napovím, nemám moc času se rozepisovat. Co mě uhodilo do očí- uzly 6/12 v kv na neptuna do 8 a v neposlední řadě, luna kv. plutas sestej a LILITH požeračka dětí 5 dum (slunce) opo merkur,slunce (deti) do 12 paaaa
Efis
For Dagma, čeče někde jsem potratila heslo nemužu se přihlasit

Věra
člen

# Zasláno: 11.4.2010 22:46 
Odpovědět 

Myslím, že pokud to bude číst i maminka, potom bych se přimlouvala za kulantnější postoj k těmto věcem. Mluvit otevřeně se o tom musí ale nelze jí Vyplašit, Effinko.... je to mamka rozbouřená hormonálně, vyničená ztrátou a trochu tím, co si tak vehementně cílí.

A to je ono, termín do května? Bože, copak je robot na vajíčka a oplodňovací manévry? Bože co její psychika, tělo vyssáté "tvorbou" její kosti, psychika. Copak tady jde o honěnou do prvního zkolabování organismu. Šup na JIP a potom zase cílová rovinka?
Je to člověk a příroda, Vyšší věci zakomponovány právě na tomto Stvoření a stváření. Ona se musí dostat do kondice a nebo jí poženeme rovnou do psychozy? Kyž by toho snad dosáhla jaká bude imunita dítěte, kojení, pouto obou při ještě nezpracované bolesti ze ztrát a zklamání vlastního svéhlavého a zbrklého konání?
Tady beze strašení vyzývám k opatrné střídmosti, selskému rozumu, prevenci a poučení se z chybných kroků, rozhodování i zbrklosti a snad i nezájmu a tuposti lékařské nepéče?
Neřešili jsme tu snad tak dávnou malou Lindušku a její odhodlanou maminku, která nebyla schopná pohnout seboua tak o to více musela Linda
snášet cvičení k rozvoji toho, co předběhla předčasným porodem?. Myslím že se to tu diskutovalo dostatečně otevřeně i bolestně, aby se z toho dalo "těžit" poučení na nejvyšší stupeň k opatrnosti a netlačit na pilu?
Nejde přece stíhat se s "rohem hojnosti" na termíny plodných dnů....
Sorry, ale viděla jsem dost takových výsledných trápení zbrklých svéhlavců a slyšela potom milion otázek typu "proč nám, mně" proč a za co"? Pozdě bycha honit. Je možno maplnit si život i jinak a prospívat i těm, co už tady jsou a potřebují takovou širokou a milující duši vedle sebe.

Dagmar
člen

# Zasláno: 11.4.2010 22:54  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

18.5.1974 20:20 muž

České Budějovice

děvčata opište si ta data prosím

Efi já heslo nenajdu - musela bych v databázi najít mezi těmi stovkami jmen a vymazat aby ses mohla znovu přihlásit

Dagmar
člen

# Zasláno: 11.4.2010 23:47 
Odpovědět 

děvčata zítra všechny vaše příspěvky prostuduji, podívám se na data,dnes jsem opravdu neměla čas - zatím moc děkuji všem

virgo63
člen

# Zasláno: 12.4.2010 09:20 
Odpovědět 

Zlata
Efis

Trochu protestů na okraj
ČL v pátém domě v Campanovi mám (konj. s Neptunem) ve Štíru a rozhodně jsem neměla problém s otěhotněním (stačilo jen tak lehce dýchnout ), děti byly donošené, zdravé.

Jinak paní bych poradila před dalšími pokusy otěhotnět nejdřív nějaké to zharmonizování celého organismu, třeba homeopatií, TČM, jógou?
Dávat jí přesný termín, na který se bude s nadějí upínat... no, nevím.

Iva
člen

# Zasláno: 12.4.2010 10:38 
Odpovědět 

virgo63

Virgo ale určitě nemáš na tu Lilith opozici, a to samo Slunce(dítě), navíc z 12.a 6.d., nemáš jí navíc ve Lvu, nemáš jí ve volné konjunkci s vládcem 8.domu, nemáš vládce 5.domu(a Lunu samu) kvadrát Pluto a nemáš SlunceMerkur(děti) kvadrát Uran(vládce 12.d.)
atd.

Iva
člen

# Zasláno: 12.4.2010 10:41  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

A ještě i spoluvládce pátého domu=Merkur v opozici na tu Lilith.
Když samo to Slunce v opozici na Lilith je vládce 5.domu.

virgo63
člen

# Zasláno: 12.4.2010 12:33 
Odpovědět 

Iva
Ano, to jistě nemám. Neznám data oné paní a navíc tomu nerozumím, ale Zlaty věta:

Pro mě je hodně problematická v 5.d. černá luna - mockrát jsem se setkala s tím, že přinesla s dětmi velké problémy. Ať už s početím, nebo byly nemocné, postižené, apod. Ne každý s ní pracuje, ale mně tedy funguje.

mi přišla taková docela všeobecná... Tak proto jsem reagovala.

Vanda

# Zasláno: 12.4.2010 14:35 
Odpovědět 

virgo63
k té ČL v pátém domu bych doplnila, že jen u někoho může fungovat takhle, a to musí mít na podobné problémy zaděláno z jiných prvků radixu.

ČL může i znamenat cokoli jiného v oblasti V. domu, u dětí jsem viděla určitou potíž jedné ženy akceptovat svoje děti jako ,, dost dobré", tj. projevil se tam prvek odmítání. Ale to je jeden zvláštní případ.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 12.4.2010 14:36 
Odpovědět 

Věra
Bylo to zde brano jako upozorneni, spis prihlizet k temto aspektum nez k ostatnimu a od nich se odrazet a postupovat dale. Pak se muzou hledat nejake tranzity a jine. Pokud by se toto vynechalo nebo prehlidlo, pak jakykoliv uzasny tranzit je absolutne k nicemu. Nemyslim si, ze bych napsala neco spatne nebo negativne pusobiciho. To ze je tam problem, je si vedoma i jeho nositelka, ja pouze rozkryvam ten problem.
Preji hodne uspechu :-) jdu vzpominat na heslo

Efis
člen

# Zasláno: 12.4.2010 14:37 
Odpovědět 

UUUz ho mam

Věra
člen

# Zasláno: 12.4.2010 14:56 
Odpovědět 

Ještě nutně musím dotknout situaci okolo jisté věci - sex v těhotenství.
Když jsem si porovnala obě kolečka, působí to na mně jakoby otec svou živočišností a potřebou mohl velmi stát v cestě donošení plodu. Vnímám ještě cosi dalšího ale nebudu to rozmazávat. Jakoby to volalo po ukázněnosti a ochotě obou k jisté zdrženlivosti a ochotě k ní, ke kázni. Jeden odráží druhého, a tak možná ta zralost a ochota k rodičovství může být vytažena na povrch. Na jedné straně "usadit se na hnízdo ale na druhé straně, hnízdo si žádá provozní řád a ohled na mládě".

hanka
člen

# Zasláno: 12.4.2010 15:16 
Odpovědět 

Vezmu to odjinud:
Tělo paní evidentně odmítá vyživovat plod a vydat jej. Podobá se to situaci, jakoby maminka chtěla dát miminko do dřevěné postýlky, a nedala tam peřinky a ani dítě neoblékla.
Organismus paní bude buď:
- sám nevyživený, tudíž nevyživující (nesouvisí s hubeností či tloušťkou)
- vyčerpaný (stylem života, pracovním vytížením nebo stresem různého původu)
- intoxikovaný (nemusí to být drogy, alkohol ani cigarety, ale třeba jen životní prostředí)
--
Momentálně asi není dobré uvažovat o nějakém termínu početí. Jednatřicet let není tak moc, aby se nedalo nějaký ten rok počkat, vyčistit organismus, správně jej vyživit a připravit jej jako "lůžko".
Klidně lze počkat do pětatřiceti, paní pak ze zákona může "trávit těhotenství na růžích" , jak říkají Číňani, že se trávit těhotenství má, a nechodit do práce. Například.
Doporučuji důrazně napřed s odborníkem konzultovat životosprávu, "vyživit krev a ledviny", popřípadě s homeopatem doladit psychické nesrovnalosti ohledně stresového prožívání událostí jak kolem miminka, tak ve vztazích.

Přeji, aby se zdravé paní narodilo zdravé miminko k její radosti.
Připomínám Annu K, která tak hormonálně bušila do sebe, že onemocněla velmi vážně. Před podobným snažením varuji.

Věra
člen

# Zasláno: 12.4.2010 16:47  - Změnil/a: Věra
Odpovědět 

hanka
Hanko!!!! Všechna čest, moje řeč, shrnulas to tu stručně tak jak to já vnímám. Závidět ti můžu stručnost, věcnost.
Umanutí si na "své" je ta nejhorší forma a já to taky tak vidím. Přecitlivělá a navnímaná na kde co, včetně té "toxicity" všeho druhu. Nejkratší cesta ke kolapsu na různých rovinách. Nejprve se zaměřit na "výchovu" a výživu - všestrannou, sebe samé k mateřství a potom může chtít vkládat do kolébky. Svévolností a umanutím se vymyká původní touze a naplnění. Kompenzace a neg. polohy momentů radixu k původnímu zpracování.
Ta Lilita je v pátém domě sebeuskutečnění a sebeprezentace a potřebuje
zpracovat a zapracovat na těch věcech 6.d. jinak se vhání směrem k depresivnímu stagnování. Hrot 2. d. je mi nápovědou.
Přeju aby si opravdu našla nutnou chvíli k zasttavení, tak jak nabádá Pluto tranz. a přeorganizovala sebe. Návrat k přírodním energiím je bod ve Lvu opo k jejímu radix. Slunci ve 20°Vodnáře. A pak přijde vyrovnanost, mír a klid duše a může vítat a kolébat s radostí a plnností všeho vytouženého!!!
PS: a ještě mně napadá pořád, že ona může třeba být i v oblasti nějakého elektrosmogu, práce v centrále, radarové oblasti a pod.To vše bych vyloučila při její široké vnímavosti, už jen takový "tlak" pípajících mnoha pokladen v supermarketech a tlak fronty před pokladnou, kterou by třeba obsluhovala může ji sytit tam, kde nedovoluje úplné vypnutí a zklidnění, což si Slunce, Dítě i těhotenství žádááááá všema hrstma.

Iva
člen

# Zasláno: 12.4.2010 21:00 
Odpovědět 

virgo63

Virgo máš pravdu, měli jsme dodat " a pokud jsou tam ještě další ukazatelé na něco podobného" A tahle paní tam má těch těch dalších ukazatelů
až skoro moc a navíc je to zdůrazněno ještě tím, že sám 5.dům je v mundánním pátém domě=Lvu.

Krom 5.domu s opozicí má narušené i všechny vládce 5.domu.

A skoro hlavně jak psala už Věra a teď Hanka a vlastně všichni - životní síla člověka je značená Sluncem a Lunou. A ona má obě světla jaksi narušený a ke všemu jsou to i vládci 5.domu a Slunce ještě k tomu značí též dítě a Luna záležitosti mateřství atd.
Takže všechno tohle se vztahuje k tomu 5.domu - a to není zrovna moc povzbudivé.Hlavně s tou její ideou co nejdříve zas otěhotnět.

Věra
člen

# Zasláno: 13.4.2010 00:25  - Změnil/a: Věra
Odpovědět 

Iva
Jo jo, proto jsemu Ivu, psala, že vidím spíše projekt jako "dítě" na taková oslabení, sama poučena, vnímavá i "odhodlaná" nebo překotně prosazující
svou - nejvíce potřebuje stáhnout všechny tyto věci, zpracovat a ukotvit se a potom by mohla být přímo vedoucím skupiny takových reorganizací energetického potenciálu. Buď už jako máma, adoptivní máma a nebo školitel, poradce pro podobné sklony mající človíčky.
Sama trpím obdobou v jistém slova smyslu a v rodině cloumají tyto věci v základech. Proto jsem se kdysi rozhodla k cestě bez dětí. Zažívaje své, podivně jsem "chránila" toho, za koho bych nesla odpovědnost. Paní má tři devítky, já to mám jinak mnohočetné a peru se s tím. Ac v Raku, Luna jako šéfová horoskopu a to v 6.d. kvadr JU ze4.d. a od obého kvadr a opozici -JU na Venuši do Ryb....Mars ve 12. kvadr. Pluto 3.d. ve Lvu;
Uran kvadr. k Neptunu ve Štíru v 5.d. a Lilita sex. k Luně...kon.Saturn....
a mám dost meganapětí jak jsi podobně specifikovala 4.d. paní.
Můj se tomu podobá. Uran ve Lvu v 2. Plac. či 1. Camp. domě a ve Vodnáři část 8. domu. V 9. Chiron a Lilita ve Vodn......
a úhlů všelikých vzájemnýýýých - jejdáááámanneeee a když si spojím různé podobnosti ve zdravotních tendencích - i já mám Sat. v 6.d. a přes obezitu jsem měla podvýživu organismu ať už s různých příčin, krev krajní výsledky, výpadky paměti vlivem podvýživy a vyčerpání mozku....vyhoření a deprese.... vnímám tu paní víc než dobře a moc se s tím trefila Hanka. Každou další analýzou hlouběji vadíme o tenké strunky, které musí paní s pomocníky vyladit natónovat.

Vanda

# Zasláno: 13.4.2010 09:18 
Odpovědět 

Ivo, jen bych doplnila, že Lunu v raku a IV. domě? ( doufám že si to pamatuju přesně, data jsem si neuložila ) bych za slabou neoznačila ani omylem. No a poškozené máme všichni kdeco, takže není důvod z toho dělat větší vědu.
O obecném zdravotním stavu paní nevíme mnoho, proto by bylo vhodné se vyvarovat projekcí a představ co by kdyby o člověku, kterého viděla ze túčatněných jenom Dáša. .

Věrko, otázka je, jestli se tvůj postoj k rození dětí nepromítá do rad té paní více, než by bylo dobré.

hanka
člen

# Zasláno: 13.4.2010 10:44 
Odpovědět 

Myslím ovšem, že by bylo dobré tady nechat pro přehlednost velice obecný nástin toho, co se stalo, aby bylo jasné, že nevaříme z vody, ale naše náhledy jsou podloženy neoddiskutovatelnými fakty:
Jde o paní, jíž je jednatřicet let, prodělala jeden spontánní potrat a jeden porod mrtvého dítěte letos v únoru - což je před necelými dvěma měsíci!
Vykřičník.

Zastávám názor, že početí není problémem. Donošení je problém. Tedy nehledáme ani tak termín početí, jakož příznivé období pro celé období těhotenství, zvláštěpak porodu, není-liž pravda.

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Komplikace - těhotenství