Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Babinec / Chiromantie
Autor Zpráva
neo
člen

# Zasláno: 18.3.2010 09:13 
Odpovědět 

Co takhle opět se podívat na čtení z ruky. Osobně mě toto téma léta zajímá a na své tlapě pozoruji že některé čáry se časem měmí.

http://www.panna.cz/panna/clanek/247--cteni-z-ruky ---chiromantie.html

http://nina.pina.sblog.cz/chiromantie/

Jardine
člen

# Zasláno: 18.3.2010 12:13  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

No, asi před rokem a půl u nás byl festival dobrého jídla a pití a součástí byl i esoterický koutek s "věštiteli". Zaujal mě tam jeden postarší pán, který četl z ruky, tak jsem do toho šla. Brzy pochopil, že mi nejde o predikování nějkých milostných, finančních nebo kariérních věcí, tak šel k tomu, co mě zajímalo doopravdy, tj. můj vnitřní vývoj (to jsem ještě nedělala astrologii). Byl fakt dobrej, tohle by si z prstu nevycucal. Nemazal med kolem pusy, vystihl hlavní úskalí, sedělo to jak prdel na hrnec. Jmenoval se Marin Dobrev. Dodnes na něj vzpomínám, byl to profík ...

Dík za odkazy!

Zdendula

# Zasláno: 18.3.2010 19:06 
Odpovědět 

Ruce jako zrcadlo duše

moc hezky řečené, mimo jiné, na stránce, kterou níže přikládám. :-)

http://www.astroesoterika.cz/chiromantie.htm

Co se mi na této stránce ještě líbilo, bylo sdělení o etickém hledisku práce s klienty. Já tedy žádné klienty nemám, nic nenabízím, jen mám letitý vnitřní pocit i souznění se slovy - " Všechno lze říci, ale tak, aby to lidem neublížilo " :-)

Kdybychom se naučili v životě těchto slov se držet, nedocházelo by v mezilidských vztazích k okamžikům například vědomé či nevědomé manipulace s lidmi, podsouvání nedobrých podprahových sugescí, myšleno např. slovy mezi řádky, nebo jiných postupů, které zafixovávají v mysli vlastní i myslích okolí to, co může spouštět chybné a destruktivní pochody v mozku.

Je zvláštní, že i čáry v dlaních se v průběhu života mohou měnit. Myslela bych, že jsou jednou jakoby do dlaně vtisknuty, ale ono ne. Je to podobně, jak s nativním horoskopem. Cosi naznačuje, jen ta skutečná realita, ta je vlivem mnoha faktorů, jež působí v životě na jedince, zcela mnohdy odlišná. :-)

Mám ráda objevovat znovu a zas, že dogmata jsou jen výplody našich myslí, chceme li je mít, a že vše se v bytí rýsuje dle našich vnitřních cítění, našeho vnitřního založení a práce se sebou samými. Že to není o tom, být odhaleni pohledem např. do kolečka nativity a hnedka se ví, která bije.

Procházím spoustou drobných každodenních osvícení. A to jsem před pár měsíci neměla tušení, co to osvícení vlastně je.
Pro Nea : ... vždyť mi to před časem tak hezky vysvětlil na jednom z diskusních fór.

Dagmar
člen

# Zasláno: 18.3.2010 19:41  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Jardine
jak jezdím na různé akce dělat numerologii, Dobrev tam vždycky je a souhlasím, že je velmi dobrý.
Akorát je to hrozně upovídaný pán, což při chiromantii je dobré, ale pobývat s ním hodinu je nad mé nervy

Kdysi jsem se chiromantií zabývala, byla jsem i na kurzu, je to opravdu moc zajímavá disciplína, skutečně pokud to člověk umí, souzní i z horoskopem a prvky v něm.
Jenže když já potřebuji všechno dělat naplno a chiromantie se mi tam fakt už nevešla

Jardine
člen

# Zasláno: 19.3.2010 07:44  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Dagmar

to by sedělo, byl trochu extrovertnější. Na druhou stranu jsem měla pocit, že klientům věnuje o mnoho víc času, než je běžné. Tudíž jsem tam musela pěkně dlouho postát ve frontě ....

Jako bonbónek si pamatuju jeho naléhavé zvolání - rozebíral něco v tom smyslu, že se v povolání časem budu dostávat do sporů s mužskými .... (papaláši u nás na univerzitě??? To bych i čekala): "S chlapy se nesmíte hádat, chlapy musíte milovat!" Pak na sebe prozradil, že je Lev.

Dagmar
člen

# Zasláno: 19.3.2010 23:52 
Odpovědět 

Jardine
on tedy jezdí všude po celé republice, jakmile je nějaká akce...na svůj věk je velmi čiperný, je kousek od nás ze Dvora Králové.
Ano má tam vždycky frontu a na čas opravdu nehledí.

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Babinec / Chiromantie