Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Dorůstající a ubývající Luna
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 2.2.2009 23:42 
Odpovědět 

Jen něco jako zajímavost, ale budu ráda když napíšete své názory.

Mám Lunu ve 2. domě - její popis asi všichni znáte...finance přibývající, ubývající - podobně nestabilní jako Luna.

Už když jsem měla krám, napadlo mě, jestli zde může být souvislost u mých financí i s tím, jestli momentálně tranzitující Luna přibývá, nebo ubývá.
Zřejmě je zde obchod, nebo závislost na kupujících zřejmě podmínkou jinak nevím, jak by to mohl někdo zkontrolovat - navíc Luna je veřejnost, ženy...

Takžer v tom krámě to nebylo až tak průkazné, i když tržby byly o něco větší při přibývající Luně - ale jak říkám až tak výrazné to nebylo.

Ale kde to je nyní výrazné - prodávám šperky na jednom servru /k tomu určeném/ a tam to prostě ten rozdíl v prodeji přibývající a ubývající Luny tak markantní, že tomu nemohu sama uvěřit.

Co vy na to, nejlépe pokud máte někdo s Lunou ve 2. také nějakou zkušenost.
No a jinak to už s tím nesouvisí, pro ty co by to zajímalo, Luna je v Kozorohu a není dobře aspektovaná.

Kveta
člen

# Zasláno: 6.2.2009 13:56 
Odpovědět 

Dagmar
Mám vypozorováno, že je v měsíci období nárůstu tržeb, ale spíš než s Lunou to dávám do souvislosti s výplatami No jo, no, mám v druhým Saturna

Dagmar
člen

# Zasláno: 6.2.2009 14:21 
Odpovědět 

a myslíš že v období výplat vždy Luna dorůstá?

Kveta
člen

# Zasláno: 6.2.2009 15:05 
Odpovědět 

Dagmar
Ne, to určitě ne. Výplatní termíny jsou pevné. Jen na vlastní kůži pociťuji, že lidé chodí spíše po výplatě než před.
S Lunou ve 2.domě to odpozorované nemám, ale pokud by to mělo tu souvislost a asi jo, když to máš ověřené, tak je to zajímavé.

Lunu ve druhým má skorozeť a tam ten odliv a příliv je mocný. Když poznal dceru, měl obrovský dluh a ona dost velký majetek. Nyní má ona obrovský dluh a on je tak říkajíc "za vodou"... Tak čekáme na příliv

Dagmar
člen

# Zasláno: 6.2.2009 23:31 
Odpovědět 

Kveta

Dana A
člen

# Zasláno: 8.2.2009 20:49  - Změnil/a: Dana A
Odpovědět 

nevím, jestli je to podle přibývání, nebo ubývání, ale s výplatním termínem mám také zkušenosti..po výplatě plno, před výplatou nikdo, říkali jsme tomu od jakživa "vysoké datum"
ale spíš tu Lunu ve 2. vidím jako nejen nestálý příjem jako spíš příjem z obchodu, z lidí, z domácí práce, z nápojů, z veškeré "vody" tzn.i emocí atd..

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 9.2.2009 15:57 
Odpovědět 

Dana A
samozřejmě - vyrábím doma šperky a prodávám je na webu - ta Luna to přesně vystihuje, podobně jako vystihovala obchod.
2. dům je ve Střelci.§

tak už jsem byla zvědavá, kdože se to tady zase nepřihlásil - no samozřejmě já

Dagmar

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Dorůstající a ubývající Luna