Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Přání do roku 2009
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 23.12.2008 18:24  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Všem milým návštěvníkům tohoto fora
přeji pěkné svátky a v novém roce - cesty plné slunce

Dagmar

virgo.63

# Zasláno: 23.12.2008 21:53 
Odpovědět 

Děkujeme naší milé administrátorce za všechno, co pro nás všechny udělala a nejen jí přeji pevné zdraví, spokojenost a lásku.

Prožijte všichni krááásné Vánoce!

P.S. Nemůžete mi někdo mohl poslat trochu sněhu... ?

dobramysl
člen

# Zasláno: 23.12.2008 22:57 
Odpovědět 

Taky přeju znovu a zde ...sníh není ani u nás v Beskydech, ale na e-mail mi přišel krásný bílý páv...vypadá jak tisíce vloček

Kveta
člen

# Zasláno: 24.12.2008 07:06 
Odpovědět 

Přeji spokojené prožití Vánoc a přízeň hvězd i čísel v roce 2009.

neo
člen

# Zasláno: 24.12.2008 09:16 
Odpovědět 

Všem

jež slaví Slunnoce či Slunovraceniny , Vánoce, přeji příjemné a pohodové prožití s opuštěním stresu, napětí, a pocitění jejich pravé podstaty, když mluví s našim nitrem

Do nového roku, klidné a pohodové vplutí, dobré zdraví, náklonnost Fortuny, a ať vše se v dobré obrátí a vše se daří, ať je pro všechny rokem rozmachu pod Jupiterem ve Vodnáři

neo - mojmír a Dendy

hanka
člen

# Zasláno: 24.12.2008 15:45 
Odpovědět 

Milé dívky, ženy, dámy, hoši, mládenci a páni!
Užívejte pohody sváteční, přeji štěstí, klid a rozjímání.

Milan Zahradník

# Zasláno: 24.12.2008 16:48 
Odpovědět 

Šťastné a veselé Vánoce!

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 24.12.2008 20:25 
Odpovědět 

Přidávám svá přání klidu, pohody a míru v duši i ve světě.
A´t se nám všem daří ve zdraví, dostává se každý den,
čeho je třeba nám i bližním.
Abychom všichni našli dávku radosti, lásky i klidného usebrání.

Děti ať vám rostou k radosti a spokojenosti, ať máte na ně i své
partnery vždy dostatek času, nálady i trpělivosti, pochopení
i tolerance.

Nedorozumění a nesnáze ať se promění na poučení a zmoudření.
Opuštění klamných a sebeklamných hodnot ať nám prospěje.
Ať umíme včas přicházet a odcházet, je-li třeba!

Plné zdraví, štěstí a úspěchy o vánocích i v Novém roce
pro všechny. Věra

Kačena

# Zasláno: 26.12.2008 23:38 
Odpovědět 

Prajem Vám veľa šťastia v Novom roku, nech každému z Vás popraje šťastie Vodnárov, nech sa Vám (nám) darí rozvíjať a upevnovat priatelstvo, nech sa splnia tie najkrajšie a najodvážnejšie túžby! S Dračou hlavou a Jupiterom vo Vodnárovi nech sme všetci čo najbližšie k vzdušnému, dobrému nebu a nech sa Vám aj všetkým nám darí uskutočnovat pekné ideály

Dagmar
člen

# Zasláno: 28.12.2008 21:54 
Odpovědět 

Kačena
Děkujeme!

Irena
člen

# Zasláno: 29.12.2008 13:15  - Změnil/a: Irena
Odpovědět 

Přání zdraví a šťastných rozhodnutí,protože máme vždy možnost výběru, do Nového roku Vám všem přeje Irena

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 30.12.2008 09:22 
Odpovědět 

Ráda se připojím k radostnému očekávání roku 2009. Těším se na změny, novinky, požehnání, které jsme sami sobě připravili.
Tak ať nám to jede!

Kveta
člen

# Zasláno: 30.12.2008 19:10 
Odpovědět 

Dnes jsem měla v poště přání od kamarádky, které se mi dost líbilo, tak to stejné přeji vám všem:

"Do roku 2009 přeji hodně pohody, šťastné náhody, žádné nehody, významné dohody, legrační příhody a další života výhody."

Užijte si silvestrovských oslav a do dalšího roku vkročte tou správnou nohou

Milan Zahradník

# Zasláno: 31.12.2008 15:17 
Odpovědět 

Zlata
člen

# Zasláno: 1.1.2009 19:20 
Odpovědět 

" Praví přátelé jsou jako hvězdy. Nevidíš je pořád,ale víš, že existují. Tak ať jich je v novém roce plné nebe. "

Všem návštěvníkům fóra přeje Zlata.

Dagmar
člen

# Zasláno: 1.1.2009 23:51 
Odpovědět 

Zlata
To je moc pěkné Zlati - díky

virgo63
člen

# Zasláno: 2.1.2009 11:14 
Odpovědět 

Ahojte všichni v novém roce!
Svátky jsem si užila plnými doušky (tedy nejen jídlo a alkohol ), ale především vnitřní klid, blízkost všech mých milých, pohodu a radost. Byly to opravdu duševní lázně. Snad i vám se podařilo zastavit se s končícím rokem a jste odpočatí ke zdolávání výzev nového roku.

Všichni straší s krizí, ale nevidím rok 2009 zle. I když je je jasné, že každý sklidí podle svého zasetí.
Pokud jsme nastoupili na nový devítiletý cyklus v létech 2007/2008 s vyrovnaným a uzavřeným předchozím cyklem, tak se budeme jen rozvíjet a pokračovat "dle plánu". To znamená, že letošní rok by měl přát např. zlepšování vztahů mezi jednotlivci. Vloni si tak trochu každý hrabal na svém písečku, letos by rovnováha mezi já-ty a taky mezi rozumem a city měla být vyváženější. Snad se začneme více zajímat o druhé lidi a budeme myslet na společný cíl. Pomůže nám v tom i vedení idealisticky laděnou devítkou. Nesmíme se ale nechat unést do nereálných výšin. To by tedy asi dobře nedopadlo...
Duben - květen by mohly být měsíce, kdy tah na branku bude mít úspěch.
Je sice pravdou, že od roku 2007 nás provází rovina Saturna (a ještě nás bude do roku 2011 trochu učit) a tak si přejme, abychom činili jen moudrá rozhodnutí, která se nám nebudou vracet jako bumerang.
Pamatujme, že myšlenka i slovo mají obrovskou moc, buďme proto uvážliví v tom, nad čím přemýšlíme a co říkáme.

P.S. Hlásím všem, že jsem se dočkala - snížek od rána nesměle padá! Juchů!

Věra
člen

# Zasláno: 2.1.2009 18:20 
Odpovědět 

virgo63
No Virgulko, tedy to vypadá docela pěkně. Tak snad to tak bude i probíhat. A když jsem zlobila v tom myšl. světě 30. to už to taky dostanu přes ...del? Jejda, raději jsem pak moc čistila a mazala....
No a tady snížek jen tak vločka sem a vlóčka tam ale fredo jak ďas a bude ještě větší. Skoro abych se bála čím zahalím tělo, nejsem vybavena.
Tak ať se ti to líbí a užij si koulování!
Chtěla jsem ti o vánocích poslat snížek na hejbacím obrázku ale smazala jsem si ho svou neobratností, naštěstí přišel ten skutečný.

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Přání do roku 2009