Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Babinec / Mail od Sylvie
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 12.9.2008 22:13 
Odpovědět 

Dostala jsem krásný mail od Sylvinky Dostalíkové / má zde také foto pro ty co zde nejsou dlouho/

Sylvinka píše
Zdravím všechny...!...

...a jelikož jsem dlouho nekomunikovala se světem a ještě tomu tak asi rok bude... - zasílám tímto vysvětlení...., že se nám narodil dne 14.08.2008 ve 09:37 SEČ v Jilemnici čtyřkilový drobeček, kterého jsme pojmenovali jménem "Hynek". Tímto prosím o Vaše pochopení s mým nedostatkem času...

Papapa
Vše krásné přeji...!...
S.

poslala i fotku chlapečka, ale nevím - kvůli energiím - jestli bych ji sem měla dát.

Takže Sylvi velká gratulace tobě i miminku!

pavla a.

# Zasláno: 14.9.2008 11:02 
Odpovědět 

Sylvie

Přeji hodně radosti a síly celé rodině! Děkujeme za zprávu a těšíme se na další. Hodně zdraví a pohody, ať jsou vám hvězdy nakloněny.

pavla a.

# Zasláno: 14.9.2008 11:38 
Odpovědět 

Sylie

Narodil se vám, přišel král do rodiny se spoustou poselství. Človíček na první pohled otevřený, přátelský, na druhý pohled hloubavý s bohatým duševním ( introvertní) životem a schopností pozorovat, vnímat a rozeznávat souvislosti. Bude stát pevně nohama na zemi, ale jeho Duch a originalita ho budou často uvádět do překvapivých situací.
Zatím však je to o jistotách mateřské náruče, pozornosti, kterou bude vyžadovat a rodinném zázemí, které dává jistoty existence na prahu nového života.
Ať se chlapečkovi daří!

Iva
člen

# Zasláno: 14.9.2008 14:37 
Odpovědět 

Sylvince hodně štěstí v tak pěkné roli a jak jí ten malý lvíček dovolí tak ať se zase ukáže!!!

hanka
člen

# Zasláno: 15.9.2008 09:31 
Odpovědět 

Milá Sylvie, gratuluji! Ať Hynek prospívá!

Děvčata, potkala jsem Sylvii v dubnu v Praze na Eukarpii, byla mile lehce duchem nepřítomná, jak má správná budoucí maminka být, jenom jsme se letmo pozdravily, a ona s uzarděním mi prozradila, že čeká, no tak už je to tu! Paráda!

dobramysl
člen

# Zasláno: 15.9.2008 14:17 
Odpovědět 

Jééééééééé, tak to bychom si měly zahrát na hodné sudičky a popřát mu něco pozitivního

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Babinec / Mail od Sylvie