Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Numerologie / Carol a její data
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 26.8.2008 21:31 
Odpovědět 

vytvářím nové téma z dotazu Carol

Dobrý den,chtěla bych vědět datum mého přítele a sebe. Moje datum narození je 26.1.1992 a 26.9.1990 .... prosím vás,napište mi,co nám naše číslo říká...jestli jsem to pochopila dobře :) Děkuji Carolina

Dagmar
člen

# Zasláno: 31.8.2008 20:05 
Odpovědět 

Tak vidím,že nikdo z vás se nechytá

Carol, ve vašich datech je zajímavé to, že jste se oba narodili 26 - ta osmička ze součtu vždy bývá taková zajímavá tím, že si velmi často přitáhne další výraznou osmičku, ať již životní, nebo ze dne narození.I když jsi citlivá - tvoje dvě dvojky v mřížce, přece jen ta výsledná osmička dokáže citovou oblast potlačovat.
Velmi moc ti záleží na druhých lidech, můžeš mít přesnou představu jak by se měli chovat, dokážeš pro ně také hodně udělat - ale také hodně od nich vyžaduješ.
Jsi aktivní, činorodá, zřejmě také přitažlivá, určitě budeš ve vztahu ty ta akčnější.
Jste si s partnerem v něčem podobní, což vám může přinášet podobný náhled na svět. Podobnou potřebu preciznosti ve vztazích, ale ty jsi na rozdíl od partnera realističtější.
Určitě si dokážete dobře popovídat - ale partner ti zřejmě svoje vnitřní záležitosti jen tak sdělovat nebude, neumí o nich mluvit.

nechám něco pro Virgo

virgo63
člen

# Zasláno: 1.9.2008 08:20 
Odpovědět 

Ahojte,
no já si jenom říkám, kde se tu pořád berou ty šestadvacítky?!?!
Myslím, že Carol si s kámošem rozumí, ale jako stálého partnera bych ho neviděla. "Nevidím ráda", když jsou v obou mřížkách obsazena jenom stejná čísla. Přítel je opravdu větší idealista, ke všemu Váha a má těžší slovní vyjadřování citů, takže může trvat déle, než zjistíš, co si vlastně myslí.
Ale jinak Carol má krásné 2 jedničky a 2 dvojky a ještě životní trojku... to se to pak vyjadřuje... Ale měla by tu výřečnost použít i zde a taky sem trochu více napsat. Takové ty žádosti jednou větou mi taky moc nesedí...

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Numerologie / Carol a její data