Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Marcus Jehle - Typ astrologa
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 4.6.2008 22:45 
Odpovědět 

Tak jsem si nevím proč vzpomněla včera večer, že by nebylo špatné abyste napsali jaký typ konzultanta se domníváte, že jste.

Předpokládám, že jste knihu - Astrologie v poradenské praxi - četli - doufám že ano, děsím se, že bych tady měla psát úryvky - to by bylo asi na několik hodin

Popisuje tam velmi vtipně jakým způsobem se projevuje konzultant typu Slunce, Luny, Merkura a dalších planet.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 5.6.2008 09:24 
Odpovědět 

Dagmar

Jéééééééééé Dášo, to je dost těžká otázka. To by měli zodpovědět klienti za nás.
Já jsem absolutně neutrální, u mně neexistuje žádné tabu téma. Miluji lidskou otevřenost.
Někdy vnímám i lidské zklamání, když chce někdo slyšet něco, co má souvislost s jeho iluzemi.

Irena
člen

# Zasláno: 5.6.2008 10:51 
Odpovědět 

Jaký jsem typ konzultanta? do žádné takové přihrádky se nevejdu ani kdybych stokrát chtěla,to vím už od začátku co knihu mám. Neznamená to,že knihu nechválím,naopak. Pomůže člověku uvědomit si svůj přístup a přiznat si kde se chovám nevhodně vůči konkrétnímu klientu.
Za sebe mohu říct,že asi z každého typu bych vyjmenovala pár řádků.V rychlosti jen co jsem teď nalistovala:
Co na mě naprosto sedí je kousek z Urana,cituji - mám ráda klienty,u nichž je vše naruby.Jen ten kdo vybočí z řady, může najít své místo v životě. Moje místo je mimo oficiální struktury,a to se týká i astrologických sdružení. Nemám ráda žádné sdružení,ani jejich stanovy a odborné zkoušky...
Teď jsem si nadrobila,co?
Já jen tak si dodávám- proto jsem to nikdy nikam nedotáhla. Chichichi.

No,jen aby nebyla legrace. Témata Luny/Merkur str.37jsou mi velmi velmi blízká a snad je řeším denně klient neklient.

Dagmar
člen

# Zasláno: 5.6.2008 13:16 
Odpovědět 

]
Irena
Je mi jasné, že do jedné přihrádky se člověk asi těžko vejde, nicméně je to asi zajímavé téma - myslím, že podle toho si podvědomě také přitahujeme typ klientů, nebo řešíme to důležité téma.

[b]Pavla Aligova[/b
Klienti možná, ale nějak se asi vidíš ne?teď jde o to, jestli ter vlastní pohled je objektivní

Dagmar
člen

# Zasláno: 5.6.2008 16:47 
Odpovědět 

Co mě tedy dostalo a čemu jsem musela smát....Jehle píše..

Konzultantka typu Neptuna..Když se stane a nějaký klient omylem zazvoní u mých dveří, buď mi úlekem spadne joint do popelníku, nebo mi z ruky vypadne nedopitá sklenice s ginem... konec citátu.

Kveta
člen

# Zasláno: 5.6.2008 19:21 
Odpovědět 

Dagmar
Knihu nemám, Jehle mi příliš nesedí, byť si ho dost astrologů chválí.
Takže jsem nečetla, ale předpokládám, že při výrazném Merkuru budu zřejmě typ Merkura. I když nevím, protože mám zkušenost, že mluvím způsobem i slovy, která jakoby kopírují typ klienta. Mluví rychle, mluvím též. Nemůže se vymáčknout, rovněž mám problém s vyjádřením myšlenky. Prostě jak kdy a jak kdo proti mně sedí. Ovšem když odejde, jakoby tu nikdy nebyl, v momentě jsem zas sama sebou

Dagmar
člen

# Zasláno: 5.6.2008 22:35 
Odpovědět 

Kveta
to je škoda že ji nemáš tahle se mu moc povedla.
Já jsem zřejmě něćo mezi jupitersko, saturnským konzultantem - zřejmě

Kveta
člen

# Zasláno: 6.6.2008 15:37 
Odpovědět 

Dagmar
Když ji ty chválíš, tak si ji seženu. Díky

Dagmar
člen

# Zasláno: 6.6.2008 22:01 
Odpovědět 

Kveta
Květu to mě těší - je to spíše takové povídání, které si můžeš číst před spaním - není to učebnice.
Tak abys mě nesprdla.
Astrologické knihy dělím na učebnice a knihy které čtu před spaním - viz grennová, sasportas, p. Starý a jeho astro fejetony...atd.

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Astrologie / Marcus Jehle - Typ astrologa