Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Babinec / Sraz 2010
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
virgo63
člen

# Zasláno: 31.8.2010 10:57 
Odpovědět 

Vkládám sem návrh z "Pejsků" na letošní srazík v Praze

Co se týče srazu, jsem oběma tlapkama (totiž rukama) pro jakékoliv srážení. Mně se to šikne, když to mohu spojit se srazem od školy. Letos ho zatím naplánován nemáme, musím se domluvit s klukama. Viděla bych to na 23.10. nebo 30.10.?
Co vy na to?
Dejte nějaké návrhy - Dášo, Ivo, Květo, Zlato...... a vůbec všichni ostatní, se kterými jsme se ještě neviděli a měli by chuť se navzájem poznat.

Zlata
člen

# Zasláno: 31.8.2010 11:47 
Odpovědět 

Nemůžu 17. a 23. 10, toho 30.10 bych mohla.

Věra
člen

# Zasláno: 31.8.2010 11:56 
Odpovědět 

No, to by nevadilo zasejc, ne, listopad taky dobrej a U knihovny se ohřejeme. Ale konec října snad bude Ok. Ty jo, to už bude mít Bertík skoro pubertu a nejspíš mu budou padat a růst zoubečky na fest, ten se má. Já si je musím koupit.
Hlavně ať se sejdeme.
Milan už má snad odkojeno, ne, tak snad taky vyveze ženský do Prahy, co?

Jardine
člen

# Zasláno: 31.8.2010 14:10  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Taky bych se srazila, a ráda. Ale momentálně to nevypadá moc slibně. Jeden víkendový den v měsíci mám vyvzdorován na Astrologickou školu pro statečné, a na víc to patrně neuhraju. Ty moje dva kamikaze (2 a 4 roky) si nikdo z rodiny nelajzne mít celý den na starost ... spíš je tak pozorovat zdáli a komentovat, jak jsou roztomilí a jak si to určitě "užívám" (to je takový krycí manévr pro to, abych si je nechala hezky u sebe a nepožadovala hlídání). Teoreticky bych je mohla vzít s sebou, ale do rušných ulic velkoměsta to není moc dobrý nápad ... utíkaj strašlivě rychle, a každej na jinou stranu. Bane, ještě tenhle rok to na spolčovací akce nebude ... pak snad už bobani poberou rozum a já začnu žít civilizovanějš.

Kveta
člen

# Zasláno: 31.8.2010 14:24 
Odpovědět 

Zatím mohu oba dny, ale poběží mi kurz, tak bych potřebovala pevný datum, abych si mohla další soboty podle toho naplánovat.

Dagmar
člen

# Zasláno: 31.8.2010 22:24 
Odpovědět 

Návrh nemám žádný, pokud bude doma všechno v pořádku, tak bych se zúčastnit mohla v podstatě kdykoliv.

neo
člen

# Zasláno: 1.9.2010 08:13 
Odpovědět 

Tak to bude esoterický kongres

Dášo a bude i Baru s Ebinkou

Věra
člen

# Zasláno: 1.9.2010 10:04 
Odpovědět 

neo
he he, člověče, že bychom šli potom někam, kde mají psí koutek, jako to mají pro děti v nákupních centrech, ne?

Jardine
Ty bydlíš na Moravě a nebo lze přiblížit, možná si to pletu.

Kveta Dagmar
Tak fajn, že se to rýsuje, ještě tu Ivču a další co se chtějí vyjádřit a bude snad i datum k určení. To je fajn, že se nám to opakuje.

Iva
člen

# Zasláno: 1.9.2010 10:15 
Odpovědět 

Věra

Věruš, jo, mně by ten říjen docela vyhovoval a koukám, že to tak asi vypadá na toho 30.10.(?)

Králíka sebou teda raději nevezmu :-)).

virgo63
člen

# Zasláno: 1.9.2010 13:15 
Odpovědět 

To je príma, vezmu s sebou do toho psince kočku, ať je sranda!

Jardine
To je škoda, že nemůžeš, zrovna Tebe bych ráda viděla naživo. Nojo, tak si holt počkáme, až Tvoji cvrčci poporostou.

Letos sraz plánujeme dost dopředu, tak se nás snad sejde víc!
Hej ostatní, přidáte se?

Věra
člen

# Zasláno: 1.9.2010 14:48 
Odpovědět 

virgo63
Čau sympaťando, jo jo taky bych moc ráda viděla Jardine, kromě dalších a trochu ji přivinula na svou rozložitou hruď .
Iva virgo63 - sakryš, tak kam bychom to umístili aby nám ten zvěřinec prošel? To by Berťas pískal a jučel až by viděl číču a králíčka. Teď mu děsně ošetřuje pírko, páč ta cedule vedle už vzala za svý.
Že bychom to dali v ZOO?

Jardine
člen

# Zasláno: 1.9.2010 22:32 
Odpovědět 

Věra, virgo: díky. Není všem dnům konec ... jestli se vám ten sraz vyvede, určitě si dáte v budoucnu repete, a tam už se snad přiženu (zez Plzně, nebo přesněji řečeno zez přilehlých Vejprnic). Zatím jsem vděčná, že můžu trochu expandovat za hranice domovské vísky aspoň takhle virtuálně ....

virgo63
člen

# Zasláno: 2.9.2010 12:13 
Odpovědět 

Jardine
Všem dnům konec jistě není... Však jsme si z toho setkávání udělali trochu tradici - budeme mít letos repete už potřetí!

Zdravím do Vejprnic.

Jo - vzpomněla jsem si na Efis? Chodí sem ještě?

Iva
člen

# Zasláno: 2.9.2010 12:37 
Odpovědět 

virgo63

Je moc zaneprázdněná, tak jen občas nakoukne.Ale hodlám jí použít jakožto taxíka, tak si myslím, že dorazí.
Ještě o tom tedy neví...
Ale určitě by bylo lepší, kdyby jí to ještě naznačil i někdo jiný - teda že by se měla dostavit.

Iva
člen

# Zasláno: 2.9.2010 12:41 
Odpovědět 

A to by asi dorazila i její maminka. Jako minule.

Věra
člen

# Zasláno: 2.9.2010 13:01 
Odpovědět 

Iva
No a jak se nám to pěkně sbíhá. S Efis asi počkáme, až bude datum jistý, abychom ji neatakovaly na plano, ne? . Co myslíš Ivo, anebo ji dloubneme ať si nechají s mamkou tonho 30.10. volno ?

Jardine
Jardine, kdykoliv, budeš jistě vítána. Klidně, pokud by jsi jela do Phy a měla chuť a čas, přijdeme s Bertíkem někam na spicha jen tak ve dvou(3) v hlavním městě

Iva
člen

# Zasláno: 2.9.2010 13:18 
Odpovědět 

Věra

Věruš, já myslím, že máš pravdu, že bude lepší počkat až bude to datum jistý. Efis to bude mít takový jednoznačný Prostě musí a basta

Kveta
člen

# Zasláno: 2.9.2010 14:45 
Odpovědět 

A co tedy dát jednoznačně toho 30.10.? U knihovny ve 12.00?

Jardine
člen

# Zasláno: 2.9.2010 14:59  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Věra, virgo: díky, určitě to v budoucnu klapne. Teď během posledního roku mám fakt takový divný období, že kdykoli se k něčemu odhodlám nebo si něco naplánuju, téměř okamžitě se objeví nějaká překážka nebo se vše tak nějak absurdně zkomplikuje. Je to takové saturnsky úmorné stokrát nic, co (skoro) umořilo Berana, ale snažím se to brát, jak to je (ono taky nic jiného nezbývá)

neo
člen

# Zasláno: 2.9.2010 15:54 
Odpovědět 

Jardine

tak toto období má od svých 26 let Osobně dnes už všemu nechávám řízený volný průběh, jinak řečeno udělám pozitivní maximum a prdím na to

Jardine
člen

# Zasláno: 2.9.2010 15:57 
Odpovědět 

neo

jinak řečeno udělám pozitivní maximum a prdím na to

Dagmar
člen

# Zasláno: 6.9.2010 21:47 
Odpovědět 

Iva
naznačím, až bude ten správný čas, protože nikam netrefím ))

Turnovský

# Zasláno: 9.9.2010 00:26 
Odpovědět 

omlouvám se, že vám sem milé dámy vstupuji, ale rád bych vás upozornil na to, že dne 23. října se uskuteční po sedmi letech naše SHVĚZDĚNÍ, celodenní přednášková akce naší školy v nové budově Národního muzea, na kterou jste srdečně zvány. Je to samozřejmě příležitost nejen vzdělávací, ale i splečenská. Přesný program bude stanoven v nejbližších dnech, prozatimní naleznete na Facebook URL ale pokud o něj budete mít zájem s Dagmařiným dovolením vám ho sem vlepím. Tím se také Damaře omlouvám za vstup, mám za to, že by to byla pro vás užitečná informace.

ashtangi
člen

# Zasláno: 9.9.2010 10:15 
Odpovědět 

Turnovský

Jé, tak té vzdelávací a zároven spolecenské akce bych se moc ráda zúcastnila pokud by to slo i pro mimoskolní, strasne ráda bych nekteré z vás poznala... ale nemuzu, odlétám jako vlastovka do teplých kraju. To je mi fakt líto

Dagmar
člen

# Zasláno: 9.9.2010 18:57 
Odpovědět 

Turnovský
Pavle vstupuj si jak se ti zlíbí, stejně tak vkládej jak se zlíbí budu ráda

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 11.9.2010 23:42 
Odpovědět 

využívám Dagmařina svolení a vkládám sem linkk na prezentaci SHVĚZDĚNÍ 2010, kde najdete program i jeho zpřesnení a zmeny

http://www.facebook.com/pages/Praha-Czech-Republic /SHVEZDENI-2010/125624307452282?v=wall&ref=sgm

Turnovský

# Zasláno: 12.9.2010 01:30 
Odpovědět 

zapomněl/a<br>na jméno
zase jsem to byl já Pavel Turnovský

virgo63
člen

# Zasláno: 16.9.2010 15:18 
Odpovědět 

Tak vážení, jestliže jste se shodli na 30.10., musím se bohužel z našeho setkání omluvit. Sraz naší školy nakonec bude 23.10., takže je nereálné, že bych hned další týden jela opět do Prahy.
Koukám, že toho 23.10. bude ale akcí!

Tak ju, snad to lépe dopadne příští rok. Ráda bych vás viděla.

Turnovský

# Zasláno: 23.9.2010 18:15 
Odpovědět 

vážené kolegyně, vážení kolegové, dovoluji si vás pozvat na

SHVĚZDĚNÍ 2010
které se v sobot 23. října v Nové budově Národního muzea v Praha na horním konci Václavského nám. (bývalý Parlament a Radio Svobodná Evropa

9:00 9:15 vítání

9:15 9:45 Mirek Švejda a Martina Lukášková: Co s astrologickými domy?

9:45 10:45 Ondřej Ivanek: Harmonie sfér z dnešního pohledu

10:45 11:45 Martina Lukášková: Revoluce Venuše - hodnota životních zvratů

11:45 12:00 přestávka

12:00 13:00 Pavel Turnovský: Návrat hvězdopravců k jazyku - astrologické antiteze z hlediska sémiotiky, (post)strukturalismu a postmoderní filosofie

13:00 14:30 oběd

14:30 15:30 Jindřich Veselý: Rudhyarova filosofie operativní celistvosti. Fenomenologův pohled na pozdní Rudhyarovy spisy Rytmus celistvosti a Plnost lidské zkušenosti

15:30 15:45 přestávka

15:45 16:45 PaedDr. Václav Schmidt: Uvedení do supervize aneb supervize podpora či kontrola?

16:45 17:45 Mgr. Danuše Struková: Trauma

17:45 18:00 loučení

vstupné jednotné 400 Kč

ashtangi
člen

# Zasláno: 24.9.2010 12:10 
Odpovědět 

Ahojky vsem

chtela jsem poprát vsem astrologum, aby si uzili krásná setkávání vseho druhu. Já, zcela se souladu s mými tranzity apod., se nacházím v procesu cestování a presídlování. Onehdá se tu odehrávala zajímavá debata mezi neem a Milanem ve stylu Sever proti Jihu, já zcela jednoznacne volím jih a hádám, ze jednou skoncím prímo na rovníku To vsecko písu vlastne proto, ze mi nastává období, kdy bych chtela méne povykovat na webu, doufám, ze tomu tak bude i vzhledem ke kráse místa kde budu bydlet, a tak jsem chtela jeste pred svým brzkým zmizením písnout, ze jsem si v tomto posledním období velice uzívala povídání si s vámi vsemi o zivote, o mé milované astrologii a o vsech mozných pridruzených tématech. Byla to pro mne radost a cest s vámi sdílet tento skvelý prostor a spolecne se tu s vámi vsemi vzdelávat. Takze zatím se tu s vámi loucím, treba se tu za cas prijdu rozepsat o mé nové relokaci (v prípade, ze konecne pochopím, jak to téma u mne vlastne doopravdy funguje )

Takze momentálne zatím pa, moji milí, a kdyz tak zase nekdy na shledanou

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Babinec / Sraz 2010