Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Babinec / Pejsci
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Autor Zpráva
Iva
člen

# Zasláno: 31.8.2010 11:33 
Odpovědět 

Milan Zahradník

Věra
člen

# Zasláno: 31.8.2010 11:47 
Odpovědět 

Jejdááááá, to se to ozýýývváá..., jo zvířátka to mají fakt asi sladce komponovaný, no vlastně ne všechna, jinak by jich nebyly plný útulky.
Kdyby bylo z čeho, sponzořila bych nějaký.
Bertík ráno procvičil prostná a vyplazoval na mně při tom jazejčeeekkk.
Jujky, označil si prostor doma zase, že jo, aby tetka měla co uklízet, když je pomalá.
Tak jsem ho vyexpedila ven, po včerejšku načesanýho, umytýho. No jo, tak, že by jásal, teda, venku foukalo a bylo brr. Ale pak chytil ajfr a hurá a pohni, ženská, slyšíš jak se dusím? No a že zajdu pro pečivo, když už půjdu nahoru. Tak to teda neee, to si nemysli, jde se za kámošema, a za holkama a hnedka, dokud jsou po ránu ještě čerstvý. Bylo něco malinko po sedmé ráno. Tak jo, všichni ze sídliště a z uliček šups přes parčík, jejda, hnedle tolik čumáčkůůůů, pusííínek, pozdravů, radostí a kočkování, teda pejskování. Donutil mně sundat vodítko a šel za hafanama těžkých kalibrů. Nerozuměl tomu, proč na sebedorážejí ten Retrievr a "ričbek", no jo oni jsou starší, 2,5 roku a tak hezky spolu tančili po vlhké trávě, jeeejda, on by chtěl rozšířit ten valčíček na mazurku a nic nic ale stejně si to užil juchůůů! Přišli jsme skoro za hodinu a půl, mně nohy bolely, cemr profouklý a vystydlý ale pes s jazykem až u kolínek čumák jako čuník a zaprasený vlastně komplet. Urousaný a nabalený tím parkovým mourem,
pachový SMSky nalepený i za ušiskama a hnedka doma za dveřma merčil, co bude následovat. Pro jistotu to zkoušel s dováděním ale tušil, že umývadlo ho nemine. Noo taak joo, teda, ženská praštěná, však počkej, ti ukážu za chvíli, taky nezůstaneš suchááá.
Obvyklý tyáátr....kartáčováníčko, papáníčko, vodičku....těžknou nožky a hlavinka....chrchrchr....potřebovala jsem ho přeložit, vzala do náruče a v tu chvíli se uhnízdil na ňadrech, chrochtinkal, mlaskal ani očka neotevřel a tulil se ke mně jako kojenec. Držela jsem ho tak asi 20 minut....leží na polštáři a řeže, králíka pod hlavičkou a asi se mu zdá o pejsanech..... a já chtěla luxovat a vařit.
Tak tak, se mají pejsani co chňapnou páníčka za srdíčko. Večer se zase vyblbne s dětma, dá si véču a bude mně vytláčet z gauče, komentovat TV a zakazovat zvuky, napínavé děje a štěkat u pejsků na obrazovce.

Milan Zahradník

# Zasláno: 31.8.2010 12:03 
Odpovědět 

Iva

...sem Ti napsal básničku O tom jak to není s kůží.

Dagmar
člen

# Zasláno: 31.8.2010 22:25 
Odpovědět 

Věra
já si myslím, že takový pejsek je pro tebe na fyzičku moc a moc dobrý

Věra
člen

# Zasláno: 1.9.2010 10:13 
Odpovědět 

Dagmar
No, jen jestli jsem já na jeho potřeby dost dobrá. Chodí mi to jaksi jinak než jemu a kolena, kyčle a bedra nestíhají protestovat od procházky jedné ke druhé. Spíše pajdám. Ale co nezvládám na rychlosti a šíři pohybu, to se snažím darovat ve chvílích, kdy ho odepnu z vodítka a nechám vyblbnout s klukama a holkama čtyřnohýma. Je pak jak šíleneček, přímo lítá ve vzduchu a je nesmírně krásný jak směšně, ještě dětsky a neohrabaně, se snaží překonávat překážky a plachtit ve výskocích. Lidi řvou smíchy a fandí mu a to mu imponuje. Herec -akrobat!
V noci jsem byla s dětma a hošík kašlal pod ránem, seděla jsem u něj a pejsek pochopil, že do své postele se hned nevrátím, šel do OP, sebral si králíka a vrátil se zpět. Hodlal přilehnout si i s králíkem a účastnit se léčení.
A tak ležel v náručí, poslouchal ukolébavku elektronické hračky a pusinkoval mně a packou pohlazoval hošíka jakoby ho konejšil. Cítila jsem se jako kojná v akci

neo
člen

# Zasláno: 10.9.2010 21:47 
Odpovědět 

Denduše nějak brzo nasadila zimní podsadu ... .

Milan Zahradník

# Zasláno: 11.9.2010 07:17 
Odpovědět 

neo

Podsadu - tj to spodní chmýří v ochlupení?
Právě jsme se s Katkou podivovali. že Ganďa vůbec ještě nanabírá tu zimní srst. A těšili se, že dozajista bude dlouhé babí léto. Jestli se tedy bavíme o stejné věci, buď tak laskav a koukni se znovu, než začneme u nás doma panikařit, že nemáme dřevo a botičky a zimní bundy a pneumatiky a...!

Pohodový víken, neo!

Kveta
člen

# Zasláno: 11.9.2010 08:28 
Odpovědět 

Milan Zahradník
Nepanikař, možná Neo jen zapomněl zapnout topení a Dendy se přioblékla

neo
člen

# Zasláno: 11.9.2010 09:11 
Odpovědět 

Milane

právě to , navíc si přesunula hárání z měsíce října na srpen/září

Na druhou stranu v loni začala pelichat v lednu a zimní srst nahodila v březnu

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Babinec / Pejsci