Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Babinec / Pejsci
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
ashtangi
člen

# Zasláno: 21.8.2010 14:57 
Odpovědět 

Valí se před ní, protahuje - že všech stran i na bříšku

Angelo, no tak to já si vubec nedokázu predstavit! To obcas vidím v TV a nechce se mi verit vlastním ocím, ze je neco takového vubec mozné Nasí Himalájce čikině je úplne jedno, jestli je kartác kovový, drevený, takový ci makový, nebo jestli k ní clovek pristupuje s klidem ci jinak. Proste jak vycítí, ze jde do tuhého, (a je vsemi mastmi mazaná, takze to pozná asi uz podle kroku ci co) zacne zdrhat jak o zivot. Pak je treba bez milosti ji polapit a pouzít co nejjemnejsího, ale prece jenom násilí (a pak ji na záver odmenit slehackou). V dusledku stríhání vypadá jako hotový bezdomovec: ted má treba vylepaný jeden bok a ocas az na holou kuzi, protoze ono se to s temi dredy jinak delat nedá, nakonec sama si je schopna si je skubat az do krve. Její horoskop, abych v nem vyzkoumala, odkud se bere takový radikální odpor k úprave srsti, kdyz ve vsem ostatním je v absolutní pohode, bohuzel nemám Ale lécivá procedura jako v prípade Verky to pro nikoho z úcastnených není, spís scéna jak z nejakého dost krvavého hororu

Angela
člen

# Zasláno: 21.8.2010 22:07  - Změnil/a: Angela
Odpovědět 

Dám se později třeba i fotky, když si vzpomenu - jen už sakra potřebuji někde zakotvit. Občas píšu z mobilu, teď mám Tomův notebook a dnes jsme v našem útočišti na budoucích pár měsíců zprovoznili internet.. Takže se omlouvám za chyby a občas nějaké nesmysly.
Micka má krásnou skoro hedvábnou dlouhou hřívu, Goldie vypadá jak plyšák..
Jo a ještě něco, Micině stříham zadek - ty dlouhé chlupy - no zkrátka, aby nám nesmrděla. A to je čoromoro.. Jsme zavřené v koupelně, většinou ji šoupnu do vany , vytáhnu mučící nástroj a jdeme na to. To občas i syčí. Pak právě vždycky zakřičím Micko!Co to je! A ona na chvilku stichne. Jinak pravda je, že dříve měla dredy také a ty jsem stříhala také. No,ale teď to u našich nehrozí :-) .. Třeba konečně pochopila, že ty nůžky jsou větší zlo :-)

ashtangi
člen

# Zasláno: 22.8.2010 12:20  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Angela

Koukám, ze pejsky okupujeme momentálne kockama Fotky dej, moc ráda se podívám. Já zádnou fotku zrovna po ruce nemám, ale Cikina porád i pres ty své plstáky vypadá docela dobre, asi takto:

http://www.besosdegato.com/wp-content/images/razas -gatos/razas-gatos-himalayo-1.jpg

mozná má jeste o neco málo jemnejsí ksichtík. Je jí snad 14 let, pritom porád vypadá jako kote, ten nás brouk

PS: Nevím jak to nekterí deláte, ze se vám schová odkaz pod URL Mne tam vzdycky zustane ta dlouhatánská adresa celá. Kdybych vedela jak na to, taky bych to tak delala.

Věra
člen

# Zasláno: 22.8.2010 13:24  - Změnil/a: Věra
Odpovědět 

ashtangi

Týýý jooo, to je ale magický pohled, madam je krásná a při pohledu na 2.foto mně napadlo, že vypadá taky jako negativ, jak je v tech odstínech, kouzelnice jedna! Krásná tedy!
Radši jsem ji ani neukázala Bertíkovi, ten by zase štěkal na celý dům.
Včera u dětí zase koně v TV, jejda, to byla reakce ale pak se skromně spokojil s naháněním plastové slašky, zalehl jí a domlouval zátce

Iva
člen

# Zasláno: 22.8.2010 14:39 
Odpovědět 

ashtangi

Když píšeš odpověď, tak před smajlíkama máš čtverečky na zvýraznění písma, pak čtvereček jako s takovou obálkou a poslední čtvereček tam má nějakou zelenou kuličku:-)). Tak na ten pinkneš myší a vyjede ti "sdělení stránky". Deletem vymaž to co tam je a vlož tam svůj odkaz

ashtangi
člen

# Zasláno: 22.8.2010 16:29  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Věra

Jojo, magicky modrá ocka, to je nase cíca! Tesím se na Bertíka, verím, ze casem se tu jeho portrét taky objeví!

Iva

Díky, jeste jsem to úplne nepobrala, zádné "sdelení stránky" mi tam nenaskakuje, ale snad to jeste prijde. Tak jsem zatím nasla link na tu samou fotku zkrácený, aby aspon nezabíral tech patnáct rádek nebo kolik to puvodne bylo

Zlata
člen

# Zasláno: 22.8.2010 16:30 
Odpovědět 

Já mám kliku, že moje poloperšanka má srst jen decentně polodlouhou, takže se jí necuchá. Kartáč v ruce považuje za signál ke hře a pere se s ním jak o život. Jsem pak samý škrábanec ( bacha, dobře se to hojí, když potřete koloidním stříbrem). Ideální je vzít ji na lodžii a intenzivně hladit rukou a přitom probírat srst. Hlazení je činnost, kterou snese v jakémkoli množství. Vzhledem k tomu jak celý rok pelichá je to činnost vpravdě sisyfovská.

Dagmar
člen

# Zasláno: 22.8.2010 21:57  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Věrčin pejsek - klikněte pro zvětšení

Věra
člen

# Zasláno: 22.8.2010 23:10 
Odpovědět 

Dagmar
Dagmar děkuju za fotka, moc!

Jo jo, tak to je ten můj kulíšek, rošťák jeden, tady vypadá takový způsobný a upejpavý ale nedejte se mýlit.
Koukala/i jsme na Bohové se zbláznily II a musela jsem to vypnout jak ječel na tu zvířenu tam a pak i na lidičky na filmu. Kdybyste viděli, jak si k tomu přešel na mou otočnou židli, která je výš než gauč. Otočila jsem ho aby na to neviděl a neštěkal, kdepak, odbyl mně packou, přelehl si a vystrčil hlavu; otočím znova - štěkl i na mně - dej pokoj ženská! a vyšlápl si na opěradlo jako starosta na balkóně a domlouval jim po svým. Dokonce ani mlskem jsem ho neodlákala. Měl za sebou dlouhou procházku, ošplouhnutý podvozek a česání ale nic ho neodradilo.

Iva
člen

# Zasláno: 23.8.2010 07:35 
Odpovědět 

Věra

No to je ale frajírek
Rozkošnej...

Zlata
člen

# Zasláno: 23.8.2010 08:23 
Odpovědět 

Věru, je to nádherný kuliferda. Ani se nedivím, že jsou z něj všichni vedle.

Věra
člen

# Zasláno: 23.8.2010 09:36  - Změnil/a: Věra
Odpovědět 

Iva
Zlata
Děkuju, hruď se mi dme hrdostí, ,samozřejmě tu nic, kromě obrysů, není vidět. Má zatím tmavou čuminku a světlou masku jako Zoro ale na očka mu není moc vidět a neposedí. Zdaleka lepší je v reálu, ráno lezu na tvrdo z lůžka a rozlámaná ale on už nadhazuje zelenou kuličku a v letu ji chňapá do tlamičky a při tom honí červený miček s vnitřním zvonečkem, sleduje mně a ještě štěká - vypadá jako žonglující varietní umělec ve střehu.
Má dlouhé chlupy na packách a tak vypadá jako medvídě obalený a když se chodí dívat na fontánku do WC jak splachuje, jsem mrtvá smíchy. Myslím, že ještě chvíli a bude si chodit pro radost splachovat sám, nedej Bože, protože pořád kouká po ruce. Prostě v akci je slaďounký. S ním nejde chodit inkognito, je profláknutý už teď
Teď tu pofrkává, slyší pejska venku a už si přinesl vodítko, a konec Dafi štěká, musím jít....

Věra
člen

# Zasláno: 23.8.2010 16:10 
Odpovědět 

Iva
Ivu, tys mu asi nějak nadálku vzala odvahu začít si s tím zajícem, on ho tahá akorát za tu cedulku s atestem eu, jakoby mu nechtěl pocuchat triko. Jen tak se za něj schovává, když mu svítí do očí, pokládá mu
tlaminku do klína a vzhlíží k němu, češe mu kožíšek drápky jakoby se mazlil. Občas ho nadhodí aby jim spolu bylo veseloByli jsme spolu na velké procházce, je daun a spí ani nejeví apetit. Hajal mi na hrudi, dýchá jak děcko a tlapkama mně drží za vnady. Koupili jsme knihy abych se vzdělala a on byl asi hodinu v knize, spinkal rozložený na koberci, v bezpečí a pod klimoškou - prostě komfort. Zato venku se pak předváděl a dělal oči na ženský u byznys centra, koukal jak jsou tam všichni nafrněný a důležitý, tak šel radši do krámku s hodnou tetou. Pamatuje si, kde jsou milí lidičky a tak už automaticky hlásí příchod a jde pozdravit.

Tak neboj, vypadá to,že králíček je kamarád a žádná věc

Iva
člen

# Zasláno: 23.8.2010 16:59  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Věra

Jo, jo, jak jsem ho uviděla na té fotce hned jsem si řekla, že někdo takový by byl asi docela vhodným kamarádem pro mojeho králíčka:-)).

Dceřin pejsek má moc vysoký nožičky, takže o králíčka zakopává a vůbec je více drsnosrstý než hladkosrstý a králíčci mají prostě raději někoho na té samé úrovni (ne vysoké nožičky) a spíše hebounkého.

Navíc ten tvůj blázínek se jeví coby inteligentní zvířátko a to králíček taky upřednostňuje.

Minulý víkend koukám na toho dceřinýho Parson Jack Russel Teriera a nevěřím svým očím - králíček mu dává sladkou pusinku ba přímo francouzský polibek. Promnula jsem si oči a nic - skutečně tlamička na tlamičku přímo dojemná scénka.
Vysvětlení bylo tedy hrubě materialistické, žádná neptunská Venuše a podobně.
Psík požíral piškotek a králíček nebyl líný si kousek ukousnout byť posléze musel až do tlamky lvové

Jinak je totiž králíček na psíka alergický, protože pejsek byl od mala dost hyperaktivní a svoji náklonost dával králíčkovi najevo dost neohrabeně (takže ho i pošlapal těma dlouhýma nožičkama ).

Takže to došlo tak daleko, že si teď dcera stěžuje, že zase králíček napadal jejího pejska.
Já jsem ale ráda, že můj minikrálíček je tak statečný a nebojácný, že srovná i psa

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 23.8.2010 21:41 
Odpovědět 

Iva

Ty jo, Ivo, to jsou věci, co? jeden by si myslel jak se kluci zblížili a ono piškotek, jak jsou vyčůraný. Dneska jsem se probírala těma knihama a tam, to taky píšou, že oni volí, co se jinm rentuje. To se budu muset od něj naučit; no Bejk se nezapře, někde jsem teď četla, že oni si vždycky tu nejvýhodnější a nebo nejjednodušší a pohodlnou variantu a tak se to holt hodí i na zvířátka, ne?

Jak to tak tu píšu, ...chrápání, otočím se a on Bertík a řeže jako pilka a asi se mu cosi zdá, cuká se mu tlaminka a nožky na střídačku asi někam ve snu pádil. Ani si nevšiml, že jsem vstala a klekla si k němu. Ale teď už zase cvaká miska a jede mlsounský jazýček, rošťulda jeden!

Věra
člen

# Zasláno: 23.8.2010 21:42 
Odpovědět 

Nešlo mi to odeslat se jménem a heslem-mnohokrát opakovaně, sorry

virgo63
člen

# Zasláno: 25.8.2010 10:07 
Odpovědět 

Věra
Díky za fotky - je moc pěkný! Jak moc ještě vyroste?

Věra
člen

# Zasláno: 25.8.2010 12:49 
Odpovědět 

virgo63
Ahoj Virgulinko! tebe ráda potkala v Praze, nejedš sem v brzké době.
Něco pro tebe mám. Tak bych ti toho rošťulíka ukázala v natur. podobě.
Je to kulíšek.
On roste každým dnem a sílí mu prska a ramínka, zvlášť, když se staví
za své nápady a ukazuje kolik síli v něm je
Kolik ještě... to fakt nevím, rodinka nebyla tak silná (otec 2 kg a mamka
2,80) ale prý dětičky často ještě v dětství trumfnou rodiče - takže asi tak do 5ti kg, douuuuuffáám a prosím, abych ho ještě mohla "obsluhovat"
Nesmím zvedat břemena. On má jistě teďka už okolo 3kg. musím ho někde vnutit na váhu. Kšírky už popínám, tak je to pacholek v růstu
Je to radostička i když mi občas motá makovku. Na všechno se snaží
dosáhnout a baví ho zlobit paničku a koukat jak mu domlouvá. To sedí a kroutí hlavinkou jakoby mně studoval a občas i očkama jakoby chtěl říct - jéééžiši už přestaneš, co furt mááááššš? musím se skrytě chechtat ale on o tom stejně ví. O to těžší mně pak posechnout. Říkají mi, že má nárok, že je ještě ťulda-miminko ale ona ta jeho tehnegerovská chvíle přijde brzy a co pak dál, až bude víc nahánět vůně slečen a tetku nechá daleko za sebou? Jediné, co se docela vede, ta jeho poživačnost vede, takže bašta a česáníčko, jóóó, to je faaajjnn, to můůůžeš a šimrej mně a budu mazlivoučkýýý - uvidíííššš

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.8.2010 14:02 
Odpovědět 

Hele 5 kg by bylo moc - to by byl překrmenej - sice ta váha i vzhled jsou v genech, ale něco můžeš ovlivnit i ty, tak ho nepřecpávej ))

Věra
člen

# Zasláno: 26.8.2010 17:13 
Odpovědět 

Neboj, to je to, čemu se opravdu chci vyhnout, vím jaké to je, nosit a jak to vezme radost z pohybu, změn i života. Ale tak to je, píší to o plemeni a
varietě "barevný"... Včera jsem ho vážila, tvářil se důležitě a má 2,60kg.
Tělíčko atleta, silák jeden. Chodíme na delší procházky a vrací se grogy a padá na asi 30-40 min. do spánku. Ale běda až přijde k sobě.
Rozhodně se vyhýbám mouce a lidským mlskům. Vždyť víš, chodím s tím pověstným prknem .
Pro mně bude s výhodou, když by zůstal těsně okolo 3 kg. Auto nemám a všechno musím sama, s omezeníma v ID a sama spíše polomotorná (neobratná). S taškou či vozíkem na nákup a cvaldou na řemínku by to bylo ještě horší.

Věra
člen

# Zasláno: 29.8.2010 19:42 
Odpovědět 

Moje štěňátko si dalo dárek ke stáří 4 měsíců. Už konečně při svém retrogradním Merkurku pochopilo, že čůrat se chodí na noviny na jedno místo a nemá je trhat na cucky. Včera na návštěvě u dětí, snad to způsobilo domlouvání 4 letého hošíka či co? Ale večer 3x za sebou a dneska přes den zase a říká si o pochvalu. Nevšimla jsem si a tak si přinesl hadřík v zubech a tahal mně k loužičce a velice šmějdil ocáskem a radoval se za pochvalu. Válela jsem se smíchy. Blbej teda nebude ale mazanej jistě.Absolvoval 2 hodinové šmejdění po krámě Mobelix,
pobláznil obchoďák a všechny holky, kluky-prodávající i děti zákazníků.
Vybral si poštář a čůral až v garážích po nákupu. Kamarádka se chechtala až praskala

virgo63
člen

# Zasláno: 30.8.2010 13:10 
Odpovědět 

Věra
no to je šikulka, ten Tvůj Bertík! Pozdravuj ho!
Do Prahy jedu např. zítra, ale nebudu mít čas na setkání s vámi. Až to bude volnější, ozvu se včas a ráda vás uvidím.

Angela
člen

# Zasláno: 30.8.2010 18:50 
Odpovědět 

Tak konečně :-). Bylo a je to teď pro mne náročné období.. Jako bych těch 20 věcí najednou přestala zvládat. Spíš naopak. Jsem velmi nepříjemná na okolí a pěkně mě to štve. A snažím se nebýt. Asi se to někde na nebi pěkně mele.

Věrko, je to opravdickej frajer
Moc pěkný klučík. Fakt se těším až bude doma psí kluk a budeme už v baráčku. Včera mi to dokonce manžel otlouk o hlavu (po mých protivnostech)- že až budu mít psa, tak se s ním někam zavřu a nebudu už potřebovat vůbec nikoho......

Věra
člen

# Zasláno: 30.8.2010 19:41 
Odpovědět 

Angela
chi chi chi, Angelo, on ten manžílek se bojí a žárlinkuje, néééé!
No je někdy moc a moc těžké, chovat se způsobile a dle móresů. Někdy je naopak dobře nepotlačovat a dát najevo, že je napětí uvnitř a přetížení i zvenku. Prostě a normálně si ulevit ale neublížit. Já celoživotně potlačovala co se dalo až to vykypělo přes ráfek a pozřelo mně to. Furt jsem brala ohledy na kdekoho a kdeco a vymstilo se to na celé šíři a do hloubky.
Jednou na mně lékařka pištěla, co furt od toho organismu chcete, druzí už dávno důchodují na únavový sy., sy. vyhoření a vy... podívejte se jak je všechno naruby a furt maximujete? Ztratila jsem i paměť, byla jsem grogy a nedokázala zastavit, vypnout a to ani dovolenou, nic. Zastavte se dřív než budete zastavena. A hle, netrvalo pak dlouho a bylo to jak řekla....chyba odborníka způsobila výpadek a vypořádej se jak umíš. Na všechno sama a ted ještě víc, hups a byla jsem v díře zdravotních problémů.

Takže klidně si dej najevo co třeba a klidně si medituj na procházce se psem. Občas ho půjč manželovi ať si taky dovolí ten luxus - vyčistit hlavu,
pomazlit a vypnout napěťovku v síti.

Věra
člen

# Zasláno: 30.8.2010 19:51 
Odpovědět 

virgo63
Virguli, ráda kdykoliv... pokud budu v Praze i já. Ale šidíš se o pejskovu dětskou roztomilonkou tlamajzničku. Dneska mně zase zkoušel těma jeho očkama a kladl tisíc otázek, točil hlavinkou jakoby říkal, myslíš tohle fakt vááážně? Zvážila jsem ho v krámě, tak oprava má rovná 3kg. A pěkně se pronese a nosí se on rád, jejda, jen jak vidí velikánský bojový psiska, to umí tak žebrat a natahovat jakoby ručky ke mně a šups teta, br mně do
náruče a chvilinku mně nos, hřej a ať slyším tvoje srdíčko, já tě budu hřát a funět do loktě. Už má i sílu v tahu a rychlost pokud za něčím spěchá, mám co dělat abych neplachtila za ním Umí se tak prosazovat a nebo nesouhlasit, že to nejde nebrat v úvahu čumáček mrňavý.
Tak se potom ozvi, jak pojedeš do matičky. A co další srázek jako loni a předloni? CO?
Iva

Ivu, co? přijela bys do Prahy? Holky jedny, jak to vidíte?

Milan Zahradník

# Zasláno: 31.8.2010 07:01 
Odpovědět 

Teda ženský, já bych chtěl být vašim psem!

Jste definitivně něžnější pohlaví. Ten náš trumbela má 40 kilo a původní misku na granule i vodu. Žádný velký rozmazlování u Zahradníků. Navíc holčičky mu dávají taky sodu.
Stejně je ale vděčný za každou pozornost a pohlazení. Psi jsou moc fajn.

Zlata
člen

# Zasláno: 31.8.2010 07:54 
Odpovědět 

Milan

Být kočkou v naší domácnosti je taky terno. Když se večer uvelebí na mé hrudi a jde spinkat, tak panička volá na mužíčka ať jí přinese třebas pití, protože přece nemůžu vstát a chudinku malou budit. A že bych si dovolila ji přestat hladit, to už vůbec ne. Kočky si své páníčky umí perfektně vychovat. Vyměnila bych si to s ní hned.

Milan Zahradník

# Zasláno: 31.8.2010 10:42 
Odpovědět 

Zlata

Asi proto ta má dvounohá kočka už kočku do baráku nechce. Zrovna minulý týten jsem donesl na ukázku kotě a kdepáááák. Ale je to dobře, poňvádž kdyby kočku chtěla i Katka, musel bych být proti já.
Přece jenom už je toho na nás dost tak jak to je. Rád si jednou za čas pohladím tu sousedovic a Gandalf zůstane psem co kočky prohání. Už takhle si z něj dělaj blázna. Měli jsme v minulosti kotě a to si klidně počkalo až bude Ganďa podřimovat a pak mu jen tak mimochodem skočila na hlavu, když kráčela kolem. Normálně ťapy ťap a hup odrazila se mu hravě od lebky jen tak pro radost.

virgo63
člen

# Zasláno: 31.8.2010 10:54 
Odpovědět 

Věra
Nojo, když já toho mám dneska v Praze moc na vyřizování...

Co se týče srazu, jsem oběma tlapkama (totiž rukama) pro jakékoliv srážení. Mně se to šikne, když to mohu spojit se srazem od školy. Letos ho zatím naplánován nemáme, musím se domluvit s klukama. Viděla bych to na 23.10. nebo 30.10.?
Co vy na to?
Dejte nějaké návrhy - Dášo, Ivo, Květo, Zlato...... a vůbec všichni ostatní, se kterými jsme se ještě neviděli a měli by chuť se navzájem poznat.

Ale to jsem asi měla založit nové vlákno ke srazu... přeci nejsme pejsci...

Milan Zahradník

# Zasláno: 31.8.2010 11:11 
Odpovědět 

22.12.2012 v Olomouci před radnicí?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Babinec / Pejsci