Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Babinec / Pejsci
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
Iva
člen

# Zasláno: 7.8.2010 14:43  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

A to ti ještě napíšu jinou historku

Po válce dostali výtvarníci možnost bydlet v chalupách v pohraničí. Takže jsme jezdili do Orlických hor. A tam zůstal po Němcích, kteří museli odejít ( odsun) jen s několika zavazadly u jedné chalupy pes.
(Nemohli ho vzít sebou stejně tak jako nemohli i mnozí jiní).
Ten pes odmítal opustit to místo, tu chalupu. Takže se lidé snažili mu tam donést, nosit jídlo.On to jídlo nejedl a prostě tam umřel.....

Jakpak asi přemýšlel, co???

Věra
člen

# Zasláno: 7.8.2010 15:04 
Odpovědět 

No teda holky, vy jste hodné. Je příjemné číst si takové laskavé "mateřské" rady.

Bertík vypadá, teda že přemýšlí a to takovým bleskem vyhodnotí situaci, že mi až rosí čelo.¨Nesmí do 8mi měsíců vlastně skákat. Kdepak, on je Býk a umanutá bambula a tak to je to, co ho nejvíc baví a vymyslí si jak se k tomu dostat. Odešla jsem jen na moment slít kafe asi 4m a huráááá, už mazal a ani jsem neviděla jak, se dostal na otočnou židli, seděl na ní a s mýma brýlema v hubě , no tak tzo mně zatrnulo! Když viděl, že jsem se obrátila a jdu do pokoje, vyskočil takový cirkusový obrat a furt ty brýle v čumě a mazal a naháněl se se mnou po pokoji, řehnil se a bavil se jak uniká. Pako jeden, kdyby věděl co to stojí Židli teď dávám
dál od stolu ale pokoj má jen 3m na šíři a tak od strany k nábytku je taky
blízko. To ho neodradí a vidíš jak mu jedou očiska a má to vymyšlený.
Otočím se a zjistím, že on ví, že židle se otáčí, packou si ji obrátí, vyskočí si na mou tašku a hups plavmo a je na židli a šup a nábytek je jeho další cíl; dokonce skoro 75cm dokáže překonat. Fuj, dost, nic nejede, zaslechne své jméno, hodí makovicí a ohýnky v očích má po svém. Na jednu stranu se můžu uválet smíchy nad tou vynalézavostí, totálně dostane a odzbrojí ale jak to udělám, pokud budu muset ven, ví Bůh.

Obn bude klamavě veden tím, že jsem prostě doma ale zase jinak se zdá být kamarádský a že se "prodejně" klidně zapomene jinde.
Máme dvě paní v různých krámcích s pejsčíma věcma a ta jedna už mi přímo řekla, že pokud budu třeba vedle nakupovat potraviny, jídlo apod.,
klidně ať ho tam nechám a potom se stavím. Hned jsem to okusila a on, nevěrník jeden ani neregistroval odchod, klidně si řekl o čůrání a zase se vrátili v klídku. Jen větříl, když jsem se vracela. Takže možná bude takový "táborník" a budu ho moci občas nechat pohlídat.
Nechci aby byl závislácký, to je potom otroctví a martýrium pro obě strany. Zatím jsem jen zkusila zůstat chvíli venku za dvařma ale to on mně asi stejně cítí a tak jen štěkne a zahudrýá a klid, ví, že jsem tam.
Chci zkusit zapojit do hry diktafon abych měla zpětnou vazbu, jak si poradí. TV teda furt v přísném zorném poli. Pane jo, když jsou reklamy s pejsany a jinýma zvířátkama a nebo na cocacolu ať ta z přírody a nebo ta
animovaná, jejda to je ohlas. Včera zase medvěd ve filmu, no to se mohl trhnout, prožíval to a zase zapojil hlas. Nevím, zda myslí, ale vypadá to, že rozhodně všímavý je a mazaný a rychlý jistě.

V noci se převaloval a dýchal jak chlap, tak kšírky a šli jsme ven i v 1:00 ráno. No jo bříško potřebovalo pohyb. Jejda si to užil, lítal, pozoroval stíny a zkoušel a diskutoval to pohledem, tak jsem to přijala a hrála s ním tu hru na stín a únik, plnně zaujat ani neštěkl. Pozná kam patříme domů a do kterých dveří chodíme za dětma, vyzývá a "ptá se" co je, proč to neotevřu?
U zadního vchodu ví, u kterých schodů se zastavuju, posadím a čtu si letáky, tak běží předem a s ohromnou radostí se usadí vedle a pobízí, jdeš taky? Je neuvěřitený miláček, dareba a rozšafa. Zlobík a nudu teda ne ne, to se nenosí. Nejspíše koupím film a budu fotit,mnež uteče to "batolecí dětství " ale kamera by byla lepší. To je taková koulička radosti s jazýčkem furt na vestě, ušiska nastražená a furt v pohotovosti, jak a co překabátit a honem k jiné příležitosti. Srandovní je kolik lidí se k nám furt hlásí a jak on to svým charismatickým zjevem a "nevinným" čufáčkem dokáže vršit a sčítat . Jak já jen bez něj mohla být? Nechápu ale as jsem měla počkat na tohohle kulíška. Včera teta okusovala kostičky a pejsánek masíčko nakrájené na cucíky tak to jsem se bavila. Kamarádka taky říkala, že rodina u špaget a pejsan-obrovský salašnický,
jede misku s maskem a dobrotama a diví se, že je ta smečka u stolu upatlaná od omáčky, když on to zvládá se suchou bradou

No a teďka si tu hoví tetce u nohou, pod topením na dečce, lachtánka pod hlavou a kroutí kukadlama, jako co je, že se nejde ven - lije jako z konve.

Iva
člen

# Zasláno: 7.8.2010 15:27  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Věra

Když si tak čtu jak tě nutí se rychle otáčet a brát mu brýle z tlamky, tak to ti půjde zeštíhlet mnohem rychleji než s jakýmkoliv jiným cvičením či dietou

A s tím necháváním doma - no víš on to nemusí být ani psík závislák ale prostě takový pejsek co je od přírody pomalejší jak v pohybu tak v myšlení bude snášet to nicnedělání o té samotě doma mnohem lépe než živý, inteligentní s mnoha zájmy

Mezi psy jsou prostě hodně rozdílné osobnosti, prostě stejně tak jako mezi lidma.

Jo a my jsme tenkrát udělali ještě jednu chybu a sice jsme si to štěně vzali už nějak ve 4.týdnu nebo nějak tak. Oni už pospíchali aby se štěňat zbavili. A to právě se nemá (má se až nějak v těch 6. týdnech jestli to už nepletu), protože pak je ten pejsek moc "uvázaný" na ty své páníčky.
No prostě začátečnické chyby.

Angela
člen

# Zasláno: 7.8.2010 18:14 
Odpovědět 

Já přidám zkušenosti s jezevčíky. Brácha má jezevčici, která rodině přerostla přes hlavu. Problémy při nepřítomnosti majitelů , hlavně paníčka, jsou značné. Propadá depresi, vyje. Jinak je milá, mazlivá .Na druhou stranu strejda má milovaného , mazlivého, ale poslušného hrubosrstého jezevčího kluka - no a když je sám, tak si v klidu odpočívá. když ho dostaneme o dovolené, psík je milá radostný, v pohodě. Je to opravdu hodně hodně o výchově. A to hned od mala. Docela se mi líbil seriál o převýchově psů , který před nedávnem běžel na Primě....

Iva
člen

# Zasláno: 7.8.2010 18:29 
Odpovědět 

Angela

Ono to ale přeci jenom bude také o povaze, založení. Jsou psi, kteří jsou věrní až za hrob a jsou psíci, kteří celkem lehce páníčka zamění.
Obzvláště když je plná mistička například

Vždyť je přeci notoricky známo, že psi jsou snad nejvěrnější zvířata. Četli jste snad málo těch příběhů o psech ?

Budu zřejmě zase v opozici ale mě teda nijak neimponuje pes, který celkem hladce zamění páníčka či prostě jen mu neklade nějak obzvláště zvláštní důležitost
To už je ovšem pak lepší pořídit si kočku

Věra
člen

# Zasláno: 7.8.2010 19:26 
Odpovědět 

Iva

SOS ...SOS
tady Bertík, tady Bertík.. haló , kdo to říkal, že pejsci takhle nemyslííííí, hm ?
Ten pán nemá pravdu, ale holka Iva to asi vidí líp . Tak já jsem tu teďka zůstal sám jen asi 10 minut a Věra šla do sklepa pro materiál na pelíšek, stejně jí ho ukradli, páč to jsem tu ještě nebyl he he he..!
Vrátila se a teda nestačila se divit, srdíčko mně bilo jak šílené, hlásek už docházel, pokakal jsem se z toho strachu, a vylezl jsem i na stůl a shodil na koberec co tam měla. Jejda jejda, to jsem šíííííleeeelll. Kdyby se tak nevrátila , no co mi to udělala, bylo to slyšet s ozvěnou po celém domě a bylo to tak děsně strašný, že teta přišla úplně hotová....

No a to jsem nepožaloval, že jí dneska spadla na dlažbu v kuchyni moje plechová miska, to byl krááávááálll a ona se smála, že na mně něco platí, hm, taková je , že sotva jsem se vzpamatoval, vyndala mixéééérrr .
Brrrrrrrrrrrrrrrrrr, no to nemyslí vážně, já mazal jak šílený a zalezl jsem dozadu za psací stůl, celičký jsem byl třaslavý a teta mně nemohla najít.
Chodila a volala a já byl schovaný. No, trochu se asi o mně bála ale proč mi to teda dělá, když já jsem duše křehká, citlivá a mám jí tak moc rád.

Teď se spolu nebavíme, héč, ať si taky užije jaký to je, copak už neví co znamená bejt tu sama. Přijdu, nabídnu srdíčko, tlamičku a dávám jí lízavou pusinku a ona je taková hloupá a trápí moje pejsčí smysly.
Ať si svůj pelíšek nechá, stejně spím v posteli, tak co chodí do sklepa sama.
Taky bych jí pomoh´, čuchal bych a třeba i našel, co hledala.
Tak a teďka jsem to na ní prásk´a neříkejte mi nic o osobní rovině, jo ? Jejda už zase jde, slibuje masíčko a snaží se udobřit ale já se ještě teďka třesu. Proč jí tu radíte takový věci - nechat mně tu samotnýho, joo?
Hm, ty lidi jsou ale nevděčnýýý a říkaj tomu prej výýýchova, jo? To nevím, asi si rozmyslím eslivá s váma tady budu kamarádit.
Jsem malinkatý Býk ze 30.4.2010 a narodil jsem se asi okolo druhé až půl třetí ráno v Mostě, jak to vypadá, no a tak co mi povíte, víte to, co mi povíte?

Tak to si Bertík postěžoval, abyste věděli jak mu to nemyslí
Musím počíst nějaké pokyny a trénovat vlastní emoce a otrlost abych to
s ním trénovala. Chladná neúčast s mýma vícečetnýma dvojkama a mateřskými pudy a ochranou, to nevím jak to půjde.

neo
člen

# Zasláno: 7.8.2010 19:45 
Odpovědět 

Takhle to u mě vypadalo v noci když jsem hlídal naše psiska

http://www.youtube.com/watch?v=aaJ0t-FLWcE

Iva
člen

# Zasláno: 7.8.2010 20:16 
Odpovědět 

neo

Neo a kde jsi spal ty? Na zemi? A pěkně si je rušil tou kamerou, ten psí pohled mluvil za vše

Naše Bettynka už měla svůj grif :-). Lehla si ke stěně, natáhla packy před sebe, zapřela se a zádama nás tlačila na koneček postele
To aby si prostě zajistila dostatečný prostor na spánek
Mnohokrát jsem balancovala na okraji postýlky mezi postýlkou a zemí

neo
člen

# Zasláno: 7.8.2010 20:28 
Odpovědět 

Ivo

skoro Jinak doma Denduše se mnou nespí, neboť ji vždy vyhodím. Ale našla si moment a to ráno kolem 5 hodiny, to se nastěhuje

Horší je někdy, že naschvál si mi sedne doslova na hlavu a sedí ... .

Jsou to zkrátka naše mršky

Zlata
člen

# Zasláno: 7.8.2010 20:35 
Odpovědět 

S pejsky zkušenosti nemám, ale za to mám doma kočku - závislačku. Možná je to ta vyjímka co potvrzuje pravidlo. Nebývala taková, změnila se poté co se jednoho rána doma objevila horda cizích lidí a odvedla jí paničku pryč. Byla jsem v nemocnici 6 týdnů a celou tu dobu prý skoro nejedla, neběhala, nehrála si, jen ležela v předsíni a koukala na dveře nebo v obýváku na skříni koukala ven z okna. Nikdy nezapomenu na chvíli kdy jsem se vrátila domů. Seděla na stolku v předsíni, nejdřív překvapeně a nevěřícně mňoukla, pak přeskočila celou předsíň včetně manžela a přistála mi na rameni a od té chvíle už se ode mě nehla. Pořád si mě hlídala, od té doby je z ní hrozný mazel, a já jí přísahala, že už jí v životě nic takového neudělám. Bez mučení přiznávám, že ji rozmazluju co to dá. Pak ať mi někdo říká, že kočky jsou nezávislá stvoření.

Iva
člen

# Zasláno: 7.8.2010 20:43 
Odpovědět 

Věra

Věruš, já myslím že takový ty laxnější, flegmatičtější plemena psů to mají snadnější. Ty živější, inteligentní a zvídavý( a citový) to určitě prostě nesou hůře.
A když je to v podstatě čerstvě přinesené štěňátko tak to už zažilo jedno odloučení (od matky) a teď se zákonitě musí rozklepat strachy, že mu zmizne zase někdo na koho se citově zafixoval .. no prostě není to lehký vystihnout ten moment kdy jej na to začít zvykat.
Dagmar by to měla mít zmáknutý a poradit

Jinak on má Venuši v Blížencích? Bude rád flirtovat (?), jak tu Venuši v Blížencích některé knihy pomlouvají ?

Iva
člen

# Zasláno: 7.8.2010 20:56 
Odpovědět 

Zlata

Zlato, zvířátka jsou prostě lepší než lidé Proto je máme tak rádi a proto si je lidi čím dál více pořizují

Věra

Věruš, ještě jsem chtěla napsat, že ty zvyky kdy jsou pejsci hezky přes den v paneláku sami jsou v podstatě nové neb trvají jen pár desetiletí. Před tím byl pejsek u domečku, byť i třeba uvázaný a měl prostě pohled na přírodu, sem tam přeletěl motýlek, přeběhla myška, na nebi plul mráček.... prostě něco se dělo na rozdíl od toho NIC v tom paneláku
Takže jak si chudáčci mají na tohle všechno rychle přivyknout ?

Iva
člen

# Zasláno: 7.8.2010 21:08 
Odpovědět 

Milan Zahradník

Tak mě ještě napadlo

Jen jestli to není jinak - lidi už tak nepřemýšlí. Ale zvířátka ještě ano. Naštěstí

Věra
člen

# Zasláno: 7.8.2010 21:25 
Odpovědět 

Iva
Jo Ivu, v 1.dekanu a je opravdu krásný, sladký, něžný a uchvacuje lidi ale Luna je, jak to tak vypadá, asi ve Štíru na konci, přinejmenším citová hloubka a pocit, že je milován, jinak i trošku závislosti Myslím, že se toho má zbavit a naučit se být více svůj
(viz Ju a Ur v Rybách, asi vidí cosi, co my ne, dívá se utkvěle do konkrétního místa, vrčí a vyhrožuje anebo "nadává, párkrát štěkne a znechuceně se odvrací. Trucuje a zase za chvíli se jde juknout, zda se co změnilo. Vyjádří co a jak, pokud nevidíé změnu opakuje to...pokud jinak, jde si unaveně lehnout a je zachmuřený. V této lokalitě byla právě roky rasovna, co víme "koho" vidí a co vnímá. Mně přijde, že má vklad "služby"
ve smyslu uzemnění a čištění emočních vzorců - pohout váznoucím a vnést
povinnost - asi se mnou "pracuje" odpovědně.
Neumím to vyhodnotit na pejska ale řekla bych, že je mým DAREM ku prospěchu změn a vystavění trvalého a pravidelného režimu opakování (služba) a harmonogramu v mém váznoucím životě. Má asi kouzlo osobnosti a roztomilé dušinky aby mě ani nenapadlo si nevšimnout a nedbat. Pomáhá rozšířit komunikaci s lidma a měnit téma z jednostranného
zájmu na denní povinnost a otevření se pravidelné péči o něj a tím i o sebe(mně) s radostí a sebeúctou. Má Venuši na mém Marsu, Ju na mé Venuši a Uran na bodu štěstí. Lunu na hrotu 6.d. Saturna na mém Ju ve 4.d. a tím mně nutí jjak k tomu naučit se nechat ho samého, tak odpovědnosti k uspořádání bytu - domova, a předvídavosti či představivosti, co by kdyby - tedy počítat s rizikem jeho "působení" a k vůli starat se o bezpečnost nás obou.

Iva
člen

# Zasláno: 7.8.2010 21:29 
Odpovědět 

Věra

Teda Věruš, ta synastrie vás dvou mě úplně dostala. To vypadá moc dobře.
Prosím tě, kde myslíš že má ten AS? Stačí mě znamení (když už ta hodina není přesná).

Dagmar
člen

# Zasláno: 7.8.2010 22:38 
Odpovědět 

Milan Zahradník
to se pleteš

Dagmar
člen

# Zasláno: 7.8.2010 22:45 
Odpovědět 

Iva
Pejsci se dávají až v osmi týdnech, do té doby se učí od matky, dávat je někam do neznáma dříve je zhovadilost.¨

Věřím ti, našeho prvního jezevčíka jsme si vzali ve 4. týdnech, vlastně jsme ji zachránili, protože její dva sourozenci zemřeli a fenku měli uvázanou u boudy a nikdo se o ně nestaral.
Nechtěla jsem čekat až umře i ona. Bylo to děsný, včetně krmení, žrát neuměla a všeho - jenže tím jak byla u nás tak brzo, byla taková polidštěná, nedokázala navázat moc vztahy se psy, zato s lidmi ano - ta socializace pejska, to co odkouká od matky, její mléko, to je všechno pro ně důležité, to znáš, když jsi ho měla také tak.

Také si dělám synastrii s pejskama, je to jako s lidma, také potom víš, co můžeš čekat.

Neo to je krásný!!!

Dagmar
člen

# Zasláno: 7.8.2010 22:48 
Odpovědět 

Věra
hele ať ti nepřeroste přes hlavu je to životní jednička, navíc narozený 30! na horoskop jsem nekoukala, ale určitě tam bude výrazný Mars a zřejmě i Saturn.

Iva
člen

# Zasláno: 7.8.2010 23:11 
Odpovědět 

Dagmar

"byla taková polidštěná, nedokázala navázat moc vztahy se psy, zato s lidmi ano"

Ty to umíš říct přesně !!

Iva
člen

# Zasláno: 7.8.2010 23:27  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Věra

Mě by zajímalo zda má ten AS už ve Vodnáři nebo v Kozorohu. Nějak jsem si typovala ten uranskej AS, že ten k tobě půjde a že vládce radixu bude tedy v konjunkci s Jupiterem a navíc ten Uran v konjunkci s tvým bodem štěstí ale když numerologie ukazuje na silný Saturn.. tak teď nevím...

Věra
člen

# Zasláno: 8.8.2010 00:03 
Odpovědět 

Iva
Ivu, mně to taky přijde, že to bude ten Vodnář. Problém je, že mně ho prodávala rodina paní, která byla na dovolenmé a ta byla u porodu. Navíc oni nějak nevědí, kdo z jeho bráškou byl dříve, dva ze štěňátek si jsou
velice podobná. Je z 5ti "dětiček". Ten druhý byl na fotce furt schovaný a takový vlažňoučký. I prodávající říkala, že mi přiveze toho většího klauna a kašpara - a tomu tedy odpovídá. Měla jsem dneska jít na výstavu ale nemohla jsem s Bertinem, MVDr. nedolvolil zatím. Tam bych se byla asi v klidu dověděla víc. Věřím ale, že se to časem podaří. Opravdu moc by mně to zajímalo. Nedalo by se to třeba rektifiknout podle chvíle předání?
To bych měla docela přesně. Teď jsem koukala, že má Ceres v Koz.v konjunkci s Plutem v 11.d.; Venuši konj. Junona ve 4.d., vůbec tak jak to vnímám z toho kolečka - je stejné jak to cítím ve skutečnosti a co více
v tom případě mi vychází vertex přímo na mém IC. To je skoro mazec,
ne - podřízenost osudovosti je to myslím. Jakože vlastně zase osudové setkání - tak to vnímám já i kamarádka a ti lidé- prodávající taky, dle toho jak se vyslovovali. Taky je pěkné, že jeho Mars padá do mého 2.d.
A kdybys věděla jak jsem měla úzkost, aby mi snad neřekli, že je už pryč jejda, a jak to bylo rychle hotovo - to ukazuje taky na ten Uranický prvek, ne? Prostě, rošťák zahejbal mi osrdím při prvním pohledu!
Láska na první pohled hotová

Před chvílí jsme šli ven i když pršelo. Jejda přišel urousaný jako čuník.
Ošplouchla jsem ho ve vaně, jak říkal pan dr. - umejt podvozek jo !
Chudinka, než jsem vyladila teplounkou vodu, 3x vyskočil z vany hrůzou.
Nesnese osušování ale potom jsem okusila pomalounku fén a on, potvůrka jedna mazaná, držel, natáčel se a medil si i když číhal kde je jaká zrada. Je po dnešku vyplašený a teď jeví i když hrkne miska na dlažbě.
Tak a hotovo a jde se hajat, funí mi tu u kotníku

Dagmar
Jo ta životní jednička je na něm pozorovatelná . Letos mám jedničkový rok i já, takže jako "kdo z koho"?

Věra
člen

# Zasláno: 8.8.2010 09:36 
Odpovědět 

No ještě znova naběhla ráno ta otázka - jak pejsani myslí.
Tak ráno jsem se oblíkla do zásady a otrlosti a nasadila "režimek otužování" pro Bertíka. Šla jsem na chvilku do koupelny a nechala ho v pokoji. Chvíli, ani zuby jsem pomalu nedočistila a musela jít otevřít. Dveře se třásly v pantech jak škrabotal. Učím se od něj umět si říct o to co chci a odmítnout, co nechci
Otevřu a hle, Bertásek - myslíc na to jak se dostat ke mně, vyskočil zase na stůl a dneska jsem viděla proč.... no to je jasný, je hned vedle dveří
a on, šikulka chytrá, odhadl, že ta výška na stole je nejblíže klice, na kterou se chystal právě vrhat - 80cm do prostoru, ve výšce a bez záchrany, záchytu. Božínku, jak musí být uvnitř zoufalý... a nebo to jsem já? Zoufale se snažím vidět v něm myslitele?
12ti týdenní štěňátko a bez výcviku, zkušenosti žádné, jak přijde na takové řešení? Vynálezce jeden, hlavinka mazaná ale odhodlaná a zbrklá .

Dagmar
člen

# Zasláno: 8.8.2010 21:04 
Odpovědět 

Věra
pokud bys s ním šla na výstavu i jako divák, musí mít očkování, nejméně měsíc staré, prohlížejí očkováky.
On má průkaz původu? Možná jsi to psala a já to přehlídla.

Věra
člen

# Zasláno: 9.8.2010 11:13 
Odpovědět 

Dagmar
On není papírový ale očkovací průkaz má. Je to takový dáreček malý. Nevěděla jsem, že očkování musí být měsíc staré. Teď má po problémech - nějaká "břišní revoluce", která oddálila očkování - to poslední v řadě.
Tak to musí ještě počkat.
Ráno uslyšel - to co já ještě ne, že se nahoře chystají s pejskem a přinesl mi do koupelny pantofle. Dověšela jsem prádlo a jdu s ním ven, potkali jsme se ss sousedovou čubičkou. A venku další kamarádka, to bylo řevu.
"Dámy "už jsou klidné a shlíží na toho čertíka s pochopením. Asi dal dohromady "smečku", to bylo radosti.
Po probuzení se protahuje a zývá, mazlíkuje se a chová se jako člověk, který je odpočatý a ještě se mu nechce s postele. Pak "cvičí" protahování
svalů a nožek - no dává mi školu příkladem
Včera byl asi 3 hodiny na procházce s dětma, co hlídám. Přišel tak unavený, padl a hotovo. Ale jen na chvilku. Rychlý návrat energie a už servačníkoval po bytě, provokuje s hračkama...

Kveta
člen

# Zasláno: 10.8.2010 11:57 
Odpovědět 

Věra
Z tvých příspěvků soudím, že je to první pes v tvém životě? Ale už někdy dříve jsi psala o možnosti mít pejska, ono to tenkrát nevyšlo? Nedaří se mi teď ten příspěvek najít.
Tak ti taky přeji spoustu radostí a co nejméně starostí minimálně dalších 15 let

Věra
člen

# Zasláno: 11.8.2010 13:46 
Odpovědět 

Kveta
Jejda, Květo, moc díky!!! Jo, je první v dospělém životě. V dětství jsem si pejska doslova vypřála a naspořila si na něj. Welšík, kluk a to máma jušela, že buď ona a nebo pes. Pak ho táta přinesl a máma byla auf. Pes byl její. Odešel nehodou a nepěkně, kdysi jsem to tu psala. Ať mu psí nebíčko skýtá všechno, co jeho Dušinka potřebuje. Nepoznal v rodině jen lásku ale taky krutost kohosi, kdo si na něm, Duši nevinné, vybíjel své frustrace. On utíkala pak jednou... oh... dost.

Jo před asi rokem a půl jsem měla mít pejska po paničce, která taky odešla na pravdu Boží, potom se ale rodina usnesla, že jedna ztráta stačí a že by neměl přijít o zbytek "smečky". Pejsem byl velice závislý na paní a
pomáhal jí snášet chorobu. Myslím, že to bylo moudré pro všechny.

Na tohohle mrňouska jsem asi holt čekala. Vyblbneme se tolik, že to až
nedokážu pochopit. Jakto, že jsem se bez někj a jeho lásečky tak dlouho obešla. No ale osudová láska je taková,že?
Teď ho popadnu a jdeme zase trochu socializovat do města a k panu MVDr.
Posledně byl moc šikovný a zdatný klient.
Kdekdo ho furt hladí a chválí a on už chytá hvězdné manýry.
V noci po proudu tekutin si chce 45min hrát a blbnout než se zklidní a zase zalehne. Už dokonale okupuje prostor a chová se tak suvereně, že jsem z něj úplně hyn, jak si zmapoval teritorium a dokonale kontroluje včetně té tetky co se tak rád s ní mazlí . Osobnůstka k popukání.

Jardine
člen

# Zasláno: 13.8.2010 17:53 
Odpovědět 

Věra

Máš někde možnost vyvěsit fotky (facebook, Picassa, Rajče, cokoli?). Docela ráda bych ten Tvůj dáreček viděla :)

Já už jsem konečně dokrmila to své papoušcí mládě a ono už se umí živit samo. Jenže i tak za mnou běhá s otevřeným zobákem a skřehotá, bo si myslí, že jsem jeho rodič. Jeho dvouletá nevěsta si ho zatím moc nevšímá, zřejmě s těmi nedorostlými brky pro ni nemá žádný sex-appeal.

Dagmar
člen

# Zasláno: 13.8.2010 22:31 
Odpovědět 

ukaž papuška |Jardine! Jo a ty Věro také toho svého prcka.

Jardine
člen

# Zasláno: 14.8.2010 09:21 
Odpovědět 

Dagmar

je to ten šedej ...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=433116&id=10 0000051918984

Iva
člen

# Zasláno: 14.8.2010 11:37 
Odpovědět 

Jardine

A my co nejsme na Facebooku nic?? Nejsi-li na Facebooku jako bys nebyl??

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Babinec / Pejsci