Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Babinec / Trable rodinné
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
Jardine
člen

# Zasláno: 16.6.2010 21:27  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

hanka

Zdá se mi, že se tak trochu oba manželé drží vzájemně "v klinči", jsou zaklíněni v neřešitelné situaci, kterou možná řešit ani nechtějí?

No, tak nějak se mi to jeví ....

Co se týče tchánova zdrav. stavu ... zatím je mobilní, i když chodí s obtížemi .... je schopný lehčích prací kolem domácnosti, svým tempem. Poslouchala jsem tu přednášku Jana Franka (ty taky?) o radixové medicíně; zmiňoval tam lidi z RS centra na Hané; tam tchán dochází taktéž. Myslím, že není klasický "dávkař"; jednu dobu se mu ulevilo a šel zkusit pracovat, ale nezvládal to. Situace je bohužel taková, že jeho "neschopnost", "pomalost" atd jsou mu doma předhazovány .... což tedy na duševní pohodě nepřidá.

Tchýně by šla pracovat okamžitě, kdyby práce byla .... zkouší si něco najít už dlouho a usilovně a brala by cokoli (dělala nějakou dobu i na jatkách), ale nemá úspěch. V tom kraji je práce bezpochyby málo, ale přesto mám takový pocit, že jí ty příležitosti opravdu nějak mysteriózně unikají. Zkoušela i různou dealeřinu typu Herbalife a pojišťování, ale ani ťuk, jen to rodině odčerpalo finance. Fakt nezáviděníhodná zkušenost, v tomhle je mi jí opravdu líto. Protože je ale na pracovní výkonnost a pocit materiálního "samozásobení" velmi fixovaná, nese to těžce a tohle bude jeden z hlavních spouštěčů celé té situace. Dokud práci měla, ještě ta situace doma byla únosná ... ale po ztrátě místa se to měsíc od měsíce zhoršuje.

Celkově v tom prostředí vnímám filozofii typu (když trochu přeženu) "život má cenu jen tehdy, je-li člověk vitální a schopný "obstarat grunt"." Octne-li se někdo v pozici slabšího, odkázaného na pomoc, je to vnímáno jako něco, co nemá absolutně žádnou pozitivní hodnotu. Prostě se tam jede na výkon, na sílu ...

S tchánem je o něco lepší řeč, je větší realista. Určitě by se nějakému poradenství nebránil, ale sám tam nepůjde.

Moc díky za postřehy!

ashtangi
člen

# Zasláno: 17.6.2010 20:04 
Odpovědět 

Jardine

Pokud más dojem, ze by tvuj pohled na tchýni mohl být zaujatý, pridám citát z Robin Stein, jejíz Numerologii si tu práve louskám:

Rada lidí ... zazívá problémy uz v detství, trpí odlouceností od jednoho z rodicu (nebo od obou) v útlém veku, nebo jejich necitlivostí a nedostatkem pochopení, vzájemnou nevrazivostí rodicu, nebo obvzlástní pánovitostí ci panovacností jednoho z nich. Uvedomuji si, jak tezké musí být pro cloveka, jenz po celý zivot cítil vuci svým rodicum trpkost a hnev, pochopit, ze práve tito rodice zapadají do modelu, který si on sám zvolil (aby získal bolestná raná ponaucení). Kazdá osoba v nasem zivote prispívá necím nesmírne dulezitým k nasí karmické ceste a vsechno do sebe zapadá jako velice slozitá skládanka.
Pokud chceme za sebe v tomto zivote prevzít plnou zodpovednost, jsme sami sobe povinováni tím, abychom se naucili temto zákonum rozumet. Nemá smysl dávat vinu druhým, protoze kazdá negativní energie, kterou ze sebe vydáme (treba jen pouhou myslenkou), se vzdycky obrátí proti nám, az to budeme nejméne cekat. Budeme postupovat kupredu daleko rychleji, kdyz budeme schopni vnímat vsechny své problémy jako prílezitosti, a podle toho se také budeme rozhodovat.

Kéz by ti ta slova dodala do duse trosku klidu a smírení! Jinak taky pomni, ze pokud má manzel Luna kon. Venuse ve 12. dome, pak je dost dobre mozné, ze maminku má rád, ale ze není zrovna mistr v projevování lásky a citu vubec navenek. Je taky mozné, ze ona na tom bude nejak podobne; pak to navenek vsecko muze vypadat velice chladne, a pritom pod tím chladným povrchem city proudit muzou

PS: K nastínenému problému se nevyjadruju, protoze mám takový dojem, ze by ses mohla snazit dát gól z ofsajdu nebo rovnou zpoza pomezní cáry (coz je názor, který uz tu tusím vyjádrila Kveta).

Jardine
člen

# Zasláno: 17.6.2010 21:46  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

ashtangi

Díky za hezky formulovaný názor ... určitě souhlasím, že můj vztah k manželově matce je pro mě poukázáním na něco nezpracovaného ve mě. Trefilas to i s tou kombinací Venuše-Luna .... právě, že tam to citové pouto je, manžela ty neshody doma doslova ničí, stejně jako bezmoc z toho, že on sám nemá možnost to nějak změnit.

PS: K nastínenému problému se nevyjadruju, protoze mám takový dojem, ze by ses mohla snazit dát gól z ofsajdu nebo rovnou zpoza pomezní cáry (coz je názor, který uz tu tusím vyjádrila Kveta).

No, právě proto jsem se sem přišla poradit. Se šesti planetami (a AC) v kardinálních znameních (z toho 3 v Beranu) plus devíti kvadraturami žiju celý život s představou, že když je někde nějaký problém, musí se s ním něco DĚLAT. Pohled na neřešené situace a krize je pro mě utrpením. Ale zase mám už snad dost soudnosti na to, abych se nevrhala do akcí tam, kde mi to nepřísluší .... proto jsem se zatím držela zpátky a spíš se snažím situaci porozumět, nahlédnout ji z více úhlů. S čímž mi tady všichni hodně pomáháte, dík!

ashtangi
člen

# Zasláno: 18.6.2010 08:34 
Odpovědět 

Jardine

Já ti muzu dát jenom svuj subjektivní názor (na který je mozno samozrejme se v klidu vykaslat ). Takze: já bych planety a touhu neco resit drzela na uzde a snazila bych si zachovat maximum nestrannosti. At uz se to zdá být jakkoliv dramatické, soudila bych minimálne nebo nejradeji vubec a drzela se co nejvíc stranou vecí, do kterých nevidím, kterým nemuzu dost dobre rozumet a které se mne prímo netýkají. Omezila bych se na to být oporou manzelovi, mlcenlivou, solidní, ale spís pasivní, do niceho zbytecne nemluvící, nic neresící, jen pripravenou podat pomocnou ruku v prípade, ze me o to on sám pozádá a rozhodne se jako vlastní díte onech lidí vyvinout nejakou iniciativu a nabídnout jim treba nejakou pomoc. Snahu neco reformovat bych zamerila na sebe sama (míneno vseobecne i konkrétne, jako treba ze by ses mohla snazit zmenit svuj prístup k nim, apod.) Toz tak

Neco o nestrannosti:

http://integral-options.blogspot.com/2006/05/pema- chodron-cultivating-equanimity.html

Jardine
člen

# Zasláno: 18.6.2010 09:25  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

ashtangi

šak jo, až doteď jsem o to usilovala a dávala si sakra pozor, abych se tam nepřidávala na něčí stranu; mnohokrát jsem věci radši mlčky přešla, jen abych se vyhnula konfrontaci. Jen ta poslední návštěva ve mě zanechala tak otřesný dojem, že jsem si říkala, zda to lze nezúčastněně pozorovat donekonečna ... ale asi máš recht, ten pocit "že už to takhle dál nejde" je patrně stále jen můj subjektivní.

Fakt nechci za každou cenu páchat nějaké dobro .... vždyť si s manželem žijeme v poklidu 350 kilometrů od té jámy lvové a chvíle, kdy bychom se to toho museli nějak vložit (třeba na žádost rodičů), bude pro náš vztah zatěžkávací zkouškou. Takže se nikam nehrnu, jen se té situaci snažím porozumět a zjistit, jaký postup (nebo nepostup) je v tuhle chvíli nejlepší.

Díky za starou dobrou Pemu

ashtangi
člen

# Zasláno: 18.6.2010 11:53 
Odpovědět 

Jen pro upresnení, ciste teoreticky: nestrannost, aspon tak jak ji chápu já, nemá co do cinení s nezúcastneností (i kdyz je pravda, ze to tak pro nekteré muze vypadat), ale spís s respektem k jiným lidským bytostem a k zivotním zkusenostem, kterými si procházejí. Hezky ten koncept podle mne shrnuje jeden clovek, který píse, ze se jedná o kombinaci hrejivého srdce a chladné, jasné hlavy.

Jeste posílám jeden buddhistický príbeh:

"At the time of the Buddha a very wealthy merchant named Anathapindika was a great supporter of the Buddha. He was renowned for his generosity, and not just to the Buddhist monks and other recluses. He provided the initial capitol for many of his relatives to start businesses.
But Anathapindika had a spendthrift relative who squandered the gifts and investments, and repeatedly asked for more. Each time Anathapindika tried to help, but finally he said "No more. That's it!" The relative continued his spendthrift habits, fell into debt, and in not too long a time, died; his body was discarded in the rubbish heap.
When Anathapindika heard about this, he felt terrible. In grief, he spoke with the Buddha, asking "Should I have given him more money?" The Buddha's response was that there was nothing more that Anathapindika could do. He did what he could with a pure intention, but he could not control how another person used those resources.

We need equanimity when we've done what we can, and there's nothing more we can do, and we have to experience the results. Equanimity describes a state of balance. Even when things don't turn out the way we want them to, equanimity imbues the mind with a calm radiance.
Some people say, "I don't want equanimity" because they think it means indifference, or coldness, or hesitation, or withdrawal. But these are forms of aversion. With equanimity, we accept the world as it is, and connect anyway. An equanimous mind accepts the fact of pain in the world. It understands suffering and cruelty as part of this world that is dominated by ignorance; it engages and responds anyway.

http://imsb.org/teachings/equanimity.php

Tak pa!

hanka
člen

# Zasláno: 18.6.2010 16:14 
Odpovědět 

No jo, zkoukla jsem toho Jana Franka (zajímavé, přinejmenším hodné k zamyšlení), ale co tam zmiňuje ten stacionář s RS či co to bylo - to není jenom jeho zkušenost. Na to si stěžují léčitelé průběžně, že se jim dostává zlobných reakcí, když se jim zlepší pacient natolik, že mu seberou důchod. Tumáš čerte kropáč a po ptákách: "já jsem nechtěl vyléčit tak moc, jenom trochu, teď mi vzali invaliďák!" Jako kdyby zdraví bylo třiadvacet deka salámu a on chtěl jenom patnáct.

hanka
člen

# Zasláno: 18.6.2010 16:17 
Odpovědět 

Anathapindik je taky dobrej !!!

Kveta
člen

# Zasláno: 18.6.2010 20:47  - Změnil/a: Kveta
Odpovědět 

Po zkušenostech s RS je mi spíš líto oné paní, i když pána samozřejmě taky.
Brácha RS měl a viděla jsem, jak to poznamenává celou rodinu. Byl Lev (konjunkce SL,LU,PL v 9.domě) a vyznával výše napsané, totiž že "život má cenu jen tehdy, je-li člověk vitální a schopný "obstarat grunt"." Octne-li se někdo v pozici slabšího, odkázaného na pomoc, je to vnímáno jako něco, co nemá absolutně žádnou pozitivní hodnotu. Prostě se tam jede na výkon, na sílu ...
I on jel na výkon a sílu, v práci se vůbec nešetřil, dlouho odolával invalidnímu důchodu. Když mu ho přeci přiznali, tak ještě dřív, než dostal první splátku, se zastřelil. Nepřekvapilo nás to, protože už o mnoho let dříve řekl, že než zůstat ležet a být na obtíž, tak to raděj ukončit včas, dokud člověk ještě může to udělat. Spíš nás překvapilo, proč zrovna tehdy, kdy ještě mohl chodit i řídit auto. Ale on sám možná ten den usoudil, že síly ubývají a příští den by třeba už nedošel s loveckou puškou do blízkého lesa, který měl tak rád...
RS je hrozná nemoc, bohužel nedeptá jen nositele, ale i jeho nejbližší. Brácha i švagrová s ní žili 12 let.

Jardine
a spíš se snažím situaci porozumět,
To je to úplně nejskvělejší, co můžeš udělat. Vlákno se jmenuje "rodinné trable". Trable jsou v každé rodině. Kdo tvrdí, že ne, tak mu to moc nevěřím. Buď je nevnímá, případně je nechce vidět nebo o nich jen nechce mluvit. Ale nějaké tam nejspíš budou.

Nejsem bílá vrána, trable jsou i v naší rodině. Ale od doby, kdy jsem poprvé uviděla horoskop svůj, mých dětí, mamky a dalších - tak trable přestaly být problémem. Prostě jsem pochopila, že my všichni se nějakým způsobem chováme. Že to nejsou žádné schválnosti a trucy a začala jsem jim víc rozumět. Ne, že bych najednou začala zlozvyky svádět na horoskop, to vůbec ne. Ale pochopila jsem, že konstelacema do sebe zapadáme jak ozubená kolečka. Najednou jsem všechny začala vidět jinýma očima a světe div se - spousta trablí byla najednou pryč.

Proto miluji astrologii. Ne že díky ní budu vědět, co se stane zítra či za rok. Ale díky ní jsem se naučila rozumět mým nejbližším a chápat jejich projevy a postoje. Ne vždy s nimi souhlasím, ale vždy se snažím jim porozumět. Jsme přeci z jednoho hnízda, ať se to komukoli z nás líbí nebo ne. Jo jo, dědičnost je síla :-)

Jardine
člen

# Zasláno: 19.6.2010 11:08  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Květa

Proto miluji astrologii. Ne že díky ní budu vědět, co se stane zítra či za rok. Ale díky ní jsem se naučila rozumět mým nejbližším a chápat jejich projevy a postoje. Ne vždy s nimi souhlasím, ale vždy se snaží

Jojó, já když nahlédla do tchýnina horoskopu (to obří stelium kolem Pluta, opozice žádná, kvadratura snad jen jedna), taky jsem se přestala ježit a začala malinko chápat, proč je pro ni tak nesnadné ustoupit z vlastních pozic a podívat se na věci jinak. Začala jsem to vše brát míň osobně.

To je mi líto, co se ve vaší rodině přihodilo. U mě je to tak, že nemám nevyléčitelně nemocného jen tchána, ale i vlastního tatínka - tam je diagnóza polyneuropatie, která je taktéž degenerativní, ale navíc extrémně bolestivá. Doktoři s tím celkem nejsou schopni nic dělat ....

Táta je ale statečnej - dobře ví, že vyhlídky nejsou růžový, ale nese to stoicky a dokáže mít radost z každé chvíle, kdy je mu alespoň trochu únosně. Už 20 let žije s bezvadnou ženskou, což je pro něj fakt záchrana. Mají podobný humor, takový ten anglicky suchý, místy černý, se kterým tomu spolu čelí. Přes závažnost situace, když k nim člověk přijde, vládne tam klid a soulad ... oni to po většinu času berou, jak to je, zbytečně kolem toho nelomí rukama, ani se nelitujou. Vychází z toho, co můžou ... ne z toho, co nemůžou. To fakt klobouk dolů ... i když jsou taky samozřejmě chvíle, kdy přichází otázky "proč zrovna ...".

Uf, bych nečekala, že se rozkecám o chorobách .... omlouvám se. V poslední době je to poněkud rodinný nářez; fakt je to jedna zátěžová situace za druhou ... to holt budou ty současné konstelace; nejsme jediní. Ještě že děti nám dělaj radost, ťuk ťuk.

P.S. Půjdou omrknout toho Hrabicu, co na něj odkazujete v druhém vlákně.

Jardine
člen

# Zasláno: 23.6.2010 13:47  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

No, tak ona neřešitelná situace se (bohužel) začíná "řešit" sama .... tchána před čtyřmi dny odvezli do nemocnice, prasklá aorta, krvácení do celého těla, selhání jater a další poškození ... je v pooperačním kómatu a není jisté jestli se z něj probere. Pokud ano, už ho čeká jen život na přístrojích. Asi sám už tu situaci neunesl a tělo reagovalo. Odteď všechno jinak ....

Vanda

# Zasláno: 23.6.2010 14:02 
Odpovědět 

to byla ta letošní divoká sobota?

Jardine
člen

# Zasláno: 23.6.2010 14:28  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

No, semlelo se to koncem minulého týdne; může to být plus mínus den, protože zprávy někdy dostáváme se zpožděním a bývají dost kusé; skutečný rozsah situace jsme se dozvěděli až dnes.

Podle mě to byla kulminace vypjaté situace doma plus skutečnosti, že se i přes svůj zdravotní stav snažil pracovat na zahradě, na poli ... prostě tam byl asi stres a přepjetí sil.

Vanda

# Zasláno: 23.6.2010 17:30 
Odpovědět 

no jo, dramatické tlaky posledních dní se projevují mimo jiné tím, že před lidmi vyvstávají silně protichůdné tlaky a jsou na ně kladeny protichůdné požadavky. Často neslučitelné, i když oprávněné. Potřeba být užitečný, potřeba dělat něco, práce na poli, které nepočkají, nutnost šetřit se.
Nutné redukovat a vybrat podstatné.

Svým způsobem mě taky potkalo něco podobného. Do největšího blázince v práci dcera chytila hnisavou angínu a vysoké horečky. Takže místo plánovaného víkendu v práci, kdy bych dobře popotáhla, jsem půl soboty strávila na pohotovosti a zbytek dne doma, kdy jsem práci pobrala domů, a mezi zabálama, vařením čajů a vyměňováním obkladů jsem počítala daně.
Ještě že si člověk uvědomuje, že při tom, co jde po nebi, náročné situace vyvstávat mohou, tož co.

Kveta
člen

# Zasláno: 23.6.2010 20:06 
Odpovědět 

Jardine
Tak už to prostě chodí. Zdánlivě neřešitelné situace se najednou vyřeší samy, i když třeba jinak než jsme si představovali a než bychom si přáli. Pak nezbývá než to přijmout bez pocitů viny a hledání viníků. Přeji sílu pro další dny

Jardine
člen

# Zasláno: 23.6.2010 20:37  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Květa: to je moudře řečeno, díky

Vanda: Výstižně jsi to popsala, v poslední době to pociťuji podobně ... Saturn mi jde kvadrátem na Ascendent a na hlavu se sypou ze všech možných koutů povinnosti a úkoly, ze kterých nejde dost dobře vycouvat, ale na druhou stranu je tam jakoby stále naléhavější varování, abych se přestala přepínat. Protichůdné tlaky, to je ono ....

P.S. Přeju dcerce brzké uzdravení, my doma momentálně marodíme všichni; virus byl skutečně důsledný.

Vanda

# Zasláno: 23.6.2010 21:55 
Odpovědět 

Díky, už je to lepší. Už se pozdravila. Vám nápodobně.

Vtip je v tom, že ono se ani nedá říct, že je něco možné zanedbat, protože oboje nároky jsou oprávněné. Angína byla opravdu silná, horečky ke čtyřicítkám. Práce nepočká, protože je termínovaná, zároveň se třema dcerama na vysoké naráz ani nejde říct, vybodnu se na to, budu hlavně za mámu, protože ten luxus si nějak nemůžem dovolit, to by rychle dostudovaly. Tj. ve své podstatě situace, kdy bylo nutné hledat, jak slepit těžko slepitelné, co hned, co potom. Všechny nároky oprávněné, jen těžko slučitelné.
Můj učitel astrologie říkává, že když jsou planety na nebi v neharmonických vazbách, jako by se bohové- jejich vládci vzájemně přetahovali. Každý se pere o svůj díl vlivu a nechce ustoupit těm ostatním. Tak to aj fungovalo.

Jardine
člen

# Zasláno: 24.6.2010 11:51  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Vanda

úplně tě chápu; u nás je to podobný. Máme děti 2 a 3 roky, ale zároveň musím alespoň na kus úvazku pracovat; většinou to plichtím po večerech. Snažím se, aby tím netrpěly děti a zároveň jsem práci alespoň jakž takž stíhala, ale je to fakt hukot. A do toho se šílenec ještě rozhodnu učit se astrologii

... kéž v tom přetahování bohů najdeme svůj rovnovážný bod.

hanka
člen

# Zasláno: 24.6.2010 20:21 
Odpovědět 

Ahoj, děvčata,
čtu tady samé divoké zvěsti, tak držím palce.
Vandě i Jardine.

Turnovský

# Zasláno: 25.6.2010 11:01 
Odpovědět 

Jardine

zkusila byste se aspoň jedním očkem podívat na tenhle text?
http://cura.free.fr/xv/12god1.html

citovaného Hardinga doma mám.

Jardine
člen

# Zasláno: 25.6.2010 12:38  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Turnovský

jj, už se na to dívám. Mám s tím něco speciálního dělat (podat nějaký abstrakt), nebo je to jen pro vlastní informovanost?

Turnovský

# Zasláno: 25.6.2010 14:26 
Odpovědět 

jen se na to mrkněte, já to budu studovat pečlivěji, případně to dám přeložit nebo to přeložím sám - dávám to sem kvůli onomu přetahování "bohů-vládců"

Zítřejší úplněk - zatmění Měsíce může symbolizovat rozuzlení mnoha "neřešitelných" situací - opakují se tam vztahy z Slunovratu

Jardine
člen

# Zasláno: 25.6.2010 14:42  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

já to budu studovat pečlivěji

To je přesné! Zaujalo mě to, tak jsem se na to vrhla během poledního klidu a po notné dávce četby mám pocit, že bych se s tím měla někam zavřít na týden. Nadupaný, inspirativní, těžce mezioborový text ....

S tím soubojem bohů je to tak, že když jednomu chvílu nadržuju, ti ostatní mi to pak dají "sežrat". Tj. když se třeba rozhodnu, že se vykašlu na práci a budu se maximálně věnovat dětem, přijde nějaký nečekaný výdaj nebo finanční provizorium a více méně jsem k tomu vydělávání donucená .... když si řeknu, že přidám v práci, tak děti najednou začnou po večerech víc zlobit, vybuchne mi hlídání, onemocní někdo v rodině atd atd .... a když si řeknu, že dělat astrologii je teď luxus, přijde nějaká událost nebo krize, která mě zase donutí o těchto věcech hloubat, hledat souvislosti atd atd. Navíc mě to dost vnitřně nabíjí. Nějak se mi tedy nedaří něco z toho vynechat.

No, ale vzhledem k tomu, co nás ještě čeká v souvislosti s posledními událostmi u tchánů, tohle bylo v podstatě jen takové žonglování s časem ... ťeď přijdou skutečné změny.

Už jsem někde psala, že mi tranzitující Pluto na AC tu mojí kardinální T-kvadraturu teď doplňuje na Velkou kvadraturu, takže beru na vědomí, že to patrně nebude žádná velká prázdninová párty na Malibu ...

Turnovský

# Zasláno: 25.6.2010 18:18 
Odpovědět 

Jardine

ten jeho druhý text je také poživatelný, ty, kteří mají z Rudhyara záduchu mohu upokojit, že je tam zmíněn vpodstatě jen 3x

http://cura.free.fr/xxv/25god2.html

ashtangi
člen

# Zasláno: 25.6.2010 18:24 
Odpovědět 

Ahojky, taky jsem si kousek precetla, priznávám se bez mucení, ze tenhleten postjungiánský smer není nic pro mne , ale s Harrisem naprosto souhlasím, taky neshledávám Junguv archetyp jako neco co by astrologii nejak obohatilo...

Dále se oslím mustkem chytím zmíneného Plutona a propasuju sem jednu otázku pro Vandu, jestli to tu bude císt, snad to nebude vadit. Dívala jsem se totiz jak kdo píse o Plutonovi a zaujaly mne v tomhle smeru nekteré tvé starsí príspevky na Astrolabu:

Myslím si, že nejlepší způsob, jak uchopit Pluta, je neuchopit ho vůbec. Pluto napojuje člověka na společné a jedince přerůstající energetické pole. On ukazuje, že všichni jsme součástí většího celku, a to, co nazýváme vlastní vůlí, je v tomto celku zanedbatelná kapka v moři. Vtip je v tom, že v tomto poli není jenom to, co je nám milé a příjemné, ale zároveň i všechna bída a špína tohoto světa. A to platí v rovině osobních vztahů stejně. Pluto v rovině partnerských vztahů představuje velice silné a intenzivní napojení na druhého člověka, sdílení společného pole. Pluto je velmi často o moci, bezmoci ( setkání se s okolnostmi, které jedinec není schopen ovlivnit) regeneraci a zbavování s přežitých vzorců, člověk je konfrotován s tím, že co považuje za jisté, cenné, atd.. je vlastně ničím. Může také být setkánímm s prázdnotou a nicotou vlastní a cizí

Prijde mi to jako zajímavé a svým zpusobem neotrelé vyjádrení, zejména ta cást o tom napojení. Moje otázka je: to je ciste vlastní náhled nebo z neceho ci nekoho vycházís a dá se nekde dobrat více myslenek k tématu nahozených tímto (pro mne inspirativním) zpusobem? Dekuji dopredu a moc

Vanda

# Zasláno: 25.6.2010 18:38 
Odpovědět 

Pavle,
první text mi nejde vůbec otevřít, odkaz se mi vrací zpět na tyto stránky? Je možné jej zkusit dát jěště jednou? předem děkuji.

Vanda

# Zasláno: 25.6.2010 18:40 
Odpovědět 

ashtangi,
tak částečně vyčtené a částečně vypozorované

ashtangi
člen

# Zasláno: 25.6.2010 18:46  - Změnil/a: ashtangi
Odpovědět 

Vanda

Zkopíruj to nahoru, do adresy (ctrl c + ctrl v).

ashtangi
člen

# Zasláno: 25.6.2010 18:54 
Odpovědět 

PS: ...a potom zmácknout ENTER.

Turnovský

# Zasláno: 25.6.2010 19:17 
Odpovědět 

ono se to tu občas zacykli
tak tedy

http://cura.free.fr/xv/12god1.html

pro jsou tyhke texty inspirativní pokud se snaží o demetafyzikaci astrologie

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Babinec / Trable rodinné