Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Babinec / Pozdrav
Autor Zpráva
Unique
člen

# Zasláno: 14.12.2009 19:00 
Odpovědět 

Ahojte všichni

Dlouho jsem tady nebyl, tak zase jsem po době zavítal a chtěl jsem vás všechny pozdravit

Iva
člen

# Zasláno: 14.12.2009 19:32 
Odpovědět 

Unique

Nebudeš mně to věřit ale zrovna včera jsem si nevím proč na tebe vzpomněla. Tak jak to jde Saturnovi v osmém domě?

Věra
člen

# Zasláno: 14.12.2009 23:08 
Odpovědět 

Unique
se přidávám k Ivě, i já si vzpoměla a hned několikrát za měsíc a právě včera večer, když jsem se pozdě vracela. Tak jak jsi vlastně vyřešil své dilema v kumštu; podium a potlesk a nebo tvorba více stranou, jiná alternativa? Povíš?

hanka
člen

# Zasláno: 14.12.2009 23:18 
Odpovědět 

Děcka, to je naprosto neuvěřitelné, ale já jsem včera šla spát, vzpomněla jsem si na Unique, a říkala jsem si, že jsem ho asi pěkně dožrala, a jestlipak se ještě objeví.
Nazdar, Unique !!!

Tohle je to správné telepatické maso, tak to mám ráda
Tak, a teď, čím to bylo - škrtla o nás o všechny československá Superstar?

Iva
člen

# Zasláno: 14.12.2009 23:30 
Odpovědět 

hanka

Jo Hanko, tím to asi bude A já myslela, že čistě telepatie
Zčistajasna jsem si vzpomněla, jak jsme se různily s Květou nad tím Saturnem a že škrtla zřejmě před tím superstar mně nedoklaplo

Věra
člen

# Zasláno: 15.12.2009 15:45 
Odpovědět 

Hm, já o Superstar ani nezavadila, myslela jsem na Jiřího jako na toho, kdo je v nějaké situaci v kontextu s tím, co si sama řeším. A není to spíše
polohou DH? Nedívala jsem se ale cítím to tak nějak. A Pluto mi tam cvrnká o klobouček...

Unique
člen

# Zasláno: 15.12.2009 21:04 
Odpovědět 

Jéééé to je od vás hezké Lepší uvítání jsem nemohl mít.

Věra
Dobrý večer paní Rozhodnul jsem se pro produkci. Přeci jen mě to táhlo o maličko víc a i do budoucna v tom bude větší plus. Dělám teď dva singly s jednou anglickou zpěvačkou a mám rozjetých pár projektů, takže zatím to vypadá moc dobře ! V létě po (snad úspěšné) chci rozjet podnikání, vlastní vydavatelství, tak uvidíme jak to pude. Představy bych měl..

Iva
Taky mávám. No popravdě někdy od půlky listopadu, KONEČNĚ nastal ten zlom, kdy mi od února všechno protékalo mezi prstama a nic se nedařilo. Obrátila se karta, tak doufám že už to vydrží. Jsem klidnější, víc se nepoddávám svým melancholickým stavům a myslím pozitivněji

A čim dál víc mě to "táhne" k chtíči mít ženskou... Taky asi ta depresivní zima. Můžu se na jednu kočku zeptat zhruba? Vím datum a místo, ne hodinu.

Věra
člen

# Zasláno: 16.12.2009 18:55 
Odpovědět 

Unique
No vždyť už tu chyběl mlaďoch! Smutno, vážno.... ticho, Iva nikde, Jirka ve světě - ahááá a na zimu domů a potřebuješ zahřááááát tílko, co, rošťáku?
No vždyť ono v Čechách jsou holky stejně nejhezčí, že?

Co se ptáš, hoď data, a on se toho někdo ujme a trošku ti ji pocucháme

Hele a co zdravíčko, angíny, uzliny, játra, bělmo a co to tam všechno bylo.
Taky žiješ zdravěji? Sekáš dobrotu, umíš odpočívat a starat se o sebe?

No a abych tě taky trošku podebrala, co takhle hodit nějakou tu ukázku kumštu sem k nám, ať se koukneme a poslechnem!!! A slíbil jsi taky
obrázek, že? Já si to pamatuju!

Unique
člen

# Zasláno: 18.12.2009 17:21 
Odpovědět 

Věra
Ha, si to odhalila No to jo, ale já jsem spíš maličko "ujeteý" na slovenky. 22.7.1990, a jestli je nemocnice v Myjavě, tak Myjava, nebo asi Trnava.

No zdravíčko je fajn. Dlouho dlouho dlouho mi nic nebylo. Jen před týdnem trošku chřipka, ale za dva dny jak ryba. Bohužel, teď nemůžu moc vybíjet energii běháním (zimaaaa), ale posiluju, odpočívám celkem dobře a játra nevím jak na tom jsou, ale piju asi více teď, než dříve.. (Pst).

Jsem čekal, že jsi na to vzpomeneš. No s písní ještě počkáme, až to bude všechno hotovo na stole a hned ukážu a s fotkou si to ještě rozmyslím, jestli se ukážu co (ne)jsem za Kasanovu

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Babinec / Pozdrav