Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Babinec / Tatínek u porodu?
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Milan Zahradník

# Zasláno: 9.3.2009 06:53 
Odpovědět 

Jste hodné. dámy. A já si na vás ani nevzpomněl na MDŽ!

Děkuji za pohodové reakce.
Ono na věku rodičů zas až tak nezáleží, jde o to JACÍ jsou. Starej, nebo mladej ja každý tak, jak se sám cítí. Ale to znáte. Jsou staří mladí a mladí staří. A co je lepší pro výchovu dětí je nám těžko k posouzení, pakliže je vše jak má!

Ne vždy je vhodná moudrost a umírněnost. Není to pozoruhodné?

Pavli, čekám, že budu čipera dýl než do 80ti. A budu okouzlovat všechny ženy a dívky, nejen ty přihlížející nezadané a nudící se slečny! Ovšem díky za přáníčka vám všem.

Věra
člen

# Zasláno: 10.3.2009 02:20 
Odpovědět 

Pavla Aligova
Si myslím, že jistá část žen si kompenzuje věk luxusními prvky života a to po různu, znova zařují domy, kuchyně, technika, auta a drahá kosmetika, šatník, drahé a nákladné dovolenky a plastické a kosmetické operace!
Co? máte jiné postřehy?

Milan Zahradník

# Zasláno: 10.3.2009 07:16 
Odpovědět 

Věra

Jo, Jo...

Markéta
člen

# Zasláno: 10.3.2009 07:34  - Změnil/a: Markéta
Odpovědět 

Věro
Ale možná je to tak v pořádku, že muži si začnou znova hrát (s autíčky, motorkami) a ženy o sebe dbát.
Spíš je to otázka míry a nemíry, jak moc je starost o vlastní vzhled a "dělo v garáži" zaměstnává. Když se stane smyslem života, je to zlé, samozřejmě.

Moje tchyňka vypráví zase o jiném extrému.
Měla kolegyni v práci, která (tehdy, v 70. letech)razila názor, že žena po padesátce už má chodit jen v černém, zahalená, a nemyslet na radosti života.

Ale tatam je doba, kdy ženy v padesáti už nosily šátek na hlavě.
Dnes může být šik hodně dlouho.
Škoda jen, že já jsem na to příliš líná, ze mě se dáma nikdy nestane.

A kdybych si měla něco nechat řezat kvůli kráse? No to bych už opravdu musela mít dvě hlavy a tři prsa, abych něco musela měnit (spíš aby se mě druzí nebáli).

A co vy, máte pocit, že byste si nějak chtěly přivolat mládí nebo dokazovat svou sílu...?
Já bych nechtěla být zpátky mladá ani trochu. A to jsem jen kousek za tím (bude mi 35).

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 10.3.2009 15:22 
Odpovědět 

Já mám pocit, že čím jsem starší tím jsem krásnější, bude mi 45 let. Jsem svobodná ( děti jsou dospělé), soběstačná, vybírám si na co a na koho mám chuť. Začala jsem chápat souvislosti a hodnoty života, snažím se neubližovat, příliš neplánovat a koukat kolem sebe. Kupuju si čerstvé květiny, být obyčejně krásná a obklopovat se obyčejně – krásnými věcmi.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 10.3.2009 15:24 
Odpovědět 

Tu poslední větu jsem nějak skomolila, ale co...všechno nemusí být perfektní..

Markéta
člen

# Zasláno: 10.3.2009 15:26 
Odpovědět 

Pavlo,
to je ovšem neobyčejně krásné.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 10.3.2009 16:10 
Odpovědět 

Holky začarujte si, když je dneska ten úplněk. Já úplněk miluju, cítím se neobyčejně vnitřně vyrovnaná, přítomna všude a ve všem....júúúúúúúúúúú to je krása!!!!!

Markéta
člen

# Zasláno: 10.3.2009 16:19 
Odpovědět 

Na úplněk nějak nejsem citlivá, nebo si to aspoň neuvědomuji.
Já bych potřebovala "vyčarovat" zpátky svoje ztracené křišťálové kyvadlo, mám ho někde v bytě, a nevím kde.
Bordelář jsem.
Tak až některá budete dnes v tom čarování, zkuste se mi kouknout, kde ho mám.
Děkji

virgo63
člen

# Zasláno: 12.3.2009 10:12 
Odpovědět 

Úplněk byl u mě ve znamení půstu a dokonce i pohybu (plavání a sauna) a bylo mi krásně volně.
Sice jsem se ráno probudila trochu rozlámaná, ale je to je normální, pro zlenivělé tělo.
Čarovat neumím, tak bohužel nevím, kams to kyvadlo zašantročila, Markéto...

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 12.3.2009 15:32 
Odpovědět 

Marketa

1.Komoda?
2.Knihovna?
3.Zastrčené v nějaké knize?

Markéta
člen

# Zasláno: 12.3.2009 16:13 
Odpovědět 

Pavlo, děkuji.
Už mi kdosi říkal, že to mám na nějaké almaře. koukala jsem kde jsem mohla.
Ještě pohledám. Ale určitě jen laškuje a zase se mi ukáže. Určtě tam, kde jsem se dívala 10x.

Věra
člen

# Zasláno: 12.3.2009 23:42 
Odpovědět 

Pavla Aligova
Mně se právě ta poslední věta líbila, mít radost z toho co je normálně krásné, v každé věci a v každé situaci vidět krásu, vžycky tam je, třeba v ošumělosti jakási nostalgie, v kytce růží jiná než u kytky tulipánů. Myslím, že to je moc podstatné pro pozitivitu a dennodenní dávku radosti ze života.
Taky si občas koupím kytici květů, když mi je nemá kdo nostit.
Ráda si naaranžuju mísu s ovocem nebo zeleninou v kuchyňce. Pamatuju si od dětství, že jsem to tak měla a víc než dárek k narozeninám, jsem čekala, jestli někdo přinese kytičku.
Člověk, co už tu není, mi je dokonce občas chodil krást, jak jsem se dověděla, než umřel, byla jsem dojatá já i ti, kdo mi to povídali. Říkali, že mi to ženské z okolí dost záviděly.
Já tak teď vyhlížím j a r o. Tolik let jsem ho k vůli depce prošvihávala a přitom ho mám tak moc ráda. Už od února chodím a větřím jak voní vzduch a natahuju ušiska, kdy uslyším skřivana. Tady chodím denně okolo
vilek a v předzahrádkách už jsou 3.týden sněženky a dnes jsem viděla
i čemeřici, krátí se večery a ráno se dříve dní. To je moc pěkné.
Miluju raní švitoření už před 3.hodinou ranní. Jak jeden spustí a pak se
přidávají všichni jak na povel. Za mým domem je višňovka a stará zahr. kolonka, dva parky a okolo vil jsou hluboké staré zahrady a to je koncert.

Markéta
Jo markéto, asi si všichni doplňujeme v tom čase to, na co nebylo času,
kluci si hrají a holky se šlechtí a snaží se najít v sobě tu "princeznu",
aby ty kluky ještě zaujaly a odlákaly od těch garážových mazlíčků
Jinak jsi mně pobavila s těma 35 rokama¨. To je ještě krásný mládí, na celých 10 let, že jo Pavlo? Jen si je užij a neboj nemusíš nic řezat, dneska se najde způsobů, jak si mládí udržet. Hlavně, když nespadneš do těch
obezitol. problémů. To je pak jiná a to se leckdy může chtít i řezat...
Zrovna si říkám, že jestli se bude hubnout dál, tak abych vybrala spořku,
abych zaplatila "úpravy". Ta gravitace ale dělá neplechu

Kyvadlo - není v krabici s řetízky a krásama bižu?

Markéta
člen

# Zasláno: 13.3.2009 06:38 
Odpovědět 

Věra
Věrko,
Zaujal mě ve Tvém příspěvku jeden rozpor.
Píšeš moc hezky, jak si ráda užíváš každé obyčejné chvilky života. Ale vzápětí napíšeš, jak od února už vyhlížíš jaro.
Jako by sis zimní čas nechtěla využít celý a trávíš ho čekáním na jaro. To možná stojí za zamyšlení. Těšení je krásné, ale nemělo by být asi tak silné, aby nám bránilo prožívat radost z přítomné chvíle. Dneska ráno hodně chumelí, mně se to líbí, ale manžel mě posílá koukat do kalendáře, že je březen, a co to počasí, že se snad zbláznilo....
Ve skutečnosti se těší, až bude moci využít své nové kolečkové brusle (taky hračka pro dospělé, když jsme se o nich nedávno bavili).

To těšení-třeba i na to jaro- je kolikrát fakt to nejkrásnější.
Jednou to charakterizoval můj silně materialisticky zaměřený syn, když řekl:
"Nejvíc mě na sobě štve vlastnost, že když něco hodně chci, a dlouho se na to těším, a pak to konečně dostanu, tak mě to za nějakou dobu přestane bavit, a zase chci něco jiného."

Člověk se potřebuje těšit, ale asi by se u toho neměl trápit.

Jaro je super, škoda ale, že bývá hrozně kraťoučké. Jaro jakoby se scvrklo na kratinký přechod mezi chladnou zimou a horkým létem.
Nejsem až takový pamětník, usmíváš se nad mými léty, ale tolik ještě pamatuji, že bývala opravdová, krásná dlouhá jara. Kdy nebylo vedro, nebyla zima, bylo příjemně, slunečno. Možná si to idealizuji, nevím, takto si to pamatuji.

Jinak musím říct, že se těším na každou změnu ročního období, i na ty dlouhé zimní večery, kdy jsem doma v teple u čajíku, a venku chumelenice.

Možná až děti vyběhnou do světa, budu to zas prožívat jinak.

Kyvadlo není, nevadí.
Kámoška mi řekla, že se mi schovalo. Nemám na něm lpět a mám být trpělivá. Vyprávěla mi o tom, jak kdosi v nouzi použil i sluchátko od telefonu......v době mobilů docela nemyslitelné.
Já ho zas tak nepotřebuji, můžu použít prstýnek, nebo jehlu, jen mi to vrtá hlavou.
Trochu podezřívám Adelinku, naši kočku, to je taková straka, často věci odnese a zastrčí do nejnemožnějších děr.

virgo63
člen

# Zasláno: 13.3.2009 09:38 
Odpovědět 

Markéta
S tím těšením se... mám dceru, takový větroplach, Blíženec. Ta se od mala ptá, třeba od Vánoc, kdy že pojedeme na dovolenou k moři. Ale jen co vyjedme na dovolenou, už se ptá, kdy se vrátíme domů... a tak pořád dokola... Taky asi potřebuje stálé "těšení"...

Mě osobně jaro moc nebere. Mám tendenci "litovat" zimu, že se musela vzdát své bílé vlády. Mizení sněhu mě rozesmutňuje.
Chvilku mi trvá, než si na jarní vlání zvyknu, kolikrát to i odstůňu, jarní únava a tak.

Venku to už opravdu vypadá, že jaro vyhrává. Tak si užívejte! (Já raději pojedu o víkendu na běžky na Šumavu ).

Věra
člen

# Zasláno: 13.3.2009 21:11 
Odpovědět 

virgo63
No jo, to se to zimuje, když je bílo a škrutá to pod nohama, svěží tváře a vyfoukaný vlasy. To je primovka. Hezky si to užij.

Markéta
Chi chi , to víš, oheň Sluncem, voda - AC, aby nebyly rozpory, že?
Ale já se taky těším na barevný podzim, na holé stromy a na bílou deku.
V Praze si ji moc neužiješ, rychle sleze, ale na chvilinku se to udrží. Mám doma i v práci krásný, přímo výběrový výhled a na bílo je to krása.
Když to kvete a nebo první ještě lesklý listí svěže zeleňoučký, hmhm,
miluju to a teď si po tý depině užívám o to víc.
Ale tohle zaprskaný, špinavý a vlhký město s vlezlou vlhkou zimou do kostí, to mi nedělá dobře. Bolím mooooccc, jsem taková rozmrzelá a prášky na to moc nesmím kvůli vedl. účínkům a tak se opravdu těším,
až to oprší - aby bylo čisťounko,vylezou první travičky, poprasají pupeny... no vždť jsem hnedle jarní posel - Sluncem, tak abych se netěšila. Vánoce a konec roku mi tentokrát nevyšly jak bych ráda a tak potřebuju jiný mezník , víš?
S tím létem máš moc velkou pravdu, těchto posledních pár let je brrr, z kožichu rovnou do letního a na boso. Úplně vypadlo období baloňáků a toho krásnýho připravování se na pozvolné léto. Naví ty skleníkový vedra - to je síla, moje serdíčko to taky nerado. No takže se těším, ale zase tak za každou cenu se těšit i z bolesti a nepohody, tam až jsem ještě nedošla. Ale hledám si v té době náhradní radostná témata.

Tak té Adelince řekni, ať ti ho vrátí, má svoůj instinkt, kyvadlo netřeba jí

Markéta
člen

# Zasláno: 14.3.2009 06:38 
Odpovědět 

Tak té Adelince řekni, ať ti ho vrátí, má svoůj instinkt, kyvadlo netřeba jí
To ona s ním určitě nekýve, to ona jen vykývala mě!
Ale možná jí křivdím. Včera jsem ji taky neprávem nařkla z krádeže tužky (neuvěřitelné, co umí kočky za tanečky s tužkama!)
A pak jsem tužku našla pod svými sudoky.

Ale už se mi to vrací:
V noci jsem špatně spala, a když jsem k ránu usnula, probudilo mě bušení na dveře a zvonění u sousedů, taky nějaké hlasy. V půl páté ráno, v sobotu, výborné.
Ještě jsem na chvilku pak zabrala, než mi zazvonil budík, a zdál se mi sen, že k nám přišel soused, strašně mi vynadal za to noční zvonění a bušení, a žduchnul mě tak, že jsem spadla na zem. Marně jsem se mu snažila vysvětlit, že to jsme nebyli my...
Tak tak se musí cítit neprávem nařknutá kočička Adélka, jako já v tom snu. Možná mi tímto přišla do snu sdělit, že mi to nevzala, a opět je na vině jen moje roztěkanost, zapomětlivost, nepořádnost.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 14.3.2009 08:13 
Odpovědět 

Marketa

Markétko, sluníčko nevyčitej si nic. Jsi taková poctivá, milující ženuška a někdy dáváš víc než přijímáš. Možná proto se někdy cítíš prázdná a bez ochrany ( soused ve snu).
Víš co? Dnes ti udělujeme řád za statečnost a laskavost. Věrka a Virgo se ke mně určite připojí...a taky Dáša a prostě všichni.
Měj krásný den a nezapomeň, že tě má rádo spoutu lidí....Milan taky ( vždyť ho známe je to duše laskavá a mírná).

Markéta
člen

# Zasláno: 14.3.2009 10:48  - Změnil/a: Markéta
Odpovědět 

Pavla

Milan Zahradník

# Zasláno: 14.3.2009 10:53 
Odpovědět 

Pavla Aligova

Pavli zdar.
Jo, bývám častěji laskavý a mírný.

dobramysl
člen

# Zasláno: 29.3.2009 16:43 
Odpovědět 

Ahoj všichni po delší době...

Viděla jsem zajímavé téma, tak se připojím.
Kdybych měla ještě někdy rodit, určitě bych chtěla, aby u toho můj partner byl...už jen proto, aby mě třeba držel za ruku .

Lenka

Markéta
člen

# Zasláno: 8.4.2009 11:38 
Odpovědět 

dobramysl
A on by šel?

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Babinec / Tatínek u porodu?