Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Různé / Čínské prvky - pro Vandu a ostatní
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Autor Zpráva
Angela
člen

# Zasláno: 29.10.2011 06:14 
Odpovědět 

Jardine
take gratuluji!
My vcera zasadili take - cca 3m vysokou morusi bilou. U rodicu jsme ji take meli/mame na zahradce. Tak jsem si ji vydyndala na manzelovi.
Nase zahradka je stale jedno velke staveniste - nejak se nam stavba opozdila :-). Ale budeme uzavirat najezd, takze jsme meli posledni sanci zasadit neco vetsiho..
Pristi rok bych rada vysazela nejake kere - jako zivy plot k sousedu. A rada bych, aby to pokud mozno po cely rok hralo barvami. Mate-li tipy , tak se podelte. K dalsim sousedum, kde jsou zdi popneme nejake popinavky.. Ale to je hudba buducnosti...ted hlavne dokoncit ten domek ! .

Vanda

# Zasláno: 29.10.2011 13:18 
Odpovědět 

Jardine,
jako živý plot se dají vysázet a hezky vypadají i jabloně. Jenom je nutné podrobně se informovat, na jaké jsou naroubované podnoži, podnož by měla být málo vzrůstná, aby roční přírustky nedělali více jak 40 -50 cm. To je pak užitek čtyři v jednom, na jaře krásně kvetou, přes léto zelená stěna, na podzim úroda a v zimě dekorativní stroktura větví.

Vanda

# Zasláno: 29.10.2011 13:20 
Odpovědět 

Moruše, na tu mám taky spadeno, ale u nás v nadmořské výšce 600 m by asi neprosperovala. Nemám odvahu tady ten strom trápit.

Dagmar
člen

# Zasláno: 29.10.2011 17:55 
Odpovědět 

My jsme letos na jaře koupili sloupcovou jabloň, třešni a minihrušku - už se nam tam toho moc nevejde - tak jsem zvědavá.
Máte s tíjm někdo zkušenosti? Soused má jablůňky, po roce mu jedna rodila asi 3 jablka a stromy jsou vysoké cca něco přes metr.

Dagmar
člen

# Zasláno: 29.10.2011 18:04  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Včera jsem fotila z balkonu a chci vám ukázat obrovskou břízu, která roste pod domem - vlevo vedle ní jsou normálně vzrostlé smrky a ovocné stromy - má určitě přes 50 let, můj muž ji pamatuje z dětství

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Různé / Čínské prvky - pro Vandu a ostatní