Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Různé / Nový obchod se šperky
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 6.1.2011 22:09 
Odpovědět 

Kveta

jenom pár, protože to bylo měsíc před Vánoci a nebylo tolik času
tady jsou¨
http://dagmar8.rajce.idnes.cz/1._astrologicka_vyst ava_-_sperky/

Kveta
člen

# Zasláno: 6.1.2011 23:35 
Odpovědět 

Dagmar
Tak jsem ti prošmejdila celý album. Tedy holka, kde bereš inspiraci? Takové množství a stále nové nápady.
Je to prostě paráda

Dagmar
člen

# Zasláno: 6.1.2011 23:44  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Kveta

Květu, moc děkuji, nevím kde ji beru, nejkrásnější šperky tvořím a nejvíce inspirace mám když jsem plna emocí - a toho vzhledem k úmrtím a dalším věcem za poslední půlrok bylo nepočítaně.
Samozřejmě že v těch vypjatých chvílích tvořit nelze, to bych tam ty stresy přenášela ...
ale já se u toho úžasně uklidním - konečně využívám naplno tu moji trojkonjunkci Slunce, Neptun, Venuše ve Vahách předtím jsem jí dopřávala se projevit jen ojediněle..
Květu já si myslím, že jsi toho viděla jen zlomeček, podívej se sem http://www.fler.cz/dag

Kveta
člen

# Zasláno: 7.1.2011 09:45 
Odpovědět 

Dagmar
Je to fakt potěcha pro oko. Přestože mám ráda jednoduchost (jak víš), tak jsem nad některými dílky téměř slintala blahem :-)
V noci jsem si prohlédla víc jak tisíc foteček v albech Fler, co máš na rajčeti.

A teď jsem s obdivem zkoumala dívčí svetřík, který jsem objevila v tom tvém posledním odkazu. Chystám se přestat s kouřením a tak asi místo jedné tyčinky (cigarety) vezmu do rukou rovnou dvě (pletací jehlice). Navíc jsem před Vánoci na tě mnohokrát vzpomněla, že určitě někde máš předlohu na soba na vánoční svetr. Ale s vědomím, že toho máš moc, jsem raděj projížděla net a hledala.
Že nejstarší vnučka touží už dva roky po vánočním svetru jsem se dověděla ve chvíli, kdy mě poprosila, jestlli ji naučím plést. Tak jsem jí slíbila, že jí ho pod stromeček upletu. (No vida k čemu byl dobrý výpadek počítače i auta před nedávnem, čas jsem krátila pletením ponožek.) Za tři týdny jsem ho zmákla, i když ještě na štědrý den dopoledne jsem zapošívala konce vlny :-)
(Na výsledek můžeš mrknout na fb v galerii)

Irena
člen

# Zasláno: 7.1.2011 12:22 
Odpovědět 

Dagmar
Dášo,no já nemám slov.Úžasné.
Tvořivějšího člověka a s takovým vkusem neznám. A to prosím pocházím z kraje bižuterie. V tvých dílkách je vpletena oduševnělost a to jsem si je ještě neohmatala.
Však dárky co mám od tebe si opečovávám a hladím.

Dagmar
člen

# Zasláno: 7.1.2011 14:04 
Odpovědět 

Irenko děkuji!
Květu já na FB nechodím - nemůžeš mi do pošty poslat odkaz ať se mi to jen otevře?
tak to jsem tedy zvědavá, ještě že ses podívala na net, soba tedy nemám ))

neo
člen

# Zasláno: 7.1.2011 15:52 
Odpovědět 

Dášo

vidíš jak si šikovná a máš se z čeho radovat . I když je život prevít, mít šikovné ruce a cit pro kreativitu, můžeš mu v ledčems natrhnout p.del

Kveta
člen

# Zasláno: 7.1.2011 16:18  - Změnil/a: Kveta
Odpovědět 

Dagmar

http://www.facebook.com/album.php?aid=52529&id=100 000125115925&l=613799dbb3

ashtangi
člen

# Zasláno: 7.1.2011 16:47 
Odpovědět 

Navíc je to suprove vystizené, alespon teda co se týká mne, mám Venusi ve Vahách a ten sperk ve tvaru srdce mne úplne okouzlil, zboznuju ruzovou, je to moje naprosto nejmilovanejsí barva...

Dagmar
člen

# Zasláno: 7.1.2011 16:57 
Odpovědět 

Kveta
tedy Květo , musím zhodnotit, že to je krásné, fakt, vypadá to velmi pečlivě udělané a celkový efekt moc pěkné - opravdu.
Ta tvoje vnučka je nádherná holčina!
ashtangi
díky - mám také Venuši ve Vahách.. i když to není přímo moje srdeční záležitost, tak nějak si tu Venuši představuji.
U mne zřejmě ta Luna v |Kozorohu, Slunce v Panně a Štír na asc. ji převálcovali, mám ráda velké šperky s liniemi, ty nemusí být pravidelné.
třeba tohle http://www.fler.cz/zbozi/yvon-kolekce-stredovek-13 49618

Kveta
člen

# Zasláno: 7.1.2011 17:33 
Odpovědět 

Dagmar
Díky. Na to, že jsem něco tak velikého pletla cca po třiceti letech, to dopadlo docela dobře.

Z těch šperků na výstavu mě nadchla Venuše v Raku. Líbí se mi moc, ale asi bych ji nenosila, zato Venuši v Panně si na sobě umím představit
A někde se ještě toulá Venuše v Býku a Štíru. Budou? Nebudou?
Každopádně, až se budu chtít rozněžnit, navštívím ty tvé kolekce šperků. Je to krásný...

virgo63
člen

# Zasláno: 7.1.2011 23:12 
Odpovědět 

Holky pěkný! Svetr i šperky!

Kdysi jsem taky hodně pletla, kdeže ty časy jsou.....

Jardine
člen

# Zasláno: 9.1.2011 17:16 
Odpovědět 

Dagmar

konečně využívám naplno tu moji trojkonjunkci Slunce, Neptun, Venuše ve Vahách předtím jsem jí dopřávala se projevit jen ojediněle

Dagmar, to ráda slyším! V kolika z nás jsou ukryty vlohy, které pod tlakem okolností nemají (někdy i dlouhodobě) možnost být realizovány, a jak je fajn, když konečně můžou!

Dagmar
člen

# Zasláno: 9.1.2011 17:57  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Jardine
také mě to docela překvapilo, sice celý život něco vyrábím, pletu, pletu košíky, atd. ale takhle naplno jsem to nečekala - on ten důchod je k něčemu dobrý

Je fakt dobré když člověk dokáže realizovat alespoň v tomto věku své sny - to platí pro každého.

neo
člen

# Zasláno: 9.1.2011 19:43 
Odpovědět 

Dáša je pěkná čiperka

ashtangi
člen

# Zasláno: 10.1.2011 13:08 
Odpovědět 

Ono taky to stélium co vlastní Dagmar, to jsou vlohy k umeleckým aktivitám a drajv jako svi*a Znám to velmi dobre z vlastní zkusenosti, vlastním téz velmi potentní stélium ctyr planet pod vládou Venuse ve Vahách, a hodne se mnou házelo nez jsem se naucila ho ustát díky aktivitám podobného smeru. Díky nim je dneska klid, mír a pohoda; a radost a stestí z vytvoreného jsou nepopsatelné...

neo
člen

# Zasláno: 10.1.2011 13:34  - Změnil/a: neo
Odpovědět 

A koukám Dáša mě dala do klatby

mám také nějakou tu zkušenost ohledně stelia. To mé se nějak dlouhá léta nechtělo vyjádřit co vlastně chce .
Venuše - Slunce - Mars, kde Uran,Pluto jsou v sextilech na V+S a v trinech na Neptuna.

Nejdříve a to odmalička bylo kreslení a tah k harmonii, k hudbě jsme se nějak nedostal i když mě pořád láká naučit se hrát na klavír ... .

S nástupem esoducho, jsem jej zkoušel použít na výklad karet, etikoterapii,numerologii i astrologii, ale vždy to Saturn utnul, neboť je v kvadrátu a vesele ze mně ždímal poslední kapičky životního elánu a radostí z něj ... .

Jak už jsem zde někde psal, tak toto "stelium" mě umožňuje být přítomen ve dvou světech a přitom být pokud možno ve středu, či spíše vnímám tento potenciál ... .

Venuše u Asc 1 domě v Raku mně přináší možnost upotřebit svůj tah k projevům a zkoumání a k rezonancím našeho světa, Slunce v 12 domě mně pak umožňuje být v přítomnosti nadčasovosti a vše "vystřeďuje" Asc.
Přináší takový nadčasový otcovský přístup a vztah ke světu

Tak to je sestavení k dnešnímu datu

ashtangi
člen

# Zasláno: 10.1.2011 14:05 
Odpovědět 

neo

A co básne nebo poetická próza? Dokázu si treba predstavit skice z tvých procházek krajinou, byla bych první kdo bych si je precetl.

Jeden muj kamarád co je narozen blízko tobe, se stéliem v Raku a podobne silným mystickým tahem, tíhne k hudbe, skládá své vlastní písne a tak.

neo
člen

# Zasláno: 10.1.2011 14:50 
Odpovědět 

Mě hodně oslovuje techno trance URL

mám rád tyto lidičky :

Armin Van Buuren
Paul van Dyk
DJ Tiesto

Poslední dobou mě to ale hodně rozhazuje

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Různé / Nový obchod se šperky