Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Různé / Nový obchod se šperky
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
virgo63
člen

# Zasláno: 15.3.2010 08:25 
Odpovědět 

Zajíc MilenaP
Moc hezké! Jsi šikovná!
Na první pohled mě upoutal kobereček se stromem - tapiko3 (vidíte, že to dřevo potřebuji ), ale pak mě trochu zarazila modrá barva v pozadí. Tu nemusím... jó, kdyby tam byla zelená, tak neváhám!
Píšeš ale, že nám ještě něco předhodíš, tak se máme na co těšit!

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 15.3.2010 08:45  - Změnil/a: Zajíc MilenaP
Odpovědět 

Virgo,
už jsem něco nafotila,časem to doplním, ta modrá je tam v souladu, neb se tam objevují zelené lístky na stromečku. Téma stromu je mé nejoblíbenější. Stále platí, pokud bude mít někdo zájem, cenu okamžitě opravím, aby byla pro vás přijatelná.
Kraslice taky mají normální cenu prodejní 35Kč. To je ale mezi námí děvčaty.

Virgo, není problém udělat stejnýstrom s jiným pozadím. Ovšem, jsem limitována barvami. Která barva by se Ti líbila ? Pokud zelená, během 2 týdnů udělám a jako první to dám na mé stránky. Pak se ozvi

virgo63
člen

# Zasláno: 16.3.2010 08:00 
Odpovědět 

Zajíc MilenaP

Ty bys ho pro mě udělala?! No, to by bylo krásné! Samozřejmě, že by se mi líbila tmavě zelená na pozadí.
Jinak cena přijatelná je, já bych to za 400,-Kč nedělala. Vždyť Ti to musí zabrat spoustu večerů...
No a vůbec s tím nespěchej, klidně počkám, až sem dáš další výrobky a třeba mi padne do oka něco jiného.
Díky za ochotu.

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 16.3.2010 08:46 
Odpovědět 

Virgo,
mně ta práce dělá radost a peníze jsou jen za materiál. Podívám se, kolik té zelené mám, jinak je možno zelenou nahradit i jinou barvou. Jak dlouho mi to trvá ? - asi 4 dny, než je vše komplet.

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 16.3.2010 10:47 
Odpovědět 

Moje kraslice si můžete koupit levněji na Aukru, při osobním převzetí není žádné poštovné.URL

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 22.3.2010 11:18 
Odpovědět 

Virgo,
ještě dodělávám jednu práci a pak se pustím na ten Tvůj vysněný stromek. Včera jsem přidala na Fler.cz další kousky.

Holky, ale, proboha, těch cen si nevšímejte, klidně napište, o co byste měly zájem a nějak tu cenu uděláme tak, abych měla zase na další materiál.

Co mě mrzí, GRÁL se mi nepodařil vyfotit ve skutečných barvách. Asi ho nemám prodávat. Dělala jsem jej nejraději a v nejlepší pohodě.
URL

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 28.3.2010 10:43 
Odpovědět 

Velká předvelikonoční sleva mých kraslic. Cenu jsem snížila na co největší minimum.
URL

Zlata
člen

# Zasláno: 28.3.2010 14:59 
Odpovědět 

ZajícMilena

Mileno, z jakého materiálu se ta tapika vyrábějí ? Musí na to být něco speciálního?

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 28.3.2010 15:41  - Změnil/a: Zajíc MilenaP
Odpovědět 

Zlata

Tady je jediný obchod, který to dnes dodává, bohužel, předraženě, materiál dře a barví prsty.
URL
Já mám materiál kvalitní, ještě z dob Vlněny, něco z Gobelinky ve Val. Meziříčí. Při svých vylomeninách jsem omezena tedy množstvím barvy, které mám.
Jinak jsem vymyslela, že je dobré, koupit kvalitní silnější vlnu a tu si nastříhat na ty malé kousky. Asi tímto způsobem budu pokračovat dál.
V odkaze jsou i celé sady, na mřížce je barva i tvar předtištěný - jenže - to já nechci.
Kobereček se tvoří podle mých představ a ty se i během vázání 100x změní.

Jo, musí být řezance, mřížka, spec. háček,obšívací vlna, nápady a chuť tvořit, nebo trpělivost :-))

Zlata
člen

# Zasláno: 28.3.2010 16:08 
Odpovědět 

Milena

Tak jsem se na tu stránku mrkla, ale přímo o materiálu se tam nic nedozvíš. Otec mého kamaráda kdysi v 80. letech tapika dělal - dal se do toho v důchodu. Takže vím jak se to dělá.Tenkrát mu to vozila dcera z Německa, u nás nic takového nebylo. Vím, že si potom taky stříhal materiál sám, ale už nevím co na to používal. Ptám se proto, že mám doma spoustu zbytků různých vln po mamince. Zatím žiju v tom, že jednou v důchodu bude víc času a začnu znovu plést, momentálně jsem na pletení nesáhla takových 6 let. Možná bych dala dohromady pár klubíček, která by se ti mohla hodit. Když tak mi do mailu napiš podrobně jak by ta vlna měla vypadat. Maminka hodně pletla tlusté norské svetry, takže bych našla i vlnu silnější.
Ahoj, Zlata.

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 28.3.2010 17:13 
Odpovědět 

Zlata
Na těch stránkách tady
URL
je ukázka, kolik to stojí a kolik jich v tom válečku je. Mřížku by sis musela taky koupit tam a pokud chceš vlnu sama doma stříhat, ptej se v obchodě na vlnu na obšívání tapisérií, prostě je to vlna na zimní svetry. Stará dobrá kvalita by měla mít nejméně 30% vlny + 70 % PES.

Je taková silná 3mm a stříhá se na délku 6 cm. Pokud bys použila tenší vlnu, musíš vázat vždy 2 kousky dohromady, ale pozor - na tom koberečku už je to trochu poznat.

Zlata
člen

# Zasláno: 28.3.2010 21:58 
Odpovědět 

Díky za info. To jsem potřebovala vědět. Můžu tě ujistit, že tapika na stará kolena určitě vyrábět nebudu, já tak maximálně něco uplést nebo uháčkovat. Nějakou vlnu na zimní svetry mám doma určitě a dolovala jsem z tebe informace proto, že bych ti ji klidně poslala, aspoň bych kapku umenšila ta kvanta různých vln co mám doma. Na množství toho mám asi dva plné pytle brambor. Tak pokud máš zájem a nastříhala by sis ji, tak mi napiš na mail adresu.

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 28.3.2010 23:57 
Odpovědět 

Jeje, Zlato,

to by bylo výborné, já to všude sháním, moc mě to baví a pod rukama mi ty motivy naskakují samy.

Můžeš mi to poslat, dám Ti adresu tady, ať to nekomplikuju, však lidi ji znají, mám ji na webu :

Milena Plachá
Mačatice - Lomená 876
686 05 - Uherské Hradiště -5

Jak se Ti mohu revanžovat ? Vybereš si kobereček ? nebo kraslice - velmi ráda zašlu. Ty jsi opravdu zlatá holka.

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 30.3.2010 11:27 
Odpovědět 

Virgo
Tmavě zelenou mám, pustím se do toho, pak Ti dám vědět. Sama nevím, jak to bude vypadat, ale budu to dělat s myšlenkou na Tebe

virgo63
člen

# Zasláno: 31.3.2010 21:26 
Odpovědět 

Zajíc MilenaP
Omlouvám se, že jsem dřív nezareagovala, ale zas nějak nestíhám ani tady všechno číst... jste nějak moc "plodný"!
Mileno, jsi hodná, že ho budeš dělat přímo pro mne. Už se těším!!

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 31.3.2010 22:01 
Odpovědět 

Už jsem začala. Dám Ti vědět

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 11.5.2010 12:52  - Změnil/a: Zajíc MilenaP
Odpovědět 

Zlata
Zlatko, díky za balíček, až teď jsem se podívala, že je od Tebe. Já měla několik balíků z aukra a když manžel přebíral poštu - řekla jsem mu - to bude z Aukra - dej to do sklepa a bylo
Vyber si kobereček z mých stránek :
URL
A já Ti jeden za to pošlu. Omlouvám se, že došlo k tak fatální chybě, já myslela, že jsi na mě zapoměla, no, je to jinak a líp.
Měj se krásně a ještě jednou VELKÉ DĚKUJI TI

Kobereček 6. a 8. už ale není na prodej, všechny ostatní ano, pro Tebe gratis.

Zlata
člen

# Zasláno: 11.5.2010 20:26 
Odpovědět 

Zajíc Milena

Nemusíš mi nic posílat, vždyť ta krabička vlny ani nestojí za řeč. Jen by mi to doma další roky zbytečně leželo.

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 12.5.2010 09:28 
Odpovědět 

Tedy,
mnohokrát děkuji, Zlato a ze zbytečnosti udělám něco užitečného a krásného.

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 17.5.2010 15:39 
Odpovědět 

Zlatko,

posala jsem Ti balíček aspoň s kraslicemi. Tak si, prosím, pohlídej lístek ve schránce. Mně se stalo, že jsem to jednou vyhodila i s letáky.
Ještě jednou Ti děkuji

Dagmar, omlouvám se, že to píšu sem, ale já jiný kontakt na Zlatku nemám.

Dagmar
člen

# Zasláno: 17.5.2010 16:54  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Zajíc MilenaP
ok
kontakty na email najdeš pokud si klikneš na "člen" u každého jména, většina z nás tam mail má.

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 18.5.2010 16:12 
Odpovědět 

Aha,
potom ano. Jenže můj email tam nemám. Jak ho tam mohu přidat ?

Dagmar
člen

# Zasláno: 18.5.2010 23:21 
Odpovědět 

Zajíc MilenaP
zajíčku asi těžko, to bych musela nějak já jít asi do databáze, projít tu stovku lidí, nebo víc kteří jsou tady registrovaní a přidat to tam. Teď ale na to nemám čas, budu vést v patrnosti a zkusím to. Když tak mě pošli mail.

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 26.5.2010 19:35 
Odpovědět 

Omlouvám se, Dagmar, ale na virgo63 nemám kontakt. Kobereček je už téměř hotový.

Pro - virgo63 - napiš mi na mail svou adresu, pošlu kobereček a ráda.
MilenaPlachá@seznam.cz

Dagmar
člen

# Zasláno: 27.5.2010 19:02 
Odpovědět 

Milenko, jak jsem psala, prostě klikneš na "člen" pod Virgo a máš tam mail

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 27.5.2010 20:37 
Odpovědět 

Děkuji, Dagmar,

už jsem na to včera přišla, Virgo mi poslala adresu a kobereček je už od odpoledne na poště.

virgo63
člen

# Zasláno: 28.5.2010 07:41 
Odpovědět 

Budu mít kobereček!! Héč!
Mileno, ještě jednou děkuji a těším se!

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 29.5.2010 20:54 
Odpovědět 

Virgo,
Ať Ti přinese hodně radosti a pohody.

Dagmar
člen

# Zasláno: 6.1.2011 16:01 
Odpovědět 

Zde dávám odkaz na První astrologickou výstavu
mám velkou radost, že zde mohu vystavovat své šperky - jheště jednou děkuji Martině Lukáškové a samozřejmě i Pavlovi
http://www.transformotor.cz/wp/

Kveta
člen

# Zasláno: 6.1.2011 16:57 
Odpovědět 

Dagmar
Všimla jsem si už včera a mám radost, moc ti to přeju. Máš překrásný kousky
Doufám, že pak někde bude k vidění, cože jsi to vystavovala.

<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Různé / Nový obchod se šperky