Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Různé / Shanim knihy
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 3.6.2009 22:45  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Radko,tak to jsem ráda - mě se na té knize líbí, že má perfektně vysvětleny jak popisy planet, znamení tak hlavně aspekty a pokud člověk pochopí ten princip, krásně si jej může aplikovat.

radkas
člen

# Zasláno: 3.6.2009 23:38 
Odpovědět 

Jo, jo, souhlasim. Snazi se vsechno vysvetlit tak, ze kdyz se pak clovek zamysli, tak si spoustu veci logicky odvodi. A hlavne je vsechno napsane tak, ze to cloveka chytne a bavi .

fialka
člen

# Zasláno: 4.6.2009 09:54 
Odpovědět 

radkas
Tak to máte teda holky dobrý,já jsem trochu natvrdlá,dát ssi to do souvislostí mi dělá potíže,ale je to asi v tom správném pochopení ,teda knížku nemám,to se přiznám-určitě koupím,vše co vím,mám z internetu a na papírkách ve složceNo já vím,to není dobrý,ale polepším se už kvůli sobě,ale teť přemýšlím,dělala jsem si testík na hemisféru a mám přez 60% pravé moz.hem.zapojené a levé jen přez 31%,to bude asi ta má logika.Chi,chiNo jo,je to jen testík,ale řekla bych,jak se to vazme,na druhou stranu mě ta levá do života kecá dost.
Ale spět ke knihám,určitě si koupím,alespoň teť vím co a jak vybírat. Pa děvčata

radkas
člen

# Zasláno: 4.6.2009 10:02 
Odpovědět 

Tak to ja mam taky problem vsechno dohromady spojit a propojit. Ale prave proto jsem nadsena z takovych vybornych autoru jako Sasportas, Goeseova a dalsich, kteri me prave prakticky navadeji, jak se na ty veci divat.

Hadam, ze problem s tim, dat si vse do souvislosti je u zacatecniku normalni, a ze uz se to bude casem jenom zlepsovat

Věra
člen

# Zasláno: 4.6.2009 10:51 
Odpovědět 

radkas
pochopila holka jedna, ale občas se zavrtáš u problému, který z pohledu z venku září jasem ale jak se ho dotkneš u sebe
vnitřně, to to bolí, stagnuje a máš pocit, že si stojíš na vedení... ale to nic, to je jen o aplikaci u sebe, princip platí ať chceš nebone, ať chápeš teď a nebo pozítří
fialka
líbí se mi jak čisťounce se raduješ aspoň já to tak "slyším".
pa jdu makati..

Majka

# Zasláno: 10.6.2009 20:02 
Odpovědět 

Dobrov
Radko, to Vám asi kecali. Dnes jsem byla u Dobrovského v Brně na České kupovat nějakou literaturu a ten Sasportas se na mě culil z poličky v oddělení esoteriky. Jsem si tam na Vás vzpomněla. Ale možná, že jste ho už sehnala jinde.

Majka

# Zasláno: 10.6.2009 20:03 
Odpovědět 

Tak ted jsem volala do Brna do knihkupectvi Dobrovskeho a tam ty knihy pry nikdy nemeli, nemaji je vubec evidovane....
Radko, to Vám asi kecali. Dnes jsem byla u Dobrovského v Brně na České kupovat nějakou literaturu a ten Sasportas se na mě culil z poličky v oddělení esoteriky. Jsem si tam na Vás vzpomněla. Ale možná, že jste ho už sehnala jinde.

radkas
člen

# Zasláno: 10.6.2009 20:13 
Odpovědět 

No teda Majko! A nebyla to nahodou kniha Planety a znameni v domech horoskopu??

radkas
člen

# Zasláno: 10.6.2009 20:29 
Odpovědět 

Ja se ptala snad vsude. Vcetne nakladatelstvi, kde mi bylo receno, ze zatim novy dotisk nechystaji, ze mozna pristi rok. Takze zatim se mi bohuzel knihu sehnat nepodarilo

Majka

# Zasláno: 10.6.2009 20:29 
Odpovědět 

No teda Majko! A nebyla to nahodou kniha Planety a znameni v domech horoskopu??

Ach.. jo, culila se na mě tato kniha. Omlouvám se, myslela jsem rychleji než četla.
Omlouvám se za zavádějící a nepravdivé informace.

radkas
člen

# Zasláno: 10.6.2009 20:32 
Odpovědět 

Nevadi, dekuju moc moc za zajem

fialka
člen

# Zasláno: 12.6.2009 10:51 
Odpovědět 

Ahoj,ahoj!Zdravím všechny!
Posílám Vám všem,ale možná už to znáte,odkaz na www.harmonic.estranky.cz Tam si kliknite na PROBUZENÍ DUŚE a když si sjedete až dolů,narazíte vlevo na ASTROLOGII V OBRAZECH.Mě se to moc líbí. kukni se taky.

Dagmar
člen

# Zasláno: 22.6.2009 22:53 
Odpovědět 

mrkni se na aukro, jestli něco z toho nesháníš - link byl u Baudyho tak si to dovolím sem hodit
http://www.aukro.cz/search.php?string=astrologie&c ategory=8730&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_ rec=0

Dagmar
člen

# Zasláno: 23.6.2009 21:37 
Odpovědět 

ohledně Astrologie v obrazech - dostala jsem zprávu, že knihu je možné objednat přímo u autora
zasle ji postou - zde je mail:

zd.jurik@seznam.cz

aleale
člen

# Zasláno: 23.6.2009 23:07 
Odpovědět 

Radko, mám ho naskenovaného!

Dagmar
člen

# Zasláno: 23.6.2009 23:14 
Odpovědět 

aleale
ahoj Ali - vítám

aleale
člen

# Zasláno: 24.6.2009 17:26 
Odpovědět 

Ahoj Dáši, myslela jsem, že jsi na dovolené, psala jsem ti včera mail...
jak to vidíš s počasím? Bude ?

Dagmar
člen

# Zasláno: 24.6.2009 19:04 
Odpovědět 

aleale
mám teprve od včera znovu zavedený internet v polních podmínkách, vydrž - na dovolenou jedu za 10 dní.

radkas
člen

# Zasláno: 26.6.2009 20:55 
Odpovědět 

Radko, mám ho naskenovaného!

Jejky, a mohla by jsi mi ho nejak preposlat??

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 26.6.2009 23:03 
Odpovědět 

Ty brďo, Astrologické domy a asc - má to 15mega. Dej mi mail, zkusím ti poslat pár stránek, jestli to neucpe kanály...

radkas
člen

# Zasláno: 26.6.2009 23:41 
Odpovědět 

Ty brďo, Astrologické domy a asc - má to 15mega. Dej mi mail, zkusím ti poslat pár stránek, jestli to neucpe kanály...

Hmm.... ja si myslela, ze to asi nebude dobrej napad.... fakt tu knizku uz takovou dobu marne shanim... No, jsi hodna, ze to chces aspon zkusit. Nebylo by lepsi to poslat treba pres http://depo.bluetone.cz a nebo http://www.uschovna.cz?? muj e-mail: rona12@seznam.cz . Ja v tom tedy nejsem sbehla, ale asi by takova nejaka cesta byla schudnejsi, protoze timto zpusobem uz mi vic lidi posilali cele soubory a super. Jen to tam ulozis a ja vyzvednu.

Angela
člen

# Zasláno: 27.6.2009 07:25 
Odpovědět 

Radko, mam spoustu astrologickych knih a myslim, ze je tam i Sasportas ( matne si vpominam, ze mel oranzovy obal)
Pred rokem jsem se stehovala, a vetsinu knih jsem odvezla k rodicum. Ulozili je nekam do kumbalu. vam bude potrebnejsi. Zitra tam pojedu, tak to projdu.

radkas
člen

# Zasláno: 27.6.2009 10:14 
Odpovědět 

Angelo, to jsi moc hodna, kdyby jsi se podivala. Ja mam Planety a znameni v domech v horoskopu. Shanim Astrologicke domy a ascendent.
Jinak, pokud budes mit na prodej jeste dalsi, dej vedet jaky, rada na to mrknu, snahim toho vic. Ted koukam, ze pro aleale jsem napsala jinou adresu, nez jsem psala na zacatku. Tak holky muzete psat na radkasenk@seznam.cz. Diky jeste jednou vsem za snahu

aleale
člen

# Zasláno: 27.6.2009 11:34 
Odpovědět 

Zkus se podívat, co ti přišlo. Jestli je to ok, pošlu ti další

radkas
člen

# Zasláno: 27.6.2009 12:15 
Odpovědět 

Jsi zlaticko, prislo to, je to krasne cisty

radkas
člen

# Zasláno: 27.6.2009 12:16 
Odpovědět 

Angelo, tak nevim, jestli mas tuhle knihu, protoze tady u ty je obal spis zeleny nez oranzovy

aleale
člen

# Zasláno: 27.6.2009 13:00 
Odpovědět 

nejde to, do schránky to musím dávat po jednom, a stejně mi to limituje na 10 souborů na dávku. Neumím ty všechny stránky sbalit do jednoho balíčku.

Angela
člen

# Zasláno: 28.6.2009 18:55 
Odpovědět 

ahoj, tak mas pravdu, byla to kniha Planety a znameni.. Pamet me zrazuje. Jinak po dovolene v cervenci udelam seznam, a dam ho k dispozici.

A.

radkas
člen

# Zasláno: 28.6.2009 21:59 
Odpovědět 

Angelo, nevadi, kazdopadne dekuji za snahu

aleale
člen

# Zasláno: 17.7.2009 20:32 
Odpovědět 

Pro změnu hledám Greene, máte někdo něco?

<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Různé / Shanim knihy