Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Petr Muk
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 25.5.2010 00:12 
Odpovědět 

nar.4. 2. 1965¨

jeho smrti je mi moc líto, měla jsem ho ráda, jeho hlas mi byl příjemný, uklidňující...

V návaznosti na jiné téma o Saturnu, který sem dala Jardine - myslím, že právě on by nějaké takové ukotvení moc potřeboval.
Nevím, jestli by mu nebylo na obtíž v jeho umělecké tvořivosti - to už je věc druhá, sice Venuše v Kozorohu je..
Citlivá Luna v Rybách v opozici na Pluta a Uran, Myslím, že těch emocí a neklidu tam muselo být opravdu hodně
Slunce v kvadratuře na Neptun - jeho úniky od reality /k alkoholu/
Nevím jestli tohle stačí k maniodepresívním stavům , možná by tam leccos naznačila minuta narození..

Jardine
člen

# Zasláno: 25.5.2010 01:17 
Odpovědět 

Četla jsem, že měl těžký deprese ... ať tam na druhý straně najde pokoj, který mu tady scházel.

Věra
člen

# Zasláno: 25.5.2010 01:35 
Odpovědět 

Dagmar

Včera v noci jsem měla asi 5ti hodinový Skype a mimo jiné jsme vzpoměly i na K. Svobodu. V té chvíli jsem si mimoděk vzpoměla i na
Petra Muka a tiše v skrytu doufala, že on je na tom lépe. Znala jsem pacienty s touto dg. a ty šílené úniky mezi oběma fázemi jsou vyčerpávající, cyklické....
Hovor končil někdy okolo půl páté ráno... Musely to být snad poslední záchvěvy života, které po této vzpomínce ještě zbyly.
Díky za to, čím nás obdaroval a vtiskl do paměti.
Kéž najde mír a spočinutí.

dobramysl
člen

# Zasláno: 18.6.2010 21:39 
Odpovědět 

Také jsem ho měla ráda....

http://www.youtube.com/watch?v=QavdMC2xg-Q

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Petr Muk