Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Partnerské ladění.
Autor Zpráva
muchomůrka

# Zasláno: 12.6.2009 14:10 
Odpovědět 

Přeji krásný den!
Pročetla jsem si zde několik příspěvků a ta slova na mě dýchají takovou upřímností a zájmem, že jsem se rozhodla napsat... Budu vděčná za jakékoliv postřehy. Astrologie mě velmi zajímá, ale zdá se mi, že těch různých vazeb je strašně moc, nedokážu se podívat a vidět jasně... Tak tedy stručně napíši dvě oblasti, ke kterým bych prosím potřebovala získat více informací.

1. PARTNERSTVÍ
Jsem narozena 25.9.1983 ve Zvoleně (SR) v 9:45hod. Můj partner 3.4.1979 v Ledči nad Sázavou ve 13:30hod. Když jsme se před rokem a půl poprvé setkali, jasně jsem cítila závan "osudovosti". Tou dobou jsem v modlitbách dlouho prosila o životní lásku, která dokáže naplnit mou touhu po harmonii. Nyní po roce se máme stále rádi jako dvě spřízněné bytosti. Domnívám se, že v nás ten potenciál je, on naplňuje moje touhy a já ty jeho. Problémem je, že se někdy nenádále stane, jakoby se všechno otočilo vzhůru nohama a vše, co se předtím zdálo tak idylické, vypadá jako úplně smyšlená fantazie, kterou my jen hrajeme. Proto bych chtěla vědět, zda opravdu v relalitě (podle horoskopu) jsou v našem partnerství aspekty harmonie a stavební kameny, na kterých naše láska může růst. Nerada bych v budoucnu zjistila, že se mi všechno jen "zdálo" - a mám strach, že se to může lehce stát s mými vzdušnými zámky. Hraje zde roli, že jsme každý úplně jiný (už jen Váha - Beran), říkám mu Blázen (podle tarotové karty - on ji prostě ztělesňuje) a nebo ta spousta retrográdních planet, které má (přijde mi, že někdy se mezi námi objevují věci, které s námi nemají souvislost). Já přitom nemám žádnou - mám mu nějakým způsobem pomáhat v životě? A on mě? Lze vysledovat, jestli máme vůči sobě nějaké karmické dluhy? Nebo jsou to obecně dluhy k opačnému pohlaví, které máme splatit spolu?

2. Moje budoucí SMĚŘOVÁNÍ
Ukončila jsem v květnu magisterské stuidum sociální práce a nyní stojím na prahu nové etapy. Rozhoduji se, zda tento rok zasvětit cestování (jako dobrovolník v charitativních projektech) nebo zda zůstat v bezpečí v místě svého bydliště a věnovat se sociální práci v nějaké organizaci a pomalu se přeorientovávat na skutečný "život". Neumím říct, co je lepší. Jsou něčemu hvězdy více nakloněny?

Velmi děkuji za všechny postřehy, kdo bude mít zájem A děkuji také za tu citovost, co tu dýchá... Je to jako pohlazení.

Věra
člen

# Zasláno: 12.6.2009 15:05 
Odpovědět 

muchomůrka
jen na skok a pádím do slejváku do města.
Ještě jsem nekoukla na kolečka a tak jen jeden postřeh, co mně zaujal.
Moc mně připomínáš mou někdejší situaci. I já si kdysi vymodlila na padající hvězdě partnera, s podobnými přáními.
Jsme odpovědni za své prosby, myšlenky, žádosti a motlitby a je moc důležité nepodlehnout jen emoci a touze bez břehů.
Protože ono se to pak doslovně může na nás sesypat z toho "rohu hojnosti" a pak můžeme koukat a snažit se jen pochopit o čeho "hojnost" že jsme si to požádaly, ahááá to jsme asi nedomyslely, že?
No, myslím, že se nám dostane vyhovění, jen jsme hold nedomysleli "hygienu" snového proudu a bum, může z toho být horečnaté vzrůšo....

A tak pokud tu píšeš o hledisku touhy po harmonii, pak jen ty sama musíš pracovat na harmomizaci a vyvážených položkách své osobnosti.Ty sama ale třeba v páru ale za sebe a v sobě.
Na zcelení vědomého a nevědomého, na zcelení a vyvážení animy a anima - tedy Venušinských a Marsovských snah a úloh, na citlivém vyvažování potřeb duše a těla, jedno druhým nepotlačovat a neubíjet. Vyvažovat práci i odpočinek, napětí i klid. To všechno je bytostná harmonie a pokud si ji nedokážeme sami vybudovat vědomě a udržovat zcela průběžně, nikdo jiný to za nás neudělá, žádný partner to nesplní i kdyby se ztrhal, protože v důsledku našeho niterného rozladu nedáme žádnému partnerovi šanci nic takového dokázat, dokázat nás naplnit, uspokojit. Všechno by bylo jen pouhou snahou na prázdo, promítáním a kompenzací, projekcí.
Vždy bude takový a každý další partner jenom a pouze odrazem naší současné situace a vlastně nás samotné má a bude, ať už jakkoliv, inspirovat k tomu, abychom se zaměřili na harmonizaci sebe sama.
Až to dokážeme, teprve potom přijde i bez motlitby a přání, dříve nebo později ten, kdo k nám má patřit a kdo bude stejně v pohodě, prostě se přitáhneme.
Myslím, že všechny ty osudové vztahy jsou opravdu jen a pouze o tématu, které s sebou přinesou. A to mi můžeš věřit, měla jsem takové a síla, která se tím zapojí, to je fakt nálož. Tím ale neříkám, že nejsou platny. Naopak, ale bylo by velikááánskou chybou očekávat, že ti někdo může naplňovat to, co ty neumíš, nechceš a nebo se dokonce bráníš udělat sama pro sebe! To není o sobeckosti, to je jenom zásadní požadavek pro např. dobrou a pohodovou atmosféru osobnosti, páru ale taky pro ledviny jakožto párový orgán, který vychytává všechny nerovnosti v organismu, schytává všechny "adreliňácké ohňostroje emocionálních excesů", tím je to i dobrá pohoda pro srdíčko, které vychytává takovou dekompenzaci.
Jakmile nastolíme harmonii v organismu taky šetříme třeba kyčle, které platí jako projekční spojení pro ledviny. A tak je to dokola pořád. Když nebudeš skládat na partera váhu a odpovědnost za tvůj naplněný život v očekávání,ošetříš tak celý svůj život ve všech směrech a spojeních.
Nejhorší očekávání, které nás křiví a ničí je to, které máme od druhých,
sebere nám objektivitu a přetěžuje nás i partnera a okolí. tak pa

muchomůrka

# Zasláno: 12.6.2009 15:58 
Odpovědět 

Děkuji za rychlou odpověď, jste hodná
Se vším souhlasím... já vím, vše je odrazem vnitřního naladění... tuto skutečnost jsem byla nucena poznat již mnohokrát a stále dokola... Myslím, že před pár lety jsem s tím měla problémy, převzít zcela odpovědnost sama za sebe, ale se zkušenostmi (a já jsem dobrý žák) bych si již nedovolila nikdy házet vinu za své pocity na jiné. Také moje modlitby nebyly vyslyšeny, dokud mi tam ta pochopení se skřípěním úplně nezapadla.
Jen by mě zajímalo, jak rozlišovat realitu a sen, konkrétně ve vztahu mi připadá, že realita je vlastně žitý sen, s některými jeho vlastnostmi neuchopitelnosti, mlhavosti, apod... No nebudu se pouštět do abstraktních úvah a budu se těšit, až někdo jukne na ta "kolečka"
Děkuji!

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Partnerské ladění.