Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / krádež
Autor Zpráva
Věra
člen

# Zasláno: 15.5.2009 00:10  - Změnil/a: Věra
Odpovědět 

No tak mám zase jednu další podobu Pluta - jak vyšitou.
Chcete se podívat jak vypadá krádež v kolečku? tak tady, 14.5.2009 v 16:30
v Praze. Komu ? no přece mně - jak jinak. Asi to nosím napsaný i na zádech.
Ukradli mi v OD Tesco celou kabelku úplně se vším. Klíče oboje, doklady a co nejhorší, včera jsem brala a dneska šla platit účty, tak si fakt hrábli a mně na dno nervů. Letěla jsem domů měnit zámek, vrtat vložku....
No až se podíváte, tak si zadejde taky "bod štěstí" a koukněte na sab.sy. - fakt ironie....tak už jsem se přiznala, vezmu si prášek na spaní a jdu se smířit s tím, že ty zuby zase nepořídím, páč zloději se dneska šábnou...;(

Kveta
člen

# Zasláno: 15.5.2009 07:53 
Odpovědět 

Věra
Tak to je hodně nepříjemné, nedivím se, že jsi se rozčílila. Tos nechala kabelku bez dozoru? S ramene by ti ji snad nestáhli, to by sis snad všimla, ne?
Asi by to chtělo tvá data, bez nich jsou tranzitní k ničemu, určitě ne každý byl v tu dobu okraden. Třeba konkrétně já seděla v tu dobu u paní zubařky a nestačila se divit, jak málo z předpokládané částky za rekonstrukci zoubků budu platit. Jo jo, Pluto úřadoval, dělala mi celkový i detailní rentgen.
Ale dle mého Pluto s krádežema nesouvisí, na to je příliš pomalý. Jen nás celé ty roky svého působení nutí dělat věci jinak.

Dagmar
člen

# Zasláno: 15.5.2009 20:27 
Odpovědět 

Ach jo Veru...nenašla jsem jako vždy tvoje data, tak se nemohu mrknout...
Já tedy nevím, proč takto riskuješ, tahat sebou peníze, když jsi navíc občas roztržitá... - mě chodí důchod na účet a účty platím přes internet.

Věra
člen

# Zasláno: 16.5.2009 00:58 
Odpovědět 

Kveta
Dagmar
Oběma vám moc díky, ale já nejsem v tom internetu tak sběhlá a bojím se toho. Ale přes to založila jsem před měsícem skoro účet poštovní ale nestihla ho oživit kvůli změně operátora a celého PC a obstávce celé problematiky na víc jak 14 dní. A tak mám důchod ještě na poště ale jsem bez řádného dokladu a tak 0 od 0 pojde....

Dneska mi podruhé odvrtaly od včera dveře, nechala jsem prvně v životě klíče zevnitř a zabouchla a nemohla zamknout tím dalším.
No, kdyby nepomohl ukrajinský dělník, tak sousedství lhostejno a zabouchnuto. Práce trvala 4 hodiny a přišel jediný člověk se podívat, zda může pomoci- paradoxně úplně nový nájemník...

Kabelka byla pod mou rukou a jen ve vteřině jsem se otočila pro zeleninu do regálu a už to bylo. Jo mně už okradli tolikrát, že to ani nespočítám.
Dokonce i ze zápěstí, málem mi urazil ruku, i z krku a pořezal mně na krku tou tkanicí. Kamarádce urval na chodníku najel motorkou a serval jí a podruhé zase uřízl a to mi dělala pár dní před tím kázání.
Na Policii mi říkaly, že sem celé gengy z republiky se stahují a teď co je krize, že by mohly dělat jen pro jeden OD a uživili by se. Tam byly dneska tak hodný, až mně dojali - budu psát pochvalu.
Sama jsem v témže OD nedávno byla svědkem jak okradi paní a nestíhá se nic udělat, jsou jako rtuťovitý...i ta paní na Policii mi říkala, že pří vší opatrnosti i jí tam okradli.
Taklže varování - vyhýbejte se Tescu na Národní třídě, ale mně okradli i v Carefouru, Delvitě, na ulici a vůbec....
Dagmar, pošlu data a dej je prosím Květě. Pa

Dagmar
člen

# Zasláno: 16.5.2009 10:05 
Odpovědět 

Věro a nezdá se ti divný, že tě už tolikrát okradli?
Myslím že i jiní lidé chodí na místa kam chodíš ty ...

Věra
člen

# Zasláno: 16.5.2009 23:35 
Odpovědět 

Dagmar
Chceš slyšet, že někde okrádám já sebe samu a protože to ne a ne zpracovat a předvést výsledky jiného směřování, proto mně okrádají jíní, protože to dovolím? Tohle asi vím, jen nedokážu pořád dosti dát sobě a přestat pomáhat byť i sice na úkor sebe.
Zrovna jsem si říkala, potřebuju novou postel a matraci, spouustu věcí upravit v bytě, drolím si tu po kousíčkách a když to potřebuju přenést, tak bum a je to v hájí.
Přemýšlím ale taky o tom, jelikož to bylo v čase svátku sv.Jana z Nepomuku - patrona mimo jiné zpovědního t a j e m s t v í , zda to není o tom, že když mnbě se dotkne zloděj mých osobních věcí a zdevastuje
právo na soukromé- mé soukromé, zda mi to nenapovídá právo na ochranu jiných tajemství a dotýkání se jich?

Možná mně okradli taky proto, abych slyšela z úst toho policisty, co mi jako nenápadnou bodrost ale taky jako úžasnou filosofickou poznámku řekl
ve chvíli, kdy se pokoušel mně chlácholit a povzbudit. Řekl hned několik věcí v jedné větě. "Víte paní, tohle byste měla reklamovat tam, kde vás¨vychovali, tomu, kdo vás naučil zcela se vydat všanc jiným, bez práva na ocenění, na respektování vašich práv a na ochranu sebe samé. Komu přišlo vhod, že jste tak hodná, že pro sebe žádáte jen málo a sloužíte jiným oddaně a bez práva. Proč vás nenaučili, že se musíte nedat a umět si chránit svoje". Komu to bylo u vás vhod, že žijete bez nároků a dáváte se všanc"? Policista mi to podotkl rovněž - jakto, že jste na všechno sama - proč tu není ten, kdo vám podá ruku?, proč sama...?
Zamyslete se nad tím, kde vám bude líp, kde vás ocení a poskytnou
ochranu, kde to nebude jen o potřebách jejich ale taky těch vašich....
To mi zatrnulo - jako z partesu z mého horoskopu a soláru na tento rok...
Myslím, že mi zasáhl "strojovnu důkladně"!!!

Ještě zajímavé, zatím, co to tu píšu, mám puštěnou NOE TV a sotva jsem dopsala citace, slyším za sebou citace z bible a charakteristiku eucharistie, mimo jiné dávat sebe jiným, rozlámat se v činech jako ten chléb - pro ostatní.... inu výchova a vzorce, zákony Boží a zákon džungle.... rozhodně přemýšlím, nervy poněkud scuchány, téma ve mně běží.....

virgo63
člen

# Zasláno: 18.5.2009 13:53 
Odpovědět 

Věra
Ach jo, Věro. Ty máš tedy zase zážitky...
Proto jsem se Ti v Praze na telefon nedovolala....

Věra
člen

# Zasláno: 18.5.2009 23:39 
Odpovědět 

virgo63
Jejda, Virgulko, ty jsi hodná, myslíš i na mně při tom všem. Ani jsem se nemohla jít podívat na tu parádu a druhý den to pokračovalo ještě, to raději ani nebudu pitvat.
Komusi jsem líčila své zážitky z mnoha předešlých krádeží a všimla jsem si jistých rysů, co se opakují... sakryš a ještě jak. A vždycky když jsem opatrná, jakoby si to vyčíhali a tuplem mně vyhmátnou. Mám trošku dost nervíky na pochodu a cítím se ošklivě a poníženě. Nejen fin, na dně.
A to papírování do toho - kolotoč. Že jsem to raději neroztočila během hodiny někde v knize nebo v jiném oblíbeném artiklu. Zuby v nedohlednu a takovejch věcí se mohlo vyřešit...........

Co na to říká numerologie 14.5.2009?

Markéta
člen

# Zasláno: 19.5.2009 06:31 
Odpovědět 

Věro,
dlouho jsem tu nebyla, a teď čtu co se Ti stalo.
Strašné, zvláště když píšeš, že to není poprvé. No do prkýnka, to by naštvalo každého.

Velice mě překvapil přístup policisty. Co to bylo zač? Moudrý policista?
Jak se mu to stalo?
No ne, jestli Ti tohle řekl, tak to fakt valím oči.

Jaká je šance na dopadení zlodějů?

Věra
člen

# Zasláno: 19.5.2009 16:49 
Odpovědět 

Markéta
odcházím, stručně!
Díky za účast.
Šance malá - velmi agresivní lokalita, asi jedna z nejhorších v Praze.
Moudrej, to jo a milej a mladej - to překvapilo. RAK s vadou řeči a o to to bylo pro mně laskavější, pečující. Pověděl toho víc a i doporučil.
Jak, no asi proto, že to sám nemusí mít lehký ale je optimistický a rozhodně se asi jen tak nepopo.. s vadou do této služby je dost statečné.
Opravdu milý, koukala jsem, zda někde netrčí křídla, jako z partesu. Odcházela jsem fakt s nápady i potěchou, i když ....

Markéta
člen

# Zasláno: 19.5.2009 21:01 
Odpovědět 

Věra
RAK s vadou řeči ...

To jsi z něj stačila vytáhnout kde má Sluníčko? Dobrý!
Jak to děláte? Mně tohle nikdo na potkání nechce říkat.

Věra
člen

# Zasláno: 20.5.2009 11:57 
Odpovědět 

Markéta
každýho se zeptám a skoro všichni řeknou. Normálka.Asi důvěryhodný kukuč trdla..., ten druhý byl Býk.

Věra
člen

# Zasláno: 20.5.2009 12:42 
Odpovědět 

Markéta
jo ještě mně napadá, že ta vada je jenom na povrch viděnou záležitostí, která sice upoutá ucho, ale hloubka myšlenkového vyhodnocení je pro mně tím- co skutečně dává ... mně dává! Nebylo to to ploché - lakonické, no musíte si dávat větší pozor, .. to je život... však my už ho chytíme, nebo to je předem ztracený...
On vnímá, cítí, myslí, hodnotí a rozlišuje a l e taky říká=servíruje!!!
To je zdaleka víc, než když si tě ve skrytu kdosi přehodnotí a udělá odsudek, splní povinnost - šablonu a jde! Taková forma pro mně postrádá člověka. Ale tenhle hoch měl lidskost v přístupu profíka na místech, kde denně tahají kaštany z nejošklivějších míst člověčích nevztahů.
Je lehké uklouznout v povrchnosti, apatii, sarkasmu a pod. On ale ne, věřím, že naplňuje ono zprofanované "slouží a pomáhá" opravdově.
On dělá to, že ten, kdo utrpí herdu se necítí jen obrán; tady byl kdosi obdarován a obrácen ke snaze podívat se, odkud kořen problému táhne vláhu, odcházíš chudší a přesto obdarovaná snahou rozlišit, zpracovat, iniciovat změnu a jít líp a vzhůru, ne se potácet v ublížení a vleku systému...za to jsem byla v tu chvíli paradoxně vděčná.

Věra
člen

# Zasláno: 23.5.2009 11:44 
Odpovědět 

Tak si představte, že jsem slyšela od jednoho známého, že sám byl svědkem toho, že při cestě tramvají v Praze, nastoupilo několik našich spoluobčanů"šikovných" v klanu do tramvaje a připraveni posloužit si rychlým ziskem na náš úkor. Stál opřen na konci vozu a matka u tyče si označovala jízdenku. Jeden ze "šikulů" vztahoval ruku s nožem, aby přeřízl ucho tašky na jejím rameni. On začal křičet a snad jedině tím rozpoutal ochotu ostatních - pomoci matce, jinak nebyla šance. Počet "šikulů" byl velký a tak, pokud by nekřičel, okradli by hned několik lidí najednou během mžiku a vystoupili by na další zastávce. Takhle se ostatní postarali o zneškodnění i přes rizika... Tak na začátku letní sezony varuju, chodí to tu tak!!!

Dagmar
člen

# Zasláno: 23.5.2009 19:47 
Odpovědět 

Věra
Věru ty jsi jak "černá kronika" napiš prosím občas něco pozitivního

Markéta
člen

# Zasláno: 23.5.2009 22:33  - Změnil/a: Markéta
Odpovědět 

Věro, kde to bydlíš?
Rozhodně zajímavé zážitky, ale hůř se to asi zažívá na vlastní kůži.
Se spoluobčany mám taky pár zkušeností. Moje sestra 9 let bydlela na okraji jejich ghetta. Nebudu tady na Tvé vlákno ale přilévat další zlo. Stačí ty Tvé děsivé zážitky.

Věra
člen

# Zasláno: 24.5.2009 02:41 
Odpovědět 

Dagmar
Markéta
No tohle nebyly moje zážitky ale známého, který se dověděl, co se mi stalo. Jaká černá kronika a raději pozitivní... co co co, panenko, to
je čirá realita.
Kdyby se to někomu v Praze stalo, pak by se říkalo, že nevaruju.
Tak varuju, co jiného ode mně čekat, když mně znáte s tím prknem . Je začátek sezony - tak prostě bacha!!! je to metropole a tak co se příležitostí týká, je tu vyšší pravděpodobnost všeho.
Možné práce a výdělku i "taky práce" a "taky zisku" že?
Dokonce i na TV NOE říkal jeden duchovní, že krize nutí i ty, kteří ještě nezakopli a nesáhli k takovému způsobu ... takže vlastně jsem se stala
asi nedobrovolným sponzorem "nezaměstnaných".
No holt systém tunelované ČR - sociální politika- podivná, invalidní sponzoruje lehkoživy a rychlopracovníky a kupuje si tak kurzy sebeobrany ... kurňaaaa......holky.... to by ani v parlamentu nevymysleli líp

lenka-s

# Zasláno: 24.5.2009 11:37 
Odpovědět 

Verus, soustrast

To jsou ty hlavní mesta. Mne nikdy v zivote nic neukradli (klepu), jenom jednou penezenku v jakési hospode, kdyz jsem si vyjela na výlet do Madridu. Na Gran Vía v úplném centru probíhá za bílého dne hitpárada kolumbijských prostitutek, clovek neverí vlastním ocím. Co se týká metra tak klepu, protoze spatný zázitek jsem nastestí nikdy nemela (ale radeji vzdycky kdyz cestuju tak se snazím pro jistotu vypadat jako otrhanec, navíc jsem se naucila cestovat v podstate bez zavazadel).

Kdyz jsem jednu dobu v Madridu bydlela, mela jsem radost, protoze jsem po spousta trablích kápla na celkem na pekný byt ve slusné oblasti s velice fajn lidmi. Ovsem první vec co mi spolubydlící sdelili byla: "V zádném prípade nechod za ten most, tam zacíná ghetto a obrali by Te o vsechno..." Boze, jak já jsem se ráda vracela na sever do mé "vesnice", kde lidi nechávají dvere otevrené a baráky nezamcený

Věra
člen

# Zasláno: 24.5.2009 14:23 
Odpovědět 

lenka-s
Jsi milá. Díky za účast.

Já nevypadám nikterak zajímavě, jsem koule, obyčejná ženská, po které je myslím vidět, že kapsář právě nepraská nadbytkem.
Můj xichtík ukazuje výraz toho, kdo neublíží a tak šup, tomu se bude
dobře ubližovat !!! proč si nevyzkoušet kam až klesli, chudáčkové duchem....
I když si namastí kapsu a užije si na cizí úkor, handickepovaného,
jeho handickapu to nepomůže!!!

Jiní by to šli ukázat do TV, já ji mám sice za barákem ale ukazuju se nerada. Je to nesmírně zlé a ještě horší, protože sice mi ukradli pro mně velký obnos ale zdaleka více mně poškodily ještě dále do budoucna.

Musím zaplatit výdaje s novým štítkem bezpeč. a opravou dveří, které se skoro rovnají ukradené částce, musím vrátit půjčené peníze na přežití, musím odsunout zuby a už teď se naplňují problémy, které mi ohrožují obroušené zuby - a to je pro mně částka , kterou budu spořit dlouho.
Budu mít velké problémy s platbama, na které byly peníze určeny a dostanu se do dalších problémů s navazujícíma úhradama např. splatnosti blížící se na mně rychle a to hned ve stejném termínu. a dvakrát najednou.
Už vůbec nemluvím o poplatcích za ztrátu, novém mobilu, na který letos jistě nebude, a dalších věcech, které jsem měla pořidit. Tím se vše naprosto zahustí a ztratí z dosahu. Brečet už nepomáhá. Jsem na tom hůře, než když jsem platila za složenky zbytečný výdaj - každý měsíc!
Věděla jsem, že mít uložené peníze není dobrý nápad. Už jen těch rizik v Praze, když si máš jít vyzvednout v automatu.
Sakra, ani myslet se mi na to nechce.
Kdybych byla zdravá, mohla bych brigádou něco získat ale takhlee....
je mi smutno a nevím, na jaké další problémy narazím, protože jestli
jsem do teď těžko fin. dýchala, teď jsem fakt hluboko pod vodou
a nevím jak vyplavat!!!
Nervy se mi tedy opravdu neradují a ten tik smajlíka jsem taky nezvolila náhodou!. Deprese si na mně brousí................

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 24.5.2009 21:50 
Odpovědět 

Ahoj Věrko,
Dnes jsem dopisovala nějaké „dluhy" na duši.cz, přesněji řečeno Bachovy květové esence. Jak si tě tady čtu, přemýšlím nad tvým duševním programem, který se ti stal programem životním. V tomto průseru žijeme všichni a kdo ví odkud se to všechno bere. Dnes jsem skutečně velmi zpytovala svědomí, zamýšlela se nad mými programy, které jsem si dnes vynesla o patro výše, tedy z podvědomí do vědomí.
Je moc dobře, že jsem se do psaní právě dnes pustila, dost to se mnou otřáslo v negativním slova smyslu, ale kdo má rád stíny? Na druhé straně vím, že nastal čas vyčistit duši, nebo se nedostanu dál.
Překopíruji ti zde jednu s esencí.

38. Willow – Žlutá vrba ....čím jsem si to zasloužil?

Smůla mi stále šlape na paty. Touto větou by se dalo definovat duševní rozpoložení odpovídající esenci Žluté vrby.
Nesoulad s okolím, tchýni, partnerem, zaměstnavatelem, kolegou v práci, rodiči...
Neustále dochází ke konfliktům a nedorozumění a dotyčný se zalyká vzteky, stahuje stále víc do ústraní a napadá ho pouze jediná věta:" čím jsem si to zasloužil?"
Jedinec se cítí zrazen, nepochopen, zneuctěn a tvrdí:

Spravedlnost neexistuje

Jsem neustále obětí spiknutí

Nikdy jsem neměl tolik prostředků jako ostatní, proto jsem musel takhle skončit

Nikdy ti to nezapomenu!

Jsem velmi slušný člověk a přesto mám jen smůlu

Za všechno můžou doktoři, špatně určili diagnózu a zdraví už mi nikdo nevrátí

Vždy jsem musel polykat každou křivdu, život je velmi hořká záležitost

Proč mi všichni ubližují?

Typ člověka Willow neukazuje svůj vnitřní vztek a zřídka vysloví nadávku, raději rozdává jedovaté poznámky, kterými dává najevo nespokojenost a vzdor.
Právě touto zbraní chce protivníka zasáhnout a pomstít se za údajné bezpráví.
V souvislosti s esencí Willow je třeba zmínit předstupínek duševního rozpoložení obsaženého v esenci Gentian ( Hořec podzimní č. 12 ). Dotyčný uvěřil, že chyby je třeba hledat pouze u ostatních a vytvořil si z této doměnky doslova zaklínací formuli, která lepí na jeho osobnosti i v auře.
Pokud tedy uvěřil ve vinu ostatních ( Gentian, Hořec podzimní ) je nutný jen malý krůček k esenci Žluté vrby – Willow, aby dílo křivd bylo zapečetěno, jedinec zatrpknul natolik, že uvěří i nespravedlnosti osudu a udělá si z něho vlastní, životní filozofii.
Od esence č.38 bez snahy duševní disharmonii odblokovat je možný jen jediný posun kupředu, k esenci totální rezignace č. 37, plané šípkové růži.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 24.5.2009 22:18 
Odpovědět 

Věra

Koukla jsem na to ještě z jiného pohledu, tedy astrologického. Měla jsem poměrně kreativní víkend a mohla jsem se i dost naučit o kentaurech.
Tak tedy, Nessus trůní ve tvém jedenáctém domě v Býku. Vybízí nás k pozornosti a v momentě pocitu největší jistoty se nám naše naivita, důvěra v okolí, záležitost nebo člověka vůbec nevyplatí. Býk jsou finance a proto by jsi na ně na veřejnosti měla dbát víc než ostatní, jinak tě stále někdo bude připravovat o iluzi bezpečí a jistoty. Třeba právě krádeží.
Dnes vlastně nejsi první, koho na tuto skutečnost upozorňuji. Ta druhá osoba má rozehraných pár set tisíc, ale v podstatě jste na tom stejně.
Koukla jsem ještě na progrese...budeš muset skutečně vyklízet vše, co k tobě nepatří, zkusit přelstít ego a kouknout se na duši. Chápu, že píšeš o depresích. Asi jsi zanedbala jarní úklid, tak ti vyhrožuje ten letní)

Věra
člen

# Zasláno: 24.5.2009 22:56 
Odpovědět 

Pavla Aligova
Díky moc za tvá slova i za Bachovky.
Tohle druhé je ale na mně ušité na míru.
Ta důvěra v lidi, hledání a potřeba bezpečí a neustálá snaha jej nabízet
i jiným. Jednou jsme se tu my dvě, nedávno dotkly toho Nessuse
v konj. s DO a s antivertexem myslím. Nejsem snad tak hořká, to ne a jsem zvyklá hledat chybu u sebe a "výnos" z té situace, ať už je jakákoliv. Depina na mně lehce posahává, pokud připustím počítání - viz výše a protože to není ještě dost daleko od té roky mně sužující po tom, co taky kdosi - lékař narušil mé hranice.!
Ještě se neotřepu z jedné a hnedka po rypci.
S tou šéfskou snahou a s mým nesouhlasem je to ale taky pravda.
Zažívá si teĎ SVÉ KRIZOVÉ A SAKRA NEPŘÍJEMNÉ věci a kompenzuje se na mně pro mou snahu pozitivně se z věcí dostat.
Jakoby na mně lopatou bylo házeno to, co neumí odházet.
Kompenzuje se a bazíruje na 1000 x hloupostech, které úmoří...
Po depresi mi teď stačí docela menší zatížení a mechanismus se
rozhodí...a s jarním úklidem je tu taky drápkem chňapnuto, zase se
starám a doufám v čísi dobro a bojuju za něj a na sebe nezbývá tolik místa.

Jo, mám snahu zůstat slušná, pozitivní a potlačovat bolavé věci.
Dlouhodobě je snášet - Obrana nic moc.
A když si uvědomím můj 9.dům a obsazení, je mi z toho nevalně.
Teď mi tam to stelium asi hodlá ukázat smysl, co?

Ještě bys mi prosím mohla nakousnout ten úklid a odkládání, a klidně
i na mejlík. Moje věcim ke mně doznívají většinou až končí tranzity
a už se jich tak není čas dotknout.

Díky za tvý slova a snahu

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 24.5.2009 23:40 
Odpovědět 

Věra
Ještě bys mi prosím mohla nakousnout ten úklid a odkládání...

Moji odpověď najdeš právě v první části, v Bachovkách. Nejdřív z tebe kdysi, kdosi možná udělal oběť a ty jsi tu roli přijala, pak jsi ji uvěřila a ve finále je to tvůj smysl života...tedy být obětí.
Věrko nechci ti ublížit, ale věř mi dnes jsem sama sobě uštědřila stejnou rekapitulaci a jsem za to probuzení ráda. Vykukuje to však jako malé semínko ze země a já se opravdu chci snažit nenechat ten klíček zaschnout a něco s tím udělat. Možná pro budoucnost a možná i pro můj příští život.
Na to, aby jsi už měla život za sebou jsi ještě velmi mladá.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 24.5.2009 23:42 
Odpovědět 

Věrko jsi ročník 1957?

lenka-s

# Zasláno: 25.5.2009 11:45 
Odpovědět 

Věra

Verus, to je mi moc líto! Jsem ale presvedcená, ze to zvládnes! Jestli je Ti to útechou, tak já treba mobil nemám, nesnásím je. Klidne bych Ti dala svuj starý, kdybych Ti byla nablízko. Co se týká tvého xichtíku, kterému se bude dobre ublizovat, tak to neber, ze by ti kapsári na to sli az tak psychologicky. Shromazdují se ve velkomestech, protoze tam je nejvíce lidí, jinak se zivit neumí a bohuzel, urcite nejsi jediná, koho okradli. Ono to samozrejme nepotesí, ale není to tak, ze by si na Tebe nekdo zlý zasedl. Urcitá malinká depka je v takovém prípade na míste, ale pak rychle zvednout hlavu a pokracovat dál, bez nejakého utápení se v tom co je pryc. Vzdyt vzpomenme na jedno pekné ceské zivotní moudro: kdyz jde o peníze, tak jde o hvno! Jsem si jistá, ze jako hodný clovek urcite narazís na lidi a prílezitosti, kterí Ti pomohou dostat se dál.

Věra
člen

# Zasláno: 25.5.2009 16:07 
Odpovědět 

lenka-s
Lenko, díky za tvá slova .
No ale to ani tak nejsou má slova s tím xichtíkem ale zaznělo to i v té charakteristice na Policii. Jinak ale pravdu mají - jsem jiná a je to patrné
od pohledu. Pragmatickou babu pevně stojících na nohách a ukotvenou, na tu si netroufnou, jenže tak jsem nevypadala ani před 25ti lety. Jak říká máma, jsi od jinud a špatný století....;
paradox, ona vypadá jako, že zabije a ublíží a okrádají jí jinak - naivně hupsne na různé "nabídky".
Jinak mobilem já nevolám, mám ho pro případ nouze - invalida s budkou v kapse! na jeho provoz nejsou prostředky a nesnáším signál; ale databaze tam byla, prostě deníček elektronický. Ten budu mít ale půjčený, než se zmátořím a pořídím rezervní.

Jestli to zvládnu, to se uvidí za pár měsíců, zda se vymotám z průseru finančně, inv.d je pasé, padne na platby a platík přivýdělku bude pukat, aby dosáhl na ztráty a nutné vydání a mimořádé platby...to jsem v noci zase oskuhrala; těžká voda a nevím jak kormidlovat.
Výdaje s uvedením stavu do pořádku ještě daleko zhoršují. To už jsem tu ale psala. Nechci zatěžovat svýma stesky, stejně nelze, než stáhnout už tak stažený rozpočet a doufat, že nepřijde další mimořádka.
Horší je, že v této době chodí jedno účtování od družstva a to nelze jinak...

Pavla Aligova

Pavlo děkuju, jdu na mejl a písnu hnedka.
Docela bych ráda slyšela více osobní průvan a varování. Jsem já ale ....

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / krádež