Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Adélka 15.11.1991
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
dobramysl
člen


# Zasláno: 14.11.2007 18:12 
Odpovědět 


Dobrý večer všichni, chtěla bych vás poprosit o analýzu mé dcery Adélky, která se mi před 16 lety narodila. 15.11.1991 ve 4.15 hod. (zvláštní je, že jsem se podívala přesně na hodiny a lékař při zapisování zprávy, kde se ptal na otce, matku, jméno dítěte, zapsal dobu narození ve 4.30 hod)- Valašské Meziříčí.
Ledacos jsem si o ní v knihách vyčetla, sedí to, že je odvážná, dominantní, ale zároveň bojuje s vnitřní nejistotou a stále se ubezpečuje o mojí lásce.Je výborně pohybově nadaná... pře pár dny jsem obě smutnily. V ten sám den, co má narozeniny Adélka, měla narozeniny i její kamarádka, která bohužel podlehla rakovině.

Dagmar
člen


# Zasláno: 14.11.2007 19:13  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 
i když sama pracuji v Camp. domech, dávám to sem v Placïdovi protože vím, že většina z vás je používá.

Dagmar
člen


# Zasláno: 14.11.2007 19:28 
Odpovědět 


Protože to je mřížka naprosto ideální na numerologii, napíšu zde nejdříve něco přes ni, potom bych se přidala k astrologii, pokud někdo něco napíše.

Adélka je zcela jistě pěkná a přitažlivá slečna.Teď v dospívání čerpá sebedůvěru hlavně z domácího prostředí, jak naznačuje výsledná šestka ze dne narození - možná zde necítí jistotu, kterou by potřebovala, možná prostředí domova a vztah k jednomu z rodičů není optimální - proto se snaží stále ubezpečovat o tom, že ji máte rádi.
Její životní číslo ukazuje na výraznou dominantní osobnost /bodejť by ne tolik planet v 1. domě v Campanovi/. Ale protože je její životní jednička vytvořena z mezisoučtu 28, bude si teprve muset hledat tu jistotu, sebedůvěru, schopnost stát na vlastních nohou za pomoci rodičů.
Ten mezisoučet hovoří většinou rovněž o výrazném rodiči, nebo rodiči který uplatňuje řád - takže tyto děti v sobě ony schopnosti i schopnost vést v sobě hledají a dozrávají o trochu později.-

Citlivost na autority - tam by mohl být problém.
Ona potřebuje opravdu hodně aktivit - to obrovské množství jedniček ukazuje na citlivost, až přecitlivělost a následné impulzivní reakce, když je napětí příliš silné.
Jenže u ní musí být asi silné přespříliš, protože do té doby bude své emoce potlačovat a to by se jí opravdu mohlo projevit na zdraví - např. v podobě potíží s dýcháním astmatem a pod.
Potřebuje se projevit, prosadit, přes sport, tanec, jakýkoliv pohyb - nebo přes hudbu umění - ale je to opravdu nutné a bude to tak muset mít po celý život.
Ona byla do svých 12ti let pod číslem 2, citlivost, vnímavost, nyní se nachází v období do svých 24 let, kdy bude vlivem čísla 6 - a to je o rodině , o hledání jistoty v této oblasti.

dobramysl
člen


# Zasláno: 14.11.2007 20:59 
Odpovědět 


Dášo, moc děkuji, zatím to sedí perfektně, Adélka dělala 9 let balet, aerobic, teď tancuje Hip hop. Přitažlivá je moc, neustále mladíci leží na zvonku a dotazují se, zda je doma
Když jí bylo necelých 12 let, rozvedla jsem se. Manžel dělal dusnou atmosféru a jí to nedělalo dobře.
Se mnou má velmi dobrý vztah a můžu říct s odstupem let ho začíná mít dobrý i s otcem. On má v narození taky hodně jedniček 11.1.1968. Spoustu problémů si přinesl z původní rodiny a jablko nepadlo daleko od stromu.

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 14.11.2007 21:44 
Odpovědět 


Dobry vecer

Numerologie je vskutku skvela vec Daso, napsala jsi to moc zajimave. Udelala jsem si radix a progrese, jelikoz jsem v tom nahore nemohla zorientovat ohledne IC.
Zvazovala jsem, co vlastne divence napsat a uvedomila jsem si, ze v jejim veku hraje momentalne nejdulezitejsi roli jeji emocionalni svet. Je opravdu zajimave, jak to o cem pises Daso, se propleta s mymi myslenkami. Proto jsem si udelala i sek. progrese, abych mohla lepe nahlednout do jejiho emocionalniho sveta.
Prejdu tedy k Lune a jejim spojenim. Radixova Luna se nachazi ve znameni Vodnare v 5.dome. Je nutne si uvedomit jednu podstatnou vec a to, ze divka bude vzdy trpet pocitem vzdalenosti blizkosti. Ja vim, je to vyjadreno velmi neohrabane: vzdalenost blizkosti. Znate tu touhu po blizkosti, ktere se chcete za chvili opet vzdat, protoze by byla prilis blizka? Mozna se divka ocenuje( 2.dum) podle toho, kolik lasky dostava od matky( Luna). Byla matka skutecne schopna dat lasku? Individualni podporu, povzbuzeni k vykonu zcela jiste, ale telesnou, citovou blizkost?
Napadla me hloupost, jestli divka neni duse z prvni svetove valky. Neschopnost se individualne- emocionalne rozvinout bylo tematem plutonske generace( Rak) 1914- 1939. Adelka ma sestupny uzel v Raku, 10.dum a ma sestoupit do domu ctvrteho ve znameni Kozoroha. Na sestupnem uzlu stelium Uran, Neptun, Lilith v trigonu do 12.domu. Spoustu se toci kolem rodiny, rodinne karmy. Planety jsou prevazne v leve polovine radixu, tedy tema JA. Jak se s tim vsim vyrovnam? Mam pocit, ze je to "stara" duse, ktera prisla mnoha inkarnacemi. Ten pocit ve me vzbuzuje pohled na kozorozsky uzel. Bude hledat svoji starou dusi a bude na to sama, protoze matce( Luna ve Vodnari) neni dovoleno se prilis priblizit. Divka bude hazet zachranne lano smerem k matce, ale marne. V teto inkarnaci ji to nebude umozneno. Silu bude muset najit sama v sobe a ve svych vlastnich hodnotach( 2.dum konj. Mars, Pluto, Slunce- sextil Lilith- 4.dum).
Divka hleda momentalne citove zazemi. Radixovy pocit nedosazitelnosti emocionalniho spojeni( Luna- Vodnar) se snoubi se sek. progresivni Lunou ve 12.dome, ktera vyvolava pocit osameni. Putuje si to vsak jiz smerem k AC, coz situaci muze odlehcit, ale zaroven vyvolat pocit precitlivelosti.
Upoutala me jedna vec a to je Nessus( 22°) na AC (19°). Neubranim se otazce:"coze to probihalo, probiha za nasili v rodine"? Boj mezi matkou a otcem? Jaky?
Rada bych se zeptala na tehotenstvi a porod. Byl tam nejaky drasticky zasah? Ze strany rodiny, nejake tvrde, starsi zeny? Problemy v nemocnici? Jsou to opravdu jen zvedave otazky ohledne pusobeni kentaura Nessus.
Omlouvam se za tu primost, porad mi tam v tom radixu vystupuje tvrdost.
Pri pohledu do radixu me take napadlo, ze je to krasna divka...a Dasa pise to same. Umi se pohybove dobre vyjadrovat( tanec), mozna radeji nez ustne. Mela by si vsak davat pozor na chodidla ( Ryba- 6.dum), ta jsou choulostiva.
No tak vzhuru do hledani vlastni, stare, moudre duse a pochopeni toho, ze co bylo skoncilo a zaclo uplne neco noveho a prospesneho. Novy zensky rad se svymi hodnotami a kvalitami ( sestupny uzel v Kozorohu, 4.dome- dum, puvod duse).
Dobrou noc.

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 14.11.2007 21:52 
Odpovědět 


Jak si to ted po sobe jeste jednou ctu, tak to mozna pusobi trochu pochmurne. Je to z toho duvodu, ze se jedna skutecne o tema duse, rodinnych korenu, sestup do 4.domu.
Po odeslani jsem zjistila, ze pribyl prispevek matky- dobramysl. Je skvele, ze divka tanci. Hip-hop se skvele hodi k jejimu talentovemu- 5.domu.
Otce jsem vynechala umyslne...., aby se zase nereklo, ze Aligova....

Dagmar
člen


# Zasláno: 14.11.2007 22:12 
Odpovědět 


Adelka ma sestupny uzel v Raku, 10.dum a ma sestoupit do domu ctvrteho ve znameni Kozoroha.
ano takhle to vidím rovněž, tu sebejistotu bude muset v sobě najít.
Já to nevidím až tak chmurně i když samozřejmě to nebude jednoduché.
Já jsem se o rodičích také nechtěla moc zmiňovat i když ten rozvod rodičů a podmínky jsou jasně vidět ve 4. domě i v kvadratuře Slunce s Lunou.

já se na to dívám v Campanovi - jakou školu studuje, nebo jak to probíhá se vzděláním?
Tady bych to viděla na nějaké sociální profese /nebo obchod?/nebo něco podobného s pozdějším osamostatněním se , protože trvám na problému s autoritami což by mohlo být pro ni nepříjemné.
Je to "povídalka" viď?

dobramysl
člen


# Zasláno: 15.11.2007 07:54 
Odpovědět 


Letos začala studovat gymnázium a povídalka to ona je, asi po mně

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 15.11.2007 08:58 
Odpovědět 


Dobramysl

Velkou dusevni podporou budou pro Adelku aktivity ve volnem case a pratele. Tam se uvolni a bude stastna.

Nemuzes popsat rodinu jejiho otce? Jaka byla situace ve vasi rodine, prababicky? Chovani sourozencu?

dobramysl
člen


# Zasláno: 15.11.2007 13:08 
Odpovědět 


Ahojte všichni, moc děkuji za krásné a pravdivé příspěvky...ještě musím pracovat, ale později se k tématu vyjádřím...
Jen pár slov...porod byl vyvolán, 10 dní jsem přenášela a 2 dny dostávala injekce, ale jinak běžný porod, žádné větší komplikace...
Můj muž pochází z disharmonické rodiny, vše co bylo zmíněno výše je pravda. Je to muž dvojí tváře, ale pozor, velmi úspěšný, je ředitelem jedné banky...víc psát nechci.
S Adélkou mám od mala výborný vztah, je ovšem pravda, že musím být důsledná.
Máte pravdu, je moc hezká, zvítězila v jedné soutěži jako Dívka roku...
Vždycky, když přijde, že má splín, tak mi to musí hned povědět, já ji podpořím a ona na to: "Mami, mě se tak uleví, když ti to řeknu....nevadí?" - to je její velmi časté slovo. Samozřejmě, že mi to nevadí, od toho tu pro ni jsem.

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 15.11.2007 15:25 
Odpovědět 


dobramysl

Vis neptala jsem se na manzela (byvaleho) ze zvedavosti, nebo, ze bych ti chtela lezt do soukromi. Je to ciste z duvodu studijniho. Ten Nessus....napadnul te nekdy tvuj muz fyzicky? Porad mi vrta v hlave to fyzicke nasili, pocit, ktereho se nemuzu zbavit, kdyz koukam Adelce do radixu. No treba to bylo nekde v rodine, ani o tom nevis( deda mlatil babicku, nebo tak).
Rodinna linie napr. meho syna ( ze strany jeho otce, dedy, pradedy) je karmicky zatizena. Byli to tyrani a bezcitni chamtivci. Zjistila jsem, ze situaci zhorsil synuv pradeda, ktereho on vsak uz nepoznal. Tento muz udelal neco velmi zleho, ale nezjistila jsem, co to bylo konkretne. Mozna by to odhalily rodinne konstelace. Kluk to musi odpykat s nimi, ale neda se nic delat. Zajimave je, ze ma syn rovnez vzestupny uzel ve 4. dome a jednu dobu se velmi zajimal o rodinny kmen, proto jsme i zacali hledat.
Co se tyka tveho muze, udelat karieru k tomu clovek nepotrebuje charakter....bohuzel. Zvazovala jsem, co je vlastne tezsi. Vzestupny uzel ve 4. dome, nebo v 10.?

dobramysl
člen


# Zasláno: 15.11.2007 17:19 
Odpovědět 


Vše, co si zmínila nahoře je pravda...nerada se o tom tady zmiňuju, neboť tu si to vlastně může přečíst kdokoliv...vás, ty empatické lidičky nemyslím, ale někoho z vnějšího světa, který by mohl přijít uškodit jiným...Domácí situaci jsem začala řešit tak, že jsem podala přihlášku na vysokou školu a v naprosto nepřijatelném rodinném prostředí ji vystudovala...Když si to spojíš s domácí atmosférou, starostí o rodinu a mojí profesí (učitelka), měla jsem toho nad hlavu, ale ten "motor" a motivace mě hnaly stále vpřed... mé narození je 24.8.1969, už jsem to tu kdysi psala, bohužel přesně nevím dobu narození. Adélka si z mého studia vzala hodně, učí se nahlas jako já, je metodická (i když je velký "bordelář") a často za mnou chodí pro radu...chodí se ujišťovat, zda to je správně a je vidět, že na mě hodně dá. Žijeme si teď pohodově a náš byt je klidnou a bezpečnou oázou.

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 15.11.2007 19:23 
Odpovědět 


dobramysl
Chapu tvoje obavy z verejnosti.
Ze je holka bordelar? Neni! Jak to maji ty decka zvladnout s Uranem ve 4.dome? To je naprogramovany chaos
Vis, mluvim z vlastni zkusenosti, moje dcera (21) je taky takovy bordelar, ale jinak vzorna, pilna studentka. Kdyz je doma ( pres tyden nebydli doma), tak se vzdycky nejednou "vynori", da mi pusu a rekne:"maminko, my se mame spolu tak dobre". V te chvili je mi uklizeny pokoj zcela vedlejsi.
No rekni dobramysl:" nemame my se dobre na tom svete?"

dobramysl
člen


# Zasláno: 15.11.2007 20:52 
Odpovědět 


To víš, že jo a "vo tom to je"...děkuji za veškeré informace tobě i Dáši.

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 17.11.2007 17:55 
Odpovědět 


dobramysl

Zamyslim se nad jednou veci a tim je astrologicky vyklad pro nase deti a mladistve vubec. Je to choulostiva vec. Prvni lasky, prvni sexualni zkusenosti, prvni cigareta, zklamani ve skole, lasce, uspechy.....
Skoro nejdulezitejsi mi pripadne vyklad Luny a jejich aspetu, coz dovoli nahlednout do emocionalniho sveta, ktery je obcas nesmirne komplikovany. Pak jsou to tranzity. Muj syn nastoupil do uceni a zrovna mu prechazel Saturn pres desaty dum. Je to velmi introvertni clovek s AC ve Stiru, tak si to dovedes predstavit. Nemluvil, trapil se a ja to intuitivne vnimala, jako kazda normalni mama. Utechou mu byly tranzity, ktere jsem mu vylozila.
Utechou mohou byt i sek. progrese, kdy se dite( Slunce) "dostava" napr. z radixoveho 12.domu na AC a tim se mu dostava svetla a sily. Uvazuju nad tim, jestli se prechodem Slunce z 12.domu do 1.domu vylepsi vztahy jedince k otci ( 1.dum Mars, muz, otec.) Deti se Sluncem ve 12.dome nemaji nejlepsi spojeni s otcem( pocit nepochopeni, zklamani ze vztahu, izolace).

dobramysl
člen


# Zasláno: 18.11.2007 20:06 
Odpovědět 


Pavlo, lidově řečeno a zamyšleno...lidé jsou jako různoběžné přímky, běží po světě různými směry...jednoho dne se přímky protnou a vznikne průsečík...jestli to propojení je dobré, či špatné to neřeším, prostě se s tím musí člověk srovnat...ale nikdy to není jenom tak...vždycky to má nějaký význam...

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 18.11.2007 21:20 
Odpovědět 


Dobry vecer vsem

Mela jsem odpocinkovou nedeli, trosku prerovnavala radixy, nahlizela do knih....znate to, pohoda.
Nahledla jsem do synastrie s mymi detmi a prekvapilo mne (opet) to mnozstvi konjunkci nejen planetarnich, ale i uzlovych. Je to bezne u partneru nebo rodicu s detmi, ale tolik spojeni pozoruji zridka. Co jsme my dva uz vlastne vsechno spolu prozili? To by me teda zajimalo
Hezky vecer.

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 18.11.2007 21:23 
Odpovědět 


Doplneni

Chtela jsem napsat: co jsme my dva se synem, uz vsechno vlastne prozili? To by me teda zajimalo.

dobramysl
člen


# Zasláno: 19.11.2007 09:48 
Odpovědět 


Pavlo, jak dlouho tady chodíš? Máš velmi dobré postřehy

Pavla Aligova
člen


# Zasláno: 19.11.2007 11:59 
Odpovědět 


dobramysl

Chodim tady, co Dasa forum zalozila. Je tu klidek a pohoda.

Lortenz# Zasláno: 7.1.2008 23:55 
Odpovědět 


Dobrý den,
těší mě, když se dozvídám, že takoví lidé jsou narozeni 15.11.1991. Co jsem procházel internet, tak samý sportovci, a vzdělaní lidé a byly i velice významné události v tomto datu.Toto je také můj datum narození a byl jsem hrozně zvědav, jestli opravdu to, co je zde psáno, je pravda. Ne nesedí to, ani v nejmenším. Ale to možná mlže být způsobeno tím, že jsem kluk, narodil jsem se tak o cca 3-4 hodiny dřív a jmenuji se Kryštof. Podle mého, lidé, by neměli znát svůj horoskop, neměli by vědět svoji budoucnost, protože se pak poodle toho přizpůsobí. Když si přečtou v horoskopu, že dnes umřou, nebo se jim něco stane, na 89,6% se jim to vyplní. Ale na druhou stranu, kdyby si ho nepřečetli, mají jen 34,7% šanci, že se jim něco stane...všechno je v hlavě....no nic, maličko od tématu....
BTW. Dobromysl, nemáte nějaké fotky své dcery na zveřejnění?
Dobrou noc

Dagmar
člen


# Zasláno: 8.1.2008 13:09 
Odpovědět 


Lortenz
to co zde píšeš je jen nepochopení astrologie - ta totiž neříká co bude, neříká co se přesně stane, kdy člověk umře atd.
Je hlavně o tom, jak by měl člověk využít své schopnosti, přednosti, ale i pochopit své problémové chování v některých oblastech - poznat sám sebe.
Prognoza, která je dalším střípkem, neříká přesně co bude, ale může člověku pomoci na některých životních křižovatkách a vysvětlit mu např. kde je ten problém, co se děje v té které oblasti, na co by si měl dát pozor /např. impulzivní řešení situací v této době/..
Nedá se tady popsat samozřejmě všechno....

Iva
člen


# Zasláno: 8.1.2008 15:15 
Odpovědět 


Lortenz

A jak by to také mohlo pro tebe sedět, vždyť každý narozený v ten den má ascendent v jiném znamení a tudíž má každý jiného vládce zrození(radixu) a uznej sám, že mít za vládce zrození Pluta, Saturna nebo naopak Merkurka či Venušku je pořádný rozdíl. Lunu máš taky jinde a v jiných aspektech a o domech ani nemluvě, ty máš úplně jinak. Tak jakápak zase velká podobnost, každý to žijete z jiné strany, z jiného pochopení těch okolností, osudu a své osobnosti atd.
Slunce máte každý v jiném domě a určitě je rozdíl máš-li Slunce v 1.d., 5.d. nebo v 7.d. nebo "zašité" ve 12.domě a tak podobně a tak podobně:-)).

Iva
člen


# Zasláno: 8.1.2008 15:21 
Odpovědět 


O čtyři hodiny dřív? Tak ty jsi hned někdy po půlnoci?

Anonymní# Zasláno: 9.1.2008 15:17 
Odpovědět 


njn možná to až zas tak nchápu, ale jak jinak bych to chtěl pochopit než se ptát a přít se zkušenějšíma...a jak je o s těma domama a vládcema? to bych rád věděl...

Iva
jj 35min po půlnoci

věra# Zasláno: 9.1.2008 15:30 
Odpovědět 


Anonymní
Je třeba zadat i místo narození, tak se získá vstupní informace o Ascendentu a dalších domech v horoskopu. Tedy země, město, datum a čas. To je základní údaj uceleně.

Lortenz# Zasláno: 9.1.2008 17:39 
Odpovědět 


Česká republika, České Budějovice, 15.11.1991, 0:35
takhle nějak???:-)

věra# Zasláno: 9.1.2008 18:56 
Odpovědět 


Lortenz

Ano, tak to je dobře. Tím pádem máš ASC = 1.dům 9°31´v Panně(Virgo).

Takové kolečko = vyobrazení svého horoskopu můžeš získat na netu v různých programech. Rozbor se budeš třeba chtít taky naučit a to jde do jisté míry taky na netu na různých stránkách, je jich dost. Jsou to základy, bez intuitivního vkladu, který je dost podstatný. Ale může to pro tebe být zajímavé poznávání a užitečnější, než plácat se jinak.

Přeju ti hodně trpělivosti, ochoty učit se, radosti z poznatků a objevování.

Dagmar
člen


# Zasláno: 9.1.2008 21:37 
Odpovědět 


je to zajímavé, jak si Lortenz se svým asc. v Panně vybral tohle panenské forum.
Lortenz
Pokud se přihlásíš pořádně, vše malými písmeny /nahoře pod logem/ objeví se ti pod jménem ...člen..pokud tam máš mail, můžu ti horoskop poslat, nebo ho můžu zavěsit tady,.

Věru zkus se také přihlásit nahoře, aby se ti tam ten člen objevil - ale samozřejmě jestli chceš - protože potom se tam dá najít vše, co jsi uvedla do přihlášení, včetně mailu.

věra# Zasláno: 9.1.2008 22:01 
Odpovědět 


Dagmar
Zdravím Dagmarko!
My jsme přeci spolu před tvým pobytem v Praze mluvily o tom, že to provedeme, že to zrušíš a já se znovu přihlásím. Já si myslím, že háček je v tom, že jsem se přihlásila právě s tím háčkem "ě". Jestli to nějak vymyslíš, tak pošli mejla nebo zavolej nebo co a uděláme to nějak líp.

Byla jsem teď trošku nepoužitelná. Moje játra a žlučník asi měla co dělat s tím přetlakem Jupiter Pluto. Záchvat, zvládla jsem to sama bez doktora ale neměla jsem na nic vůbec náladu a zájem.
Ale teď snad zase vnímám.

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5


Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".
 
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Adélka 15.11.1991
Powered by miniBB™ © 2001-2021