Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Porod - horoskopy
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
Milan Zahradník

# Zasláno: 27.7.2009 10:36 
Odpovědět 

Jste skvělé, děkuji.

Anička je docela jiná než byla Nela nebo i Matěj. :-)) Ale dobrý. Je taková roztomiloučká. No, jsem šťastnej, že je v poho a Katka taky. Trošku se mi honili obavy v hlavě.
Porod byl taky dobrej. Rychlej a bez stříhání a zašívání. Chválili, že to šlo tak rychle. Jen jsme vyplašili exkurzi budoucích maminek a tatínků , Katka toho měla docela dost a tak když křičela, ...všichni zdrhli.
Jinak tam měli šrumec - 3 porody najednou a tak nás rodila jen jedna sestra a má maličkost.
Nela doma trošku nechápe, ale usmívá se a šeptá s námi. Gandalf ji očichává a kroutí ocasem. Je to opravdu pěkný pocit, mít doma dvě holčičky a spokojenou ženu.

Mějte se famfárově a děkuji. Pojedu domů, beru si týden volno!

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 4.8.2009 22:11 
Odpovědět 

Milan Zahradník
virgo63

No chvíli se tu neukážu a tady se dějí v ě c i !!!! Nový život a já to málem prošvihnu!

TAK, všem novorozeným a všem rodičům a dalším šťastným příbuzným HODNĚ ŠTĚSTÍ SVĚTLA v DUŠI
a NADĚJE LÁSKY a VÍRY v dobré cesty životem
A samozřejmě tu neopodstatnělou radostivost - protože jsem právě našla její důležitost konečně i já sama! Díky Milane!!! Věra

Milan Zahradník

# Zasláno: 5.8.2009 08:52 
Odpovědět 

Věra

Děkuji a nápodobně. Ať se ti výborně daří!

Věra
člen

# Zasláno: 5.8.2009 22:13 
Odpovědět 

Milan Zahradník

Moc díky, něco jo - 26 kg za půl roku dole, dobrý.
Ale taky natržený sval a PN na dlouho, tak nevím, asi něco za něco...

Dej vědět jak rostete a jak se slečna projevuje. A to ty se taťko rád pochlubíš, viď. Vždyť je s čím!

Dagmar
člen

# Zasláno: 6.8.2009 21:43 
Odpovědět 

Věru dlouho si zde nebyla, vítám!

Milan Zahradník

# Zasláno: 20.8.2009 10:48 
Odpovědět 

Věra

Možná mi to nebudeš věřit, ale myslím na to co napsát každý den několikrát.
Anička se rychle mění. Dělá ksichtíky, je hodná, dost spinká a papá. Taky je hodně vnímavá a to byla Nela taky. Kouká, jako by o všem přemýšlela. Snaží se už i udržet hlavičku. A Gandalf ji furt očichává a kroutí ocasem.

Ovšem projevy Nelinky jsou podstatně zajímavější. Ta je tedy plná energie a života. Snaží se upotat pozornost a my děláme vše pro to, aby byla stále "ona milovaná". No, je u nás fakt živo. Nela je samá modřina, ale jinak je úžasná. Stále se spolu koupeme a chodíme na procházky se psem. Dnes ji např. fascinoval její vlastní stín. často je to k popukání, někdy k pláči. Tolik se snaží.
Máme na dvorku pískoviště a ona tam furt přesypává písek z nádoby do nádoby. A taky vodu. To je "její" materiál - voda. Přelévá ji furt dokola až je celá promočená. Zalévá kytičky a rajčate a ostružiny a sebe a Gandalfa atd... Říkávám, že to bude Alchymistka. A ještě si u toho cosi brblá. Ale klidně ve zlomku vteřiny všechno odhodí a utíká někam směrem k nebezpečnu, jako např. k žebříku.
Už se s ní dá i trochu komunikovat a tak je to fajné. Furt se s něčím opičí a zpravidla v "nevhodnou" dobu, např. při čištění zubu si mokří vlasy, jelikož maminka to tak dělá se svým "vrabčím hnízdem". Často a ráda odpovídá "jo" a ještě u toho tak roztomile přikývne. Neumí moc mluvit, ale říká první písmenka slov. Neli, jak ses vyspala - "do", jakože dobře. Pojď dolů je "po do". Anička je "A", máma je "ma", Gandalf "Ga" no já jsem z nějakého důvodu zpravidla "ká". Ovšem "ká" vyslovuje obdivně. Jsem jako polobůh. Čeká se až přijde Ká domů a prvních pár minut doma jsem fakt vytíženej.

Obdivuji trpělivost a pochopení Katky, někdy to sám "nedávám".

No, už jsme rodina a tak vypravování se třeba na nákup, to je šrumec. Však Vy, které to máte za sebou, s úsměvem vzpomínáte a chápete. Naštěstí mám relativně "volnou" pracovní dobu a tak, když můžu, sednu na mašinu a za 15minut jsem v jiném světě.
Teď, posledních pár dnů, jsem ještě začal nějaké stavebí práce na našem domě, takže je pro mne furt co dělat a kam "utíkat" od rodiny i když montérka Nela mi moc oddechu nedává. Taky to má asi venku raději než uvnitř. Navíc u sousedů se staví garáže, tak tam taky opruzujeme a ještě mívám různé kámoše a sousedy, kteří se ( k obrovské radosti Katky ) i několikrát za odpoledne a večer staví "na cigáro". Pak je to koupání a uspívání, úklid dvora a ještě zalévání trávy. Usínáme s Katuškou zpravidla u TV i když ona často ještě žehlí a já už chrním.
Ráno vstávám první a to je chvíle, kdy mám KLID! Kafe, cigárko, plánování stavby, hledění doblba...

Takže asi tak. Pěkný den, vážené!

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Porod - horoskopy