Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Porod - horoskopy
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 27.11.2008 23:07  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

klikni na obrázek otevře se

váží něco přes kilo

Věra
člen

# Zasláno: 28.11.2008 00:57  - Změnil/a: Věra
Odpovědět 

Dagmar
No paničko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To jsou nádherný večky! a jak se odevzdaně upnuly k tomu sympaťákovi s tváří Neptuna, to je snímek roku, Paničko!!!!! Fakt se povedla - štěňátka
slaďounká!!!! - jo a kliknutí jeno navíc, šup a mám je na pozadí PC. Tééédaaaa, smím?

Milan Zahradník

# Zasláno: 1.7.2009 11:42 
Odpovědět 

Kdyby byla nálada a čas, máme termín 23.7., koukněte a napište prosím své názory...

Pohodové léto a prázdninové měsíce!

Zajíc MilenaP

# Zasláno: 1.7.2009 13:13 
Odpovědět 

Milánku,

klidně i 25. 7. aspoň s příchodem děťátka oslavíš narozeniny i moje
Ale snažte se vyhnout tomuto datu :

22.7.2009 bude totiž - úplné zatmění Slunce na 30° Raka

Milan Zahradník

# Zasláno: 1.7.2009 13:54 
Odpovědět 

Zajíc MilenaP

hmmm, uvidíme co se dá dělat. Taky jsem měl úplné zatmění nějakých 8 dnů po narození.
A díky!

Zlata
člen

# Zasláno: 1.7.2009 15:53 
Odpovědět 

Milena

Vida, a kdyby to vydrželo ještě jeden den, tak i ty moje. Chudák Milan z hospody nevyleze.

Milan Zahradník

# Zasláno: 1.7.2009 20:30 
Odpovědět 

:-), no to jsou mi věci!?!

aleale
člen

# Zasláno: 3.7.2009 13:09 
Odpovědět 

Ahoj Mileno, kudy to zatmění půjde (tedy,kde bude totální pás)? A čas kulminace?
Hvězdárny píší: 22.7.2009 nastane zatmění Slunce viditelné z Indie, Číny a Tichého oceánu. V České republice nebude pozorovatelné ani jako částečné.

aleale
člen

# Zasláno: 3.7.2009 13:11 
Odpovědět 

Nemůžu si vzpomenout, jak dlouhý je následný efekt, myslím, že u Slunce platí: kolik minut, tolik let. V tom případě by to tam bylo dost blbé:
Úplné zatmění je od nás zcela nepozorovatelné, ale kdo se vydá do pásu totality, který přechází například přes Indii a Čínu, bude svědkem nejdelšího úplného zatmění Slunce v tomto století. Zcela nejdéle zatmění potrvá v oblasti Tichého oceánu jihovýchodně od japonských ostrovů (6 min 39 sekund). V Číně, kam se chystá nejvíce expedic, se bude délka zatmění pohybovat kolem 5 a půl minuty. Více o zatmění naleznete na speciálně věnované stránce ZDE (NASA; Fred Espenak). K tomuto zatmění je v ČR naplánováno hned několik expedic.

aleale
člen

# Zasláno: 3.7.2009 13:13 
Odpovědět 

Ještě něco: povodně 2002 byly dávány do souvislosti se zatměním v 1999, a byla počítána právě ta časová úměra. Ale nepamatuju si, kde šla přesně totalita, a na jak dlouho to lízlo nás.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 3.7.2009 21:14 
Odpovědět 

Něco jsem si zde: http://www.astro.com/astrologie/in_eclipse_g.htm
pročítala a autorka tvrdí, že tam, kde není zatmění viditelné nemá žádný vliv na danou geografickou zónu. Popisované příběhy z minulosti jsou dosti drastické. Panovníci si např. v době zatmění našli za sebe náhradu a po zatmění byli tito lidé zavražděni. Nějak mi nejde do hlavy, proč se zatmění připisuje natolik dramatický charakter, připadne mi to až pověrčivé. Samozřejmě jsou zatmění korektně zaznamenána stovky let zpátky ( Keltové) a často se i něco přihodilo, ale, že se kvůli tomu lidi vraždili mi přijde zrůdné.

Milan Zahradník

# Zasláno: 4.7.2009 08:29 
Odpovědět 

Mě zaujalo, že při zatmění dochází k "přerušní životadárné energie". Tak jsem to někde četl. Je mi to divný.
Pamatuji si jedno zatmění, snad to v 99, nevím, ale aji ptáci na chvíli přestali zpívat a bylo to všechno takový jiný, tajemný a my takoví "malincí".

virgo63
člen

# Zasláno: 14.7.2009 15:30 
Odpovědět 

Milan Zahradník
A klidně můžete rodit i 24.7. - připojím se k vám s oslavami svého svátku!

My čekáme v širší rodině taky další přírůstek - prý to bude 19.7. Dám vám pak vědět.

Dana A
člen

# Zasláno: 14.7.2009 16:23  - Změnil/a: Dana A
Odpovědět 

ono u zatmění jde také o to, zdali není v místě nebo a aspektech nějaká stálice s problematickým vlivem - tím zatměním se podpoří její vliv. Na 30st raka ani v aspektech myslím nic významného není..
Např. Algol samotný (i bez zatmění v době narození) je v povaze patrný i v aspektech

Milan Zahradník

# Zasláno: 15.7.2009 09:18 
Odpovědět 

Všechny!

Díky za příspěvky.

Katka je furt "pohromadě" (jak se říkává) a v klidu. Bříško má už tvrdé a velké. Kolébka připravená v ložnici, taška sbalená. A je u nás i její ségra, takže K. má společnost i přes den a Nela je ve svém "živlu", skvělá jako vždy.

Dagmar
člen

# Zasláno: 15.7.2009 19:35 
Odpovědět 

Ahoj Milane jsem tady a držím palečky!

Milan Zahradník

# Zasláno: 16.7.2009 16:08 
Odpovědět 

Dagmar

Katka byla včera ve špitále na "ozvucích(?)" a prý jsme ještě daleko a jestli to chceme uspíšit MUDr doporučovala soulož bez ochrany. :-))
No, pravda, při posledním těhotenství jsme se milovali ještě i v den porodu. Prý sperma i "aktivita" porod vyvolává. Příroda je holt mocná čarodějka!

virgo63
člen

# Zasláno: 21.7.2009 13:36 
Odpovědět 

Milan Zahradník
Tak jsme Tě předběhli!
Dnes po poledni do naší rozvětvené rodiny přibyl Kryštof (asi Kolumbus )
Je to velký kluk - 4,10 kg a 52 cm.
Jdem zapíjet.....
(A vy jděte souložit )

Zajíc MilenaP

# Zasláno: 21.7.2009 14:00 
Odpovědět 

Velká gratulace, Milane.

Opravdu krásné jméno, Kryštof. A jak čtu i ta největší košilka je miminku malá. Tak, ať se daří - a to všem a pořád

Dagmar
člen

# Zasláno: 21.7.2009 20:02 
Odpovědět 

Virgo gratuluji - zapij ho i za nás

aleale
člen

# Zasláno: 21.7.2009 21:16 
Odpovědět 

Virgo, gratuluji taky!!!!!!

Milan Zahradník

# Zasláno: 22.7.2009 11:19 
Odpovědět 

virgo63

, taky gratuluji.

U nás ještě čekáme, ale ráno mi Katuška říkala, že se "něco" trošku děje. No, už je po zatmění, tak v poho.

Zajíc MilenaP

U nás ještě čekáme, ale ráno mi Katuška říkala, že se "něco" trošku děje. No, už je po zatmění, tak v poho.

Ovšem díky tak jak tak!

virgo63
člen

# Zasláno: 23.7.2009 09:41 
Odpovědět 

Tak změna: Kryštof měří 54 cm! Prý se jim tam napoprvé nevešel.

Nu, "zapitý" je řádně, tak má naději, že vyroste alespoň jako jeho tatínek, který měří 195 cm.

A jak je to tedy s tím zatměním, které Kryštofovi nastalo pár hodin po porodu? Projeví se nějak v jeho životě, přestože to zatmění u nás nebylo vidět? Mám maličké obavy, když vidím jeho rovinu Saturna v mřížce...

Milan Zahradník

# Zasláno: 23.7.2009 12:29 
Odpovědět 

Ahoj, všichni.

Včera v 17:30 se narodila Anna Lucie. Jsem šťastný!

A vše je v pořádku. Mám skvělou a statečnou ženu!

Dagmar
člen

# Zasláno: 23.7.2009 13:39 
Odpovědět 

Milan Zahradník
jestě jednou velká gratulace ženě i tobě

virgo63
člen

# Zasláno: 23.7.2009 13:45 
Odpovědět 

Milan Zahradník
Paráda!!

Ať se Vám všem daří!

(Ale nechtěj po mě, abych šla znova "zapíjet" ... Už ňák nemůžu... )

Zajíc MilenaP

# Zasláno: 23.7.2009 19:33 
Odpovědět 

Jako dobrá sudička přeji, Milane,

ať děťátko prospívá, je zdravé, sťastné a moudré. A vy, rodiče, s ním.

Dana A
člen

# Zasláno: 23.7.2009 20:18 
Odpovědět 

blahopřeji

Milan Zahradník

# Zasláno: 24.7.2009 11:30 
Odpovědět 

Uctivě děkuji!!

Teď jsem byl v porodnici. Vše v pohodě a Katka vypadá moc pěkně, spokojeně.

Zlata
člen

# Zasláno: 25.7.2009 14:56 
Odpovědět 

Milane,
všechno nejlepší tobě i všem tvým děvčatům. Hlavně ať jsou zdravé.

<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Porod - horoskopy