Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Porod - horoskopy
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 24.10.2008 16:49  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Tak to máme snad za sebou - po třech dnech bdění - ráno začal porod, porodiila jsem jedno štěňátko chlapečka - potom se to zkomplikovalo - dvakrát jsme byli na veterině a nakonec museli Baru udělat císaře a narodilo se jedno mrtvé štěňátko a ještě ještě jeden kluk.

Podrobnosti popisovat nebudu - dost mě to sebralo

Co je zajímavé horoskopy pro tento okamžik narození - protože to, co platí u lidí, platí i u zvířátek.

Pro virgo: Co se tak asi může narodit životní osmičce, která si koupila fenečku, kterou vybírala chovatelka /ne já/ a která má vytetovanou osmičkou v ouškách - sečtenou samozřejmě
no zase životní osmičky, bylo by překvapením kdyby tomu bylo jinak . Možná to druhým není jasné, ale Virgo pochopí.

První štěník se narodil v 8:35 - Mars na ascendentu bylo to opravdu rychlé - i když tam už určitě komplikace byly.,prodral se ven - ten musí přežít všechno - asc. ve Štíru - takže už určitě byl i ohrožen na životě jak už to s tím asc. bývá - ascendent přesně na mém ascendentu, Lunu v Panně /já Panna/

Druhý štěník cca v 15 hodin - asc. ve Vodnáří a Neptun v 1. domě - Baru už byla pod narkozou.
Zatím jsem to blíž nestudovala - ale ještě se podívám.

Věra
člen

# Zasláno: 24.10.2008 23:34 
Odpovědět 

Jééééjda!!!
Gratuluji paničce osmičce ,
osmičkové Barunce-matičce
i klukům štěňátkovým !
No zaplať Pán Bůh, že to dopadlo aspoň takhle dobře.
To jsou ty občasné oběti vás Osmičkovek, co?
Tak ať klucíííí rostou ve zdraví a do krásy, dáš obrázek?

Irena
člen

# Zasláno: 25.10.2008 00:39 
Odpovědět 

Dagmar
Blahopřeji a samé veliké zdraví Barunce a pejsánkům.
Osmičky mají jednu výhodu,pokud přežijí pak regenerace je trvalá v tom duchu pouze sílí.
Zdar všem osmičkám.

Markéta
člen

# Zasláno: 25.10.2008 09:50 
Odpovědět 

Hodně zdraví pejsáčkům, ať se brzy vyzdraví!
Jaká to je rasa?

Věra
člen

# Zasláno: 25.10.2008 13:43 
Odpovědět 

Markéta
No Markétko, přeci malí minijezevčíčkové, už je doslova vidím
před sebou jak si ssají mlíčko a unavení se převalí a funí si
do kožíšku. Nemotorní cvaldové, ještě je ani nedrží nožičky...
že jo Dagmar?

Hele, bylo by zajímavé kouknout se na ty projevy asc ve Štíru
a ve Vodnáři !!!

NN

# Zasláno: 25.10.2008 22:01 
Odpovědět 

Dagmar, gratuluji k malým jezevčím uzlíčkům!!! Kdysi jsem měla taky malého jezevčího chlapečka s medovým kožíškem .
Byl to můj poklad.

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.10.2008 00:42  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Rozklikněte si to

" title="
" title="

Všem moc děkuji, je to drsnosrstá králičí jezevčička Odetta Svatoborský revír, řečená Bára
- fenka zhruba kolem 4 kg

prckové ještě jméno nemají, počkám až kterého si vybere Johánek /vnouček/

Efis
člen

# Zasláno: 26.10.2008 08:04 
Odpovědět 

Daši, v ramci těch 8 dle mých zkusenosti to jeste dopadlo si myslím ještě dobře. Přeji cele rodince aby uz vse bylo jen dobry
Btw. omlouvam se za pozdni reakce, podrobnosti jsem ti psala v emailu, ted jsem se onecne probudila a dneska to dozenu.
Posilam pac a hudlana pejsikum

Markéta
člen

# Zasláno: 26.10.2008 08:08 
Odpovědět 

Ti jsou krásní!
Co psí maminka, jak je jí po zákroku?
Žere? Jde se vyvenčit, bez problémů?
Naše fenka po porodu nechtěla ven ani na krok od štěňat.
Je to krásné, pozorovat, že, to mateřské hemžení...
Tak ať se psí rodince daří...

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.10.2008 08:41 
Odpovědět 

Markéta
Ne nejde nikam, nechce venčit, nehne se,vrčí na nás, jinak se jeví v pořádku, teplotu nemá, bere antibiotika.Jinak je to pěkné pozorovat je.
Efi díky i tobě.

Kveta
člen

# Zasláno: 26.10.2008 10:44 
Odpovědět 

Dagmar
Porodní den byl asi hodně náročný. Protože vím, jak moc máš Barušku ráda, určitě ses bála o ni i o štěňátka. O ni asi víc. Často jsem na tebe v týdnu myslela, zda už nebo ještě ne. Hlavně že už je to za vámi.

Zaujala mě tvá zmínka o narkóze a NE/1. Taky už jsem někde četla, že to spolu souvisí. Ale mám NE/1 a tenkrát jsem se ptala mamky na okolnosti porodu a prý to bylo v pohodě. Bez léků, bez narkózy.

Jinak se mi ten první psík zdá víc odpovídající loveckému plemenu. Ten druhý mi připadá nevyzpytatelnější, možná že zrovna poslušnost nebude jeho silnou stránkou. Také trošku bojácnější. No nelze se divit po prvních zkušenostech se světem...

Věra
člen

# Zasláno: 26.10.2008 12:39 
Odpovědět 

Dagmar
No já jen rozeznávám na těch malinkých fotkách, nedaří se mi rozkliknout a zvětšit.
Ale tuším to tam, tu něžnou čumáčkovou krásu. Gratuluji celé rodině, té lidské i Barušce. To je prima, že chlapeček bude u vnoučka a blízko své psí mamky.
Dagmar, abys pořídila kočárek pro štěňátka, aby Barunka nezanedbávala pohyb, co ty na to? Nalož štěnátka do dětského vozíku, šup do fusaku a
jede se na procházku . To jsem ale trdlo,asi pořád to dítě ve mně..

Kveta
člen

# Zasláno: 26.10.2008 12:54 
Odpovědět 

Věra
Na Ivu ses zlobila, když se cicmala se svým králíčkem a lovecký psy bys dala do kočárku

Věra
člen

# Zasláno: 26.10.2008 14:06 
Odpovědět 

Kveta
Nene, to ne, já se taky cicmala s králíčky, když jsme je doma měli na baráku.
Kdepak, já se čílila nad tím, že tomu zvířátku bere jeho přirozenou stravu a kazí ho čokoládou. To bychom se s králíkem mazlily obě.
Mám zvířátka ráda, vždyť jsem mezi nima doma rostla.
Jen nemám ráda, když trpí v lidských civilizovaných podmínkách,
klecích, boudách, na řetězech a sami v městských bytech.
Chudinky, tady mají třeba dva velké psy doma zavřené celé dny, rasy, které potřebují dvůr, zahradu, výběh a pohyb. Jiní odjedou si na vikend a nechají pejska výt celé 2,5 dne o samotě, šílí za dveřma a trápí sebe i sousedy a ten osel architektská se vrátí namazaný a vyvenčený
v neděli večer a ani netuší co se tady dělo!
Brácha má hájovnu a zvířátka mají velký prostor, koza s kůzlaty jančí po zahradě, ožírá a vybírá si nejlepší, hafan trojčí s nima, okolo provokují kočky a dělí se s hafanem o misky. Králíci mají výběh a ne kotce.
Každý dostane, co potřebuje.
Žel, dnes si lidi pořizují plemeno a papíry kvůli image a zvíře chudák
jde stranou. To je co mně mrzí- no holt zase idealistka

Kveta
člen

# Zasláno: 26.10.2008 15:24 
Odpovědět 

Věra
Už zase plkáme .
Ale troufnu si říct, že naši psi v paneláku se měli líp než bráchovo psi na hájovně. Sám jednou povídal, že ti naši by u něj nepřežili týden.

Jen nemám ráda, když trpí v lidských civilizovaných podmínkách,
klecích, boudách, na řetězech a sami v městských bytech.

A kde by prosím pěkně měli být, aby netrpěli? Běhat ve smečkách po lesích?
Trpí lidi, nediv se, že trpí psi.

Ale téma je o Bářině porodu, vraťme se k němu. Pokud by nebyla v péči majitelů, domnívám se, že by tento porod nepřežila. A pokud ano, zřejmě i poslední pejsek by se udusil.
Zas na druhou stranu, pokud by žila volně v přírodě, možná by si vybrala psa, se kterým by štěňata byla životnější. V chovech bývá pes vybírán s ohledem na požadované budoucí kvality, což je zásah do přirozeného přírodního výběru.

Dagmar, co takhle sem dát data rodičů štěňat? O Báře už jsi tu psala, ale asi to vzal čas (lépe řečeno narušitel).

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.10.2008 16:49  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Květu - Bára se narodila 1.1.2006 zhruba 22:30 - chovatelka to neví přesně, může tam být rozdíl čtvrt hodky + -
data otce neznám, pokusím se je sehnat, ale samozřejmě bez hodiny
narození Baru

Tranzity při porodu když se rodil 1. kluk

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.10.2008 17:16 
Odpovědět 

Věra
ty fotky pejsků jsem předělala už musí na kliknutí na fotku fungovat a zvětšit se, rovněž tak horoskopy.-

Kveta
je zajímavé že Mars na ascendentu se u toho prvního projevuje velmi výrazně už teď - je to výrazně menší pejsek než ten druhý, ale strašně moc pohyblivý a hlavně vzteklý, když se mu nedaří dolézt tam kam chce, nebo když ho Baru loví packou, nebo když ho vážíme - vztekle piští - ne že jako ...pomoc mami....ale něco ....kurnik kam mě to taháte....
Ten druhý je takový laxnější - asi bych ještě jeho hodinu narození posunula tak o čtvrt hodiny na 15:15 - uvědomila jsem si, že to nemohli tak rychle stihnout když Baru ještě dávali premedikaci. Ten neptun by byl téměř na asc.

Co mě tedy rozesmálo v jejich horoskopech Luna v Panně v konj. se Saturnem - Baru se svým asc. v Panně, která se od nich nehne a nechce ani vyvenčit - to bude děs.

Z čeho usuzuješ ty, že ten první bude vhodnější na výcvik?
Bude hlavně pracovně velmi aktivní - Mars vládne 6. domu - a od těhle psů se chce, aby byli třeba při zkouškách samostatní a tak trochu svéhlaví.
Baru je pracovně vynikající - vodnář a Uran v 6. domě - pod pěknými aspekty.
Myslíš že ta poškozená Luna v 5. domě by něco s porodem signalizovat mohla v aspektu na Mars....ten Neptun přinášející do 5. domu oběti....

Už jsem dělala dost horoskopů pejsků, a fakt se to dá číst přesně jako pro lidi.

Věra
člen

# Zasláno: 26.10.2008 18:24 
Odpovědět 

Dagmar
No rozkliknuto a fakt jsou krásní, válečkové atlasoví!

A co to Pluto konj.Merkur ve 4.d. - to mi taky něco evokuje.

A taky by mně zajímalo, ale nechci být netaktní, co bylo vlastně příčinou toho nutného marticko-chirurgického zákroku? Nebyla v tom šňůra okolo krčku nebo placenta napříč? Sorry!

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.10.2008 19:32 
Odpovědět 

co bylo vlastně příčinou toho nutného marticko-chirurgického zákroku?
odteklá plodová voda,zablokované štěně, neschopné života, které blokovalo cestu tomu poslednímu,

Koho to zajímá, tak ještě si udělejte tranzity početí - 25.8.2008 cca 18:00
sice to není tak nejhorší, ale Luna v Blížencích v opozici na Pluta. nativní Luna sice v trigonu, ale na Mars, Jupiter v konj, se Sluncem, součástí velkého trigonu .

Dagmar
člen

# Zasláno: 27.10.2008 12:09 
Odpovědět 

Něco pro zasmání - jen pro vás - mně do smíchu moc není.
O půl 4 v noci si Baru přinesla v zubech ty dva malé prcky do mé postele a odmítá se s nimi hnout - vždy když jsem je vrátila zpět do porodní bedny, přinesla mi je zpět.

Takže jsme leželi všichni 4 - já beze spánku, oni chrupkali - a to si Baru pro mě přišla do kuchyně, protože chtěla abych tam byla s nimi.
A teď babo raď.

Věra
člen

# Zasláno: 27.10.2008 12:37 
Odpovědět 

Dagmar
no jo, ona u tebe hledá pomoc, bezpečí a chce tě poctít odpovědností, chytrá mamka, podělí se o to nadělení. A hele není možné, že by jí něco
mohlo hrozit, že jako preventivně jde za tebou.
Nekoušou jí kluci, počkej, ještě budeš kojit, paninko!!!
No asi se s nima moc nevyspíš ale zase ta paráda sledovat ty instinkty Barunky a tu důvěru v tebe, no není to znak obrovské oddanosti?
Nemůže jí být u ní v bedně zima? Neruší jí nějaký spotřebič a nejitří její vybičované smysly? Tak hodně trpělivosti, vytrvalost a lásku, co stejně nikde jinde nenajdeš v takové podobě!!!

NN

# Zasláno: 27.10.2008 22:46 
Odpovědět 

Nádherné fotky, štěňátka jsou opravdu kouzelná, gratuluji!

Efis
člen

# Zasláno: 28.10.2008 12:42 
Odpovědět 

Daši, zkus ji dat tu bednu na jine misto

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 28.10.2008 13:33 
Odpovědět 

Dagmar

No já bych tu bednu postavila do ložnice k posteli, pokud tam máš místo. Bára potřebuje tvoji blízkost a podporu. Jsi pro ni člověkem, kterému naprosto důvěřuje a hledá tvoji ochranu a pocit jistoty.

Dagmar
člen

# Zasláno: 28.10.2008 15:53 
Odpovědět 

Koupili jsme jí velký polstrovaný domeček, se střechou.... ten dali do oné porodní bedny - našla tam bezpečí, takže je spokojená - my méně - prozože vůbec nevyleze, dnes poprvé o půl 2. odpoledne, /nevyvenčená, nenažraná/,štěníky nevidíme - jen když se jeden z nás na ně jde podívat když je venčená a převáží je.
Ale je to menší zlo, než ji mít celý den v posteli.
Ještě něco vymyslíme je to náročné.

Věra
člen

# Zasláno: 28.10.2008 16:26 
Odpovědět 

Dagmar
No vidíš, zastřešit to chtělo , soukromíčko, to je ono!!!!tak už jen pár týdnů a o vánocích už budou u nových, ne?

Zlata
člen

# Zasláno: 28.10.2008 20:27 
Odpovědět 

Dagmar

Gratuluju a obdivuju. To já jsem takovej měkkejš, že bych si ji v té posteli klidně nechala. Ve středu jsem byla s číčou na ošetření zoubků v lehké narkoze. Líza všechny oblbováky špatně snáší, tak jsem měla dovolenou, kočičku uloženou na dece v posteli, já vedle ní a hlídala ji. Jako chovatel jsem asi zcela nemožná, rozmazluju co to dá.

virgo63
člen

# Zasláno: 29.10.2008 07:42 
Odpovědět 

Dagmar
Ti jsou ale krásní!! Ať už Ti přináší jen a jen radost po tom divočejším začátku.
Bára Tě jenom chtěla poctít "babičkovskými" radostmi, Tys to nepochopila? Každá maminka je nejdřív žárlivá na své malé, ale pak zjistí, že občas potřebuje oddech. A dobře věděla, že u Tebe v posteli budou v bezpečí. No, užívej si!

S těmi osmičkami - chápu to, ale taky mě napadlo, že by mělo jít odpoutat se od toho "přitahování", že to přeci nemusí být "Na věčné časy a nikdy jinak".

Dagmar
člen

# Zasláno: 27.11.2008 21:33  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

tak jsem zase v úžasu jak funguje numerologie.
Obě štěňata jsou životní osmičky.
Ale projevují se naprosto každý jinak - to dělá ten ascendent a postavení domů.
Akim - žluťásek se žlutou stužkou - je takový mazel, nejraději je u mámy, nebo se k někomu tiskne
Andy - modrá mašlička je naprosto neohrožený, nebojí se, putuje po bytě, přiběhne na zavolání a neustále po něčem pátrá.

Dnes mi přišla tetovací čísla už přidělená jednotlivým pejskům
mazlík Akim dostal součtovou šestku
cestovatel Andy součtovou pětku

pro ty, kdo se v numerologii nevyznají
šestka je číslo domova, harmonie, vztahů a fixace na tato témata
pětka je číslo svobody, změn, dominance..

Věra
člen

# Zasláno: 27.11.2008 22:42 
Odpovědět 

Tak tedy , nádhera, jak se to potvrzuje!!!
Hele paničko a nová fotečka těch hrdých nositelů mašliček, štítků i
charakteristik by třeba nebyla? Pochlub se, jak o ně pěkně pečujete
a jak nám cvaldové vyrostli?

. 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Porod - horoskopy