Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Setkání - horoskop
Autor Zpráva
Dagmar
člen


# Zasláno: 20.10.2008 15:00  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 


Tady je horoskop poledne - byla bych docela ráda, kdybyste k tomu něco napsali i z hlediska astrologie - je jí tady opravdu málozde jsou tranzity na založení fora o kterých psala Květa - fakt to je zajímavé


efis
člen


# Zasláno: 20.10.2008 21:39 
Odpovědět 


Dovolím si přispět k horoskopu "zrození" tohoto fora. Tématicky uzly. Vzestupný uzel 3 dům, ryby. Je plný instinktů citovosti, snaha uniknout z materialismu a účelnosti. Hledání toho pravého, je to hledání skrze vesmír. Důležité jsou pak emoce vyjádření. Způsoby komunikace někdy můžou být velmi netradiční a zvláštní. Pro skupinu pak jestliže se spojí, jejich vlastní komunikace mezi sebou by měla být velmi blízká plná souznění. Kvadrát na lunu pak ukazuje na nerovnováhu v komunikaci a emoční vyjádření. V jednu chvilku jsou emoce velmi silné, a v dalším okamžiku jakoby nebylo co říci. Ukazuje na možné nepochopení. Je třeba naučit se občas nahodilé emoční výkyvy nechat bez reakce a nepodněcovat tak zbytečný svár. Dostat se nad úroveň vlastního vnitřního já, a mateřsky přijímat i to čemu nerozumíme. Kvadrát na pluta,nám ukazuje sílu destrukce. Tato síla se bude postupně se stárnutím tohoto fora rozkládat. Hodně nepoužité nebo kumulované energie bude způsobovat exploze ať rámcově nebo jednotlivě (skupina - jednotlivec). Toto je ve formě divokých myšlenek nebo silnými počátečními plány. Tato energie nás nutí k tomu, abychom dělali něco, bez ohledu na to jaké důsledky to může mít. V tomto aspektu, je život plný akce a jejího možného potlačení, bez jakéhokoliv podstatného podnětu. Hluboko uvnitř jsou skryty vroucí motivy, ale nemají žádné skutečné opodstatnění, Je tedy nejdříve třeba myslet a pak teprve konat.

neo
člen


# Zasláno: 20.10.2008 22:09 
Odpovědět 


Luna

Hezky "komunikativně" je umístěna Luna v Blížencích, která je příjemně a tvůrčím způsobem zapojena do spolupráce v rámci stelia ve Vahách, Mars,Slunce,Venuše, a navíc zde tranzituje Slunce aktuál a Merkur aktuál, který přestal hloubat a vrátil se moudřejší do normálního běhu života a začal oslovovat toto stelium.

Což v rámci celkového rozpoložení přinášelo velmi dobré tvůrčí prostředí založené na kvalitách akutál Slunce a Merkura jež rozehrálo shromáždění tohoto stelia.
Tedy Slunce natál a aktuál pojalo do sebe energii Marta, Venuše a Merkura a vytvořilo velký plac pro různé potřeby komunikace a sdílení, tu zaležené na intelektu Merkura, tu na souznění či senzitivitě Venuše, a aby nám to neusnulo, tak i energie Marta a samo Slunce do toho vnášelo takový všeobjímající osvětlující podtext.

Abych dokončil cestu a onu komunikaci Luny, tak toto stelium svěže komunikuje s Neptunem aktuál, jež je jaksi "odvarem" všeho, tudíž nezměrnou studnicí k čerpání pro různá témata, zvláště ty jemnospektrální.

Jelikož Neptun aktuál je blízko svého natálu, tak skrz něj zpětně vrací svěží komunikaci Luně.

Jako závěr se pak hodí že Luna je pod novým vnuknutím právě tranzitující Luny

Saturn trošku kriticky brzdil rozjezd celého setkání, ale nakonec i jeho potřeba pro formu a určitý výstup a poselství si našla odpověď v každém z nás ... .

Končím nebo se už totálně znemožním

Ještě tam povídá něco Uran,Pluto a Jupiter ...

Dagmar
člen


# Zasláno: 20.10.2008 23:13  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 


Dám sem ještě horoskop vzniku fora


a tady ještě něco k tomu najdete
http://www.astrologie-dagmar.cz/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=4

virgo63
člen


# Zasláno: 21.10.2008 20:42 
Odpovědět 


Tak abych na tomto fóru jen neplkala o životě a o zbytečnostech(uvědomuji si, že jsem tu spíš do počtu, než co do nějakých znalostí) a Dagmar si zde přeje "odbornější" fórum a ne krafárnu, připojím tedy alespoň své náhledy na den našeho setkání, které bylo mnou vybráno náhodou, resp. tak, že se mi to hodilo do mých plánů.
Určitě jsem předem o datu nepřemýšlela z hlediska numky (až tak praštěná těmi čísly zase nejsem... )

Tedy 18.10.2008=20/2
Hezky se tam vylouply roviny inspirace, vize a Saturnu.
Dvě dvojky, dvě jedničky - ideální kombinace na vyjadřování svých myšlenek a citů, zároveň schopnost vcítit se do druhého, zkrátka vztah, jak má být.
Dvě osmičky jsou o schopnosti racionálního uvažování, přesnosti a logice, o moci i umění dosáhnout úspěchu.
Jenže osmičky jsou v mřížce trochu osamocené, oddělené rovinou Saturnu. Takže spojit vyjadřovací schopnosti s logickými závěry bylo podmíněno tak trochu tím, co za lidi se v ten den sešli. Protože jak u roviny Saturnu, i osmičky platí, "co dáš, to dostaneš" (ovšem my se snažili dávat jen to nejlepší )
Navíc Neo našel, že nám bylo nakloněno i místo hospůdky, tak tam ty mosty prostě vznikaly.
Roviny vize a inspirace setkání jen podrthly - vždyť byla řeč o ideálech, i snaze pomoci druhým, o schopnosti čerpat z vyšších pramenů vědění a tuto inspiraci předávat dál.

Den 18 - odpovědnost. Je to den, kdy se hravě překonávají obtížné situace, kdy toužíme po uznání, jsme přemýšliví, mentální energie je na vysokém stupni, někdy i na to filozofování dojde. Určitě to není den, kdy by byla nuda!

V mřížce toho dne chyběla čtyřka, která by nás trochu uzemňovala v tom mentálním rozletu a možná by přidala více praktičnosti vysloveným inspiracím.
Chybějící pětka přidala trochu roztříštěnosti - vizí bylo hodně a nebyla síla všechny dovést do konce.
Chybí taky šestka - takže bylo trochu těžší zapamatovat si všechno, co se tam probíralo a díky chybějící trojce bylo občas obtížné orientovat se v abstraktních pojmech (tedy alepspoň pro mne).

Ještě bych podotkla, že součtové číslo data založení fóra i tohoto setkání je 2 - opět to hovoří o vztazích.

Zkrátka byl to den jako stvořený pro astrosetkání.

Dagmar
člen


# Zasláno: 21.10.2008 22:28 
Odpovědět 


virgo63
Dagmar si zde přeje "odbornější" fórum a ne krafárnu,
ne takto doslova to nebylo myšleno, "krafat" si můžeme v babinci od toho tam je a někdy to je fakt potřeba.Jste dobří!!

Věra
člen


# Zasláno: 21.10.2008 23:46 
Odpovědět 


virgo63
Díky, to bylo moc pěkný.
Aha, tak to je šestka, co mi nechává krátkou paměť. Já si tu sedím a nutím mozek, ať si vzpomene co tam slyšelo ucho. Jenže nadšení ze
setkání bylo velký!!!!

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5


Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".
 
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Setkání - horoskop
Powered by miniBB™ © 2001-2023