Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / zaměstnání
Autor Zpráva
anny
člen

# Zasláno: 12.8.2008 08:09 
Odpovědět 

Zdravím vás všechny, už jednou jste mi pomohli, co se týče mých problematických vztahů, takže sem píšu ještě jednou. Brzy mi končí příspěvek na péči na nemocné dítě, proto by mě zajímalo, jestli ještě dále budu doma, či mě po 13 letech čeká nějaká změna a hledání si zaměstnání. Vlastně ani nevím, v jakém oboru si místo hledat ( mám jen gymnázium), navíc mám docela problémy se zapojit do kolektivu. Asi by mi vyhovovalo pracovat doma. Ale taková práce se hledá těžko. Proto by mě zajímalo, co na to říká můj horoskop. Jak jsem si přečetla jinde, tak Pluto po 13 letech přechází do Kozoroha. Je zajímavé, že i já jsem doma už 13 let, takže by to odpovídalo tomu, že mě možná čeká nějaká změna. ( nar. 12.2.74, 1:50, Klatovy

dobramysl
člen

# Zasláno: 13.8.2008 10:01 
Odpovědět 

Ahoj Anny, s horoskopem ti tu poradí určitě jiní, akorát z tvého příspěvku nějak cítím toto -" co na to říká horoskop"....spíš, co na to říkáš ty? Běž a hledej, neboj se, že máš JEN gymnázium, vždyť ta škola je všeobecně zaměřená a nebyla vůbec lehká. Takže choď a hledej, určitě jsi šikovná, uvidíš, kdo si chce práci najít, vždycky najde. ...hodně úspěchů, Lenka.

Dagmar
člen

# Zasláno: 13.8.2008 21:47 
Odpovědět 

Anny a co jsi dělala předtím, než jsi zůstala doma?
Ty obavy s druhým lidí, zřejmě způsobuje Saturn v 7. domě - ale pokud bys s těmi lidmi nepřicházela do styku až tak osobně, blízko, snad by to mohlo jít.
Nemám moc času to studovat - co takhle obchod, práce někde s penězi?

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 14.8.2008 07:08 
Odpovědět 

Předtím jsem nějaký chvilku pracovala v cestovce, pak na poště. Vadí mi nějaký větší kolektiv a šéf nade mnou. Asi by mi vyhovovala práce, kde bych měla volnost, byla svou vlastní paní, ale zároveň bych mohla pracovat s lidmi. Třeba mít nějaký malý obchůdek, nebo dělat masáže či nějak jinak pomáhat lidem,atd. Hlavně ne žádný velký kolektiv, nudná, rutinní práce. Z toho mám strach. Proto by mě zajímalo, jestli toto vše je v horoskopu. Astrologii mám moc ráda, snažím se jí naučit na svém horoskopu, proto jsem vděčná za každý váš postřech. Tím se naučím nejvíc.
Třeba pořád nechápu svého Pluta v 10. domě. Všude se píše o tlaku, manipulaci, potřebě v zaměstnání vše měnit. To na mě nějak nesedí.

anny
člen

# Zasláno: 14.8.2008 07:09 
Odpovědět 

to " zapomněla na jméno" jsem já

Daniela
člen

# Zasláno: 14.8.2008 07:24 
Odpovědět 

Dobré ráno, jsem si lupla ty data do programu, mě vychází Saturn do 8 domu, asc 25 Štír, tak nevím, jestli mám chybku já nebo Dagmar, může se na to někdo ještě podívat?
Dík

Dagmar
člen

# Zasláno: 14.8.2008 15:38 
Odpovědět 

Daniela
Já pracuji v Campanu, takže ho mám jasně v 7. domě, v Plac. domech sedí naprosto přesně na hroptu 8. - myslím že se může projevovat v obou domech.
Vždycky zapomenu, že většina z vás pracuje v Placidu.

Anny ale vždyť ti to píšu, že obchod je jedna z možností, práce s penězi, se vším, co je příjemné, s krásou - tak když bys to chtěla dělat a láká tě to, tak se jdi prostě někam pozeptat.

V horoskopu nenajdeš úplně přesně s čím by ten obchod měl být

O Plutu se momentálně píše u Baudyho.
Jednoduše - prostě budeš celý život ten 10. dům přehodnocovat - vždyť co děláš nyní .? přehodnocuješ..

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / zaměstnání