Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Horoskop - Gnalim
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
Autor Zpráva
Milan Zahradník

# Zasláno: 2.10.2012 18:47 
Odpovědět 

Milan Zahradník

# Zasláno: 2.10.2012 21:17 
Odpovědět 

Jardine
člen

# Zasláno: 2.10.2012 21:25  - Změnil/a: Jardine
Odpovědět 

Milane,

pokud tě v životě hodně oslovuje duchovno, tak to, co prožíváš, je pochopitelné. Tahle doba není jednoduchá a chápu všechny, kteří by to nejradši zabalili a žili si někde v souladu se svou vizí. Kdysi jsem tohle prožívala se svým někdejším partnerem, který to měl hodně podobně jako ty a tu "materialistickou společnost" na čas opravdu opustil, přesvědčen, že pokud jsou jeho touhy bohulibé a on správně kosmicky naladěn, musí to přece nějak jít.

No, abych dlouhý příběh zkrátila, nakonec se zase pěkně vrátil do pracovního procesu a zpět na zem. Naštěstí jsme neměli děti a odnesl to "jen" náš vztah, což vzhledem k tomu, že nám nebylo ani třicet, nebyl zas takový průšvih. Ale s malými dětmi na starost a obcházející ekonomickou krizí je to jiné kafe ...

Jinak i s manželem občas ulítáváme, ne na duchovnu, ale na snu o vlastním domku, kde budeme žít v souladu s přírodou ... já si tam budu pěstovat nějakou biozeleninu a meditovat na zahradě, muž kutit v dílně a sázet stromy; na střechu hodíme solární panel a když se urodí hodně brambor, budeme alespoň částečně soběstační Jenže pak si uvědomíme, že to znamená zadlužit se nejmíň na 40 let, riskovat, že nebude dětem na kroužky a že budeme tomu vysněnému způsobu života vlastně ještě víc otročit, než teď otročíme svému 3+kk v bytovce, a zase spadneme na zem.

Jinak si myslím, že to je, jak říká Vanda

hanka
člen

# Zasláno: 2.10.2012 21:57 
Odpovědět 

Myslím, že Milan má krizi druhé nebo které mízy, někteří chlapi to mívají ještě častěji - po dvou letech v Saturnském rytmu hula hup.

Je to ale votrava na tom světě, člověk by odjel za Tahiťankama na ty bílé pláže, hodil si kolem krku takový ten plandavý květinový věnec, nechal se otlapkávat a masírovat jemnýma dívčíma buclatýma nahnědlýma domorodýma ručkama, popíjet výhradně etanolové daiquiri a pozorovat vlnění dívčích boků břišního tance obalených jemně drásanou splývavou trávou, poslouchat šumění modrého moře. Aspoň na pět neděl !!!

A kurňa tady ??? Složenky čekají, děcka řvou, utahaná mladá manželka zas chce přišroubovat poličku v kuchyni a při předehře nevrní, ale naopak moc mluví, například, že je potřeba zavolat elektrikáře na ty rozvody, co vedou do sklepa.

Jardine
člen

# Zasláno: 2.10.2012 22:03 
Odpovědět 

Hanka

trochu mi to připomnělo tuhle moji oblíbenou písničku od Nohavici

http://www.youtube.com/watch?v=yVpNyy1N_Iw&feature =related

Turnovský

# Zasláno: 3.10.2012 00:37 
Odpovědět 

Roubíšek si stěžuje Hospodinovi, že je chudej jak syngogální myš a že mu Hospodin nepomůže a nepomůže. Ozve se hlas Hospodinův: "Jak jim mám Roubíček pomoct, když si nejsou schopný ani ten lós koupit!?"

Jinak ale: proč bychom se starali, když nám to ten 21.12.2012 zařídí, že?

Milan Zahradník

# Zasláno: 3.10.2012 06:55 
Odpovědět 

Teď k tomu nic moc nenapíšu. Musím honem pořešit věci, oholit se a tak - jedu do městááá" Dneska jedu do městááá!

Milan Zahradník

# Zasláno: 3.10.2012 18:47 
Odpovědět 

Už jsem si svoje s tímhle užil. Před cca 10ti lety jsem všechno prodal a rozdal a jel jsem do Nepálu za osvícením. Že tam přijdu za pár let na něco, co tady potom budu v Česku říkat lidem, aby jim bylo líp.
Tohle je teď jiné. Máme děti a taky už vím, že jedenomu není třeba nikam jezdit, aby přišel na co má. Mluvil jsem o tom jednou s panem Josefem Studeným. Byl to moudrý starý pán. A ten se smál, jakože - ahá, tak vy jste kvůli tomu jel až do Nepáálu. Smál jsem se s ním.
Tendleten pán mi také řekl, že až se bude dělit zrno od plevele, přežije cca 1/3 lidských vědomí. Těla žádná. Mazec.

hanka
zrovna jsem doopravoval vysavač, děcka vřeští a sex máme lepší a lepší

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Horoskop - Gnalim