Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Horoskop - Gnalim
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 5.11.2009 18:55 
Odpovědět 

Iva
mám radost a vítám!
když tak uděláme nové vlákno, chudák Milan

milan Zahradník

# Zasláno: 5.11.2009 23:22 
Odpovědět 

Náhodou jsem poctěn, že si tu s námi povídá i Iva a vůbec!

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 6.11.2009 01:02 
Odpovědět 

Iva
Ježiši,kde to žiješ, konec Světa? Tak já ti přijdu naštípat, to si ještě asi z dětství pamatuju. No a na zimu ber brigádu, budeš jezdit na lyžích, ne, to je lepší než MHD? Pořiď si kolo nebo mopeda. Ty budeš tak zdravááááá
a fit. Napíšu ti na mejla a pošlu foto! Pa a koukej tomu PC domluvit, jo? stejskalo se mi, ty zrádná Pražačko
Zase jsem zapoměla heslo- pardóóón - Věra

lenka-s

# Zasláno: 6.11.2009 19:58 
Odpovědět 

Milan Zahradník

Milane, flákání je samozrejme v porádku, muzes se flákat hodne, málo nebo vubec, to je fuk, ten muj dodatek je urcen k tomu, aby se predeslo prípadným nedorozumením . Jinak si vzpomínám, ze kdyz jsem se dívala na Tvuj horoskop, tak jsem si ríkala neco jako: "tak tady to urcite nebude zádné drama", a taky ze ne, vzdyt Ty si zijes jak buh!

Být Tebou, tak pri studiu svého horoskopu na to jdu úplne od lesa a zamerím se na tu premíru vzduchu, jak s ní pracovat, jak ji zdrave vyuzít a kompenzovat rozvíjením jiných zivlu, ona taková vzdusná superdávka je symbolem toho, ze se to jednomu v té makovicce obcas pekne muze motat! Ty jsi zdatný v té anglictine, tak Ti prikládám jeden úplne jednoduchý popis, co mi padl první pod ruku. Podobných a jeste lepsích, kde Ti podrobne a prakticky vysvetlí, co to znamená a co s tím, budou na netu mraky!

http://astrology.suite101.com/article.cfm/the_astr ology_element_of_air

Milan Zahradník

# Zasláno: 7.11.2009 00:31 
Odpovědět 

Chmmmmmmmmm, jste na mě tak milé!

zajic milenap

# Zasláno: 8.11.2009 09:41 
Odpovědět 

Květuš, Dagmar,

děkuji za rady, už jsem na to ASI přišla, jak se přihlásit
Pěknou neděli všem

Milan Zahradník

# Zasláno: 15.2.2012 01:24 
Odpovědět 

Možná vás to potěší, já to tu stále pročítám. Díky všem za vynaložené úsilí a snahu mi pomoc.

Milan Zahradník

# Zasláno: 15.2.2012 17:21 
Odpovědět 

Ještě jsem chtěl poukázat na tohle: http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/195-velka- konjunkce-ve-vodnari/
Komunikovali jsme o stéliích. Pár dnů po mém narození bylo 7 planet ve Vodnáři v 10. domu. Zajímavé čtení.
Přeji vše dobré...

Iva
člen

# Zasláno: 15.2.2012 18:58 
Odpovědět 

Milan Zahradník

Já ti tady ještě jednou zopakuji, že jsem přesvědčená o tom, že tvůj AS je v Býku a nikoliv v Blížencích.Proč jsem si tak jistá? Tak podívej se jak obhájíš to, že "Je totiž mnoho takových, kteří chtějí pomoct sami sobě" nebo jsem si jista že volíš ODS prostě to uvažování je dost tomu býku podobné jak to bere tak býkovsky - i ta rodina, ten důraz na ten domov a ten klid domova atd.
Ten AS je důležitý protože tím pádem je vládcem radixu Venuše.

A jestli si to ještě dobře pamatuji tak máš Urana vládce toho stélia v pětce ve Lvu.
No a jak píší v tom tvém odkazu o tom stínu Vodnáře:-) víš to může být taky takový trochu elitářský postavení
Který může občas zapomenout na ten plebs:-) a na to, že třeba ten náš president tomu plebsu teda rozhodně nepomohl

Milan Zahradník

# Zasláno: 16.2.2012 08:10 
Odpovědět 

Pleteš se. Nevolím. Nikdy jsem nikde nikoho nevolil. A kdyby? Byli by to socani a né ODS, ti by byli poslední...

Pleteš se i s tím, že VK nepomohl lidem.

Ale neva, pohodový den. A nepiš mi pls., že když jsem nevolil, nemám právo ...to nebo ono. Díky za pochopení.

Milan Zahradník

# Zasláno: 16.2.2012 18:30 
Odpovědět 

A promiň, že na Tě tak štěkám.
Furt se někam ženu. Myslím, že býk to tak nemá. Jen občas.
Ivo, nebuď na mě taková, , já sem Ti nic neudělal. !
Snažím se ze všech sil nesoudit ani neradit. Ale to víš, to s tím Klausem, tj nesmyslné jako všechno ostatní, vyjma přání dobrého. Tak co se budem překřičovat, že jo a né ne.
Potěšilo mne, že jsi argumentovala pro a za gnalima na ČASu a že jsi ochotná a velice schopná tyhle věci Tvé či naší Pravdy rozšťárávat.

Díky za Tebe i Tobě.

Iva
člen

# Zasláno: 16.2.2012 19:43  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Milan Zahradník

Milane mě to mrzelo, že jsem tě tam jmenovala, jen mně to přišlo prostě jako trochu pokrytectví, které si asi zřejmě neuvědomuješ a přiznám se, že mě to naštvalo:-).Teda kvůli těm alimentům.
Jinak kvůli Klausovi ti nic nevyčítám:-), jen si prostě říkám, že i tak chytrý lidi si prostě nevšimnou nějakých indícií.Ale na to máš nárok.
A ten Býk - no myslím si, že ti býci to trochu berou z tý ekonomický stránky a na nějaké jiné idee zas až tak nereagují nebo vezmou prostě jako fakt, že se občas(u nás teda hodně) krade.To víš, my druzí to bereme ještě z jiné stránkyJo a jak tam na tebe někdo vyjel, tak to mě zamrzelo, to bych zase nechtěla jako kvůli platu atd.

Zrovna jsem se dnes v duchu usmívala, no usmívala vlastně taky ne, uvědomila jsem si, že fakt patřím do Ceska, protože někomu vynadám(a myslím, že právem) a v zápětí ho hned pro sebe omlouvám. No prostě Blíženci

Milan Zahradník

# Zasláno: 16.2.2012 20:55 
Odpovědět 

K VK - ono už to, že vystoupil a vystupuje proti main streamu ve věcech globalizace, EU, povinému očkování atp je obrovským přínosem pro lidstvo, nejen pro nás tady.
K mému platu - dá se říct, že nejsem bohatý finančně. Ba naopak a naopak.
Jsem chudý a bohatý nefinančně.
Co se týče řešky na ČASu - víš o kterém aspektu to Falkon psal? Mám jich takových, které se dají vnímat ...hmm, negativně, několik. Nevěřím, že to není proti etice či morálce astrologů, ale co už, chyby přece nedělá jen Klaus. Jiní byli shovívavější i když byli ochotni s tím Gnalimem udělat rychlý proces A další, že měla intuici se v tom nešťárat.
Četl jsem to už kdysi a od té doby mi dokonce Falkon žehnal v mailu, že mu cosi skrzeva mou radu problesklo, ale řekni mi co to je, že nás baví zaujímat pozornost tíhle způsobem? I když víme, co sklidíme, jdeme do toho. :-)
Onehdá mi bylo 50 a tak bych se snad už mohl zklidnit a meditovat.

Iva
člen

# Zasláno: 21.2.2012 12:25 
Odpovědět 

Milan Zahradník

Milane na tohle jsem měla odpovědět? Nějaký vzkaz tedy nevidím ať koukám jak koukám.

Nejsem si jista o kterém aspektu přesně Falcon psal ale myslím si, že nejvíc ho dostal ten pátý dům
Budu se muset na ten tvůj radix zase podívat.
Jinak co se týče realitních makléřů tak to mně neříkej Sice to tedy zřejmě není tvoje firma a asi ani dokonce frančíza či něco podobného ale i tak byli realitky těmi, kteří ze situace těžili, tedy měli boom.

Milan Zahradník

# Zasláno: 21.2.2012 13:47 
Odpovědět 

Díky za odpověď, Iva.

Jo, ptal jsem se na ten aspekt. Asi máš pravdu s tím 5. domem. Pracuji na tom. Ovšem vhodnější by bylo, kdybych to jako práci nevnímal. ;) Někdy je to vyloženě dřina i když mne to baví, víš jak to myslím?! Vnímám to jako své poslání.
Jinak s těmi penězy je to opravdu tak. Jeden rok jsem vydělal milión a další roky nic. To by Tě mohlo zajímat i z astrologického hlediska. :) Jednoduše se dá říct, že za poslední 2 roky jen kape. Kdysi před 15ti lety kapalo 400 až 500 000Kč každý měsíc. 5 let.
Stane se, že jedu do města a jsem zarostlý a i špinavý ( stále mne baví rekonstrukce nemovitostí a teď ještě i ta kovárna ), jelikož nezřídka kašlu na to jak vypadám a jako správný Vodnář rád lidi šokuji. Ovšem je pro mne pozoruhodné vnímat ten monumentální rozdíl v reakcích např. na úřadech, když se na mne dívají pomalu jako na bezdomovce. Přitom 2. den jednám o miliónech. Je nelehké popisovat pocity s tímto spojené.
Chtěl bych pro změnu peníze mít a dělat s nimi něco užitečného, než jen "obohacovat" sebe sama. Např. tu kovárnu bych chtěl zpřístupnit veřejnosti a trávit tam víc času...
Ovšem realitní byznys je také velice obohacující, co se zkušeností s lidmi týče...

.

Milan Zahradník

# Zasláno: 21.2.2012 13:47 
Odpovědět 

Díky za odpověď, Iva.

Jo, ptal jsem se na ten aspekt. Asi máš pravdu s tím 5. domem. Pracuji na tom. Ovšem vhodnější by bylo, kdybych to jako práci nevnímal. ;) Někdy je to vyloženě dřina i když mne to baví, víš jak to myslím?! Vnímám to jako své poslání.
Jinak s těmi penězy je to opravdu tak. Jeden rok jsem vydělal milión a další roky nic. To by Tě mohlo zajímat i z astrologického hlediska. :) Jednoduše se dá říct, že za poslední 2 roky jen kape. Kdysi před 15ti lety kapalo 400 až 500 000Kč každý měsíc. 5 let.
Stane se, že jedu do města a jsem zarostlý a i špinavý ( stále mne baví rekonstrukce nemovitostí a teď ještě i ta kovárna ), jelikož nezřídka kašlu na to jak vypadám a jako správný Vodnář rád lidi šokuji. Ovšem je pro mne pozoruhodné vnímat ten monumentální rozdíl v reakcích např. na úřadech, když se na mne dívají pomalu jako na bezdomovce. Přitom 2. den jednám o miliónech. Je nelehké popisovat pocity s tímto spojené.
Chtěl bych pro změnu peníze mít a dělat s nimi něco užitečného, než jen "obohacovat" sebe sama. Např. tu kovárnu bych chtěl zpřístupnit veřejnosti a trávit tam víc času...
Ovšem realitní byznys je také velice obohacující, co se zkušeností s lidmi týče...

.

Milan Zahradník

# Zasláno: 9.4.2012 06:51 
Odpovědět 

Pohodvé a veselé Velikomoce!

Milan Zahradník

# Zasláno: 9.4.2012 06:52 
Odpovědět 

Pohodové a veselé Velikonoce!

Milan Zahradník

# Zasláno: 21.6.2012 00:09 
Odpovědět 

Pusu plnou úsměvů do léta 2012
http://socialcam.com/v/oavFmen1?fb_action_ids=4855 72794789877%2C399323920113127%2C435723269782944%2C 3667650044870%2C10151015858426251&fb_action_types= video.watches&fb_source=other_multiline&code=AQAJL BoGJI5d9SF6xcD4ZaHjvfq9QJuB8GxFk7OgAOchF1WipGILhn0 Wmv3ZIBC-weq4Y3BIHyKdK4-gCAmYPK_g5UmpPK0oz_yk1lyXk ElB2RTUUmMXLwz9bl2Uyz7LqxPJCVA2OQu76tVh97tu1KQCxR9 w4rUAfcdtz4Wq6zb3rrtiYDxVWrJ-GhVqcsLLBuc#_=_

Milan Zahradník

# Zasláno: 24.9.2012 09:14 
Odpovědět 

Dobrý den, dámy a pánové.

Prosím vás, byli by jste někdo tak hodná-ý a podívali se mi na to, jak to se mnou vypadá do konce tohoto roku? Děkuji. Zajímá mě konkrétně rodina, zdraví a finance

26.1.1962 11:40 Olomouc

Iva
člen

# Zasláno: 24.9.2012 14:03  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Milan Zahradník

To se ti ten Jupiter v 1.domě a v trigonu na nativního Jupitera(a to stélium) fláká nebo co???

Ale asi ti tam překáží ten Neptun v kvadrátech na osu AS-DS.Budeš muset počkat až "odleze":-))
A abys toho neměl málo tak máš uzly(i s Lilith) taky na ose AS-DS(a kvadrátu na Urana) a ještě se pouští Pluto do tvé Luny(kvadraturou).Ten si tam ale chvíli pobude.:-((. Ale optimisticky - nakonec to může být k něčemu dobrému. A vlastně ten Pluto se do konce roku pustí Luny a bude v trigonu na svou nativní pozici.A Neptun už je vlastně taky za tou přesnou kvadraturou.Jupiter bude pak v trigonu na Lunu, tak by to mělo být už lepší ne??:-).

Ale to je jen hodně nahrubo, napíšeme ti doufám víc.A taky někdo jiný a třeba i numerkou:-)).

Milan Zahradník

# Zasláno: 24.9.2012 14:55 
Odpovědět 

Iva

Děkuji.
Zvažuji, zda prodat kovárnu, abychom se vymotali z finančních problémů. No a když píšeš o numerologii, tak ta nemovitost má číslo 91.

Děkuji za to co píšeš, budu to študovat. Ať se di dobře daří!

Milan Zahradník

# Zasláno: 25.9.2012 05:42 
Odpovědět 

Conflict!

Sometimes it's easy to get everyone working together ... but this is not one of those weeks! On September 27, Venus squares Mars, when tensions surface in your most important relationships. The Libra Sun then forms a major T-square aspect with Uranus and Pluto on September 29, at which point it becomes clear that changes need to be made to your life. Later that same day, take care to not overreact as the full Moon in warrior Aries heightens emotions!

September 27: Venus squares Mars
This square between the planets of love (Venus) and desire (Mars) demonstrates that these two entities clearly do not see eye-to-eye. Venus in bold, showy Leo loves to be the center of attention; Mars in intensely private Scorpio doesn't like to spill any secrets. At the same time, sometimes the person you like is not necessarily the person you desire -- it's just one of life's messy conundrums. This square can either spice things up or cause problems, and you're certain to learn where things are headed by the end of the week!

September 29: The Sun opposes Uranus and squares Pluto
Last week, Mercury in Libra connected with the Uranus-Pluto square, a transit that certainly heated conversations up! This week, the Sun makes the same contacts, prompting confrontations that ask you to make profound changes to your life. Are you willing to modify your plans and goals? Do yourself a favor by moving out of routines -- and ruts -- to try something new. This aspect highlights situations that aren't good for you or may be extra-challenging ... but hopefully you'll know what to do if you take time to think things through.

September 29: Full Moon in Aries
This dynamic, feisty full Moon -- with unpredictable Uranus conjuncting the Moon, and both the Sun and Moon squaring Pluto -- shines a spotlight on recent messages you've received about transforming your life into something that feels more authentic. At its best, Aries is courageous and pioneering, and you'll be able to move mountains if you use the bold energy of this sign and the passion of the full Moon to not only advance yourself, but advocate for others. Your challenge will be to not argue or run roughshod over anyone who disagrees with you!

Nechávám si posílat na mail tyhle horoskopy. No a tehle je na tento týden!

Dagmar
člen

# Zasláno: 30.9.2012 22:50  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Milane, mně se do horoskopu teď koukat nechce - z pohledu numerologie,
by měl být ten uplynulý rok do narozenin 2012 docela náročný, což se na penězích skutečně projevit mohlo, zvláště pokud jsi nějak zariskoval, nebo neuváženě vydal peníze - ten osobní rok tě totiž nabádal k opatrnosti, k tomu, udělat si nějaké "zásoby", ze kterých bys mohl později čerpat.

Pokud pociťuješ nějaké finanční problémy, je to zřejmě důsledek nějakého ukvapeného jednání.

Teď jsi v osobním roce 5, což je rok změn, potřeby svobody, takové utržení ze řetězu ..
Pokud se týká peněz, pokud byl minulý rok postaven na solidním základě, /což tedy nevím, jestli byl/ tento rok ti může nabídnout jistou prosperitu, celkové naladění je příznivé ziskům a zlepšení podmínek.
Ale zase je nutné postupovat zodpovědně.
Jestli máš prodat kovárnu, to ti z numerologie neřeknu - spíše b y to chtělo zhodnotit přínosy jaké má a zápory - a to snad umíš ne? vždyť se tím živíš

Milan Zahradník

# Zasláno: 1.10.2012 12:00 
Odpovědět 

Dagmar

Nazdar a díky za tvá slova a myšlenky. Těší mě, že jsi napsala.
Už na konci února jsem se vykašlal na život ve městě či ve hmotě. Nechci už dál přispívat svou troškou do materialismu. Omezuji to jak to jde, no a výsledkem je i pocit nedostatku financí, jelikož reality dělám opravdu velice, velice okrajově. Nicméně jsem měl schůzku a v RE/MAXu by mne uvítali s otevřenou náručí, ale už se mi do toho kombajnu moc nechce.

Ono to se mnou ( s námi doma ) bude dobrý a už se to lepší.
Mívám takové pocity úzkosti jednou za čas z různých důvodů. Ale nakonec mě drží i ideologie toho, že by mi nemělo být zle, pokud jsem dobrý.
Ještě jednou díky a přeji vše dobré...

Vanda

# Zasláno: 2.10.2012 07:26 
Odpovědět 

Poslouchej, Milane, budu k tobě hodně tvrdá, ale jestli nejsi doživotně zabezpečený rentiér, měl by ses vrátit do pracovního procesu a luxus útěku z města přenechat někomu, kdo si nepořídil před padesátkou dvě malé děti, které jsou závislé na tom, jak je zabezpečíš. Když už jsi jednou pozval do svého života děti, jsi za ně zodpovědný, a jejich potřeby mají před tvými přednost, než se postaví na vlastní nohy. Máš nejvyšší čas, hrozí ti nejen ztráta společenského postavení, finanční potíže, ale i ztráta a rozpad rodiny, a to celkem fest, v řádech měsíců. A tak či tak tě hmota donutí, abys ji respektoval.
Konečně, i reality se dají prodávat slušně, a osobně vidím duchovnost člověka právě v tom, nakolik dokáže realizovat své principy v reálném každodenním životě. Uživat si blaženost někde v přírodě bokem od lidí umí kde kdo, to jsme všichni mistři. Ale donést ji k lidem a žít ji v běžném životě, nalézt ji i v materii, to je umění!
Takže místo abys prodával kovárnu, kterou máš rád, hleď víc vydělat a ovárnu si nech.

Milan Zahradník

# Zasláno: 2.10.2012 08:54 
Odpovědět 

Vanda

Náhodou, , myslím, že s Tebou úplně souhlasím.
Jen dodám, že i doživotně zabezpečený rentiér není nutně zabezpečen doživotně.

Jinak moc děkuji a už na tom pracuji. :-) Zítra bych mněl mít 2 schůzky. Obě jsou o realitách a jedna z nich je o tom o čem již několik let přemýšlím a je to vlastně "moje" idea, realizovaná silnou společností. Tak se těším. Držte mi palce.

Vanda

# Zasláno: 2.10.2012 10:11 
Odpovědět 

Držím, ať se práší za kočárem. Období října, kdy jde Slunko Váhama, by měla být tvoje tradičně silná doba.

Mnich benediktin kdysi kamarádce vysvětloval jejich heslo ,, ora et labora" takto: Jako když jedeš na pramici, na jednom vesle nápis ora, na druhém labora. Pouze když oběma naráz rovnoměrně zabíráš, někam dojedeš. Když jen jedním, motáš se dokolečka.
S postupujícím časem čím dál více cením moudrost jeho názoru. Hmota je výborným prostředkem k tomu, abychom neulítli.

Turnovský

# Zasláno: 2.10.2012 11:13 
Odpovědět 

Vanda

Hmota je výborným prostředkem k tomu, abychom neulítli.

Zlatá slova

Vanda

# Zasláno: 2.10.2012 13:05 
Odpovědět 

Pavle díky, od vás potěší :).

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Horoskop - Gnalim