Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Horoskop - Gnalim
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Autor Zpráva
Milan Zahradník

# Zasláno: 20.10.2009 07:42 
Odpovědět 

lenka-s

Stejně každý rozumí po svým.

zajícmilenap

Děkuji moc.

Ne že by se mi má situace nějak změnila, ale chci psát o tom, za co děkuji a komu.
Část mých díků směřuje směrem k vám a část "letí" k Bohu, Jsoucnu, ke karmě.

Vedle u Tondy se píše mj. o tom, že je dobré začít den vypitím vody. Souhlas, ovšem jaký pocit nebo myšlenka provází pití čisté vody z čisté sklenice hned po ránu? Čistý, svěží, zdravý, povzbuzující a uvědomme si, že je tam v té vodě i naděje!!!
A bylo by to ještě "zdravější", se třemi kapkami citrónu. A aby to bylo nejúčinnější pro některé akurátní typy (Panny ;)), velikost kapiček by měla být absolutně stejná. Pak, aby to bylo úplně nejzdravější, měl by se jeden otočit směrem na Východ, usmát se a napít. A těsně před prvním polknutím zdvihnout levou nohu a chytnout se levou rukou za pravý boltec!
Blbost.
Jsem toho názoru, že myšlenky a přání mají energetickou hodnotu - náboj. Myslím si to, jak jste si možná všimly, už nějakou dobu. Myslím si například, že Otčenáš funguje díky těm energiím, které z nás vyzařují, byť jsou pro naše smysly nepostřehnutelné.

Otče náš, jenž jsi na nebesích,
posvěť se jméno tvé,
přijď království tvé,
buď vůle tvá
jako v nebi, tak i na zemi.
Chléb náš vezdejší dej(ž) nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jako(ž) i my odpouštíme našim viníkům
a neuveď nás v pokušení,
ale chraň nás od zlého.
[Neboť tvé je království i moc i sláva navěky.]
Amen.

Myslím si, že Otčenáš není vysvětlován správně, zde http://cs.wikipedia.org/wiki/Ot%C4%8Den%C3%A1%C5%A 1 je vyvětlení od Jana Zlatoústého. Nevím kdo to je nebo byl, ale troufale prohlašuji, že je "pouze" zlatoústý. Umístění Merkura může být důležité, ne však rozhodující. Kdyby byl tento Honza Zlatosrdečný, vysvětloval by Očenáš jinak Líp!
No, nějak jsem se rozepsal a každou chvilku budou vstávat ty mé 3 princezny, zkrátím to. Pijme vodu po ránu i jindy, ale ten pocit čistoty, svěžesti a zdraví si dopřávejme celý den. V práci, sportu, konverzaci, tady. I to je totiž co jsem od vás lenka-s zajícmilenap mimo jiného "dostal". Pohlazení v pochopení ve slovech a pohlazení v pochopení v těch energiích za slovy, v energiích za tím. Totiž přát někomu gud lak, dobré štěstí, nebo aby bylo líp, to je to co funguje díky tomu jak TO je. A tak děkuji vám a především TOMU.
Myslím, že aby bylo líp, měli bychom tyto pocity čistoty, svěžesti, zdraví, povzbuzení i naděje!!! žít a tím šířit pro všechny kolem a posilovat to TO.

Zajíc MilenaP
člen

# Zasláno: 22.10.2009 10:14 
Odpovědět 

Milane,

děkujeme Ti taky moooc !

Píšeš : "ale chci psát o tom, za co děkuji a komu.
Část mých díků směřuje směrem k vám a část "letí" k Bohu, Jsoucnu, ke karmě. "

Ale my jsme taky ti děkující a letící k Bohu, jsme takovým malým Jsoucnem

S pitím vody ráno - a to mám od Číňanů - trochu jinak. Je to vynikající věc, oni pijí horkou vodu před každým hl. jídlem a já to takto dělám každé ráno.
Uvařím snídani ( vlastně jen kafe ) a zbytek vody - kolik snesu teplé - vypiji na lačno. Docela mi to chutná a aspoň mám dobrý pocit, že si tou kávou tolik nehuntuji žaludek.

Záleží na zvyku.

Milan Zahradník

# Zasláno: 22.10.2009 13:50 
Odpovědět 

Zajíc MilenaP

Kdysi jsem pracoval pro jednoho japonce. Ten pil slanou vodu. A obzvláště v létě!
No a číňani - ta jejich Miso soup, to je víceméně taky jen horká voda!

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 24.10.2009 12:14 
Odpovědět 

Holky, tak mi to na hl. straně hlásí zase VIR !

Pro Milana posíláma, protože mám tu potřebu.

Miso je náhodou dobré na životní sílu, je to fermentovaná vyzrálá pasta ze sójových bobů, rýže... dále viz:
http://zdrava-vyziva.doktorka.cz/miso-pro-ochuceni -polevek/

Takže ti číňani asi ví, že nejen horkou vodou živ je číňan.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 24.10.2009 12:15 
Odpovědět 

To jsembyla já. Nemůžu se- pro ten vir - nijak přihlásit.

Zajíc MilenaP

Milan Zahradník

# Zasláno: 24.10.2009 17:20 
Odpovědět 

zapomněl/a<br>na jméno

Milan Zahradník

# Zasláno: 31.10.2009 16:46 
Odpovědět 

No a já se flákal.
Byl jsem se projet na mašině, zahulil, dal panáka se sousedem. Pociťuju, že jestli na sobě nezačnu brzo se změnami, budu k tomu intenzivně donucen okolnostmi.
Přemýšlel jsem, že čím posílit vůli i víru a došel jsem k závěru, že se mi zamlouvá, že mou změnou k lepšímu pomohu nejen sobě, ale i ostatním a vlastně všemu. Že to, aby bylo o mne líp, stojí za to.

lenka-s

# Zasláno: 31.10.2009 20:49 
Odpovědět 

Milane, clovece, koukám, ze halda lidí by asi brala Tvoje obtíze! Dodatek k mým príspevkum v tohle vlákne: víru muzes posilovat jak chces, ale pokud se budes flákat, nestane se samozrejme vubec nic.

Milan Zahradník

# Zasláno: 1.11.2009 10:31 
Odpovědět 

lenka-s

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 1.11.2009 10:47 
Odpovědět 

Milane,

a taky platí ještě, že pokud se flákat nebudeš stane se mnohé.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 1.11.2009 10:48 
Odpovědět 

To jsem byla já - Zajíc MilenaP.
Na hl. straně to hlásí vir.

Milan Zahradník

# Zasláno: 1.11.2009 12:46 
Odpovědět 

Holky, díky za snahu. Děkuji pěkně.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 3.11.2009 13:21 
Odpovědět 

Milane,

není za co. Vždyť my víme, že Ty jsi moc šikovný chlap

Měj krásný den
Zajíc MilenaP

Dagmar
člen

# Zasláno: 3.11.2009 20:30 
Odpovědět 

Milenko žádný vir by tam už neměl být - píšu to kvůli tvému přihlašování.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 3.11.2009 23:02 
Odpovědět 

Zajíc MilenaP

Dagmar, tak jsem to zkusila a zablokovalo mi přístup. Tak já nevím, asi bude chyba v mém Avastu.

Dagmar
člen

# Zasláno: 3.11.2009 23:29  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

to je divný, tobě to zablokovalo přístup když ses chtěla přihlásit? nebo kdy?já myslím, že to nikomu jinému nedělá a Kráta včera obrázek opravil.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 3.11.2009 23:57 
Odpovědět 

No, když kliknu nahoře " domů " a chci se přihlásit, nepustí mě to tam.

I dříve byly tyto problémy, tak -já jdu sem, přímo do fora. Ale přihlašuje se nahoře - a to mi nejde. Tak nevím
Zajíc MilenaP

Milan Zahradník

# Zasláno: 4.11.2009 08:40 
Odpovědět 

http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4&NR=1&fe ature=fvwp

Kveta
člen

# Zasláno: 4.11.2009 09:32 
Odpovědět 

Milan Zahradník
Milane promiň, plevelíme ti vlákno

Milena P.
Chodím sem přes odkaz v oblíbených položkách. Ulož si tam nynější (opravené) forum, pokud tam máš původní, vymaž ho. Když jsem zkusila kliknout na "domů", stránka nešla načíst. Na statistiku nebo fotky mě to pustilo normálně.
Taky můžeš použít odkaz na Astrolabu ve vlákně "nabídka knih", hodí tě to sem bez problémů, pak si to dát do oblíbených a neměla bys mít problém.

Milan Zahradník

# Zasláno: 4.11.2009 10:46 
Odpovědět 

Kveta

Dagmar
člen

# Zasláno: 4.11.2009 19:16 
Odpovědět 

milane když tak zaplevení vymažu - neboj

Milenko prosím tě jdi do ..nástroje...možnosti internetu...a klikni odstranit dočasné soubory, cookie...atd. problém by mohl být tam - že se ti to načítá stále tak, jak to bylo předtím - t

Milan Zahradník

# Zasláno: 5.11.2009 06:16 
Odpovědět 

Dagmar

Vůbec neva, je to takhle "pestřejší".

Jinak já se zas až tak neflákám. To bylo ten jeden den ( v sobotu ), kdy K. byla s dětmi u rodičů. Sem si říkal, co všechno udělám kolem baráku atd atp a ono vysvitlo sluníčko a kolem jezdilo tolik motorkářů a mě se nechtělo být zodpovědný.
Na té motorce je to totiž takový "vzdušný" a free! A jede! Panečku ta jede. To se nedá popisovat. 220 je tam hned a brzdí jak crazy taky. Je to takový ten závodní stroj a reaguje "tady a teď" velice intenzivně na každý požadavek! Staví se na zadní a tak. Adrenalin jak prase! Si normálně zpívám a křičím do helmy! A stačí jen pár minut. Pak s toho slezu, klepou se mi kolena i ruce a jen se usmívám a jsem celej pokornej a vděčnej a nad věcí.
Je to jako zkušenostmi získaná jistota mnohaminutového společného orgasmu s ideální ženou! Když dojíždím domů, zklidňuji se a hlasitě si jako malej kluk říkávám: ty pičo? ty pičo?, ty pičo!, tak to je zase mazec!, wow!
A tož tak...

milan Zahradník

# Zasláno: 5.11.2009 06:29 
Odpovědět 

No a ještě, viděli jste tohle? http://astrolexikon.webnode.cz/news/vyklady-aspekt u-planet-karel-weinfurter/ Pomáhá mi to luštit to mé stélium.

Pohodový den!

Dagmar
člen

# Zasláno: 5.11.2009 13:03 
Odpovědět 

milan Zahradník
Milane ale s mírou...musíš brát v úvahu i ostatní věci....podívej třeba, mám tenhle aspekt ...
Slunce v konjunkci s Venuší. Tento aspekt znamená velikou touhu zrozencovu po zábavách, za nimiž se bude hnát takřka bez rozvahy, dále touhu po lásce k druhému pohlaví a k přepychu a k pohodlnému životu. Jinak bude člověkem oblíbeným, sympatickým a zdvořilým. Ostatní vlivy se shoduji s těmi, které jsou uvedeny pod D.

Já krtek, který je stále zalezlý doma a něco si kutí....pohodlný život mám snad jen teď v důchodu....o přepychu nemluvě....jo zdvořilá, to asi budu...

Iva
člen

# Zasláno: 5.11.2009 13:52 
Odpovědět 

Dagmar, no jo ale v tvém případě je ti práce zábavou a obzvláště pak astrologie a numerologie a zkus zpochybnit, že se za nimi neženeš nebo že se "neženeš" za tím zpracováním krásy ve svých, tak pro mě zajímavých a hezkých, uměleckých výtvorech .
Předpokládám, že máš tu Venuši v 11.domě nebo u hrotu 11.d(zase jsem ztratila všechny data), takže tu zábavu a to vyhledávání je jasně i na tomhle(i jiném) fóru, navíc když jsou to tak společenské Váhy, které potřebují lidi, společnost.To tě mate jen ten Neptun:-)) ten to zastřeně převádí právě do té "virtuality" internetu

Jiná věc je pak ta, že to ta Luna v Kozorohu převádí do takové serioznosti, pracovitosti a jisté osamělosti či samoty a ještě to modifikuje Panna(právě to převedení aspektu na práci eventuelně službu).Ale ta Venuše con Slunce tam prostě je

Kveta
člen

# Zasláno: 5.11.2009 14:43 
Odpovědět 

Iva
Zmrtvýchvstání

Iva
člen

# Zasláno: 5.11.2009 15:26  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Kveta

Květuš, já bych řekla, že ještě napůl mrtvolka jsem Omlouvám se, komu jsem nevolala, nepsala.Signál na mobil tady nemám (musím za vesnici na kopec), pevnou linku mně slibují od března a nic, internet tu nebyl a když konečně byl, tak mně odešel počítač.Díky Efis mám už nový ale právě mě začíná zlobit (nejdou nahodit Windowsy). Takže když se zase odmlčím tak to bude tím
Mimo to sem se snažila dokončit baráček na zimu (vikýře, podbití atd.) což byly jako obvykle nervy s řemeslníkama a jejich termínama.Tady u Jihočechů je to takhle: "příští týden se zastavím paninko", takže nevíte nejen hodiny ale i dne a nakonec zjistíte, že ani měsíce neb ten týden se začne jaksi protahovat do dalších týdnů .

A přidám dotaz - patří řemeslníci do 6.domu? To by mně mnohé vysvětlilo, co já s nima zkusím, to se prostě normálnim lidem určitě nestává

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 5.11.2009 18:29 
Odpovědět 

Iva
Ccccc- no toto?!?!?! Není možná, technologie v Jižních Čechách stagnují?
Ivo, je tu bez tebe prázdno! Ticho....
A co, Broučkové už uloženi k zimnímu spánku, Kolovrat na místě u kamen?
Len na hromádce? Trošinku ti závidím tu selanku, prostředí v přírodě. A co Králíček? Pa Věra

virgo63
člen

# Zasláno: 5.11.2009 18:41 
Odpovědět 

No to je dost, holky, že jste vylezly!
Však i Věra byla jak v brlohu...
Tak ať Ti, Ivo, šlape net a Věře ať šlape všechno!

Jo, s těma řemeslníkama je to na venkově všude stejný... jižní nebo severní Čechy... Koneckonců možná i ve městech? Krize, nekrize, dobrý řemeslník je dneska pán!

Iva
člen

# Zasláno: 5.11.2009 18:50 
Odpovědět 

Věruš, já si teda tu přírodu užívám to je pravda a do Prahy se mi už asi nikdy nebude chtít ale zase to má některé aspekty, které teda Praha nemá Například štípání dříví na zimu, nošení dřeva, skládání dřeva a pak taky takové výchovné aspekty - to se vracím do dob sladkých patnácti - musím být nejpozději v 18:50 doma, protože pak už nic nejede

Teď jsem chtěla jít na brigádu, jenže ta je na dvě směny a jak bych se dostala pak večer domů A to je tady o práci velká nouze a jak to ty lidi teda dělaj, když jdou na směny a nemají v rodině pro každého jedno auto je mi záhadou.

Tady by si ale hubla jedna radost - ta malá prodejnička má hodně omezený sortiment, otevřeno v podstatě jen obden a jen na hodinu či dvě což obvykle ještě zmeškám, prostě téměř neutratim

Ale z tebe už je určitě štíhlá kočka, doufám, že taky někdy vylezu z tohodle doupátka a uvidim tě.

Omluva Gnalimovi, že mu tady dělám ve vlákně chaos a jdu se pokusit zrestartovat počítač. Pokud to Efis špatně vymyslela, tak už počítač znovu neotevřu a ozvu se až nejdřív za týden (až mi počítač spraví).

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Horoskop - Gnalim