Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Horoskop - Gnalim
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Autor Zpráva
Věra
člen

# Zasláno: 17.8.2008 11:09 
Odpovědět 

Iva
Aha Ivo, to on tě králíček naučí i uklízet věci z dohledu a dosahu.
Vidíš jak je zlmsanej? To on na tebe dělal oči v tom krámě, páč věděl, že máš vhodnou knihovnu ke žvejkání.
Místo o čokoládě musíš přemýšlet o jeho potřebách pravých, o zubech. Koukám, že ještě abys mu chudákovi koupila náhubeček

Cccc, co je to za alibismus zase s tím 4.domem. Pohodlňáctví, poživačnost a alibismus a ještě asi Jupiter ve Lvu - ty mi tak kopíruješ mýho tátu (Býka- cha cha)

Jo a s tou karmou po otci u prvorozených - to bude na mně jak ušity s tím zdravím, zdrav. problémy, a věčnou nemocností.. Ale u táty nevím ASC,
prý že před polednem - široký pojem...

Iva
člen

# Zasláno: 17.8.2008 11:52 
Odpovědět 

Aha Ivo, to on tě králíček naučí i uklízet věci z dohledu a dosahu.
Vidíš jak je zlmsanej? To on na tebe dělal oči v tom krámě, páč věděl, že máš vhodnou knihovnu ke žvejkání

To je přesný, on vystihl moment, kdy jsem si naivně myslela, že králíčci hopkají jen po zemi a neskáčou na lavice v kuchyni, kde občas zanechám knihy O toho Sasportase se pomalu pral - zřejmě pozná hodnotu
Koupila jsem mu na broušení zubů takový ten kámen(křídu nebo co to je) specielně pro králíky - vůbec si ho nevšímá.Klacíky taky ne.Tak snad ten chleba zabere.

Věruš, můj sen je trochu takový ten anglický styl života v rodině, takový klidný řád s čajem i ten trochu tradiční nábytek, trochu konzervatismu atd.Nebo prostě něco podobně laděnýho.
Místo toho je můj život od počátku naplněn zvraty nahoru a dolu v dost velkém rozpětí - ne a ne to dostat do nějakého poklidného proudu, klidně tekoucí řeky
Můj radix obsahuje houpačku, tak je mi jasný, že za chvíli by mi zase chyběli ty vzruchy ale nějak jich teď bylo zase povícero, tak bych si fakt dala trochu toho Býka - vždyť on nemusí být jen poživačný a pohodlný
A jasně, že si to z většiny dělám sama I když - společnost, partneři a vůbec nečekanosti - no za všechno vážně taky nemůžu

To s tou karmou je docela zajímavý - snad k tomu ještě někdo něco napíše.Jinak i psychologové píší, že na prvním dítěti se rodiče nejvíce vyřádí, druhýmu dítěti zase kazí dětství starší sourozenec až to třetí to má řekla bych už trochu volnější, tam už jsou všichni trochu vyřáděnýI když - být nejmladším v rodině a ještě třeba holkou, tam kde je více bratrů je taky dvojsečný - mojí babičku v podstatě její starší bratři provdali v jejich cca 18 letech tuším, když její matka zemřela.Mysleli to zřejmě dobře aby byla zaopatřená ale asi to taky nebylo to nejlepší

Věra
člen

# Zasláno: 17.8.2008 13:16 
Odpovědět 

Iva

Já ti dám, že druhému děcku kazí život starší sourozenec; u mně to bylo opačně. Ségra hyperaktivní cholerik, poděs a bláznivka od malinka, byla jako vypuštěná z vosího hnízda a tohle mi jako děcku dali na hlídání a odpovědnost.
Samé schválnosti, natruci, důmyslné klackoviny a revolty. Matka ani nevěděla, co ona dokáže, jenom stresy jsem z ní měla.
Místo abych si hrála a užívala pohody dětství.
Pod mým vedením udělala první krůčky a řekla první slova.
Těch modřin a škrábanců co jsem schytäla a ještě jsem za ni dostávala; nebo se stavěla sama na její obranu, když už všeho bylo dost a táta se na ni hnal s příložníkem, vařechou nebo důtkama, a kdo to dostal až červená stříkala... no zase já a pak i za bráchu, kterého ségra popichovala a vyváděli oba. Psychologové vědí kulový, to už jsem si ověřila. Jsou akorát schopni bez hlavy a paty papouškovat....

Irena
člen

# Zasláno: 17.8.2008 13:21 
Odpovědět 

Jdu si s vámi taky povídat,jen nevím s čím dřív začít.
Ivamůj sen je trochu takový ten anglický styl života v rodině, takový klidný řád s čajem i ten trochu tradiční nábytek, trochu konzervatismu atd.
Taková věta potěší.Je to přesně můj styl,říkám tomu "Zazen" a když to tak nevypadá okolo mě tak v mysli se to odehrává dost naplno. Kozorožsky se toho držím zuby nehty a Uran na DC mi vždy někoho nebo něco přihraje abych tolik nezatuhla, když se nepřízpůsobím tak se energie promění v depku nebo v hněv. Zábavné je si s tím pohrát, neutíkám z nepříjemné změny.

Od zatmění Slunce až po včerejší noc se mě drží zvláštní rozpoložení,o bolavým těle ani nemluvím. V mém okolí,hlavně v rodině se událo za 14dní tolik nepříjemných až ohrožujících událostí až srdce bolí.Nechávala vše probíhat jak co přišlo a stále si připomínala zda se nedívám přes brýle pověstného zatmění a nechám strhnout. O půlnoci jsem se zdravě naštvala a vyběhla na kopec, za kterým se potemělá Luna schovávala,že si to s ní vypořádám. Potvora, byla už tak nízko na jihu a jen zbytečkem se mi vysmívala. Světlo v úseku obzoru bylo obdivuhodné.
No, uvidíme jak se co a kam posune,slunečná neděle prospěje nám všem.Znovu nadechnuté Sluníčko působí jako by bylo očištěné a svobodné.

Iva
člen

# Zasláno: 17.8.2008 13:55 
Odpovědět 

Věra

No Věruš ale musíš uznat, že je to pro ně další saturnská autorita, ten starší sourozenec.Nebo teda zástupce autority Asi měla tvoje sestra Saturna v kvadrátech, ne?Nebo aspoň třetí dům - sourozenec a její myšlení, který teda bylo trochu hyper

Tak to my s mym bratříčkem jsme v dětství drželi dost merkurickoblíženecky při sobě, trochu proti rodičům a jejich lvovskýmu temperamentu. Ale kolem 12-14 se bráška najednou začal vlísávat k rodičům nebo aspoň dělal toho, kdo pěkně Lvy poslouchá.Asi si spočítal, že to pro něj bude lepší a výnosnější.
Po jejich smrti ovšem řekl, že to dětství bylo děsný a hezky vyjmenoval všechny chyby rodičů
Tak tu zradu toho spojenectví a to využití toho jak se na Lvy "musí", mu teda nikdy neodpustim i když sem mu to neřekla
Popravdě ale mohlo to být taky tím, že v tom spojenectví jsem měla trochu navrch a určitě jsem to vůči němu taky použila.Taky to neměl lehký a taky jsem ho od narození měla na starosti- už jen to aby se obul včas a my tak došly včas do školy, to byly každodenní muka a aktovku si jaktěživ nepřipravil sám, pan architekt
Nejlíp s tou lví maminkou vyklusal nevlastní bratr Střelec - je o 11 let mladší.To jsem kulila oči co si lze taky dovolit My museli poslouchat na slovo nebo lépe řečeno beze slov neexistovalo se nějak protivit lví vůli Ale malý bráška se asi ve 3-4 letech zašprajcoval(doslova), že do školky nepude a po 20 minutách to matka vzdalaDodnes tu pro mě neuvěřitelnou scénku na té ulici vedoucí z kopce dolů vidím

Irena
Irenko, díky tobě jsem si uvědomila, že to mám taky už od toho zatmění ten takový nervóz a taky nepříjemný až ohrožující události.Tentokrát se o ně postaral vnouček, respektive hlavně jeho výběr kamarádů a asi opožděná puberta nebo co:-), maminka ho dokonce musela vyhodit z bytu k jeho tatínkovi.Děs.Rvalo nám to srdce i nervy.Teď to trošku vypadá, že se to už otáčí tou dobrou stranou(abych to nezakřikla).
Tak snad to s tím "sluníčkem" tak bude

Irena
člen

# Zasláno: 17.8.2008 14:28 
Odpovědět 

U nás jako první událost,která vše odstartovala bylo,že: 1.8. před polednem dcera s dvouletým synem bourala. Až dosud jezdila bez nehody,přestupků.Prostě neviděla auto, ve chvíli kdy nastávalo částečné zatmění Slunce. Od té doby se jen rozhlížím co jak a kudy se událost bude uzavírat.Odnesli to jenom plechy,nikomu se nic zjevně nestalo Ale stále se ptám? je zaseto nebo už sklizeno. Chlapec v té chvíli měl novoluní s potemělým Sluncem na Lvím IC kojn Ven/Saturn. Lilith na DC v opo oba body Štěstí, které jsou na ASC.

Iva
člen

# Zasláno: 17.8.2008 14:54 
Odpovědět 

Irena

No Irenko, mě taky zneklidňuje, že se to týká Lev,Slunce=dítě.Případně i Luna(rodina).Jsem z toho úplně vytočená a bojím se, že tou svou nervozitou ještě k něčemu přispěju, že je tak těma obavama rozhodím, že se pak něco stane.
To sou ty "výhody"(nevýhody) znalostí astrologie.V tom případě si říkám, hoď astrologii za hlavu a řiď se selskym rozumem.Což má co dělat taky s Býkem(a klidem).
Vůbec- ten Neptun mě v tom Vodnáři pěkně rozčiluje(i když uznávám,že mi taky k ledačemus dopomohl a pomohl).Teď ještě ty uzly, úplněk, zatmění - no jsem hotová co mám řikat
Ten Neptun s tou mlhou a možnýma chybama, úplně rostu....

Irena
člen

# Zasláno: 17.8.2008 15:29 
Odpovědět 

No právě, když člověk má vhled do životů a i třeba přes astro symboly.
Je událost která tě osobně zasahne a událost kde nejsi přímo účastníkem jako třeba zhroucený most na vlak ve Studénce. V nadcházejícím čase jsem neuměla ani rozlišit co má na mě větší dopad. To víš bisextil Ve,Ne, vodn.Lunou, která má opo Pluto je taková senzibilita, vyladit, zpracovat a ukotvit do zemitosti -Slunce jde tak rychle za sebou, a tak to odnese tělo.

Asi je pohodlnější si povídat o králíčkovi a o mých třech kočkách. Jen jedna si chodí spát na knihy nejlépe otevřené a ne jen tak nějaké. Nejraději má když zrovna čtu a není to tím, že se ráda chová.
S králíčkem ti neporadím,nemám zkušennost. Dej mu čas až zrelaxuje,zdomácní a zvykne na novou atmosféru.Bůhví čím prošel než si tě našel.

Věra
člen

# Zasláno: 17.8.2008 18:16 
Odpovědět 

Iva

To víš, Ivo, Lvi dostali část "poddaných", co si jejich lvovství nechali líbit a aby byla rovnováha, museli nafasovat i ty z druhé strany, co se vzbouří
a s podílem ohně si stojí na svým a nepodvolí se. A to bráška-Střelec se
postaral o rovnováhu. Jo jo - každý chvilku tahá pilku.

Já byla takhle nervní asi 2-3 dna před úplňkem, nesoustředěná, poletucha v mysli i fyzicky. I když poletucha v mém provedení, haha..

Věra
člen

# Zasláno: 17.8.2008 18:23 
Odpovědět 

Ještě přidám k pročtení typ:

http://astroinspirace.wordpress.com/

Milan Zahradník

# Zasláno: 16.10.2009 10:10 
Odpovědět 

Ještě zdravím, dámy.

Zjistily jste některá co je s Ivou? Díky za odpověď.

Milan Zahradník

# Zasláno: 16.10.2009 10:26 
Odpovědět 

A ještě jednou zdravím.

Včera jsem se těsně před polednem dozvěděl, že ředitelem u nás v kanceláři bude někdo jiný. Zaskočilo mne to. Mám několik možností. Zůstat tu jako makléř, jít to dělat jinam, dělat něco jiného.
Kdybyste byly tak laskavé a poradili, tak trošku chvílemi nevím kudy kam.
Na jednu stranu věřím tomu, že to co se mi děje, je pro mne vždy dobré a taky už dlouhou dobu nesouhlasím s morálními atd atp názory majitelky firmy. Chvílemi mi připadá, že tohle je výborná možnost, abych ukončil spolupráci s touto osobou. Ona chce, abych zůstal. Dnes v 11 mám intervijů jinde a pak ještě jinde. Chci si poslechnout případné návrhy a podmínky. Dnes se asi mnoho nerozhodne a tak vás prosím, zda mi něco jakkoliv napovíte. 26.1.1962 Olomouc 11:40

Díky předem.

virgo63
člen

# Zasláno: 16.10.2009 10:39 
Odpovědět 

Milan Zahradník
V každém případě, zůstaň nad věcí... Ono se Ti něco něco připlete do cesty.

Milan Zahradník

# Zasláno: 16.10.2009 12:01 
Odpovědět 

virgo63

Díky. Jo jo, myslím mj. taky, že mám podle numerologie rok "dvojku". Každopádně je tohle pro mne pozoruhodná zkušenost.

lenka-s

# Zasláno: 16.10.2009 14:40 
Odpovědět 

Milan Zahradník

Je zajímavé, ze píses o pocitu prílezitosti a také to, ze zminujes morální zásady. Nacházís se totiz v období tzv. Jupiterského návratu, ke kterému dochází u kazdého z nás kazdých 12 let, a tato témata se k nemu perfektne hodí. V Tvém zivote se otevírá okénko, kdy se mohou objevit nové prílezitosti. Tématy budou duvera a víra v Univerzum, nepodcenování sebe sama, mozná i prijmutí urcitých rizik, tak abys mohl vyuzít veskerý svuj kreativní potenciál. Univerzum je s Tebou, pokud s ním budes spolupracovat a jednat s myslenkou na blaho osobní a ostatních (Vodnár). Mimo tranzitu jsem se dívala i na progrese a vidím tam nejaké nové zacátky. Pr. Luna v Raku a na Asc. ohlasuje zacátek nového cyklu, naznacuje dulezitost domova, rodinného zivota, emocionálních a osobních témat, apod., a zároven muze znamenat, ze se v tomto období muzes cítit citliveji a reagovat více emocionálne nez obvykle. Tr. Uran na pr. Slunci také muze posilovat téma zmeny, ale celkove nevidím nikde nic dramatického, takze bych rekla, ze tu situaci, at uz se vyvrbí jakkoliv, bez problému zvládnes, ba co víc, vzhledem k Jupiterovi más dokonce sanci jí kreativne vyuzít

Milan Zahradník

# Zasláno: 16.10.2009 20:02 
Odpovědět 

lenka-s

Potřetí si sedám k PC abych ti poděkoval, teď už děti spí!

Děkuji.

Napsalas to pro mě srozumitelně. Taky se mi líbí věcný a nezaujatý tón textu.
Věřím, že to bude vše v pohodě, někde je to "cosi", co mi dává víru. Nevím co ti k tomu napsat. , pěkně mě to oslovilo.

Rodinný život je v mé mysli hodně často. Tam mi přichází nejvíce informací o mně samém. Jak partnerka - Panna, tak obě malé holčičky jsou mi neustálým zrcadlem.
Panna a Vodnář je kombinace pro výuku o sebezapření pro oba partnery, ale ona Panna je Vodnářem navíc obdivovaná za mnohé "pevné" povahové rysy, pracovitost, píly, pokoru, trpělivost a důslednost. Je to až na hranici ( a někdy za ní ) pocitů hlubokého provinění.
Víte co je pozoruhodné? Jak Panna krásní, když je spokojená.

Napsal jsem jen kapku a jen na jedno téma. Ještě napíšu.

Milan Zahradník

# Zasláno: 16.10.2009 20:04 
Odpovědět 

Nepíše se "píli" s měkkým I?

neo
člen

# Zasláno: 16.10.2009 20:08 
Odpovědět 

Milane

taky řeším problémy s určitou dámou, zde spíše upírkou

Milan Zahradník

# Zasláno: 16.10.2009 20:34 
Odpovědět 

, zdar neo, je fajn, že reaguješ.

I v mém případě se dá použít slovo upírka. To ona je ukázková násavka energie. Po mítingu je jeden někdy jak vymačkanej citrón, ale už vím jak a zkterého pohledu to brát. O šéfovou nejde. Předemnou však stojím já sám, jestli víš jak to myslím. Má morálka. Víra v to, že ve skoku do neznáma bude kam dopadnout.
No a do toho rozum a racionalita mé Panny. Její přístup k zodpovědnosti. A snaha o projev pochopení pro ni. Ono vše má rub i líc. A je to v pohodě, jen to žít!

neo
člen

# Zasláno: 16.10.2009 20:50 
Odpovědět 

Milane

tak to máme obdobné, už jsem udělal maximum a tak jsem skočil a hraji již Vabank a v sázce je hodně, podstatná část mého života ... .
Je to ale na dlouhé lokte, inu právní cesta ... .

V byznysu i příbuzenských vztazích nelze sázet na morálku toho druhého, zde je to spíše živočišnost a účelovost a prachy ... .

Maximálně je třeba vhodné dát někoho před sebe, třeba právníka a nebo jít svoji cestou ... .

Pro mě jak mě situace osvítili, jsou vlastně ženy prokletím :-). Vyjma Vědem zde :-).

O to jsem nějak otevřený

Spíše vnímám, že by jsi se s ohledem na tah k mystice, měl osvobodit a žít na vlastní účet, zaměstnávat jen sebe sama, maximálně rodinu.

Důležité je, jaké máš závazky, přeci jenom máš dvě mrňata, drahou polovičku na mateřské, bydlíš na vesnici, potřebuješ auto, usedlost potřebuje každou chvilku peníze ... .

Na druhou stranu máš skvělý intelekt, zkušenosti, jazyky, světoznalství ... .

Zavaž pro a proti a jdi do toho ... .

Hochu nemáš to lehké

Milan Zahradník

# Zasláno: 16.10.2009 21:33 
Odpovědět 

neo

Nemám to lehké. Díky za to.

lenka-s

Rizika a nové začátky se mi stále zamlouvají. Někde se tu píše o číslech a adresách, kde my máme 50ku, což jsou, řekněme "pohyb a změny". Nezdálo se mi to na závadu a ptal jsem se co je na tom nevhodného. Dagmar napsala: pro Vodnáře nic, pro Pannu je to jinak. :-)

lenka-s

# Zasláno: 17.10.2009 11:23 
Odpovědět 

Ahoj kluci!

Ty más, Milane, duvery dost, dokonce bych podle toho kvadrátu Jup Ne usuzovala i na to, ze jsi nekdy duveroval/duverujes i v prípadech, ze by si nemel. Kazdopádne si ale vseobecne myslím, ze lidé, kterí duverují sami sobe a zivotu se prosazují a dosahují v zivote naplnení daleko lépe nez ti neduveriví, a to i v prípade, ze obcas nekde naletí nebo treba o neco prijdou. Pro mne s Luna kon. Jup pod vlivem tezkých saturnských a plutonských energií pro mne bylo a obcas stále je tezké duverovat v prirozenou "výzivnost" zivota, musela jsem bojovat, abych tuto víru hluboko ve mne pohrbenou vytáhla na svetlo. Není to tak dávno, co jsem se taky rozhodla odrazit a skocit do neznáma, pricemz se opírám hlavne o svuj niterný pocit, ze je to ta správná cesta (a taky o svou pracovitost, kreativitu, nenárocnost, atd., samozrejme). Presne tak jak píses, Milane, cas od casu se sama sobe stávám tím nejhorsím neprítelem, klesám na duchu, obracím se a ptám se, jestli bych nemela dát krok zpátky, protoze cím více postupuji smerem vpred, tím víc se mi zdá ta cesta zpátky do bezpecného útociste obtíznejsí, ale vzdycky vím, ze musím jít dál, sice s divným pocitem v zaludku a obcas mírne vytresená, ale s nenahraditelným pocitem naplnení a toho, ze opravdu ziju...

Vodnár s Pannou? Rádi si spolu popovídáte, ale oba dva potrebujete svuj prostor. Oba dva rádi pomáháte druhým, i kdyz kazdý svým vlastním zpusobem. Ve spouste vecí jste odlisní, ale pokud si jeden druhému nebudete lézt do zelí, tak vlastne muzete docela dobre spolupracovat. Ty dodávás rodine geniální nápady a ona se stará o to, aby jí nehaproval rozpocet. Ty jsi pravdepodobne rodinný expert na globální svetové problémy, zatímco ona resí, co bude kazdý den k obedu

Milan Zahradník

# Zasláno: 17.10.2009 13:55 
Odpovědět 

Už tak půl hoďky sedím u "tvé" zprávy a nevím co odepsat.
Je mi fajn.

Milan Zahradník

# Zasláno: 17.10.2009 14:31 
Odpovědět 

lenka-s

neo
člen

# Zasláno: 17.10.2009 22:38 
Odpovědět 

nMilane

posílám ti harmonickou rezonanci k posílení tvé cesty, volby a osudu
neo

http://www.youtube.com/watch?v=nwxDIW08ZTo&feature =related

Milan Zahradník

# Zasláno: 18.10.2009 06:52 
Odpovědět 

neo

Díky, potěšilo! Díky.

Milan Zahradník

# Zasláno: 18.10.2009 16:56 
Odpovědět 

lenka-s

Napsala jsi to opravdu krásně.

cas od casu se sama sobe stávám tím nejhorsím neprítelem, klesám na duchu, obracím se a ptám se, jestli bych nemela dát krok zpátky, protoze cím více postupuji smerem vpred, tím víc se mi zdá ta cesta zpátky do bezpecného útociste obtíznejsí, ale vzdycky vím, ze musím jít dál, sice s divným pocitem v zaludku a obcas mírne vytresená, ale s nenahraditelným pocitem naplnení a toho, ze opravdu ziju...

To je priceless, timeless.

lenka-s

# Zasláno: 19.10.2009 13:42 
Odpovědět 

A pleasure, and wishing you good luck with your personal wake up call... A nyní zpátky k cestine, jinak nám tu ne kazdý bude rozumet

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 19.10.2009 16:03 
Odpovědět 

Milánku,

napiš mně, bude Ti líp.

zajícmilenap

# Zasláno: 19.10.2009 16:05 
Odpovědět 

To jsem byla já.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Horoskop - Gnalim