Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Horoskop - Gnalim
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Autor Zpráva
Dagmar
člen

# Zasláno: 26.5.2008 20:53 
Odpovědět 

Založila jsem nové vlákno

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.5.2008 20:59 
Odpovědět 

gnalim
člen

Iva

Ivy, píše se tu o účincích Saturnských energií. Stále nevím co s tím mým stéliem. Sata mám v konjunkci na MC, Venuši a Slunce. Co si o tom myslíš?
Pěkný den!

Věra
člen

# Zasláno: 26.5.2008 11:37 - IP: 85.207.241.126
Odpovědět Citát Změnit Vymazat Přesunout

Napadlo mně, že možná jde i o dobíjení energie tím jupiterským a ušlechtilým zvířetem, že takovým celoživotním sepjetím a nutně i tím, jak uzce s koněm souvisí při jeho péči, že v tom něco musí být. Vzájemné obdarovávvání a služba v radostném pohybu...

Iva
člen

# Zasláno: 26.5.2008 15:06 -
Odpovědět Citát Změnit Vymazat Přesunout

gnalim

Gnalime, děkuji, adresu si najdu a otravovat byť zdvořilou otázkou jej budu neb se to dozvědět prostě chci

Tvoje stélium si nechám na večer, protože si jen narychlo projíždím fóra před odchodem z domu. A taky to tvoje stélium není zrovna z nejlehčích, byť je dle mého mínění pěkný :-)). A už dopředu tuším, že budu zas dumat jestli ten tvůj AS přeci jen není ještě na posledním stupni Býka nebo teda jen v těch Blížencích(teda jestli to nemotám a pamatuju aspoň přibližně) Ta Venuše z 1.d. v tom 10.d. by mi seděla, prostě stoupáš do 10.d. ale nakonec ty tam máš i toho Merkura.Každopádně vládce ascendentu je i vládce radixu, tedy veledůležitý, tak si to budu muset nějak rozmyslet a hodit si korunou, který
Ba ne, zkusíme si to ověřit podle tranzitů - i když sakra, stejně to vždycky chytne víceméně celý stélium, no uvidíme:-).

Tedy doufám, že si to pamatuji aspoň přibližně správně, já jsem o data jako vždy už zase přišla, tak možná kdyby ti to nevadilo bys je mohl dát pro jistotu ještě jednou.Nebo jestli chceš raději po mailu, tak ti svuj prozradím

gnalim
člen

Iva

Chm chm chmmm, dvě ( Pavla A.) mejlové adresy za poslední týden, to je jak s tel. čísly za mlada! Ccccc! Data jsou: 26.1.1962 11:40 Ol. Ale
toho mejla mi můžeš poslat enyvej.
Jo, určitě MN otravuj, je v klidu a rád pomůže, alespoň to je má zkušenost.
Jinak tedy koukám, s tím tvým sklerózem to není tak špatný!

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.5.2008 20:59 
Odpovědět 

Iva
člen

gnalim

Tak, tak výrazný stélium ve Vodnáři a ještě v 10.domě - pamatuju si jak sem si řekla, no jak tohle vyložit? Takže utkvělo

Tak já kousek začnu ale možná(nejspíš) budu pokračovat až zítra(málo času).

Teda já nevim ale mám pořád tendenci spíš k tomu poslednímu stupni Býka Pokud to narození bylo o 1 minutu dříve, byl to ještě Býk.
A pokud o minutu a 16 vteřin, tak bylo dokonce i IC MC jinak a to na ose Rak-Kozoroh a ne jen čistě Lev-Vodnář. I když ti Blíženci v 1.domě a Lev ve 4.domě zabírají většinu.

Už jsem se taky trošilinku naučila tady na fóru vypomoci si numerologií.
Tak dvě šestky v datu - šestka coby Venuše
Dvě dvojky v datu - dvojka jako Luna

To by mi dávalo zapravdu, že budou zdůrazněné - oni(y) teda jsou i tak - Venuše až nahoře a Luna s trigonama nahoru, no ale oni bývávají
v radixech některé věci zdůrazněné vícekrát.

Tak a proč ještě ten Býk - protože působíš i přes ten Uran, Blížence a Merkur ve Vodnáři velice klidným, stabilním dojmem.
Býk je též smyslový,hodnoty(teda přitahuje i nakonec peníze), stavitelství, stavby, ocenění krásy(nemusí být jen krásy žen ale vůbec krásy jako harmonie nebo jak to říci) spíše možná ocenění hodnot viděných i ve věcech, který nemusí být vyloženě až zase tak krásný(no já se nevyžvejknu zřejmě ) nebo ve věcech, kde jiní ještě ty hodnoty nevidí - no nejlepší příklad je pak ta Venuše con Saturn(což je například i socha) - teda tady vyloženě ty nemovitosti co s nima pracujete v realitce nebo třeba ten tvůj záměr s koupí toho zámečku, který zatím valnou hodnotu nemá ale mohl by mít. I když tím neříkám kup ho - to si musíš rozmyslit ty, se všema věcma kolem.Ale teoreticky by to přesně bylo ono - hodnota, kterou ještě jiní nevidí(hodnota do budoucna-Vodnář), která se může stát dobrou býkovskou hodnotouNo a Uran, Vodnář to je prostě restaurování, reforma věcí v tomhle případě těch saturnvenuše nemovitostí. Saturn je i vládce 9.d. ,tak taky rozvoj, větší rozvoj.Slunce vládce pětky tak tvořivý rozvoj ale taky spekulace, no dohromady ten 10.d. s tím 5.d. je vyloženě makléř,(nemovitosti- Saturn Luna) manažer.Panna -obchod.

Nebo - neopodstatnělá radost - tak je v tom pátý dům to je pravda- dům radosti ale taky mi z toho vychází ten Býk co se umí radovat z věcí života, krom toho Býk je i ve 12.d. - takže takový mystický zaříkávadlo:-)). Trochu jako budhismus - z toho taky hodně cítím Býka- klid duše, mír duše, radost duše.

A proč možná ještě Rak na IC - zaprve 4.dům jsou taky nemovitosti, obydlí - a tady pak vládce 4.d. v pannenském šestém domě(tedy Panna -obchod) a ve Váhách - snaha o rovnováhu a zase klid, vyváženost(teda i duše-Luna),Předpokládala bych, že ta Luna v 6.domě bude taky mít pojem o skromnosti a bude pracovitá.Krom toho Luna značí také klientelu(lidi) i práci s lidma, více lidma, měnící se poměry(no ty nemovitosti se střídaj), snahu o trochu jako rodinné prostředí v té práci.
Vládcem Luny je zase ta Venuše con Saturn con Slunce - tedy vážné hodnoty, Slunce taky peníze
Vodnář - týmová práce.Saturn Slunce - spíše vedoucí pracovník, manažer(taky 5.d.).Kreativita.Váhy - snaha o slušné jednání, spravedlivé jednání(tedy Váhy to předpokládají tak předpokládám, že to tak děláš).Smírné jednání - ale též smlouvy- Venuše=smlouvy.A právní věci- taky Váhy, Venuše. A pak taky 9.dům, Jupiter- dům práva.
Tak abych to zkrátila - prostě seděla by mi ta Luna jako ještě vládce i IC nejen toho 3.domu komunikace, pohybu a shánění:-)).
Úplně perfektně do toho zapadá ten Minařík - krom té snahy o vnitřní vyrovnanost(Váhy- Venuše) pak ještě je ta Venuše ze 12.domu(Býk).Vytrvalost například taky. A k tomu už jen přidat ten Mars z Kozoroha z devátého domu vyšších věcí a máme tady hned ta minaříkovská cvičení(trochu týrání podle mě u toho Minaříka ). Ten Mars je taky z dvanáctýho "mystickýho" domu. Teda dalo by se taky říci praktická a konkrétní snaha o sebezdokonalení
Někdo by zřejmě taky řekl, že je to trochu hledání otcovského vzoru vztáhnuto k tomu Saturn con Slunce. S tou Venuší teda hodnot otcovského vzoru(?) - no možná, píšou to tak někde
Mars v devítce je trochu o hledání, cestách.

No prostě - aniž bych neříkala, že ti Blíženci v 1.domě nejsou dost vidět a ten Merkur pak ve Vodnáři a na hrotu 11.domu - to bude taky to vyniknutí v jinošských letech v tom kolektivu v tom plavání asi - mimo jiné teda - vládce toho Merkura v 5.domě a osa 5.-11.dům navíc Lev - Vodnář.
V tom venušinskym a slunečnym věku se to už víc přesouvá na tu konjunkci SlunceSaturnVenuše

A všimnul sis co tam máš bikvintilů? Od Pluta k té trojkonjunkci?No teda tři ale to je docela dost A kvintil Neptun Mars.

A Merkur má trigon na hrot 2.domu(to jen taková zajímavost).
Jo a kdyby byl teda na hrotu 7.domu ještě Štír tak citace z Hádesa:-)) - "Životní partner je milencem(milenkou) -důležitý příznak manželství z lásky.Partner má místo ve zrozencově srdci.Vlohy k umělecké tvorbě.Při špatném ozáření soud týkající se dítěte". Ty máš toho Pluta myslím jen dobře ozářenýho, tak to poslední se tě netýká.

gnalim
člen

# Zasláno: 27.5.2008 06:49 
Odpovědět 

Dagmar

Prosím smaž toto vlákno. Děkuji

Ivo díky moc za tvůj vhled. Uložil jsem si to jinam a budu to "louskat" a po kousíčcích se učit.

Pohodový den vám oběma...

Vanda

# Zasláno: 27.5.2008 07:33 
Odpovědět 

Milane,
silné stelium představuje téměř bez výjimky jednostranný tah na branku v oblasti, naznačené znamením a domem, ve kterém je usazeno. Zpravidla na úkor jiných oblastí života takového člověka, zpravidla nejvíce těch, které jsou v opozičním znamení. Pro pochopení takového stelia je dále důležité udělat si rozbor povahy a síly planet v něm obsažených, tj. co to táhne, co to brzdí. Dále postavení vládce znamení a domu, ve kterém je stelium obsaženo a jeho aspekty na stelium.
V tvém případě jde o znamení Vodnáře a X. dům. V něm silný Saturn, který je dále ve volné konjunkci konjunkci s Marsem v Kozorohu, který je tam taky silný. Slunce v exilu, Venuše nepříliš přiznivě postavená a dále oslabená konjunkcí se Saturnem, mužský Jupiter, sestupný uzel, který má saturnský charakter, obojetný Merkur.
Vládce Vodnáře Uran na posledním stupni Lva v konjunkci s Regulem v opozici do znamení Vodnáře a planety v něm, vzájemná recepce Slunce - Uran ve znameních a domech. 5.2.1962 bylo navíc na 18.stupni Vodnáře zatmění Slunce, tj. celý život to bude citlivá oblast.
Uran není příliš příznivě postavený, Konaševská trefně napsala ve své knížce, že neharmonicky postavený a aspektovaný Uran dává vůbec největší sklony k egocentrismu, najmě ve Lvu ( tj. svoboda a rovnost, ale pouze pro jednoho). Egocentrismus taky posilují konjunkce os s planetami v I. nebo X. domě a silné obsazení I. nebo X. domu.
Vládcovstvím se to má dále tak, že Uran vládne všem planetám ve Vodnáři, Saturn Marsu, Merkur Plutu, Venuše Luně. Tj. obě ženské planety jsou v mužských znameních, Venuše podřízená Uranu v konjunkci se silným Saturnem ( ten je ve znamení své staré vlády a ve svém domě), ovládá Lunu, IV. dům v opozici na stelium. Tj, silně potlačené ženské a emocionální prvky na úrok mužských a racionálních.
Tj. celé je to silně akční, racionální, mužské, jangové, silové, se silným tahem na branku v oblasti dosažení osobní nezávislosti, kariéry, potřebou být vidět a řídit, společenského postavení, můžeš sklouzávat k silně egocentrickým sklonům, nejspíš máš velkou potřebu brát na sebe velkou zátěž fyzickou i psychickou, se schopností takovou zátěž také vydržet. Zátěž ti vysloveně dělá dobře a potřebuješ ji k životu jak sůl. Sporty, nejlépe takové, kde kromě fyzického dochází i k velkému psychickému vypětí a soustředění a člověk překonává sám sebe, své strachy atd.. . Například horolezectví. V mezních situacích sklon jednat rychle, tvrdě až krutě. Jde to, bohužel, na úkor rodiny a zázemí, na úkor osobních vztahů. Naštěstí pro tebe Slunko ve Vodnáři není neomezeným pánem a vzájemná recepce s Uranem dává možnost si své sklony uvědomit a cosi s nimi dělat.Nejspíš zůsobená tlakem společenských konvencí, v desátem domě má člověk šanci uspět pouze tehdy, když si uvědomí, že ke své kariéře potřebuje spolupráci ostatních lidí, naučí se je respektovat a vycházet s nimi, a když na sebe je ochoten vzít břemeno omezení společenskými konvencemi té které společnosti. Venuše naznačuje vztahy založené spíš na pocitu povinnosti, nicméně na tom se dá dlouhodobý vztah stavět dost dobře, podstatně lépe, než na pocitech zamilovanosti.

Iva
člen

# Zasláno: 27.5.2008 08:54 
Odpovědět 

Já souhlasím s paní Vandou i když ono trochu k tomu manažerskýmu a organizačnímu talentu jsou ty jangovský prvky prostě třeba. A je potřeba využít jejich potenciál.
Jen mně právě přijde, že to jin tam je a to právě by bylo tím IC v Raku a AS
v Býku. Taky ta aspektace z 6.d. - tedy Panna a silně aspektovaná Luna ve venušinskym znamení - prostě není to jen o tvrdosti.Nakonec i to, že je Kozoroh ve střeleckym domě. I aspektace s Neptunem byť je to kvadratura.
Prostě neni to zase až tak vyloženě tvrdý jako například samotný Saturn ve Lvu. A ten Uran ve Lvu zase dává prostě individuálnost a to taky není jen zavrženíhodný Nebo i hledání individuální cesty(plus ten 9.d.).

Tak ještě kousek Hádesa:
- " vládce 9.domu v domě desátém:
Vzestup zrozence na základě vyšších morálních pojmů, filosofie nebo výuky.Svobodné povolání nebo vědecká dráha.Zrozenec získá věhlas v zahraničí." No já bych tady v tom konkrétním případě doplnila Hádese, že spíše místo výuky(souvislost s 5.domem) tedy tím makléřstvím, manažérstvím a místo věhlasu v zahraničí -díky zkušenostem a znalostem ze zahraničí, případně i jazykům či filosofii nabytou v zahraničí know-how atd, I když i zahraniční klientela proč ne??
Jinak udělat z toho zámečku takový penzion(teda i jídlo, spaní tedy i Býk) a ta zahraniční klientela by docela s tím radixem ladilo.
Jen ten 5.dům je taky o risku - tak zřejmě jen dobře uvážený risk, protože risk je prostě risk

Jinak ještě - Merkur konjunkce sestupný uzel - tento aspekt ukazuje, že majitel radixu se bude před dobovými názory buď předbíhat nebo za nimi bude pokulhávat.V příznivém případě může znamenat mentální originalitu a nezávislost - pak budou tito lidé schopni uniknout osidlům populárních názorů.Z dlouhodobého pohledu, pokud horoskop naznačuje dobré mentální schopnosti se většinou názor takového člověka nakonec ukáže jako správný.V nepříznivém případě nenacházejí podporu.

Jupiter konjunkce sestupný uzel - podoba se Saturn konjunkce Jupiter, možné překážky, možná blokace při špatném plánování,konflikt s panujícími společenskými normami. Současně ale mohou tito lidé poctivě a do detailů vyznávat obecně uznávané hodnoty.

No tak na to, že je to ve Vodnáři (eventuelní předbíhání doby) tak je to docela přiléhavý.Je tam teda také důraz na dobré plánování a časování.

Takže ta tvrdost(a to i k sobě) může taky značit právě tu schopnost stát si na svém názoru a vyhnout se těm populárním, většinovým - viz též obsazený Vodnář a ten Uran v 5.d.

Iva
člen

# Zasláno: 27.5.2008 09:34 
Odpovědět 

P.S.

Ono je někdy dokonce nutno stát proti kolektivitě (viz např. v totalitě) a nespolupracovat, pak se jistá individuálnost (i v názoru) teda náramně hodí.
Je to taky i o Neptunu - kolektivita nemá vždycky pravdu

virgo63
člen

# Zasláno: 27.5.2008 09:38 
Odpovědět 

gnalim
Tak Dáše dalo půl hodiny práce, aby z Tvé otázky udělala samostatné vlákno a Ty ho vzápětí chceš zase smazat... To jí asi budeš muset nějak odčinit...

gnalim
člen

# Zasláno: 27.5.2008 09:50 
Odpovědět 

Požádal jsem Dagmar telefonicky, aby to tedy nemazala. Vando, děkuji taktéž, ještě jsem to nečetl, ale děkuji. Napíšu později.

virgo63
člen

# Zasláno: 27.5.2008 09:59 
Odpovědět 

gnalim
Víš, i pro mne je to zajímavé vlákno - mám kamaráda narozeného hodně podobně - proto taky "louskám" a po kousíčcích se učím, když se tu sešly tak erudované výklady.
Díky, Ivo a Vando.

gnalim
člen

# Zasláno: 27.5.2008 13:29 
Odpovědět 

Jo, jo. Jak Vanda tak Iva jsou v mé mysli Paní astroložky.

Iva
člen

# Zasláno: 27.5.2008 14:36 
Odpovědět 

Jste moc hodný ale já bych teda ještě chtěla mít ty znalosti paní Vandy a pak už bych si nechala říkat astroložka

že to nejde nějak napumpovat..
A vlastně i dalších...tak to snad až v příštím životě ach jo
Můj sen je takovej dokonalej kolektivní horoskop - že by jako každý dodal co tam ještě chybí, co se přehlédlo až by se to prostě vybrousilo k naprosté dokonalosti....

Jenže on asi je každý astrolog unikát a možná to ani nějak všechno skloubit nejde, každý to trošinku vidí přeci jen z nějakého o fousínek jiného úhlu... a možná by se to pak rozdrobilo, nevím...
Ale sen je to hezkej - taková dokonalost...

A už jste dělali Gnalimovi numerku???

gnalim
člen

# Zasláno: 28.5.2008 09:35 
Odpovědět 

Když se to shrnne, dá se říct, že je vhodné, abych se naučil kompromisu a "stratil" onu sebestřednost a potřebu být uznávaný a naučil se ohleduplnosti.
Několik výkladů ( i neastrologických ) mi různými způsoby "ukazuje" výbornou možnost duchovního růstu. To je co mne zajímá. Vede mě k tomu i "vnitřní tah" ( Neo ;) ), jen věřím, že budu schopný "zůst" díky své vůli a ne pouze "osudovými ranami"! Tohle si v sobě nesu už řadu let a je mi nelehké, být shovívavý, pokorný a láskyplný.
I těch 18 let "venku" dělá své a tak si to alibizuji, že mlčet by bylo pokrytecké.

Ivo, máš "to" samosebou jinak než Vanda, ta si to ( myslím ) oddřela a odtrpěla, ty to máš jaksi dané a pružné a často ( pro mne ) velmi výstižné. Vanda je moudřejší! A pumpovat není třeba.

Díky za vaše příspěvky a ochotu. Zdar!

dobramysl
člen

# Zasláno: 28.5.2008 12:19 
Odpovědět 

Milane, já si myslím, že pokud nad sebou člověk přemýšlí, nad svým chováním... už to je moc dobře.

Vanda

# Zasláno: 28.5.2008 12:40 
Odpovědět 

Milane,
....je mi nelehké, být shovívavý, pokorný a láskyplný.....

O tom to právě je. Závání mi to lámáním sebe sama přes koleno, a to je nesmysl, to prostě nefunguje. Když má někdo v radixu konjunkci Saturna s Marsem rozloženou kolem MC, tak pokorný a shovívavý nebude, ani kdyby po uších chodil. Protože to nejsou dispozice svěřené těmto prvkům.
Ale může být aktivní ( nebo agresivní) houževnatý a vytrvalý, stálý v názorech ( nebo zarytý a zkostnatělý) může na sebe brát odpovědnost ( nebo ji může vnucovat druhým), .... atd, atd..... Je myslím lépe respektovat vlastní nastavení a hledat produktivní využití pro vlastnosti, které máme, než se snažit hrát noty pro harfu na trubku.

gnalim
člen

# Zasláno: 28.5.2008 13:01 
Odpovědět 

Vanda

Ha, ...sem si myslel, že mi to trochu "rozklíčuješ"! Ovšem, to "lámání" je úžasný nástroj (bič) na sebe sama, protože v "krizi" se nejlíp poznáš. Nechce se mi souhlasit s tím, že Když má někdo v radixu konjunkci Saturna s Marsem rozloženou kolem MC, tak pokorný a shovívavý nebude - ovšem je tam i Ven, Jup, bod štěstí a je to ve Vodnáři! ;)
Jelikož si myslím, že sebekontrola vede k objektivnosti jsem toho názoru, že jak shovívavost, tak pokora a láskyplnost jsou NUTNÉ "vypěstovat" a pochopit, pak "opustit". Speciálně když "chybí". A tak je to s astrologickými predispozicemi vůbec. Fungují, když jim dám "šanci" či "volný průchod".

gnalim
člen

# Zasláno: 28.5.2008 13:03 
Odpovědět 

dobramysl

Je nevhodné takto generalizovat. I vrah může o svém činu přemýšlet. Nestačí to, je nutné konat.

Iva
člen

# Zasláno: 28.5.2008 13:38 
Odpovědět 

Paní Vando, s tím souhlasím, souhlasím, souhlasím.........díky za napsání.

Gnalim ale správně upozorňuje, zdůrazňuje že je to ve Vodnáři
Vodnář, protějšek Lva se umí docela dobře odosobnit, mít tak říkajíc vědecký odstup(pokud se to zase nepřežene:-)). A má taky v sobě určitou laskavost, to bych prosila taky přičíst k věci

Jinak se usmívám nad tím, jak Gnalim píše "vypěstovat" No jo, co jinýho má na starosti Luna než bdít nad růstem a pěstováním
A viz ty trigony v sebenápravnym domě.....

Iva
člen

# Zasláno: 28.5.2008 13:53 
Odpovědět 

Ale je to opravdu tak NUTNÉ nebo to říká jen ten Saturn Mars

Ale jo, je to potřebné, máš Gnalime pravdu

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 28.5.2008 15:00 
Odpovědět 

Vanda,
já bych prosím nerada, aby můj názor byl brán jako jedniná berná mince. Ale zkusila bych zvážit, jestli není větší pokorou brát sebe samého takového, jakým jsem, než jakým bych chtěl být, nebo dokonce jakým bych se chtěl jevit ostatním v tomto vesmírném spektáklu. Naopak sebekontrola je výbornou možností uchopení pro danou konstalaci.
Jinak, učila jsem se u moudrých lidí, že při posuzování jakéhokoli radixu je zásadní pochopit, jak ten který radix funguje. Co v něm má jaké postavení, jakou roli. Pěkný byl například příměr o orchestru. Jistěže máme všichni v radixu všech deset planet, uzly, atd.. Ale tak jako má určité uspořádání a vnitřní hierarchii orchestr, má ji každý radix. U někoho lepší, u někoho horší ve smyslu kterak to uchopit a co se s tím dá podniknout.
Úkolem astrologa je rozklíčovat, co je v daném radixu člověka ,, dirigentem, má- li ho vůbec přítomného, kdo hraje významné sólo, kdo přicmrnduje a dolaďuje jen tak v pozadí. Kdo s kým spolupracuje a hraje u jednoho pultu, kdo si s kým naopak neladí. Bez toho se astrologie dobře dělat nedá, protože je to marné, svět je hierarchický a naše radixy též. Jakého druhu je ta kapela, jakou muziku pravděpodobně bude hrát.

V případě radixu Milana jsou dirigenty Slunce s Uranem, Saturn s Marsem mají významné sólo. Jupiter 1. pult tak na rovno s Merkurem a Neptunem. Venuše, Luna a Pluto jsou někde v orchestřišti. Neptun má naladěno všelijak, se zbytkem orchestru příliš nespolupracuje a spíš ostatním komplikuje život. Pluto si vzal omylem jiné noty a teď kouká, co se to vlastně hraje za muziku, ale tas není slyšet natolik, aby to výrazně rušilo. Venuše s Lunou díky svému postavení a aspektaci hrají příjemný sborový part, spolupracují dobře se sólisty i dirigenty, svým partem podtrhují sólisty, ale jejich úkolem je dát vyniknout sólistům, samy sólisty nejsou a zřejmě nikdy nebudou.

Vanda

# Zasláno: 28.5.2008 15:41 
Odpovědět 

na to jméno jsem samozřejmě zapomněla já. Dala jsem ho do textu.

gnalim
člen

# Zasláno: 28.5.2008 16:22  - Změnil/a: gnalim
Odpovědět 

Vanda

Zdravím, moudrá ženo!
Děkuji znovu, pěkný příměr! Nicméně, jsem spíš na ty nekolektivní aktivity (sport či hudba ) - chi,chi,chi, kdo by to řekl, viď - i když jsem hrál v týmu vodního póla, který vyhrál mistrovství ČR - chi,chi,chi, kdo se tu zas plácá po rameni?!
Už jsem ti psal, že jsi jedna z těch kterým ( díky respektu ) se mi netyká lehce? A že si vážím tvého názoru? Myslím, že jo a píšu to znovu. Především proto, že rád vidím, když se jeden snaží obohatit ( poradit, pomoct ) jiného!
K té 1. větě - já bych prosím nerada, aby můj názor byl brán jako jedniná berná mince, to víš, oponování je hájení si vlastní domněnky a čím intenzivnější reakce, tím menší "jistota". To je tak nějak přirozené a obzvlášť u Saturnských jedinců. ;)

Pěkný den, valím za rodinkou!

Věra
člen

# Zasláno: 28.5.2008 17:53 
Odpovědět 

gnalim
Péknééé - ta poslední poznámka,

hanka
člen

# Zasláno: 28.5.2008 18:39 
Odpovědět 

To je senza nápad - to přirovnání planet významem k obsazení v orchestru. To mi konvenuje a lahodí. Je osvěživé, Vando, když se vymyslí něco takového, jak to zase jinak vyložit, uvést jiná přirovnání, jiné analogie.
Díky.

Dagmar
člen

# Zasláno: 28.5.2008 19:58  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Vando,mě se to přirovnání také moc a moc líbilo - díky!

Holky nechcete hodit nějaký obrázek pod své jméno?
Jen se ptám, nenaléhám

Věra
člen

# Zasláno: 28.5.2008 20:41 
Odpovědět 

maluju si takovou "figuru" vládců a přesně to odráží to uspořádání
v orchestru. Neuvažuju ale spoluvládce. Moc pěkně to ukáže toho dirigenta/ty, solisty a společné party... naposled vepíšu i Chirona, Lilitu a uzly a je to přehledné. Ale vy mi asi za to vynadáte, páč to asi není žádná škola ale moje pomůcka... ale neva, orchestr je krásný způsob...

Iva
člen

# Zasláno: 28.5.2008 21:12 
Odpovědět 

zase jedna panenka nebo její obměna, že jo, Věruš
Jen jestli to máš namalované pintlich
To jen tak kočkuju, ber to tak...

Já si pomalu netroufám napsat, že to řekla paní Vanda perfektně.To by to musel psát člověk pokaždý a to vypadá zas blbě, jako když se člověk opakuje.

Vanda

# Zasláno: 28.5.2008 21:49 
Odpovědět 

Podotýkám, nápad je to pěkný, ale není můj. Použil ho v jedné knížce polský astrolog pan Zawadzki.

Věra
člen

# Zasláno: 28.5.2008 21:51 
Odpovědět 

Iva
Beru, beru, to víš, ráda se přiučím, nechci rozumovat ale, jak se dovědět, že ano/ne, když bych mlčela.

Jsem zvědava, jestli my dvě se někdy v té matičce potkáme? co?
Třeba na té Black-Cole nekde v parku nebo na zahrádce proberem, jestli je to pintlich? Nebo v Luxoru u knihy ? Bylo by to milé pa!
No, co psala paní Vanda, mně oslnilo,sotva jsem dýchala.

gnalim
člen

# Zasláno: 6.6.2008 10:09  - Změnil/a: gnalim
Odpovědět 

Tak koukám, že mám Bod štěstí v konjunkci s tím stéliem na MC. To jsou mi věci!
A Duchovní bod 6 trogonů. Ovšem Pluto v kon s Černou lunou v 5. domě ve Štíru budu rozdýchávat a "zatloukat"!

Pohodový pétek a víkend, vážené i vážení!

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Horoskop - Gnalim