Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Sociální fóbie
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 28.5.2008 16:55 
Odpovědět 

Iva

Díky Ivo. Jenže já jsem pochopila, že se Pluta z žádné astrologické učebnice nenaučím. Aspoň jsem ještě zádnou nenašla. Jediným člověkem, který mě inspiroval byl Sigfried Schmid. Toho skutečně jako člověka obdivuju, má stejný styl jako já. Když je řeč o něčem, tak je právě o tom....jinak je to o ....ztrátě času.

Markéto! Slušná, cudná? Proboha!!!! Tansformace ( sexuální) a honem!
Tak tu romantiku beru, já mám taky Venuši ve vodě, v domě Neptuna.
Třeba jsi měla štěstí a potkala na první pokus toho pravého.

Iva
člen

# Zasláno: 28.5.2008 17:26 
Odpovědět 

Markéta

Já se válím smíchy - "Musím být trpělivá."

P.S.
Hádejte v čem má Lunu:-))))))))))))))

Markéta
člen

# Zasláno: 28.5.2008 17:52 
Odpovědět 

Vy se mi tu smějete. Béé béé béé.

Tak dobře, já chci sexuální transformaci. Ale pšššt před manželem!

Markéta
člen

# Zasláno: 28.5.2008 17:53 
Odpovědět 

To proto, že on se o to snaží u mě už dávno, a já ne a ne a ne a fuj, vždyť jsem ta Panna...ještě by to vzal do svých rukou.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 28.5.2008 18:05 
Odpovědět 

Marketa

A to jsi opravdu nevěděla, že Panny jsou jedny z nejvášnivějších milenek? Jsou velmi všestranné a umí si při milování i zameditovat. To znamená táhnout orgasmus přes všechny čakry, směrem nahoru, no a potom můžeš oddělit duši od těla a hop! Jsi v jiných dimenzích bytí. Transformace pozemské, sexuální energie v pouť do nekonečna. Huráááááááááááááá, jedem....a nedržte se!

hanka
člen

# Zasláno: 28.5.2008 18:53 
Odpovědět 

Hlavně neuchopovat penis kleštičkami na cukr, jak se tradovalo o jedné puritánce.

Dagmar
člen

# Zasláno: 28.5.2008 19:23 
Odpovědět 

hanka
Hanko ty jsi zvíře

Kveta
člen

# Zasláno: 28.5.2008 19:25 
Odpovědět 

Tak v tom případě si snad vzít i lupu... Kleštičky

Iva
člen

# Zasláno: 28.5.2008 20:58 
Odpovědět 

[/b][b]Markéta

Markétko, já jsem to myslela jen jako, že ta věta je typická pro panenku

Ta skromnost a to vědomí, že musí být trpělivá - no který jiný znamení by to řeklo(nejvíc zemský a nejvíc Panna)

Ovšem koukám, že jste to vzaly z jiného konce:-)), a teda jste se pěkně rozjely

Náhodou i takový menší není špatný abyste věděli
Já už stejně špatně vidim:-))))

Iva
člen

# Zasláno: 28.5.2008 21:01 
Odpovědět 

Není malých rolí....

hanka
člen

# Zasláno: 28.5.2008 21:12 
Odpovědět 

Květo! To mě taky napadlo jako první!

Markéta
člen

# Zasláno: 28.5.2008 21:24 
Odpovědět 

Hezky jste to tu rozjely. panna a sexuální vlákno...
Tady se mi bude líbit.

Markéta
člen

# Zasláno: 28.5.2008 21:25 
Odpovědět 

A to jsi opravdu nevěděla, že Panny jsou jedny z nejvášnivějších milenek? Jsou velmi všestranné a umí si při milování i zameditovat. To znamená táhnout orgasmus přes všechny čakry, směrem nahoru, no a potom můžeš oddělit duši od těla a hop! Jsi v jiných dimenzích bytí. Transformace pozemské, sexuální energie v pouť do nekonečna. Huráááááááááááááá, jedem....a nedržte se!

Tak to čumím. Fakt. Asi to vyzkoušíme. Manža bude koooukat!

virgo63
člen

# Zasláno: 29.5.2008 09:55 
Odpovědět 

Hihi. Sexuální učitelka!! Taky mám Pluto ve 3. domě a Štíra v pátém.
No je pravda, že kleštičky, ani lupu si neberu
To jste mě tedy pobavily!!

Kveta
člen

# Zasláno: 29.5.2008 11:24 
Odpovědět 

Super výraz "sexuální učitelka". Přes praxi nebo jen teorii? Abyste o tom jen nemluvily Zas ale na druhou stranu - Panna umí teorii prakticky zhodnotit...

Náhoda tomu kdysi chtěla, že muži Panně a mně se toho zachtělo. Před pár lety měl operaci srdíčka a asi se o sebe bál, takže než mě teoreticky proškolil jako co a jak a kam a kterak a proč, přešla chuť mě i jeho
Jojo, vládce 5. ve 3. - ten toho nakecá

Kveta
člen

# Zasláno: 29.5.2008 11:30 
Odpovědět 

Abych nebyla od tématu, tak ten zážitek mohl být původcem fóbie na muže, kteří dřív než jednají, dlouze vysvětlují. Muž teoretik. To je pak na tik

Dagmar
člen

# Zasláno: 29.5.2008 12:32 
Odpovědět 

Kveta

virgo63
člen

# Zasláno: 29.5.2008 17:09 
Odpovědět 

Kveta
No, znám taky pár mužů Pannen - a úplně vidím, jak nad tím nejdřív filozofují... (Asi bych se s nějakým takovým zbláznila.)
Pro mne spíš platí ono praktické zhodnocení teorie. A nebo ještě lépe praxí k teorii. Nejdřív vyzkoušet a pak o tom přemýšet.

Iva
člen

# Zasláno: 29.5.2008 19:06 
Odpovědět 

a taky zhodnotit ne? Panensky a odlišit zrno od plev

Dana A
člen

# Zasláno: 31.5.2008 22:59 
Odpovědět 

Kveta
už dobře odpověděla za mne Irena
pro léčbu fobií se osvědčuje Logoterapie = jeden z postupů = "paradoxní intence"

Dana A
člen

# Zasláno: 31.5.2008 23:01 
Odpovědět 

jejda, koukám, že vlákno sklouzlo už někam jinam

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 7.6.2008 14:03 
Odpovědět 

Dobrý den,
toto téma o sociálních fobiích mě velmi zaujalo, protože sama trpím už víc jak rok agorafobií. Brala jsem různé léky a chodila na terapie, ale moc to nepomáhalo, takže jsem zkusila kinezioložku a na nějakou dobu se to zlepšilo, ale stejně to není pořád ono. Koukala jsem na svůj horoskop a podle domů tam mám vážně nějakou psychickou nemoc a i v jiných aspektech jsem narazila na věci, který by mi to mohly způsobovat. Na té astrologii opravdu něco je. Přeji pěkný den

Lynette

Markéta
člen

# Zasláno: 7.6.2008 17:17 
Odpovědět 

Lynette,

a mohla bys napsat konkrétněji, jaké sklony k duševním nemocem jdou v horoskopu vidět?
Já to poznat neumím. Lépe řečeno pokud jde o SF, hledala bych rozhodně něco jiného, než Slunce s Merkurem v 10. domě v bezvadné aspektaci na všechno možné-jak má můj kolega právě trpící SF. To mi právě hlava nebere.

Jednou jsem toto téma řešila s ing. A. Baudyšem (mailem), a on napsal, že si myslí, že v podstatě tento kolega žádnou SF nemá. Že musí být problém jinde. To je docela možné.

Irena
člen

# Zasláno: 8.6.2008 09:06  - Změnil/a: Irena
Odpovědět 

Pavla Aligova
Až dnes jsem si přečetla pozorně celé vlákno a tvůj příspěvek ze dne 28.5. 15:59 hod. je moc pěkně napsaný a vystihující.
Pomocí astrologie si můžeme dost dobře představit jaké jsme nastrčené figurky do tohoto života. Planety jsou jako herci na jevišti, a aspekty jsou jako nitky, za které sami sebe taháme nebo pasivně se necháme za ně tahat. Legrační je, jak občas jsme nebo nejsme s tímto divadlem spokojeni.

Lynette
Mrkla jsem do tvého horoskopu, jen nevím zda ho mohu rozebrat tady venku.

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / Sociální fóbie