Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / zdravotní problémy
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 24.5.2008 22:39 
Odpovědět 

Věra

Věru, tak to víš, že já to zase v prní řadě po astrologicku brát budu.
Protože astrologie má totiž tu výhodu, že je schopna říci tomu člověku, kde se to v něm vzalo. Ať už v útlém dětství, jednáním rodičů, prarodičů či toho co si neseme v genech, toho co je schováno ve 12.d. atd.
Protože si myslím, že člověk musí nejdřív pochopit, kde se to v něm vzalo odkud si to na sebe nalepil nebo se na něho nalepilo, kde je ten začátek.
A to proto aby to klubíčko mohl začít rozmotávat. Neb když tu zatáhneš za nitku, tu za druhou tak ti z toho může taky vyjít jen ještě více rozdrbané klubíčko

Když řekneš Luně v prvnim domě jen nebuď vztahovačná, tak se obávám, že jí to moc nepomůže. Ona už totiž měla zřejmě zážitky kdy to k sobě vztáhnout nějak musela a proto teď reaguje tak jak reaguje:-)).

Tak říci někomu například to nebuď vztahovačná nebo nebuď to a to, tak to mu může říci každý, na to nepotřebuje astrologii.
Chceš snad v podstatě teda říci, že astrologie netřeba?

Já třeba vůbec nevím, nechápu co vlastně na Verunce kritizuješ.Vždyť o ní víme zatím pramálo, já jsem si všimla jen toho střelcovskýho naturelu i s tím co k tomu patří.Možná se ti mohla zazdát některá její odpověď břitší ale z toho přeci nemůžeš usuzovat jaká je celkově.
A ty jsi z toho pomalu už vyvodila celý horoskop.Nebo pokud se vezme jen jeden aspekt - proto jsem právě minule napsala, že bysme si měli vždycky nejdřív ujasnit celkové obrysy toho radixu.
Jinak by mi to přišlo jak trochu z bulváru - to pak můžeš, můžeme používat libovolné aspekty k čemu se ti, nám zlíbí, a k jakému obrazu chceme.

A pak - já zásadně nesouhlasím s tím, aby se někomu kdo o nějaký výklad
ze svýho radixu požádá - aniž by se mu nastínily jeho klady a možný potenciál - hned začaly sypat jeho zápory a to jak skutečné tak jen domnělé.

To je totiž dle mého mínění pro kočku

Věruš, nějak se budeme muset usjednotit na něčem - protože bych nerada
abysme v tomhle na sebe naráželi a na fóru tě chci anebo prostě na to narazíme v každym druhym vlákně a to tak dlouho než se to nějak samo vyřeší

Iva
člen

# Zasláno: 24.5.2008 23:24 
Odpovědět 

Hmm, tak na jméno jsem nezapomněla nýbrž prostě se nevypsalo.
Iva

Věra
člen

# Zasláno: 25.5.2008 00:57 
Odpovědět 

Iva
Ale Ivo, to zase klidně po astrologicky v prvé řadě ber - protože ty astrolog jsi, na rozdíl ode mně-jen fady. O astrologii a jejím vyznamu
já tedy opravdu nepochybuji, nejsem sysifovna.Proč bych sem taky jinak chodila?

To je, co ty nedokážeš pochopit, mluvím jako sestra v ordinaci, ta nerozebírá kořeny, to nedělá ani ordinující doktor. Nabízím tu co vím, k potřebě tomu, kdo má problém. A jak o něm vím? Jednak z dotazu.
A pak taky, že na mně ty dg., sklony a slabůstky z toho kolečka nějak sáhnou, promluví na mně, Jak jinak bych asi viděla, že Linda (vedle)má zúžený hrudník, vpadlá žebra, zúžený průduškový kmen a ochablé alveoly plné hnisavě zanícených hlenů. Doktor potřeboval bronchoskop, já to viděla z kolečka - intuitivně, nikoliv po rozboru. Právě tak jsem našla a oznámila rakovinu u své babičky, otce - 3x opakovaně, u muže - v časech, kdy MUDrové neviděli nic a zanedbávali péči o ně.
Neznám Danieliho a neumím komplexní astrologický rozbor. Na ten jsi tu školená ty, Květa, Dagmar a další.
Právě tak jsem si všimla i jistých věcí Verunky a proto jsem mluvila přímo k věci, však ona mi rozuměla, a už jsme si to i řekly.

Takže nebudu se za to omlouvat, to raději přestanu nabízet.Protože to mi připadá jako u nás v rodině, poradím, život jim zachráním, doktoři se diví a vědí, že jejich práce to není ale můj otec řek, že má takovou ujetou dceru, co se tím zabývá....
Ale je tu ještě ta možnost, že se můžeme vzájemně respektovat a d o p l ň o v a t.
No a taky, že bys mi pomohla poradit v tý astrolce-
Jak by ti to připadalo, šlo by to skloubit?

PS: chtěla jsem napsat email ale smazala jsem si tvou elektr. adresu

Iva
člen

# Zasláno: 25.5.2008 09:55 
Odpovědět 

Věra

Jo Věruš, já už jsem po včerejšku taky trochu vychladla a určitě to tady všichni budeme schopní vzít nějak z nadhledem a respektovat se, přesto, že můžeme říci svůj názor, byť třeba opačný a dokonce si pak i něco ujasnit a na něčem se dohodnout. Já mám potíž, že se nedokážu momentálně dost soustředit a taky si udělat čas abych stručně a k jádru sdělila co úplně přesně mi vadí. Jinak o tvé zdravotní rady bych teda moc nerada přišla, to mi můžeš věřit na stoprocent!!!!!!!!!

Ale včera jsem se usmívala jak si řekla, že máš Luna con Saturn.Opravdu jí máš?? Mi to připadlo konečně jako ta pravá LunaSaturn - já z tebe vnímám hodně toho Raka, Lunu tu péči, ochotu pomoci, to citový, vnímavost, vycítění atd. ale vždycky mi přijde, že to pak podáš trochu způsobem jak když vezmeš někoho prkýnkem po hlavě
Případně ho úplně (saturnovsky)zatlučeš do země nebo přinejmenším vystupuješ tedy v roli saturnovské autority(byť v dobrém úmyslu).

Já být na místě Verunky, tak dostanu okamžitě komplex z toho jak jsem nemožná, nedokonalá a z toho množství chyb.

Proto píšu, že nejdříve by se měl ten člověk seznámit se svým potenciálem
a pak teprve se zaměřit na ty slabiny radixu.
Slabiny v radixu máme každý ale při takovém výkladu mi přijde, že ten člověk musí nabýt dojmu, že je někde hluboko pod průměrem a jeho slabiny daleko přesahují slabiny ostatních.

Já jsem už před dávnými lety nadskakovala když se na fórech uvádělo například - "no jo Venuše ve Štíru" a už se jako nemuselo dál mluvit nebo podobně to bylo právě o Luna Saturn a věnovali jsme tomu tenkrát pěkný rozbor aby se jen nemluvilo o "studeném čumáku bez citu"

A taky nemám ráda, když astrolog se pasuje do role autority a myslím si, že má být nejdřív vyslechnut tázající s tím, jak on cítí a prožívá tu aspektaci než mu tvrdit, že musí být takový, protože tam má tuhle aspektaci.
To totiž považuju za hrubou chybu!!!! a proto bych nějak chtěla abysme si ten přístup vyjasnili.

A nějak se ještě v těch nynějších vláknech pro mě vynořila jedna teoretická otázka a to otázka času transformace.To se teda netýká žádného píšícího - jen jsem prostě zjistila, že tohle nějak není v tý astrologii ujasněný. Ale na to zatím nemám dost elánu se do toho pouštět, tak to byla spíš otázka na druhý, jestli to maj ujasněný, když já ještě ne

Věra
člen

# Zasláno: 25.5.2008 12:43 
Odpovědět 

Ivo, díky za odpověď; že se špatně soustředíš jsem si už všimla,roztěkanost a popis, který v následné řádce odvoláš a pod.
Jsi ale skvělá v tom jak to rozšroubuješ a zdůvodňuješ a nakonec je zajímavé sledovat i ty jakoby hlasité psané vnitřní diskuse.Kolikrát přemýšlím,co je tvým občanským povoláním - protože to tak zinženýruješ.

S tou autoritou tedy - o tu jsem se nikdy nesnažila, ale působit to tak třeba může. Nikdy jsem si na ni nehrála, ale fakt je že na mně děti ve škole i mí sourozenci, kolegové, pořád někdo jako na takovou obracel, bývala jsem pořád někde někomu oporou, a to jsem nechtěla, snažila jsem se zařadit, toužila jsem se ...
Někde jsi tu psala, že radím Veronice potlačovat city - není to pravda, naučit se dávat je průběžně ven a nenechat se vláčet jimi - to ano, ale to není to stejné. Ale je fakt, že takhle na veřejném místě jí sahat do tak soukromých záležitostí, to mi moc neimponuje, proto je lepší krátce, a pokud chce, ozve se. Píše mi řada lidí, právě proto, co si tu přečtou, a líbí se jim to, mluví o citlivém přístupu .. tak nevím.
S tou tvrdostí podání mně překvapuješ, klienti chodili za mnou a nechtěli odcházet od stolu, mnozí říkali, že věci říkám jako krásný příběh, a přitom tak, že si to na mnemotechnice mají šanci dobře pamatovat. U nás bývaly jiné léky, než které znali od jinud. Mnoho dětí jsem naučila nebát se injekcí a dokonce mi to i dnes po mnoha letech říkají, že za mnou chodily beze strachu a skončily se tak domácí scény. Stává se to tak často, že těžko mohu pochopit to prkýnko... no ale může být, když myslíš.
A protože se neprezentuji jako astrolog, necítím se ani jako pasovaná autorita.
Moje rady nejsou tak nepostradatelné,jsou tu jiní co mají patřičnou erudici
přes terapie a duchovní kurzy a zdají se tak vyzrálí, vyrovnaní a povolaní, že rádi jistě poslouží, nerada bych tak skvělým jedincům konkurovala ...

Takže Ivo, ráda se od tebe naučím tomu, co neumím, pokud budeš chtít
se mnou pokecat nebo snad i nějakou zdrav. radu - napiš, můžem i zavolat, tam se snáze předchází nesrovnalostem. Ve stručné psané podobě může docházet
ke zkreslování, jak to tu často vidím. Dlouhé nikdo nečte a strohé nic neříkají..

Iva
člen

# Zasláno: 25.5.2008 13:32 
Odpovědět 

Věra

Věro, krátce - asi také špatně snášís kritiku
Tuhle námitku totiž říkáš každému mladému co sem vstoupí!!!:-)).
Ale já to myslím dobře a doopravdy jen a jen k tvému dobru

A prosím, nerozebírej mé vnitřní založení, je to úsměvné

Jinak jsem ráda, že říkáš, že s rozborem radixu ta vlákna nemají moc co dělat.Je to totiž pravda.

Věra
člen

# Zasláno: 25.5.2008 13:55 
Odpovědět 

Iva
Vidíš a já to myslela jako poklonu, přece jen psané asi zkreslí a nejspíš mám problém s tou osobní rovinou. Každý může mít někde přecitlivělost. No holt, každý máme něco

Poslední větě nerozumím, nevím na co narážíš.

Možná, kdybychom takhle pokračovaly, že bychom došly i někde shody, dnes ne, je asi něco ve vzduchu, tak měj hezké odpoledne, jdu dělat užitečné věci pro dům.

Iva
člen

# Zasláno: 25.5.2008 14:12  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Věra

Hele Věru, dobrý.Říkám si, že až mě opravdu rozlobíš, tak ti začnu radit ve tvym stylu No ale se zatim ještě nestalo, tak jen takový prokočkování.

Ta poslední věta nebyla až tak zase úplně na tebe,( i když taky), spíš je to těžký, když ty řekneš, že vlastně astrologický rozbor neděláš a nikdo další s ním taky nepřišel - to spíš aby zůstalo jako zachovaný, že je to hlavně astrologický fórum.
Aby to časem nepřešlo do něčeho jinýho.
A aby někdo zvenčí neřekl, co je to za astrologii?(?)

Jinak ale ty zdravotní rady jsou OK a nerada bych o ně přišla

Iva
člen

# Zasláno: 25.5.2008 14:55 
Odpovědět 

Věra

Dobře, dobře ...tak sem to s tim prkýnkem myslela asi tak, že celou dobu mluvíme vlastně jen o nápravě těch určitých nedostatků toho člověka - byť teda pro to abysme mu pomohli.Že mu to zase moc zúžujeme jen na to zaměření se na nedostatky, což je trošku takový saturnsky zúžující.
Z toho by mohl někdo dostat i anorexii v tý snaze o vymýcení všech nedostatků a dosáhnutí dokonalosti
Mně se třeba u těch Střelců líbí ta určitá rozevlátost, trošku to povznáší nad tu životní všednost a plahočení se a u Verunky se mi třeba líbil ten se sklonem k humoru Mars, prostě mi tam trochu chybí i to ocenění toho jaká taky je po těch dobrých stránkách.A vůbec.. to by bylo delší vysvětlování a na to dneska taky nemám čas.....

A taky - mělo by tam být vysvětlení, proč tak reaguje, jaký zkušenosti jí k tý reakci přivedli atd. To když je jasný, tak si s tím už líp a snáz poradí....

Verunka
člen

# Zasláno: 25.5.2008 15:24 
Odpovědět 

Iva
Moc se mi na Tobě líbí, že si taková pohodářka.....Zárověn takový rádce...Yávidím ti tu tvou znalost v oblasti astrologie, kterou já naprosto postrádám....Mimochodem jak si říkala, že Vodnáři jsou takový extremisti..spíš si myslím, že jsou plní paradoxů..Můj táta je taky Vodnář:-))))))) Ale neboj, já proti chlapům nic nemám...dá se říct, že odmala jsem vyrůstala mezi klukama.....je snima pohoda..Ale ve svým životě jsem narazila i na pár skvělých kámošek...a jak vidím, tady je taky plno skvělých bab:-)))))he
PS: obdivuju myšlení všech vodnářu:-)jsou takoví nadpozemští:-)he

Věra
Věrko neboj, já si nemyslím, že si autoritativní, umíš lidem hodně pomáhat a mě si v určitý oblasti mého života taky poradila.....Už jsem pochopila, jak to myslíš.....Je hodně věcí, které ti dávám za pravdu....Já si s beranama hodně rozumím...je zajímavý, že ve svém životě hodně narážím na ohnivá znamení....nestyd se za to, že si lidem oporou, je to krásný....A být zdravotní sestrou je úýasný poslání...Máš v sobě dar a tuhle cennost v sobě opatruj...Máš hodně velký srdce a plno lásky v sobě, kterou rozdáváš kolem sebe a to lidi tak trochu fascinuje, proto se s tebou cítí v bezpečí a vidí v tobě něco zázračnýho....Spíš si takový rádce než autorita...ze začátku to lidi mohou pochopit ve špatným slova smyslu (protože to neradi slyší nebo vidí) ale nakonec se trknou do hlavu a řeknou si, že máš vlastně pravdu.......

Věra
člen

# Zasláno: 25.5.2008 15:33 
Odpovědět 

Iva
díky za přiblížení, no když já furt měla ten pocit, že jedna odpověd ode mne je jen jedním zrnkem a ta ostaní zrnka přidají ti další, co vládnou
tou astrologií komplexně - já furt jedu po linii spolupráce, nikoliv autority, přece, když já odepíšu, neznamená to, že je dotaz odškrtnut a hotovo, přece, každý další, který čte až po mně a má a chce k tomu co říci, tak to udělá, stejně jako třeba Květa, přijde a poví celé jak to vidí, doplní, nebo oponuje a je hotovo.
Ale třeba sem prostě nepatřím svým ne astrologickým amaterismem.
Ale do astr. společnosti chodí i fandové astrologie kromě profíků a problém není.
Je možné, že jsem nepochopila jak důležitá je profesionální úroveň
přizpívajících a sterilní čistota vstupů.

Věra
člen

# Zasláno: 25.5.2008 15:55 
Odpovědět 

Verunka

Verunko, víš, žes mi teď dojala? Děkuju. Jsem ráda, že jsem nenapáchala žádných škod ve tvém vnímání.
Myslím, si, že jistě jsi toho hodně v tom duchu musela slyšet i od svého psychologa a že tím pádem po projití až takové zkušenosti o tom víš mnohem víc, než kdokoliv ze starších, kteří o tom jen četli.
Byla jsem stručná proto, že jsem nevěděla jak je pro tebe snesitelné nebo ne mluvit o tom tady na plno. Někdo to nechce a z ordinace znám snahu udržet intimitu a soukromí.
To je o tom rozdílu mezi mnou a pouze technickým rozborem. A vidím to u jiných, kteří se na mně obrátili od tud - že si soukromé prostředí přejí. Dobře, že jsme si to pověděly.

Iva to umí vyluštit do podrobností a to je moc dobře, přesně jak to říká
o tom původu a době kdy a kde problém nastal. Lépe se na to vidí.

Jsi šikovná, že ses z toho dostala a hezky, znám i jiné podoby téhož problému. Lásku si nikdo nezasluhuje svou krásou a čímkoliv jiným, Je to energie, která je tu pro všechny nás, co si tu dýcháme ať už jsme malí, velcí, plešatí nebo misky. Tahle energie když se zablokuje, je to horší, než bloknuté konto...žel v téhle povrchní době se lidé honí za "hodnotama"
sbírají tituly a diplomy,absolvují bůhví co a netuší, že hodnoty jsou docela jinde. Díky, že mi věříš.

Dagmar
člen

# Zasláno: 25.5.2008 18:35  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Věra
Je možné, že jsem nepochopila jak důležitá je profesionální úroveň
přizpívajících a sterilní čistota vstupů.

nemyslíš takové řeči vážně že?

Iva asi chtěla říci, že tvé rady byť míněné dobře jsou příliš Saturnsky podané - ...aniž si to samozřejmě uvědomuješ....

Věra
člen

# Zasláno: 25.5.2008 18:43 
Odpovědět 

Dagmar
znejistěla jsem pod přízpěvkem a narážkama kohosi na jiném vlákně, sečetla jsem si to s výtkou a napadla mně i tato možnost.
Napíšu Ti.

Dagmar
člen

# Zasláno: 25.5.2008 22:24 
Odpovědět 

Věra
nesmíš být vztahovačná, to, že jsme rádi že tu jsi, ještě neznamená, že ti někdo nemůže něco vytknout

Věra
člen

# Zasláno: 25.5.2008 22:57 
Odpovědět 

Dagmar
No, jsme si to i s Ivou v dobrém vysvětlily, tak to beru.

Právě jsem koukala na Střepiny a toho 90tiletého žokeje, který se narodil jako 1,5kg mimino bez budoucnosti dle lékařů. V16ti letech vážil 30 kg. Vyhrával jeden závod vedle druhého a je legendou. I teď jezdí na koni tryskem, štíhklý a vzpřímený, čte a jezdí autem bez brýlí, dělá kliky o překot a běhá po tribuně závodiště a skáče ze schodů.
Říkal, že své famozní kondičce vděčí za celoživotní kázeň, dryl a odříkání.
No, ten tedy zvládá Saturna, co?jen závidím...

Kveta
člen

# Zasláno: 25.5.2008 23:53 
Odpovědět 

Taky jsem koukala, taky se mi líbil. To o drylu a odříkání jsem neslyšela, jen jak říkal, že celý život sportoval, nikdy nekouřil, nikdy nepil alkohol a nikdy ani pivo, protože po něm se přibírá na váze a to on jako žokej si nemohl dovolit. Skvělý pán, celý život se točil kolem koní a dostihového sportu. A pořád se usmívá
Opravdu obdivuhodné Nezachytil někdo, kdy oslavil těch 90? Který den?

Zlata
člen

# Zasláno: 26.5.2008 07:53 
Odpovědět 

Dotyčný pán se narodil 13.5.1918. Já mám pořád u televize při ruce tužku a papír, abych si mohla zapsat zajímavá data.

Kveta
člen

# Zasláno: 26.5.2008 08:19 
Odpovědět 

Zlata
Ty jsi opravdu zlatá, díky

Iva
člen

# Zasláno: 26.5.2008 08:59 
Odpovědět 

Zlata

Taky moc děkuju, sháněla jsem po netu ale nic:-). Jen jméno -Karel Havelka.
Zato jsem narazila na koně Železníka - 29.dubna 1978
Sic jsem už kdysi na něj koukala no ale podívám se ještě jednou

gnalim
člen

# Zasláno: 26.5.2008 10:40 
Odpovědět 

Iva

Myslím, že Milan Nakonečný by ti mohl pomoct s těmi informacemi na Danieliho. Koukal jsem do mých záznamů, ale jeho tel. číslo už nemám. Snad nebude problém na něj najít na netu alespoň mejlovou adresu. Je velmi nápomocný a hlavně znalý. Good luck!

Ivy, píše se tu o účincích Saturnských energií. Stále nevím co s tím mým stéliem. Sata mám v konjunkci na MC, Venuši a Slunce. Co si o tom myslíš?
Pěkný den!

Věra
člen

# Zasláno: 26.5.2008 11:37 
Odpovědět 

Napadlo mně, že možná jde i o dobíjení energie tím jupiterským a ušlechtilým zvířetem, že takovým celoživotním sepjetím a nutně i tím, jak uzce s koněm souvisí při jeho péči, že v tom něco musí být. Vzájemné obdarovávvání a služba v radostném pohybu...

Dagmar
člen

# Zasláno: 26.5.2008 21:06  - Změnil/a: Dagmar
Odpovědět 

Tohle vlákno založila Verunka a je o zdravotních problémech. Připadá mi docela nelogické a i tak trochu bezohledné cpát sem cokoli.

Mě to stálo přes půl hodiny zbytečné práce, - příspěvky jsem přesunula a
založila jsem nové vlákno.

Iva
člen

# Zasláno: 27.5.2008 09:02  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 

Dagmar

Dagmar, to jsem skopala pouze já, protože jsem pospíchala a ačkoliv původně jsem počítala s tím, že to dám do nového vlákna - tak jsem pospíchala, pospíchala.......protože jsem řekla, že to večer napíšu a měla málo času - no pospíchala, pospíchala, nemyslela.....

Nebude pro tebe lepší a rychlejší, když to po sobě smažu v tom novém vlákně já? Jdu to smazat.

Omlouvám se, budu si na to už dávat pozor.

Aha - teď už to smazat já nemůžu. Ale předtím jsem mohla, je to tak??
Tak asi vyhodit celý to vlákno.Tak teď jsem chtěla smazat tohle a dát i tohle do novýho vlákna a už to nejde. Tak to mám poučení pro příště, já myslela, že to smazat můžu.

Dagmar
člen

# Zasláno: 27.5.2008 12:28 
Odpovědět 

Iva
Ivo ok

Verunka
člen

# Zasláno: 27.5.2008 13:13 
Odpovědět 

Ivuš, prosím tě , jak si psala, že mám něajkou tu planetu spojenou se žlučníkem, tak jsem chtěla jen říct, že už mě chztl asi dvakrát, ale pokaždé jsem si myslela, že to je něco se žaludkem....na ultrazvuku mi nic nezjistili.....možná to bude pszchosomatický,,,,,fakt nevím:-))

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5

Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / zdravotní problémy