Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Rozbory horoskopů / astrologia
Autor Zpráva
gabika

# Zasláno: 1.3.2008 13:13 

prosim o vypracovanie co ma caka v blizkej buducnosti co sa tyka prace a co ma cka tento rok v laske narodila som sa 20.12.1984 o 10:00 v Presove dakujem vam poslite mi to nan email gabika108@post.sk

Dagmar
člen

# Zasláno: 1.3.2008 16:47 

gabika
milá Gabiko, buď si necháš horoskop vypracovat u některého z astrologů za patřičný obnos, nebo se zde můžeš zeptat na něco z tvého horoskopu, co tě zajímá a komunikovat o tom s námi.

Ale těžko můžeš předpokládat, že ti jen tak někdo vypracuje horoskop a ještě ti ho pošle na mail.

gabika

# Zasláno: 2.3.2008 00:05 

a preco nie to ste taki neochotni
ved ja by som sa rada nieco dozvedela

neo
člen

# Zasláno: 2.3.2008 07:53 

Gabiko

Zde nejde o neochotu, ale o prostou skutečnost že tento rozbor zabere několik hodin usilovné práce, a většina zde publikujících lidiček má vlastní klientelu a nasmlouvané astrologické rozbory, vlastní rodinu i kupu starostí, tedy již nezbývá čas ani chuť věnovat tomu patřičnou náležitost.
Většina těchto webů nefunguje na principu, že si zde nechám zadarmo udělat horoskop a astrolog už na mě čeká, funguje jako prostor pro sdílení vlastních zkušeností mezi astrologickou obcí a klasické popovídání co je zrovna aktuální, ale taky jako prostor kde různě pokročilí zájemci astrologie, mohou konzultovat části astrologie, respektive určité konstelace.
Tedy není to o neochotě, ale o prostém faktu že to zde funguje trošku jinak, tak jak jde život.

Máš vždy možnost se obrátit a oslovit patřičného astrologa s ním se pak třeba domluvit, a je to tak lepší, neboť po provedeném rozboru se vyrojí spousta dalších otázek vhodných ke konzultaci a proto je vhodné, aby to dělal i jeden člověk, a pak neřešilo celé publikum webu a ty z toho nakonec byla pěkně rozladěná.
Tedy je to i komorní téma.

Je to čistě na tobě, neo

Poustevnice
člen

# Zasláno: 2.3.2008 10:39 

Milá Gabiko,
Neo má pravdu. Napíšu Ti něco, co se stává mně, a to nejsem astrolog, pouze nadšený samostudent. I tak mohu občas někomu něco základního vysvětlit a objasnit....A víš, co mi opravdu vadí? Poslední dobou se mi stává, když se občas dostanu mezi lidi (jsem dlouhodobě nemocná) a nějak se moje záliba "prosákne" na veřejnost - okamžitě se ke mě lísají a vtírají zájemci o vypracování horoskopu - samozřejmě zadarmiko! V podstatě bych měla sedět na zadku několik hodin a lámat si hlavu za dobré slovo.....Stalo se mi několikrát, že mojí odměnou bylo "no tak jo, tak dík...."Jsem hnusná, vím, ale mrkni do nejbližšího knihkupectví, kolik dnes stojí knihy....Najdi si sympatickou astroložku nebo astrologa a domluv se na konzultaci. Bude Tě to stát nějaké peníze, co stojí zadarmo, toho si lidé neváží. Omouvám se za osobní tón, ale nedalo mi to.

Poustevnice
člen

# Zasláno: 2.3.2008 10:44 

A ještě něco:
Zadala jsi dotaz snad všechny astrologické weby - na některé z nich není potřeba být registrován, takže vlastně kdokoliv se tam můžu napíchnout a psát Ti cokoliv. Radím opatrnost

Dagmar
člen

# Zasláno: 2.3.2008 11:01 

gabika
tak se zeptej na něco konkrétního co tě zajímá - kde máš potíže, kde máš pocit, že něco děláš špatně - určitě se zde odpovědi dočkáš.
Ale přesně jak píše Poustevnice, udělat horoskop v tom smyslu jak tady píšeš zabere spoustu času.

Dagmar
člen

# Zasláno: 2.3.2008 22:13  - Změnil/a: Dagmar

tak tohle mi napsala do mailu Gabika, která si nahoře zadala tohle téma

Mila Dagmar,

len som si chcela porovnat vyklad od viadcerych odbornikov a podla toho si objednat osobny horoskop. nevidim v tom nic zle, je to moje slobodne rozhodnutie.vasa nezmyselna a trapna reakcia prispela len k tomu, ze od vas si horoskop urcite neobjednam. dakujem pekne, mozete sa dalej venovat spehovaniu pisatelov inych prispevkov.

Tohle nechám bez komentáře.

Oni si totiž lidé neuvědomují, že všechny astrologické weby jsou v podstatě propojeny a téměř na všechny prostě chodíme, diskutujeme a přispíváme, nebo jen čteme.

Věra
člen

# Zasláno: 3.3.2008 00:29 

Dagmar

Aháááá, tak takto ona to má vymyslené, Dagmar, ona sa slobodně rozhodla vyhlásiť konkurs na najochotnějšieho a najposlušnejšieho
odbornika, ktorý budě posplúchať príkazy - tak takto to oni majú na Slovensku zariadené - dobre vedieť !!!

A prečo ty si bola taká nie to ochotná......?

To jsem tedy zvědavá, kdo to" vyhraje" z těch odborníků a jestlipak se zavděčí,´... pretože možno móže prísť aj o gebulku....

...a teraz neviem, že kto koho vlastně špehuje....

gnalim
člen

# Zasláno: 3.3.2008 06:54 

Věra

Myslím, že Slovensko s tím nemá co dělat.

zapomněl/a
na jméno

# Zasláno: 3.3.2008 19:51 

No vidim ze aki ste ochotni ja som len chcela vediet ohladom tej prace to vam az tak zabere casu a pani Dagmar vas nikto o nic neziadal

Dagmar
člen

# Zasláno: 3.3.2008 21:53  - Změnil/a: Dagmar

Dagmar vas nikto o nic neziadal

Milá Gabiko asi žádal, když jste dala dotaz sem /kde jsem webmastrem/a také do mé poradny - na mých stránkách a tam dokonce dvakrát /jeden jsem vymazala/

Pokud jste četla dobře, jedna z mých odpovědí zde nahoře byla tato:
gabika
tak se zeptej na něco konkrétního co tě zajímá - kde máš potíže, kde máš pocit, že něco děláš špatně - určitě se zde odpovědi dočkáš.

Ale něco tedy napíšu -
Pokud se týče práce, určitě vás čekají nějaké výrazné a radikální změny - dejte si pozor, aby vaše jednání nebylo podobně impulzivní a byste momentálně nerozmetala vše kolem.
Také je nyní období, kdy jste prověřována Saturnem v oblasti part. vztahů, takže možná i tohle byla jedna z lekcí, jak se chovat k druhým lidem.
Tento Saturn - učitel - bude prověřovat vaše partnerské vztahy a vztahy k lidem, zda-li jsou dostatečně pevné, a je možné na nich stavět a také vám může udílet lekce v oblasti partnerství, pokud něco budete dělat špatně.
Možná se nyní necítíte dobře, můžete být nemalcholická, můžete se cítit opuštěná atd.je to sice přechodné, ale nějakou dobu to ještě trvat bude.

Iva
člen

# Zasláno: 4.3.2008 00:54 

gabika

Gabiko, já ti přidám k zamyšlení tvůj aspekt Mars kvadratura lunární uzly

"Tento aspekt vytváří situace, ve kterých se jednání a podněty zrozence pravděpodobně budou dostávat do konfliktu s běžnými společenskými normami.Tito lidé mají tendenci projevovat svou výbojnost v nesprávnou dobu na špatném místě.Většinou působí dojmem smolařů, protože jim chybí schopnost jednat v souladu s tím, co se kolem nich děje.Proto většinou jdou svému okolí na nervy a cítí zklamání".

Když uvážíš, že ten Mars je navíc uranický(Vodnářský) a tedy poněkud neobvyklý a zvláštní a navíc umocněný v beranním, protože prvním domě, a je v kvadrátu na Saturn, který je navíc v konjunkci se sestupným uzlem možná nahlédneš jak to na ostatní působí.
A to taktně pomlčím o kvadrátu toho Marsu na Lunu a na to, že ten Mars je i vládcem Lilith.

Pokud bys měla ještě nějaké pochybnosti, že je to jen zdání pak ti nabízím
stručný popis Saturna v konjunkci se sestupným uzlem:
" Tento aspekt má mimořádně blokující vliv - rigidita těmto lidem většinou brání v tom, aby se souladně shodli s panujícími kulturními stanovisky. K překonání své izolace se musí naučit přijmout myšlenky a metody společenství, ve kterém žijí."

Možná by ses přeci jen měla už pokusit o ten protější vzestupný uzel ve třetím domě komunikace, jehož vládkyní je Venuše, která ti tak hezky sedí na ascendentu a být tak hezky přátelská jak to vodnářský ascendent umí

P.S.
Pozitiva dodám až použiješ svou Venuši

Karel Tichy
člen

# Zasláno: 4.3.2008 09:50 

Milá Gábika,
tvoje žádost se objevila i na Astrology Pacific. Musím se přiznat, že kdysi jsem těmto žádostem vyhověl a ve své naivní dobrotě jsem pak hodiny strávil nad horoskopem, abych našel správné řešení. Když se mi opakovaně stalo, že paní neměla v sobě kousek slušnosti, aby poděkovala za dřinu - tak mě to přešlo. Mám pocit, že návštěvnice jsou přesvědčeny, že jsme placeni státem, nebo bereme dotace z EU a z toho nám vyplývá povinnost odpovídat.
Hodit svoje intimní data na veřejné forum je riskantní nerozvážnost. Může se taky jednat o provokaci škodolibé sousedky, kamarádky, či spolupracovnice.

Pavla Aligova
člen

# Zasláno: 4.3.2008 10:45 

Karel Tichy

Dagmar

Polozit zadost tim zpusobem jakym to madame Gabika udelala je uz vrchol drzosti. Ono se ji ale podarilo jeste neco dalsiho. Namluvila ti vycitky svedomi a ty jsi ustoupila a prece jenom venovala tvuj drahoceny cas a napsala par radku.

Gabika

# Zasláno: 4.3.2008 11:39 

moja reakcia, ktoru tu pani dagmar uviedla, bola na email, ktory mi poslala:

Mila Gabiko, tu samou prosbu jsi dala na moje forum, na forum pana Kubika, sem a buhvikam jeste.

> Jiste uznas, ze tolik lidi se nebude paralelne zabyvat tvym dotazem. Takze si pockej, jestli ti neodpovi nekde jinde, ja misto toho, odpovim nekomu jinemu. *31*

tak neviem preco vytrhavate veci z kontextu, a prenasate moju odpoved na toto forum.ked vas natolko uraza, ze ziadan viadcerych ludi o nazor, tak ste ma mali upozornit, ze mate pravidla, kde sa nepovoluje davat prispevok na viadcere astrologicke stranky. nevidim nic zle na tom, ked si svoju otazku zadam "bohvie kam este.' ked reagujete podrazdene na moj prispevok, tak preco cakate ze budem reagovat inak.chcela som len jednoduchu odpoved, aku davate aj ostatnym uzivatelom. netusila som, ze vypracovanie horoskopu trva tak dlho, zle som sa vyjadrila, ked som napisala, ze chcem osobny horoskop.
kazdemu som podakovala vopred, tak neviem co ma pan Tichy namysli.na Astrology Pacific som dostala jedinu a tu istu odpoved, od pani Dagmar, pokial viem.
aby ste vycitali moje zle vlastnosti z horoskopu, nato si cas najdete. dost smutne. taktiez zatahovat do toho Slovensko ties nesvedci o dobrych vlastnostiach.
tak vam teda dakujem za vase odpovede, mozte si ma tu veselo rozoberat dalej.

Dagmar
člen

# Zasláno: 4.3.2008 12:39 

Gabika
Gabiko určitě si vás nebudeme rozbírat bez vaší přítomnosti, máte mimo oné impulzivnosti i spoustu pěkných vlastností - pokud byste byla zareagovala na moji nabídku 2.3.2008 11:01 o spolupráci, mohla jste se dozvědět i o nich.
Já bych toto téma skončila.

Toto téma je uzavřeno. Nemůžete zaslat odpověď.

Astrologické forum / Rozbory horoskopů / astrologia